Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Forum a portal
Autor Wiadomość
Phantom 
Użytkownik


Wiek: 36
Dołączył: 04 Gru 2007
Wysłany: 04-10-2008, 00:19   

Sheep napisał/a:
Skoro Phantom jest gotowy zrezygnować ze stanowiska, to może niech jakiś kompetentny współtwórca portalu go przejmie?

Chyba chciałaś tylko zaświecić, bo jestem pewien, że nie przeczytałaś mojego postu ze zrozumieniem :)
Tłumaczyć ani powtarzać drugi raz nie będę - uważam, że jesteś na tyle dorosła by cofnąć się do mojej wypowiedzi i jeszcze raz, powoli, spokojnie ją przeczytać :)
Jakby na prawdę, któremuś z współtwórcy to aż tak przeszkadzało to z pewnością
by do mnie napisał.
Portal jest dla użytkowników/graczy (wq słów admina ale także moich) więc zrobimy taki portal jakiego chcą gracze ... a skoro chcą mieć portal w formie forum gdzie czują się lepiej to czemu by nie? Być może to forum im nie odpowiada?
Uważają, że większość się tutaj wywyższa i zgrywa cwaniaków jednocześnie nabijając się z nich... kto by tak chciał?
Na portalowym-forum na to nie pozwala żaden z adminów - tu jak widać go brak.
Żeby nie było...
Cytat:
[Dzisiaj 20:53] CritiCalz: czemu zgłoszenia są zamknięte ?
[Dzisiaj 20:53] Sheep: bo tak
[Dzisiaj 20:54] CritiCalz: czyli nie ma naboru do fs ?
[Dzisiaj 20:54] BARTOSh: ponieważ dotyczą tylko FS, a FS jest zamknięte
[Dzisiaj 20:55] CritiCalz: a kiedy będzie otwarte ? xD
[Dzisiaj 20:56] BARTOSh: ... może nigdy ?
[Dzisiaj 20:59] Phantom: To są wasze odjazdowe odpowiedzi do użytkowników :wink:
[Dzisiaj 20:59] BARTOSh: znów zaczynasz?
[Dzisiaj 21:00] Torax: sorry, wie ktos co ile mozna smsa wyslac?
[Dzisiaj 21:00] Phantom: Słucham?
[Dzisiaj 21:00] Torax: na mf? co 5 minut?
[Dzisiaj 21:00] Phantom: [Dzisiaj 21:00] Torax: sorry, wie ktos co ile mozna smsa wyslac? || Najlepiej co 1 min. powinno być napisane w grze
[Dzisiaj 21:00] BARTOSh: pytam, czy coś mówiłeś...
[Dzisiaj 21:00] Phantom: a może i dwie minuty
[Dzisiaj 21:00] Torax: ok dzięki wielkie ;)
[Dzisiaj 21:01] Phantom: BARTOShu, czyżby problemy z czytaniem?
[Dzisiaj 21:01] Phantom: mówić nie mówiłem, ale napisałem
[Dzisiaj 21:02] BARTOSh: mhm... fajnie.
[Dzisiaj 21:03] Phantom: Nadal twierdzisz, że nie uważasz się za kogoś lepszego od innych?
[Dzisiaj 21:04] ARMAGEDON_1987: lepszy nie bedzie bo nie wezmie tyle na klate co ja :P
[Dzisiaj 21:04] ARMAGEDON_1987: 170 kg :D
[Dzisiaj 21:04] Phantom: Przyszedł sobie użytkownik zadał pytanie, gdzie wstarczyło normalnie odpowiedzieć a tu odpowiedzi "bo tak" "... może nigdy ?" ... zachwycasz mnie :)
[Dzisiaj 21:05] Phantom: Odpowiedź "bo tak" nie była twoja jak już miałbyś się przyczepić
[Dzisiaj 21:05] BARTOSh: możesz ze mnie zejść? dziękuję. Od dawna było wiadomo, że fabrykinie funkcjonowały jak powinny, więc zostały zamknięte do odwołania... coś tu trzeba tłumaczyć? to logiczne.
[Dzisiaj 21:06] CritiCalz: prawda :P ale wtrącać sie nie będę bo jeszcze mi sie dostanie :D

CritiCalz, dostać by Ci się nie dostało, ale mogliby jechać po tobie cały dzień - to w ich stylu...
w ich rozumowaniu to jest tak: (oni oczywiście nie zgodzą się z moją wypowiedzią - normalka)
Ja mam kolor - ja jestem kimś.
Ktoś zadaje pytanie ponieważ jest niepoinformowany - znak by robić z niego głupa a przy okazji rozerwać się trochę.
Oczywiście wasze gierki nie odbywają się w każdej sytuacji, ale nie jedna taka była.
Wracając do tych kolorków na portalu...
uważacie, że dlatego użytkownicy wybierają nowy portal w formie forum ...
Oświadczam Wam, że jesteście w wielkim błędzie - wystarczy wejść na portal pewnego słonecznego dnia :)
Wy moderatorzy nawet nie zdajecie sobie sprawy jak nabijanie się z zwykłego,
niebieskiego użytkownika jest denerwujące - wy myślicie, że czemu jest tyle banów?
Bo sami ich prowokujecie - swoją głupkowatą gadką...
Liczę się z tym, że zaraz, za chwileczkę, za sekundę ktoś poprosi o dowody,
które Wam są zbędne bo doskonale zdajecie sobie sprawę (a może nie?) z tego
co wyrabiacie :)
A więc, bawcie się dalej - dalej uważajcie, że robienie z kogoś debila jest fajne a do tego śmieszne.
Wypowiedź ta nie była skierowana do wszystkich moderatorów,
niektórych z czystym sumieniem można nazwać moderatorem, ale jak to w życiu bywa, nie wszystkich :)

To tyle, teraz możecie pisać dłuuugie posty broniąc swe tyłeczki a przy tym zachować godność i twarz + możecie nawet zrobić ze mnie debila co jest w waszym stylu,
ale z czystego serca mogę powiedzieć, że jesteście tak puści jak wasze posty tyle, że
wypchane (żeby nie użyć mocnego słowa) watą...

Dziękuję za uwagę,
Pozdrawiam
 
 
MichuL 
Moderator Roku 2009!
Game Master



Profesja: Mag
Wiek: 33
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: Białystok
Wysłany: 04-10-2008, 00:32   

"Portal jest dla użytkowników/graczy (wq słów admina ale także moich) więc zrobimy taki portal jakiego chcą gracze ... a skoro chcą mieć portal w formie forum gdzie czują się lepiej to czemu by nie? Być może to forum im nie odpowiada?
Uważają, że większość się tutaj wywyższa i zgrywa cwaniaków jednocześnie nabijając się z nich... kto by tak chciał? "
może wolą tamto forum bo tam łatwiej o kolorek i brokacik w profilu ?
kto się wywyższa ? podaj przykłady, bo jedyne coś co mógłbym pod to zaliczyć to jakieś tam przekomarzanie się np. Endry'ego z TQ albo Majkiem, ale robią to między sobą, dla jaj i obydwie strony to rozumieją, akceptują, biorą w tym udział
przykład z CritiCalzem jest wg mnie co najmniej kiepski, CritiCalz sam był w kadrze grafików, więc takie pytanie z jego strony było dziwne, bo powinien wiedzieć co i jak, rozumiem drobna nieobecność itp. ale wszystko jest w przyklejonych tematach g:) a zresztą gdzie tam masz robienie z niego debila ?

"Bo sami ich prowokujecie - swoją głupkowatą gadką... "
tja prowokuję ich, najpierw pisze bzdurnego posta, dostaje ostra, potem rzuca się na sb i dostaje kolejne... bo go ostrem sprowokowałem...

"A więc, bawcie się dalej - dalej uważajcie, że robienie z kogoś debila jest fajne a do tego śmieszne. "
jest fajne, jest śmieszne, pod warunkiem, że ten ktoś ma do siebie dystans, nie mów mi, że nie, mam to na co dzień w szkole, raz robimy debila ze mnie, raz z drugiego typa, raz z trzeciego i tak z każdego dzień w dzień, jakoś nikt nigdy nie poczuł się przez to urażony, nie chciał zmieniać klasy...

"To tyle, teraz możecie pisać dłuuugie posty broniąc swe tyłeczki a przy tym zachować godność i twarz + możecie nawet zrobić ze mnie debila co jest w waszym stylu,
ale z czystego serca mogę powiedzieć, że jesteście tak puści jak wasze posty tyle, że
wypchane (żeby nie użyć mocnego słowa) watą... "
http://www.medical-world....woolballs_l.jpg
to tak, żeby Ci nie wmawiali potem pomówień, że posty nie są wypchane watą g;)

ps. jak widzisz dosyć spora część użytkowników (sorry ale w tym przypadku np. ja, BSh, Areen, Singami i wielu innych modów też są jego zwyczajnymi użytkownikami) i niekoniecznie moderatorów na tym forum woli jednak jego starszą wersję, która wg mnie jakoś pasowała do gry, była uboga ale to z winy braku pomocy ze strony admina, nie twórców, ale wyglądało to jak prawdziwy portal mfo, a teraz ? Teraz to mi wygląda jakby jakiś kolejny dzieciak założył sobie forum o mfo...
_________________


 
 
 
Phantom 
Użytkownik


Wiek: 36
Dołączył: 04 Gru 2007
Wysłany: 04-10-2008, 00:43   

Cytat:
może wolą tamto forum bo tam łatwiej o kolorek i brokacik w profilu ?

Widać czym w tej chwili myślisz, także proszę myśl tym czy Cię bóg obdarował...
MichuL napisał/a:
kto się wywyższa ? podaj przykłady, bo jedyne coś co mógłbym pod to zaliczyć to jakieś tam przekomarzanie się np. Endry'ego z TQ albo Majkiem, ale robią to między sobą, dla jaj i obydwie strony to rozumieją, akceptują, biorą w tym udział

Przeczytaj co pisałem wyżej, nie będę z Wami bawić się w podawanie przykładów,
tak się bawić mój drogi to możemy do końca istnienia tego forum.
MichuL napisał/a:
przykład z CritiCalzem jest wg mnie co najmniej kiepski, CritiCalz sam był w kadrze grafików, więc takie pytanie z jego strony było dziwne, bo powinien wiedzieć co i jak, rozumiem drobna nieobecność itp. ale wszystko jest w przyklejonych tematach g:)

Przykład kiepski, następny też będzie kiepski bo ty tak powiesz?
Chyba kpisz ze mnie, przykład jest idealny mój drogi :)
MichuL napisał/a:
tja prowokuję ich, najpierw pisze bzdurnego posta, dostaje ostra, potem rzuca się na sb i dostaje kolejne... bo go ostrem sprowokowałem...

Ile razy tak było, że wy specjalnie kontynuowaliście dyskusje by tylko udupić użytkownika... kogo ty chcesz oszukać? Mnie czy sam siebie?
MichuL napisał/a:
"A więc, bawcie się dalej - dalej uważajcie, że robienie z kogoś debila jest fajne a do tego śmieszne. "
jest fajne, jest śmieszne, pod warunkiem, że ten ktoś ma do siebie dystans, nie mów mi, że nie, mam to na co dzień w szkole, raz robimy debila ze mnie, raz z drugiego typa, raz z trzeciego i tak z każdego dzień w dzień, jakoś nikt nigdy nie poczuł się przez to urażony, nie chciał zmieniać klasy...

Podajesz mi przykład z twojej szkolnej klasy? Zapytam jeszcze raz - czym ty myślisz?
Normalne, że są to twoi kumple i można się powygłupiać, ale ludzi z,
których robicie bałwanów i debili kompletnie nie znacie - pierwsze pytanie, pierwsza wysłana wiadomość świadczy o człowieku? Weź ty się zastanów...
MichuL napisał/a:
ps. jak widzisz dosyć spora część użytkowników (sorry ale w tym przypadku np. ja, BSh, Areen, Singami i wielu innych modów też są jego zwyczajnymi użytkownikami) i niekoniecznie moderatorów na tym forum woli jednak jego starszą wersję, która wg mnie jakoś pasowała do gry, była uboga ale to z winy braku pomocy ze strony admina, nie twórców, ale wyglądało to jak prawdziwy portal mfo, a teraz ? Teraz to mi wygląda jakby jakiś kolejny dzieciak założył sobie forum o mfo...

Dzieciakiem możesz nazywać siebie chłopcze, nie mam już kompletnie ochoty z wami
jakoś w miarę normalnie gadać - mówię to co myślę.
Który z Was gra w MFO? 1? Dla jednego gracza będę robił portal w innej wersji?
Pomyśl...
 
 
BARTOSh 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: -1
Wiek: 34
Dołączył: 15 Lip 2005
Skąd: Pabianice
Wysłany: 04-10-2008, 00:46   

:* ja Ciebie też Phan.
_________________


リョコ カワチ || バルトシュ クリシャック || Regulaminy || Arena ||
 
 
 
Phantom 
Użytkownik


Wiek: 36
Dołączył: 04 Gru 2007
Wysłany: 04-10-2008, 00:48   

Cytat:
:* ja Ciebie też Phan.

Buziaczki możesz wysyłać swojej mamie, babci, cioci i komu jeszcze tam chcesz...
Ja bynajmniej tego sobie nie życzę - jeżeli szanujesz drugą osobę.
 
 
BARTOSh 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: -1
Wiek: 34
Dołączył: 15 Lip 2005
Skąd: Pabianice
Wysłany: 04-10-2008, 00:50   

jak jeszcze będziesz próbował mi udowodnić że jestem "zUy" ? :] ...
_________________


リョコ カワチ || バルトシュ クリシャック || Regulaminy || Arena ||
 
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 04-10-2008, 00:52   

Phantom napisał/a:
Być może to forum im nie odpowiada?

I to wg Ciebie jest powód do robienia z Portalu kolejnego Oficjalnego Forum? Od czego jest ten dział lub choćby ten temat?


PS. BASh przestań - jaki to ma sens?
_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. S. Lem
 
 
BARTOSh 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: -1
Wiek: 34
Dołączył: 15 Lip 2005
Skąd: Pabianice
Wysłany: 04-10-2008, 00:52   

a jaki sens ma prowokowanie mnie? ^^'
_________________


リョコ カワチ || バルトシュ クリシャック || Regulaminy || Arena ||
 
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 04-10-2008, 00:54   

Co nie znaczy, że masz dać się sprowokować..
_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. S. Lem
 
 
Phantom 
Użytkownik


Wiek: 36
Dołączył: 04 Gru 2007
Wysłany: 04-10-2008, 00:56   

BARTOSh napisał/a:
a jaki sens ma prowokowanie mnie? ^^'

Nie chciałem Ciebie zdenerwować, ale jeżeli tak reagujesz na prawdę - cóż, śmiało :)
BARTOSh napisał/a:
* ja Ciebie też Phan.

Za to mój drogi powinieneś mieć warna bo to, że jesteś zielony nie upoważnia Ciebie to pisania tego typu głupkowatych postów.
PS Jak stać Cię tylko na taką wypowiedź to cóż ... wszystko mówi za siebie :wink:
ADIHC1 napisał/a:
I to wg Ciebie jest powód do robienia z Portalu kolejnego Oficjalnego Forum? Od czego jest ten dział lub choćby ten temat?

Nie, to nie był jeden z głównych powodów - resztę chyba znasz/pamiętasz...
 
 
MichuL 
Moderator Roku 2009!
Game Master



Profesja: Mag
Wiek: 33
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: Białystok
Wysłany: 04-10-2008, 01:11   

"Ile razy tak było, że wy specjalnie kontynuowaliście dyskusje by tylko udupić użytkownika... kogo ty chcesz oszukać? Mnie czy sam siebie? "
obydwu z nas g:) o ile wiem, ja (oraz inni) za każdym razem stawialiśmy sprawę jasno - koniec dyskusji bo polecą ostry, jeśli wg Ciebie to jest prowokowanie i podjudzanie to winszuję g:)


"Dzieciakiem możesz nazywać siebie chłopcze, nie mam już kompletnie ochoty z wami
jakoś w miarę normalnie gadać - mówię to co myślę. "
innych odsyłasz ponownie do swoich postów, żeby czytali ze zrozumieniem, jednakże tobie też to się kłania g;)
a jeśli nie zrozumiałeś : nie nazwałem dzieckiem Ciebie, powiedziałem jak teraz "portal" dla mnie wygląda g;)

"Podajesz mi przykład z twojej szkolnej klasy? Zapytam jeszcze raz - czym ty myślisz? "
najpierw trzeba zadać pytanie czy ja w ogóle myślę g;)

"Normalne, że są to twoi kumple i można się powygłupiać"
oj niekoniecznie, zwłaszcza, ze niektórzy dopiero co dołączyli do klasy i dosłownie nie znamy się g;)
ale fakt, masz rację, to był kiepski przykład, ale z innego powodu - w realu to co innego niż na forum... tu każdy wchodzi się dowartościować, rozrywkę na kompie ma w grach, więc tu jej nie potrzebuje, a w szkole nic innego nie pozostaje, więc pewnie dlatego wszystkim to pasuje... ale nvm, zły przykład i tyle

a BSh owszem, powinien dostać ostra za spam (a raczej upomnienie, nie było to aż takie ogromne spamowanie), ale tu władzę ma tylko komuch, a on jest skorumpowany, trzyma ich stronę i na pewno swoim ostra/upomnienia nie da g;)
_________________


 
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 04-10-2008, 01:18   

Tak, pamiętam - to wszystko dla graczy.. Tylko jakoś nie potrafię pojąć jakie pozytywne skutki będzie miał ten podział za jakiś czas - dwa Oficjalne Fora, dublujące się treści, podział graczy na dwa fronty (które za pewne nie będą za sobą przepadać, bo obie strony mają swoją rację, etc).. Wygląda na to, że faktycznie nie dojdziemy do porozumienia. A uwierz mi, że próbowałem zrozumieć to, co pchnęło Cię do zmian. Jednak dla mnie wciąż nie jest to powód do podziału (czyt. nie ma tam nic, czego nie dałoby się "przeskoczyć"), raczej do mediacji - od której wszystko powinno się zacząć.. Jednak Ty uznałeś inaczej - może idąc na łatwiznę, może nie. Nie mi to oceniać..
_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. S. Lem
 
 
Dess 
Użytkownik



Dołączył: 09 Maj 2008
Wysłany: 04-10-2008, 08:07   

MichuL napisał/a:
a BSh owszem, powinien dostać ostra za spam (a raczej upomnienie, nie było to aż takie ogromne spamowanie)

hehe, jest moderatorem tu mu upomnienie, a mi co? pamiętasz?
https://forum.mfo2.pl/viewtopic.php?p=313707&highlight=#313707
za tego jedynego posta i to jeszcze dobrze, bo faktycznie miał multi.. ehh

=.=.=.=.=.=.=.=.=.=.=.=.=
Aha, czyli to zależy od kolorku? -,- Zielony = upomnienie, Niebieski = ostrzeżenie? ;P
Tak to działa?
 
 
Shark 
Użytkownik



Nick: Mickey
Dołączył: 22 Cze 2007
Wysłany: 04-10-2008, 09:30   

Dess napisał/a:
MichuL napisał/a:
a BSh owszem, powinien dostać ostra za spam (a raczej upomnienie, nie było to aż takie ogromne spamowanie)

hehe, jest moderatorem tu mu upomnienie, a mi co? pamiętasz?
http://forum.my-fantasy.n...ghlight=#313707
za tego jedynego posta i to jeszcze dobrze, bo faktycznie miał multi.. ehh

=.=.=.=.=.=.=.=.=.=.=.=.=
Aha, czyli to zależy od kolorku? -,- Zielony = upomnienie, Niebieski = ostrzeżenie? ;P
Tak to działa?


No proszę ;)
Czy tu jest podział na userów i "lepszych" userów ?
Spam to spam i tyle .


Z tego co widzę Phantom chce ośmieszyć naszych modów,
a oni jego ... I jaki w tym sens ?

MichuL napisał/a:
jesteście tak puści jak wasze posty tyle, że
wypchane (żeby nie użyć mocnego słowa) watą... "
http://www.medical-world....woolballs_l.jpg


No i do czego to ?


Phantom napisał/a:
Ile razy tak było, że wy specjalnie kontynuowaliście dyskusje by tylko udupić użytkownika... kogo ty chcesz oszukać? Mnie czy sam siebie?


Z tym to się zgodzę .
Np. moja kłotnia z Zygą .
Mówił o mnie, że się do niego przylizuje i ogólnie mnie obrażał na SB .
Nie dostał nic . Kiedy ja chciałem, żeby podał jakieś konkrety,
ten dalej mnie od tych i innych wyzywał (nie są to akurat przekleństa,
ale jakby was nazwali lizusem, który od każdego coś chce,
to jakbyście się czuli ? ) . No sorry, kto dostał ostra ?
Ja i Zyga ;)
Brawo .
To może zaczniemy tak.
Kto zaczął ?
Kto wyzywał ?
Zyga ...

Ja chciałem tylko wiedzieć o co mu chodzi i dostałem
ostra za kontynuowanie kłótni :053:
No i brawo, czyli jak ktoś z modów będzie mnie wyzywał,
ja chcę wiedzieć o co mu chodzi to dostanę ostra ?
W dodatku Zyga tego ostra od razu nie dostał,
dostał go dopiero kiedy ja go dostałem .
Tylko, że on powinien dostać ostra z miejsca,
bo mnie obrażał . Taka jest właśnie ta wasza sprawiedliwość ...


Phantom podał dobry przykład z CritiCalz'em,
ile razy kogoś tak zbywaliście ...

MichuL napisał/a:
CritiCalz sam był w kadrze grafików, więc takie pytanie z jego strony było dziwne, bo powinien wiedzieć co i jak, rozumiem drobna nieobecność itp. ale wszystko jest w przyklejonych tematach g:) a zresztą gdzie tam masz robienie z niego debila ?


1.Skoro miał wszystko w przyklejonych tematach,
to nie można było powiedzieć czegoś w stylu
"Poszukaj sobie w ogłoszeniach" itp. ?
Ale nie, musieliście mu "sklepać jazdę",
koleś się pyta, czy kiedyś będzie otwarta,
to odp. "...może nigdy ?"
No brawo, skoro nie wiecie kiedy to odp.
"Niewiadomo" lub nic nie piszcie, a nie pokazujecie swoją wyższość .
Szczególnie odp. Sheep mnie irytują ...
Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to siedź cicho,
bo aż oczy bolą jak to się czyta .

Twoje wypowiedzi na czacie MF,
o tym, że idziesz po ciasteczko i czy ktoś chce drugie ...
A każdego to bawiło, bo pod Lange siedzą hordy trolli .
I myślisz, że jesteś fajna, kiedy nie masz nic mądrego do powiedzenia ?
A jak ktoś Ci zwrócił uwagę, to od razu, żeby sie nie wtrącał,
żeby się zamknął i różne takie oraz zasłaniałaś się kumplami .
Podać przykład ?
Np. miałaś przekręt z mixami rege,
powiedziałem Ci, że zgłoszę
(bo miałem okres, gdy zgłaszałem wszystko do GM .
Tu nie chodzi o kapowanie, pisałem do nich tylko w sprawach złota,
już wcześniej mnie wkurzałaś więc zgłosiłem),
oczywiście, odp. żebym się zamknął,
że sama zgłosiłaś, ja powiedziałem,
że mimo tego zgłoszę, od razu pod Lange przyjeżdżają twoi kumple,
a ty widząc, że przekręt się nie udał kasujesz konto i dostajesz jakieś na 60 lvl,
po czym zmieniasz nick .
PS.To nie tylko ze mną tak było,
dużo osób się z Ciebie śmiało .
Pamiętasz sprawę z Gelem ?
Jesteś aż za bardzo irytująca,
a kiedy ktoś zwróci Ci uwagę (powtarzam) bulwersujesz się strasznie .



2.Ostatnio ja sam się spytałem, czy błąd z kasacją jest naprawiony,
od razu odp. "A sam nie możesz sobie sprawdzić ?! " .
Kiedy napisałem, że nie chcę kasować konta,
tylko chcę wiedzieć czy błąd został naprawiony od razu
zmiana tematu ...
 
 
BARTOSh 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: -1
Wiek: 34
Dołączył: 15 Lip 2005
Skąd: Pabianice
Wysłany: 04-10-2008, 09:53   

Ależ nie krępuj się Phan... na prawdę zależy mi w tej chwili tak na tym, że to po prostu poezja ;)

Co do "zbywania" itd... Nauczcie się zadawać mądre pytania, to nie będzie takich sytuacji. Wystarczy trochę myśleć i posiadać podstawową znajomość zasad ortografii i gramatyki... Bo jeśli widzę po raz 10 rzucone na SB "Czemu fabryki są zamknięte", to uwierz, że nie mam cierpliwości opisywać tego po raz enty.

@Shark... tak, twoje n-multikont też było uczciwe... ;) i nie wykręcaj kota ogonem, bo sam pamiętam jak banowałem conajmniej 2

Dla mnie cała ta sytuacja jest po prostu zabawna i żałosna zarazem ...
I póki co widzę tylko jedno jej rozwiązanie, czyli likwidacja subdomeny "portal.my-fantasy.net"... bo to nie jest już portal, tylko samowolka.
Tyle odemnie ;*
_________________


リョコ カワチ || バルトシュ クリシャック || Regulaminy || Arena ||
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom