Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: ADIHC1
08-03-2010, 19:11
Liceum czy może Technikum?

Liceum czy technikum?
Liceum!
41%
 41%  [ 33 ]
Technikum!
25%
 25%  [ 20 ]
A lej na szkołe :P
32%
 32%  [ 26 ]
Głosowań: 79
Wszystkich Głosów: 79

Autor Wiadomość
CoreN 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: DreaK
Level: 32
Świat: 3
Dołączył: 11 Lis 2007
Skąd: z MF :D
Wysłany: 18-03-2008, 17:26   

Dario mysle ze lepiej do liceum isc :-| brat tez jest w 3 gim. i idzie do liceum
_________________
CoreN
 
 
 
Pimpek35 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Dzemsiarz s3
Level: 105
Wiek: 32
Dołączył: 21 Lis 2006
Skąd: Słupsk
Wysłany: 10-04-2008, 21:05   

ZDECYDOWANIE TECHNIKUM. Po technikum macie zawod, fach w reku a na studia mozna isc dalej jak cos. Ja poszedlem do Technikum Budownictwa i po skonczeniu mam tytul technika budownictwa, gdybym poszedl na studia (a wole do roboty) to moglbym miec jakiegos magistra inzyniera itp i cholernie duzo kasy. Wydaje sie ze niepotrzebnie nadklada sie rok w technikum skoro mozna 3 lata w liceum a zawodowka jest dla debili. Gowno prawda. Po liceum nie mam nic i jedynym wyjsciem jets isc na studia (to dla tych kujonow jak dla mnie), do zawodowki ida tacy co od razu znajda robote lub maja kogos w firmie itp. I robic mozna co sie chce a w budownictwie teraz sporo kasy mozna zarabiac. W Technikum masz ZAWOD, FACH W REKU, mozesz robic juz w tym na kogo sie uczyles, dusiles te 4 lata. Fakt jest ciezko bo zawodowe to padaka, ale cel uswieca srodki.
Jesli wiesz, ze nei dasz rady po liceum albo w liceum to lepiej zdusic zawodowke albo najpierw technikum sprobowac bo bywa roznie.
idziesz do liceum to masz zalozmy te 16 lat, masz 19 jak ja konczysz i prawda taka ze nie masz nic. Po technikum masz 20 lat i zawod, a zawodowka jakies 18-19 i tez zawod ale zdobyty nieco latwiej :) Poszedlem do technikum i nie zaluje :D

I na studia z tego kierunku to radze inzyniera, jakas politechnika ^^ bo gdzie indziej moze byc ciezko :|
_________________
Pimpek wrócił i was zje xd
 
 
 
TheQuestion 
Użytkownik



Level: -7
Wiek: 32
Dołączył: 26 Sty 2007
Wysłany: 12-04-2008, 19:21   

Człowieku... ty się zastanów... jeśli źle się uczysz i pójdziesz do technikum TO KTO BĘDZIE CHCIAŁ TAKIEGO NA STUDIA PUŚCIĆ? Ja poszedłem do LO i jestem zadowolony, mam o 5 godzin lekcyjnych w tygodniu mniej niż moi koledzy, nauka na luzaku. Ja wam proponuję LO jeżeli chcecie coś w życiu osiągnąć, a nie być zwykłym budowlańcem... To tyle z mojej strony.
 
 
skulio 
Użytkownik



Level: 1
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2006
Wysłany: 13-04-2008, 10:24   

Budowlaniec to całkiem fajna praca i nawet dobrze płatna. Ja uczyłem się w lo(no w zasadzie jeszcze przez +/- 11 dni się uczę) ale zrobiłem błąd bo miałem iść do profilowanego, a nie typowego ogólniaka.
_________________
 
 
TheQuestion 
Użytkownik



Level: -7
Wiek: 32
Dołączył: 26 Sty 2007
Wysłany: 13-04-2008, 19:21   

Profilowane to jeszcze większy szit niż technikum skulio... gdzie masz oczy? :]
 
 
Pitazboras 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 220
Wiek: 25
Dołączył: 05 Sty 2007
Skąd: Kraków
Wysłany: 13-04-2008, 20:08   

Zależy pewnie jakie profilowane i jakie technikum, nie ma co uogólniać ;]

Pimpek35 napisał/a:
jedynym wyjsciem jets isc na studia (to dla tych kujonow jak dla mnie)

Jest w tym stereotypie (studia dla kujonów) dokładnie tyle prawdy, co w
Pimpek35 napisał/a:
zawodowka jest dla debili

a może nawet ciut mniej :D

Pimpek35 napisał/a:
Po technikum macie zawod, fach w reku

Powtórzę się... ale "zawód" + "fach w ręku" ≠ "praca"
 
 
skulio 
Użytkownik



Level: 1
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2006
Wysłany: 13-04-2008, 22:25   

Werto o profilu plastycznym to nie taki "shit" bo perfekcyjnie przygotowuje do ASP, a technikum o takim profilu jeszcze nie widziałem ;)
_________________
 
 
TheQuestion 
Użytkownik



Level: -7
Wiek: 32
Dołączył: 26 Sty 2007
Wysłany: 14-04-2008, 15:03   

A tak.. tu ci muszę przyznać rację, bo techników o takim profilu nie ma lub jest mało. (W warszawie jedno na smoczej). Ale nie oszukujmy się, reszta to kał jest ;>
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom