Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
24-02-2015, 23:36
Zgłoszenia do Gm'a
Autor Wiadomość
sikorgandalf 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: MFO
Level: 53
Dołączył: 09 Lut 2007
Skąd: Wrocław
Wysłany: 08-04-2007, 13:49   Zgłoszenia do Gm'a

Proponuje żeby było coś takiego:

:arrow: Propozycja

Taki niby ranking najbardziej pomocnych graczy w MF. Ci którzy pomagają, wysyłają screeny do Gm'a i pomagają w zachowaniu porządku grze, będą odnotowywani w rankingu.(Ranking będzie widoczny w zakładce "Ranking") I co miesiąc lub dwa będzie sprawdzany ranking i ten który ma na koncie najwięcej prawidłowych zgłoszeń będą rozpatrywani w propozycjach na GM. Będzie sprawdzana jego/jej gra czy przeszedł/przeszła całą grę i zna fabułę oraz czy grał uczciwie.
 
 
 
Kawu_ 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: KaWu
Level: 109
Wiek: 31
Dołączył: 15 Lut 2007
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 08-04-2007, 13:51   

Oczywiscie jestem na nie. Bycie GM nie zalezy tylko od tego czy donosisz o danym zdarzeniu i czy znasz fabule gry czy nie. GM to musi byc zaufana osoba a takowy ranking jest jak najbardziej niepotrzebny. Kiedy wybierani sa GMowie Tomi bierze pod uwage czas przez jaki dany gracz jest juz z MF, to czy jest na bierzaco, czy robil kiedys jakies przekrety, co o nim sadze inni GMowie itp. To nie jest lapanka...
_________________
 
 
 
sikorgandalf 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: MFO
Level: 53
Dołączył: 09 Lut 2007
Skąd: Wrocław
Wysłany: 08-04-2007, 13:55   

no to mówie że oprócz tego mają być zaufani gracze którym potem się sprawdza calą grę, i czy byli uczciwi. Ale taki ranking chyba nie zaszkodzi? Przeciez gracz na 1 lv jak bedzie 1 w rankingu nie zostanie gm;/ będzie to ktoś na wysokim lv bez przekrętów znający dobrze fabułę:P źle mnie zrozumiałeś. To ma być taki rodzaj zaangażowania :)
 
 
 
Sintui 
Tester



Profesja: Wojownik
Level: 151
Wiek: 31
Dołączył: 31 Gru 2006
Wysłany: 08-04-2007, 13:56   

Taa i teraz każdy będzie się prześcigał w wyłapywaniu aukcji ... na nie ... dlaczego ?
Ta nowa opcja to usprawnienie w komunikacji między GM's i graczami a nie wyścigi na to kto więcej oszustów wyłapie ... a co do wybierania GM to admin bierze kogo mu się podoba i na pewno taki ranking nie będzie miał na to wpływu ...
_________________
 
 
Zyga 
Użytkownik Roku 2007!



Profesja: Wojownik
Nick: Andachiel
Level: 199
Wiek: 33
Dołączył: 23 Kwi 2006
Skąd: Gliwice
Wysłany: 08-04-2007, 14:05   

Cytat:
Oczywiscie jestem na nie. Bycie GM nie zalezy tylko od tego czy donosisz o danym zdarzeniu i czy znasz fabule gry czy nie. GM to musi byc zaufana osoba a takowy ranking jest jak najbardziej niepotrzebny. Kiedy wybierani sa GMowie Tomi bierze pod uwage czas przez jaki dany gracz jest juz z MF, to czy jest na bierzaco, czy robil kiedys jakies przekrety, co o nim sadze inni GMowie itp. To nie jest lapanka...


Zdecydowanie popieram. To byoby bezsensu i powiedzmy ze jakis Noobek zgłosilby najwiecej przekretów które pewnie sam robi.
Jestem zdecydowanie na NIE.
_________________
 
 
Afirion 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 1
Wiek: 33
Dołączył: 20 Gru 2005
Wysłany: 08-04-2007, 14:10   

jeśli miałoby to zależeć od rankingów (jakkolwiek) to do tej pory nie byłbym GM ... w tej profesji liczy się uczciwość na równi z pracowitością a nie donosicielstwo .
_________________

Chcieliśmy dobrze a wyszło jak zawsze...
 
 
Cevi 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Cevi
Level: 39
Dołączył: 19 Mar 2007
Wysłany: 08-04-2007, 14:23   

Nieeee!!!!


Mam pytanie?? tmm
Od: Mistrz gry 08.04.2007, 14:14:55
Aukcja przedmiotu Gem siły została anulowana przez GMa.
Dlaczego????
 
 
Sintui 
Tester



Profesja: Wojownik
Level: 151
Wiek: 31
Dołączył: 31 Gru 2006
Wysłany: 08-04-2007, 14:42   

Anulowana ? Ciekawe jak ;]

Chociaż przy nowym panelu GM'a wszystko jest możliwe :P
Może to był jakiś przekręt albo cuś ...
_________________
 
 
soons 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: SoonS
Level: 120
Dołączył: 14 Sty 2007
Skąd: TbG
Wysłany: 08-04-2007, 14:43   

Jak by tak było to by nikt nic nie robił tylko patrzył czy nikt nie przeklina i czy nie robi czegoś złego Bo każdy chciał by być GM
:mrgreen:
 
 
 
Cevi 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Cevi
Level: 39
Dołączył: 19 Mar 2007
Wysłany: 08-04-2007, 18:01   

Jaki przekret??!! wystawiłem Gem siły i zalicytował 2 mln a tu pisze odwołano co jest ;///////
 
 
soons 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: SoonS
Level: 120
Dołączył: 14 Sty 2007
Skąd: TbG
Wysłany: 08-04-2007, 19:22   

Cevi nie pomyliłeś działu :mrgreen:
Jak chcesz o tym pisać to nie w dziale "propozycje" :twisted:
 
 
 
kaliber94 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: s1 kaliber94/s3 Sick
Level: 142
Wiek: 29
Dołączył: 14 Sty 2007
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 08-04-2007, 21:27   

Cevi napisał/a:
Jaki przekret??!! wystawiłem Gem siły i zalicytował 2 mln a tu pisze odwołano co jest ;///////


No w sumie gemy po tyle idą chociaż są mniej warte, zawsze były drogie i jakoś wszystko było wporządku...

PS: po za tym dałbym to w dziale BŁĘDY, a nie PROPOZYCJE
:501:
 
 
 
SaPeRe AuDe 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 1
Wiek: 33
Dołączył: 31 Gru 2006
Skąd: St-ce
Wysłany: 08-04-2007, 22:09   

Nie wiem czemu wam to nie pasuje że ludzie by się prześcigali w wyłapywaniu przekrętów...
To chyba o to chodzi nie? Jak dla mnie taki ranking mógłby powstać(oczywiście nie jako podstawa do wyboru GM'ów) ale jakby ktoś naprawdę zgłaszał dużo przekrętów to mógłby być taki ranking. Inni gracze widząc go(ten ranking) i będąc w pobliżu gracza który jest wysoko w rankingu automatycznie zachowywaliby się kulturalniej...
Jak dla mnie pomysł ciekawy...Oczywiście błędne zgłoszenia o przekrętach musiałyby być karane
_________________

 
 
frank8 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: frank8
Level: 131
Dołączył: 06 Lut 2007
Skąd: Młynary
Wysłany: 08-04-2007, 23:26   

Jestem na NIE żeby taka osoba została GM. Według mnie jest dobrze jak jest :mrgreen:
_________________
 
 
sikorgandalf 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: MFO
Level: 53
Dołączył: 09 Lut 2007
Skąd: Wrocław
Wysłany: 08-04-2007, 23:46   

No dobrze juz pominmy tych GM, ALE POWIEDZCIE CZY MOGLBY BYC SAM TAKI RANKING :?:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom