Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Wybór telefonu komórkowego
Autor Wiadomość
skulio 
Użytkownik



Level: 1
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2006
Wysłany: 15-03-2009, 15:36   

Ja bym na twoim miejscu polował na sprzedawcę, który będzie się zarzekał, że telefon jest prawie nowy. Mi facet powiedział, że mój telefon ma góra 1 miech, ale nie może mi dać gwarancji na 2 lata bo nie jest to telefon z polski, a w pamięci znalazłem film z grudnia zeszłego roku i dlatego dostałem zniżkę i gwarancję tak jak przy nówce.
_________________
 
 
Shark 
Użytkownik



Nick: Mickey
Dołączył: 22 Cze 2007
Wysłany: 19-03-2009, 17:37   

Ja też będę sobie kupował telefon i też nie chcę zakładać nowego tematu .
A więc chodzi mi o telefon muzyczny, aparat gdzieś 3 Mpx .
Zakres to 600 złotych . Na filmach mi specjalnie nie zależy .
Ważne, żeby bateria była wytrzymała, muzyczka głośno grała, a aparat może być średni .
I oglądałem sobie różne telefony xpress music i podoba mi się Nokia 5220 i Nokia 5800,
tylko ta ostatnia jest droga ;/ Jak możecie to doradźcie mi coś .
Więc powtarzam :muzyczny, aparat średni, wytrzymała bateria . Aha no i żeby były do niej karty 4 GB :)
 
 
llludek 
Użytkownik



Level: 69
Wiek: 32
Dołączył: 29 Lis 2006
Skąd: WWA
Wysłany: 19-03-2009, 17:39   

jak chcesz miec urządzenie do odtwarzania muzyki, to kup iPoda ;) chyba ze ma byc lans na osiedlu z komą w kielni i muzą na maxa. wtedy sprawdz muzyczne modele sony ericssona...
 
 
Shark 
Użytkownik



Nick: Mickey
Dołączył: 22 Cze 2007
Wysłany: 19-03-2009, 17:56   

Mi chodzi po prostu o muzyczny telefon . Zakładam słuchawki na religii, puszczam nutę na maxa i odpływam ? Już rozumiesz ?^^
Ja się nie znam na telefonach, dlatego napisałem tutaj . A od Ciebie otrzymałem w zamian tyle, że poleciłeś mi kupić iPoda albo sprawdzić muzyczne modele SE . Tylko nawet nie wiem jakie to są . No bo jakbym wiedział, to bym tutaj nie pisał prawa ? Proste i logiczne .
 
 
llludek 
Użytkownik



Level: 69
Wiek: 32
Dołączył: 29 Lis 2006
Skąd: WWA
Wysłany: 19-03-2009, 17:58   

http://www.sonyericsson.c...ones&cid=161465

to masz muzyczne telefony SE. poklikaj i popatrz. nawet gdzies jest opcja porownania ze zaznaczasz max 3 chyba i ci porownuje mozliwosci
 
 
Shark 
Użytkownik



Nick: Mickey
Dołączył: 22 Cze 2007
Wysłany: 19-03-2009, 18:02   

Dzięki wielkie, pewnie coś dla siebie znajdę :)
 
 
dawidtysler209 
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: Sneasal
Level: 108
Wiek: 37
Dołączył: 05 Wrz 2007
Skąd: Skarszewy k. Gdańska
Wysłany: 19-03-2009, 22:35   

Ja ostatnio kupiłem sobie takie dzwonidło -> http://www.allegro.pl/ite...o_mp3_film.html

Mimo obaw (że jako by chińska zabaweczka) wykonanie jest godne ceny, mało tego nie znajdziesz chyba już głośniejszej komórki na rynku.. muzyka gra bardzo głośno i czysto, telefon ma opcje czytania i używania 2 kart sim na raz, czytnik kart pamieci (nie trzeba wyłączac komórki zeby wyjąc kartę), obudowa rozsuwana do góry i na dół (klawisze muzyczne)dotykowy wyświetlacz, TV, radio. Menu: podobne troszkę do menu w samsungu. Minusy? Kiepski aparat (VGA nawet flesza ma ;] ), oraz angielskie menu (mi osobiscie nie przeszkadza to w niczym). To tyle jeżeli coś z Sony Ericcsona to albo coś z Seri "K" albo z seri "W". Przerzuć allegro z całą pewnością coś ciekawego będzie.

Napisałes że chciał byś pyknąc sobie słuchaweczki i słuchać muzy na religi? Powiem Ci tak że muzyka w Sony Ericcsonie jest 100 razy lepsza a niż w Noki.. ładny czysty bas żadnych charczeń, i dźwięk przestrzenny, radio z RDS'em, aparat 3,2 mpx z fleszem i 16x zoom - polecił bym ci model k810i miałem go i jestem bardzo zadowolony - ma fajne srebrne guziczki i klawiaturka bardzo fajnie chodzi.. :-P myśle ze w granicy do 600 zł na spokojnie się zmiescisz.
_________________
Remont Jawy 350 - 100 %
 
 
Shark 
Użytkownik



Nick: Mickey
Dołączył: 22 Cze 2007
Wysłany: 20-03-2009, 11:00   

W tym k810i bardzo ładna klawiatura, fajny w sumie :)
Niestety ma joystick :/ Znalazłem go nawet w ładniej cenie - 380 zł .

A co powiecie na SE w850i ? Muzyczna, aparat ma 2 Mpx, ale mi to aż tak nie przeszkadza ^^

I teraz mam dylemat . Bo znalazłem ten w850i za 300 zł, a ten k810i 400 zł (liczę z przesyłką) .
Z tego co mówisz to jednak lepszy jest ten k810i, czasami warto dać 100 zł więcej :P
Tylko niestety ten Joystick, jest na to jakaś rada ? Bo nigdy nie miałem telefonu z Joystickiem,
a słyszę o nich same złe rzeczy :| Bo reszta mi pasuje jak najbardziej ;p
 
 
Corso 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 1
Dołączył: 15 Cze 2007
Skąd: Warszawa
Wysłany: 20-03-2009, 12:31   

Jak nie będziesz majtał tym joystickiem z całej siły we wszystkie strony to nic się nie stanie (mam k800i kilka miechów i nie było jeszcze problemów z joystickiem).
 
 
llludek 
Użytkownik



Level: 69
Wiek: 32
Dołączył: 29 Lis 2006
Skąd: WWA
Wysłany: 20-03-2009, 12:38   

ja tez mam joysticka w moim SE juz 4 miechy i jakos nic sie z nim nie stalo. slyszalem wiele historii, ze obudowy i joysticki wlasnie od SE sie psuja, ale ja czegos takiego (poki co ;D) nie doswiadczylem...
 
 
Wilu 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: WoLfiK
Level: 247
Wiek: 30
Dołączył: 26 Gru 2006
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 20-03-2009, 12:38   

Dbaj o Joystick ,często go czyść ,a 1.5 roku spokojnie wytrzyma (Ja akurat mam se k750i i nie ma problemów po 1.5 roku z Joystickiem)
_________________
g:D g:P g;) g:\ g:< g:> g:| g:D> g:o g:hmm g:zla g:galy g:okulary
 
 
 
Shark 
Użytkownik



Nick: Mickey
Dołączył: 22 Cze 2007
Wysłany: 20-03-2009, 12:42   

W jaki sposób go czyścić ? Zdejmując obudowę i sprężonym powietrzem go ! (?)

Btw, ale odpowiedź g:o Nikogo tu nie było od wczoraj, a teraz w ciągu 7 minut 3 odpowiedzi ^^

A więc : SE k810i czy SE w850i ?
 
 
Corso 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 1
Dołączył: 15 Cze 2007
Skąd: Warszawa
Wysłany: 20-03-2009, 13:27   

Cytat:
W jaki sposób go czyścić ? Zdejmując obudowę i sprężonym powietrzem go ! (?)

Ja czyściłem raz, jak bodajże cola się na niego wylała. Wyskrobałem wszystko wykałaczką ;d
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 20-03-2009, 15:52   

Shark napisał/a:
A więc : SE k810i czy SE w850i ?

W850i? To jest już dość stary model. Nie lepiej wziąć W580i (na pewno znajdziesz zadbane egzemplarze do 400zł)?
_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. S. Lem
 
 
QracK 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: CooKieS
Level: 140
Wiek: 114
Dołączył: 20 Lip 2007
Skąd: PDKarpacie
Wysłany: 20-03-2009, 16:17   

ja mam samsunga u800 nieźle się spawuje =] aparat ma niezły lampe błyskową led odtwarzacz muzyki jest nawet dobry nie narzekam, a i jeszcze jest baaardzo cienki (8mm) i obudowa jest metalowa, bateria nawet trzyma, ma wejscie na karty, tylko nie ma wejścia usb ale jest kabel =] i przejściówka do słuchawek

POLECAM

a i zapomniałem jest wbudowane 1GB pamięci =] i to mi sie podoba =]
_________________
My Galeria

ostry od Phantoma brzydko pachną =\
Ostatnio zmieniony przez QracK 20-03-2009, 16:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom