Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Bug (?) z wagonikiem w kopalni Gargulca
Autor Wiadomość
Zakath 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 109
Wiek: 30
Dołączył: 01 Sie 2010
Wysłany: 01-08-2010, 19:47   Bug (?) z wagonikiem w kopalni Gargulca

Cytat:
Od razu po wejściu kierujemy się na lewo i do góry do głębokiej alkowy ze skrzynką zawierającą

HP PLUS. Teraz wracamy do wejścia i kierujemy się na północ. Idziemy

wzdłuż torów aż do ich końca. Wejście na drabinkę jest jednak zbyt wysoko, idziemy więc na północny wschód, zabierając wcześniej 10 000 G oraz MIKSTURĘ REGENERACJI LV1

ze skrzynki. Kierujemy się cały czas w kierunku wschodnim aż dotrzemy do groty. Wchodzimy w nią aby znaleźć się na szynach w innej lokacji na mapie. Tu kierujemy

się w dół i na skrzyżowaniu wybieramy lewo. Idąc zobaczymy odnogę kierującą nas do góry, skręcamy w nią i przełączamy dźwignię u jej końca. Wracamy do skrzyżowania

i tym razem odbijamy na prawo. Wstępujemy do groty po drodze aby zdobyć KOLCZUGĘ. Wracamy z powrotem i dalej idziemy wzdłuż szyn na dół i w lewo. Popychamy stojący

wagonik, domyślając się gdzie stanie. Wracamy do groty z kolczugą i wchodzimy na wyrwę na południowy zachód od skrzynki z której możemy zeskoczyć na dół. Idziemy na

lewo i w dół, gdzie widzimy wagonik. Wchodzimy po nim i po drabinie na nowy poziom. Tu wchodzimy do pieczary by stoczyć walkę z GARGULCEM (drop: ziemia 2). Po walce

zabieramy ze skrzynki 2 x MIKSTURA REGENERACJI LV1, oraz METALOWE RĘKAWICE. Możemy teraz całkiem opuścić Starą Kopalnię i wrócić do Nordii.


Stosując się do tego poradnika z tej strony piszę ten temat oczekując pomocy. Wcisnąłem tą dźwignie, pootwierałem wszystkie skrzynki w lokacji i ... nie mam tego pieprzonego wagonika. Nie wiem już co robić. Normalnie powinien już stać na samym końcu torów by go popchnąć, u mnie go nie ma. Proszę o pomoc.

Edit: Napiszcie, czy to ja coś robię źle, czy zgłaszać to do działu z bugami.
_________________
 
 
Addict 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Addict
Level: 62
Dołączył: 26 Lut 2009
Skąd: Boro
Wysłany: 01-08-2010, 21:44   

A jest ten waonik w ogóle gdzieś ?

Może po prostu miałeś lag i 2 razy się dzwignia ci nacisła ;D
 
 
Zakath 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 109
Wiek: 30
Dołączył: 01 Sie 2010
Wysłany: 01-08-2010, 21:54   

Wagonika nie ma nigdzie, ani przy drabinie, ani na końcu torów. Chyba exp z Gargulca przeleci mi koło nosa xd zgłaszać to jako błąd, czy ma ktoś jakieś remedium ?

Dorzucam Screena :

_________________
 
 
minek123 
Moderator



Profesja: Mag
Nick: Jack Sparrow
Level: 260
Wiek: 33
Dołączył: 08 Kwi 2007
Wysłany: 01-08-2010, 22:20   

Zakath napisał/a:
Wagonika nie ma nigdzie

Na pierwszym screenie wyraźnie go widać, musisz tam dojść górną częścią mapy.

Dorzucam mapkę:


źródło:
http://portal.my-fantasy....d1cc1a5bb86b889
 
 
Zakath 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 109
Wiek: 30
Dołączył: 01 Sie 2010
Wysłany: 01-08-2010, 22:52   

Że niby... ta dziura, która od początku wydawala mi się zwykłą dziurą jest wagonikiem, tak ? xD Przepraszam za kłopot, można zamknąć.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom