Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Forum a portal
Autor Wiadomość
SaKe 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Cervantez
Level: 230
Wiek: 31
Dołączył: 27 Paź 2006
Wysłany: 28-09-2008, 15:46   

hmm to ja cos dodam od siebie...
mial byc portal....a jest kolejne forum...tylko po co?zamiast poprosic modow i Adiego o wiecej luzu na tym forum,jesli chodzi o HP,to na portalu niby mozecie sie "wyszalec"...
na portalu miala byc chyba tylko informatacje dotyczace gry-jak przejsc fabule,gdzie jest boss,jak z nim walczyc,opisy miast,opisy eq itd...a jest kolejne forum...wg mnie powinno sie poprostu polaczyc obie strony...na glownej powinno byc tak jak na portalu-w menu :opisy bossow,eq,miast itd...i odnosnik do forum...
_________________


pyry nie som strofe
Pisze nie poprawnie po polskiemu.
 
 
 
Phantom 
Użytkownik


Wiek: 36
Dołączył: 04 Gru 2007
Wysłany: 28-09-2008, 16:35   

ADIHC1 napisał/a:
Powiedź mi, gdzie Ty tam widzisz Portal?

Portalu jako portalu nie widzę to jest fakt, lecz są wszystkie ważne informację z portalu :)
Może po prostu przestanę nazywać nowy portal "portalem" :)
ADIHC1 napisał/a:
Wiesz czym w ogóle jest portal?

Portal to ozdobne obramienie drzwi wejściowych w kościołach, pałacach, ratuszach, bogatszych kamienicach czasami także drzwi wewnętrznych.
ADIHC1 napisał/a:
Phantom napisał/a:
Jak ADI tak bardzo chce usłyszeć odpowiedź zapraszam na gg.

Obawiam się, że nie tylko ja chcę poznać tą odpowiedź..

Już się tak nie obawiajcie :)
Po części miałeś rację, że lubię mieć 'własne' (jak Ty to nazywasz) podwórko -
chodzi tutaj o swobodę. W większości to zaowocowało taką decyzją, którą podjąłem.
Chciałem także by na portalu był lepszy sposób komunikacji między graczami.
Pisałeś coś o perfidnym egoizmie - myliłeś się...
ADIHC1 napisał/a:
Postawiłem sprawę jasno - dwa oficjalne fora, to jedno za dużo. Czy Ci się to podoba czy nie. I wyjście jest tylko jedno: jeżeli uważasz, że źle prowadzę to forum lub po prostu musisz mieć własny plac zabaw, to nie krępuj się - moja rezygnacja w każdej chwili może polecieć do Tomiego.

W tej sytuacji akurat są dwa wyjścia :)
Pisałem już, że to gadanie bez sensu...
Pitazboras napisał/a:
Phantom napisał/a:
Czegoś tutaj nie rozumiesz... pokaż mi gdzie na portalu jest "brokat" ? a ha...

To nie ja na pytanie, czy brokat jest potrzebny do rozruszania forum, odpowiedziałem "oczywiście, że tak". Jak i nigdzie nie napisałem, że na "portalu" jest gdziekolwiek brokat.

Pitazboras napisał/a:
Phantom napisał/a:
Oczywiście, że tak :)

Oczywiście, że nie. Tym, co interesuje użytkowników, są (a przynajmniej powinny być) ciekawe dyskusje, a nie brokat. Jeśli to brokat będzie trzymał użytkowników, to szybko zamienimy się w najlepsze forum evah. Jeśli tego chcesz dla forum w myśl "forum jest dla użytkowników" to pozostaje mi tylko ubolewać, że zaraza pokemonów rozpowszechnia się również na MFO.

Nie o taki brokat mi chodziło (uważam, że doskonale o tym wiesz) ... ADIHC1 brokatem nazwał modyfikacje do forum.
Sheep napisał/a:
Wiele osób skarżyło się, że nie podoba mu się nowa forma portalu - forum...

Doskonale wiem, które to są osoby lecz większości graczy podoba się nowa forma portalu.
Sheep napisał/a:
Przecież tutaj na forum było to samo, więc po co tworzyć forum które się nie podoba...

Mam rozumieć to tak?
"Po co tworzyć coś jak kilku osobom się nie podoba?"
Takie życie ... wszystkim nie dogodzisz.
Sheep napisał/a:
Portal był dobrym rozwiązaniem, wszystko przejrzyste, po prostu informacje których gracz potrzebował.

Te same informacje są na nowym "portalu" i także są przejrzyste,
jest podobny panel z boku jak był na portalu dzięki czemu,
łatwo cokolwiek znaleźć.
Sheep napisał/a:
Teraz są dwa forum na którym jest to samo, więc po co się męczyć na 2...

Przepraszam ... w ogóle zajrzałaś na nowy "portal"?
Sheep napisał/a:
Gracz może być nieco zdezorientowany, gdzie ma szukać informacji, itp...

Oczywiście na "portalu" - to chyba jasne :)
BARTOSh napisał/a:
ADI może potwierdzić, że ostatnio zastanawiałem się nad odejściem z funkcji / z forum ... i jeśli ktoś uważa, że powinienem - niech się nie krępuje. Z chęcią pozbędę się dodatkowych obowiązków.

BARTOSh, na prawdę nie interesuje mnie czy chcesz odejść z forum czy nie -
nie pisałem na ten temat. Tak ... najlepiej wszyscy odejdźcie jak ktoś sobie tak zażyczy :)
BARTOSh napisał/a:
... ah... i daruj sobie posądzanie nas teraz o jakieś zmowy, układy i wytykanie tworzenia "śmietanki".

:shock: ?
Po 1. Nikogo tutaj nie posądzam o jakieś zmowy - nic takiego nie pisałem.
Po 2. To wy mnie posądzaliście o jakiegoś kochanka Jacka, czy coś w tym stylu...
Trzeba się czasem puknąć w główkę i pomyśleć co się pisze... większych
bzdur nie słyszałem.

amen :smile:
 
 
Sheep 
Użytkownik



Level: 333
Wiek: 31
Dołączyła: 09 Sie 2007
Wysłany: 28-09-2008, 16:48   

Nie wiem czy to takie jasne, skoro tu i tu jest forum.
Tutaj na forum się dyskutowało o tym co było na portalu podane na talerzu.

I nie martw się zajrzałam na nowy 'portal' g;)

Wątpie, zebyś doskonale wiedział co to są za osoby, no ale cóż sam powiedziałeś, ze wolisz własne podwórko, wiec chyba wszystko jest jasne...

Co do dogadzania innym, to było to możliwe. Jedni przychodzili po inforamcje na forum a drudzy na portal i to był wybór, a teraz wybierają między forum a forum. Z czego z tego forum zabrano to co powinno być, ponieważ przeniesiono to na portal, który stał się forum.
_________________
 
 
BARTOSh 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: -1
Wiek: 34
Dołączył: 15 Lip 2005
Skąd: Pabianice
Wysłany: 28-09-2008, 16:56   

SaKe napisał/a:
wiecej luzu na tym forum,jesli chodzi o HP
ostatnio była o tym dyskusja i od tamtego czasu nic się nie zmieniło w moim postanowienu... nie wywaliłem ANI JEDNEGO posta, nie zamknąłem żadnego tematu, nie wstawiłem żadnego ostrzeżenia... Inni modzi HP też tego nie robią.

Phantom napisał/a:
Może po prostu przestanę nazywać nowy portal "portalem" :)
mhm... zmień nazwę na "drugie oficjalne forum MF" ;) będzie na pewno pasować. "Zmieńmy nazwę! nikt się nie połapie!" ><

Phantom napisał/a:
Portal to ozdobne obramienie drzwi wejściowych w kościołach, pałacach, ratuszach, bogatszych kamienicach czasami także drzwi wewnętrznych.
... ubaw po pachy. Portal internetowy – internetowy serwis informacyjny poszerzony o różnorodne usługi internetowe, dostępny z jednego adresu internetowego. W intencji twórców, ma to zachęcać użytkowników do ustawienia adresu portalu jako strony startowej w przeglądarce www i traktowania go jako bramy do Internetu.

Phantom napisał/a:
BARTOSh, na prawdę nie interesuje mnie czy chcesz odejść z forum czy nie -
nie pisałem na ten temat. Tak ... najlepiej wszyscy odejdźcie jak ktoś sobie tak zażyczy :)
nie, sugerowałeś tylko, że jestem przywiązany do stanowiska i będąc na nim uważam się za kogoś lepszego... odpowiedziałem więc na Twój zarzut.

Phantom napisał/a:
Trzeba się czasem puknąć w główkę i pomyśleć co się pisze... większych
bzdur nie słyszałem.
sugeruje więc czytanie własnych postów ;)
_________________


リョコ カワチ || バルトシュ クリシャック || Regulaminy || Arena ||
 
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 28-09-2008, 16:58   

Rozbrajasz mnie..

Wg Ciebie robienie z Portalu drugiego Oficjalnego Forum jest w porządku? I to wbrew pozorom nie jest powrót do przeszłości, do czasów sprzed fuzji - zapominasz o jednym, dość istotnym szczególe. Wtedy był Oficjalny Portal i nieoficjalne forum, Twój Poradniczek, Twoje bleeding edge, z którym mogłeś robić co chciałeś. A teraz co jest? A tak, "Portal"..

Phantom napisał/a:
Po części miałeś rację, że lubię mieć 'własne' (jak Ty to nazywasz) podwórko -
chodzi tutaj o swobodę.

O jakiej swobodzie wspominasz? Czy kolejne rozszerzenia są niezbędne do normalnego funkcjonowania forum? Nie rozumiem.. Poza tym co ma Twoja swoboda, do Oficjalnego Portalu, który nie tylko Ty tworzyłeś - i powiesz mi, że to nie jest egoizm?
Phantom napisał/a:
W tej sytuacji akurat są dwa wyjścia :)

A cóż to za drugie wyjście? Chyba, że masz na myśli pozostawienie tego tak, jak jest - absurd..
Phantom napisał/a:
Pisałem już, że to gadanie bez sensu...

Bez sensu to jest to, co Ty zrobiłeś..
_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. S. Lem
 
 
Phantom 
Użytkownik


Wiek: 36
Dołączył: 04 Gru 2007
Wysłany: 28-09-2008, 17:10   

ADIHC1 napisał/a:
Phantom napisał/a:
Po części miałeś rację, że lubię mieć 'własne' (jak Ty to nazywasz) podwórko -
chodzi tutaj o swobodę.

O jakiej swobodzie wspominasz? Czy kolejne rozszerzenia są niezbędne do normalnego funkcjonowania forum? Nie rozumiem.. Poza tym co ma Twoja swoboda, do Oficjalnego Portalu, który nie tylko Ty tworzyłeś - i powiesz mi, że to nie jest egoizm?

Taką swobodę ma każdy admin - tak jak na portalu.
ADIHC1 napisał/a:
Phantom napisał/a:
W tej sytuacji akurat są dwa wyjścia :)

A cóż to za drugie wyjście? Chyba, że masz na myśli pozostawienie tego tak, jak jest - absurd..

Tak, to jest drugie wyjście z tej sytuacji.
ADIHC1 napisał/a:
Phantom napisał/a:
Pisałem już, że to gadanie bez sensu...

Bez sensu to jest to, co Ty zrobiłeś..

Ja uważam inaczej :-)
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 28-09-2008, 17:17   

Phantom napisał/a:
Taką swobodę ma każdy admin - tak jak na portalu.

Tak, dobrze to napisałeś - Portalu! Nie kolejnego Oficjalnego Forum - dostrzegasz tą różnicę? Na prawdę ręce opadają - ile razy mam to jeszcze powtórzyć, żeby dotarło?
_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. S. Lem
 
 
Phantom 
Użytkownik


Wiek: 36
Dołączył: 04 Gru 2007
Wysłany: 28-09-2008, 17:28   

ADIHC1 napisał/a:
Phantom napisał/a:
Taką swobodę ma każdy admin - tak jak na portalu.

Tak, dobrze to napisałeś - Portalu! Nie kolejnego Oficjalnego Forum - dostrzegasz tą różnicę? Na prawdę ręce opadają - ile razy mam to jeszcze powtórzyć, żeby dotarło?

Wszystko dobrze?
Powtórz jeszcze parę razy, pomyśl ze nadal nie rozumiem to moze Ci przejdzie.
Na twoim miejscu nie przejmowałbym się czy portal jest portalem czy forum.

To wszystko, dziękuję za uwage :-)
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 28-09-2008, 17:34   

Phantom napisał/a:
Wszystko dobrze?

Rozumiem, że wg Ciebie tak? No cóż, faktycznie nie dojdziemy do porozumienia.
_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. S. Lem
 
 
Pitazboras 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 220
Wiek: 25
Dołączył: 05 Sty 2007
Skąd: Kraków
Wysłany: 28-09-2008, 18:13   

Phantom napisał/a:
Po części miałeś rację, że lubię mieć 'własne' (jak Ty to nazywasz) podwórko -
chodzi tutaj o swobodę. W większości to zaowocowało taką decyzją, którą podjąłem.

Mogłeś założyć własne forum, przecież nikt Ci tego nie bronił. Natomiast teraz to wygląda tak, że przywłaszczasz sobie oficjalny portal, do czego - moim zdaniem - prawa nie masz.

Phantom napisał/a:
Chciałem także by na portalu był lepszy sposób komunikacji między graczami.

Od komunikacji jest forum, portal jest formą FAQ, miejsca do pozyskiwania danych, konkretnych informacji. I w tym jest zasadniczy problem... Niby chodzi o lepszą komunikację, ale tak naprawdę rozbijasz społeczność na dwa obozy - połowa ludzi będzie się udzielać tu, połowa tam, przez co efekt będzie odwrotny do zamierzonego - pogorszenie komunikacji między graczami oraz graczy z szeroko pojętą "władzą".
Wcześniej wszystko było jasne - chciałeś poruszyć jakiś temat odnośnie gry, to pisałeś na forum. Teraz jeśli masz sprawę do GM-a, to piszesz na "Pierwsze Oficjalne Forum" (POF), a o pomoc w questach prosisz na "Drugim Oficjalnym Forum" (DOF). I wszystko byłoby OK, gdyby nie to, że gracze się niekoniecznie w tym połapią i pytając na POF o questy będą odsyłani (już są) na DOF, a mając sprawę do GM-a na DOF, będą odsyłani na POF. Zamieszanie może i nie olbrzymie, ale całkowicie zbędne.

Phantom napisał/a:
Nie o taki brokat mi chodziło (uważam, że doskonale o tym wiesz) ... ADIHC1 brokatem nazwał modyfikacje do forum.

Owszem, tylko jakie modyfikacje są potrzebne na tym forum? Było zgłoszenie na ignorowanie działów - i w końcu zostało dodane, nie przypominam sobie żeby się jakaś liczniejsza (powiedzmy 5-6 osób) grupa dopominała o jakieś inne rozszerzenie. A wracając do meritum - użytkownicy nie siedzą na forum ze względu na modyfikacje i "bajery". Siedzą ze względu na treść i/lub znajomych.

Phantom napisał/a:
Doskonale wiem, które to są osoby lecz większości graczy podoba się nowa forma portalu.

Demokracja to idiotyzm i wiedzą o tym nawet sami jej twórcy. Ot, choćby większości graczy podobałoby się, jakby ruchy w grze były nieskończone. Swoją drogą... naprawdę pytałeś graczy o zdanie przed podjęciem decyzji?

Phantom napisał/a:
Oczywiście na "portalu" - to chyba jasne :)

Oczywiście, że to nie jest jasne. Bo część informacji znajduje się na POF, część na DOF.
Dawniej "procedura" była jasna. Gracz szukał informacji na Portalu, jeśli tam ich nie znalazł, to zadał pytanie na Forum. Gdyby akurat tak się zdarzyło, że gracz nie przeszukał Portalu przed zadaniem pytania, to odsyłało się go i po sprawie.
Teraz będzie tak, że albo gracz zada pytanie na POF, skąd zostanie odesłany na DOF, albo zada pytanie na DOF, skąd zostanie odesłany na POF. Zalatuje mi tu biurokracją i łażeniem w te i wewte po urzędach.

Phantom napisał/a:
Po 1. Nikogo tutaj nie posądzam o jakieś zmowy - nic takiego nie pisałem.

Oh, niejednokrotnie... Ale masz rację - w tym temacie chyba nie.

Phantom napisał/a:
Po 2. To wy mnie posądzaliście o jakiegoś kochanka Jacka, czy coś w tym stylu...

To, że masz wtyki u Jacka nie jest chyba akurat żadną tajemnicą... Bynajmniej nie twierdzę, że jest w tym coś złego. Jeśli coś przeszkadza mi w tej całej sprawie, to fakt, że lepsze dojście do admina mają znajomi niż na przykład GM, z którymi Jacek generalnie nie utrzymuje kontaktu (a co ma konsekwencje dość przykre).
 
 
[Ex-GM] Shell 
Tester



Profesja: Mag
Level: 1
Wiek: 31
Dołączył: 30 Paź 2005
Skąd: Poznań
Wysłany: 29-09-2008, 11:26   

Cytat:
Z tym się zgodzę, ale na to sami nic nie poradzimy, admin nawet nie odpisuje na moje PW. Potrzeba kogoś, kto ma dobre dojścia (Marcin?).


zawsze to ziomusiq miał najlepsze dojścia do Jacka. Zawsze na jego alerty odpowiadał.

Cytat:
To może ja sobie założę jeszcze jedno forum, nazwę je "oficjalnym, najlepszym forum MY FANTASY!!!!!!1111one", zrzeszę sobie trochę ludu i co? Już będziecie płakać? :P


sorry przyjacielu ale bredzisz : /

Cytat:
Od komunikacji jest forum, portal jest formą FAQ, miejsca do pozyskiwania danych, konkretnych informacji. I w tym jest zasadniczy problem... Niby chodzi o lepszą komunikację, ale tak naprawdę rozbijasz społeczność na dwa obozy - połowa ludzi będzie się udzielać tu, połowa tam, przez co efekt będzie odwrotny do zamierzonego - pogorszenie komunikacji między graczami oraz graczy z szeroko pojętą "władzą".


dokładnie to samo chciałem powiedzieć. Nie ingeruje już w sprawy portalu. I ja i Kac jesteśmy Retired. Oddaliśmy całą pieczę nad Portalem Marcinowi. Jednak osobiście nie za dobrze zareagowałem na sygnał wracania do historii z forum - poradniczka xd istny powrót do prehistorii. Jak obiecałem "portal" przejrzałem, recenzji jeszcze nie dałem ale mogę Ci tu Ma~~ powiedzieć, że niby lepiej, przejrzyściej ale jakoś tako dziwnie. Nigdy nie bylem zwolennikiem portali jako forum - dlatego z kacem utworzony był system na jakim stał portal (eX fushion). Co mi się nie podoba? Że podjąłeś ta decyzje raptem z dnia na dzień a poinformowałeś po fakcie. Ty jesteś teraz bossem, ale sam wiesz : S

I jeszcze...

1. Co macie Adiemu konkretnie do zarzucenia? Jestem tu wystarczająco długo by stwierdzić, że Adi jest najlepszy. Sus czy Kafar się chowają (Ale żelazne czasy kafara to inna sprawa x D).
2. Przestańcie się obrzucać błotem..
 
 
dislike 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 180
Wiek: 35
Dołączyła: 28 Lis 2006
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 29-09-2008, 18:14   

Ja tylko podrzucę ten link osobom z "kolorkiem" : https://forum.mfo2.pl/viewtopic.php?t=18814&start=0 (Projekt Synteza) i zacytuje pewien fragment swojej wypowiedzi.
dislike napisał/a:
1. Moim zdaniem działy z podpunktu "Społeczność MFO" powtarzające się w " Społeczeństwo MFO" " Graphics " oraz "Hyde Park" na stronie forum poradniczka, powinny zostać połaczonę w jedną, uzupełniającą się, harmonijną całość. Obydwie strony zajmują się dokładnie tym samym w tej dziedzinie. Fabryką avków + sygnatur, Sotwem, Gospodą. Złączenie tego oferuję same plusy: a) podział tematyczny forumów, b) większą ilość użytkowników + uczestników zabaw, c) większą ilość prac sotwów jak i efektowniejsze bawienie w fabrykach.

2. Problemu z podziałem również nie ma. Połowa moderatorów czy może raczej fabrykantów i osób zajmujących się tymi działami z Oficjum, pracuje na poradniczku. Wystarczy dodatkowe osoby przenieść tam, dodać do grupy i wewnątrz niej wybrać wśród członków demokratycznie szefa, albo szefów, ew pseudo zwierzchnika. + Oczywiście mozna dodać/przenieść/przekopiować tematy.

3. W miejscu tych działów pozostawić na Forum oficjalnym link do danych działów na poradniczku. Na poradniczku zaś link do działów (przeskok) odnośnie gry = do forum oficjalnego. Podobnie uczynić ze sponsorowanym klanem Cs-a, tzn. utworzyć link do strony klanu. Mniej więcej coś w stylu tego co obecnie Adi uczynił z byłymi działami portalu. Tak aby wszystko było, ze sobą powiązane linkami a nie tylko nazwą.

4. Dodatkowo na forum oficjalnym utworzyć dział Konkursów, w którym będą zawierane informacje odnośnie byłych albo w danej chwili organizowanych => czysta informacja + dział linkowy do działu konkursu na poradniczku... kolejne wręcz złączenie. współpraca z podziałem.
Oficjum będzie u siebie. Portal u siebie. Gry i relax w jednym miejscu. Sprawy gry w jednym miejscu. Bez zbędnego szukania. Wszystko tematycznie złączone.

5. Odnośnie komentarzy. Nie ma czegoś takiego jak: Nie wypali, nie da się. etc. wszystko się da. Trzeba tylko pozbyć sie uprzedzeń względem innych osób + podjąć trud współpracy dla wyższej idei, zamiast rywalizować albo odizolowywać się od siebie.


W skrócie proponowałam rozdział między sprawami związanymi czysto-technicznie z grą, a luźnymi tematami, które ja osobiście ignoruje (gry, zabawy, questy, pierdołki)... uważałam, że ze względu na prywatne aspiracje specyficznych podwórek czy chociażby różny sposób punkt widzenia jak i podejścia do spraw dotyczących dyscypliny, regulaminu, kultury, pomysł jak i chęć złączenia w "jedno" oburzy niektóre jednostki... lecz podział na dwa fora mogłoby wypalić... po długotrwałej dyskusji Panowie doszli do nieoczekiwanego przeze mnie ustalenia/porozumienia. Oficjum wchłonęło Poradniczek, który występował jako 2-Oficjalne Forum MF=Forum Portalu. Ale stało się to głównie dlatego, że Oficjum stoi, na opłacanym przez Administracje serwerze o znacznie większej stabilności, pojemności, możliwości wykorzystywania jak i szybkości transferu (ilość odwiedzin, szybkość przeglądania)... niż darmowe ograniczone konta dla internautów-"webmasterów"(na jakich jak pamiętam w maju stał poradniczek, jun coś tam) a nie jak większość osób myślała... z powodu osiągnięcia kompromisu w celu uniknięcia niedomówień dla dobra użytkowników... coż.. jak widać wciągu niespełna 3 miesięcy znowu wracamy do zbędnego chaosu i powtórzeń..., tylko tym razem wszystko jest na tym samym serwerze, opłacanym przez tą samą "Administracje" jednej i tej samej gry...

Tomi napisał/a:
Nie dziwię się, że każdy chce mieć "swoje dziecko" - praca zespołowa wymaga kompromisów, co nie dla wszystkich jest "do przeskoczenia".
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 29-09-2008, 19:17   

dislike napisał/a:
Tomi napisał/a:
Nie dziwię się, że każdy chce mieć "swoje dziecko" - praca zespołowa wymaga kompromisów, co nie dla wszystkich jest "do przeskoczenia".

Tak, tylko dlaczego kosztem Oficjalnego Portalu? Nawet osoby początkowo odpowiedzialne za Portal czy współpracujące przy tworzeniu Portalu nie są zadowolone ze zmian, a tym bardziej z tego, że zmiana nie została z nikim uzgodniona. Poza tym najwyższy czas nauczyć się "pracy zespołowej" czy mediacji - wbrew pozorom przydatne w życiu umiejętności..
_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. S. Lem
 
 
Phantom 
Użytkownik


Wiek: 36
Dołączył: 04 Gru 2007
Wysłany: 29-09-2008, 21:16   

ADIHC1, "jeżeli uważasz, że źle prowadzę portal, to nie krępuj się - w każdej chwili mogę
zrezygnować ze stanowiska administratora portalu i przekazać je Tobie.
"Chcesz to bierz... nie jestem egoistą :-)
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 29-09-2008, 21:38   

A na co mi Portal i kolejne obowiązki? Bez tego poświęcam na MFO sporą część swojego wolnego czasu. Jeśli nie masz zamiaru rozwijać Portalu w formie portalu, to zawieś jego działalność (w formie, jaką prezentował wcześniej) - mi łaski nie robisz prowadząc/nieprowadząc go..
_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. S. Lem
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom