Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Nowa usługa - zerowanie stoczonych walk z graczami
Autor Wiadomość
PN00b
[Usunięty]

Wysłany: 14-12-2013, 15:21   Nowa usługa - zerowanie stoczonych walk z graczami

Wpadłem na taki pomysł, nie wadzi on z pewnością nikomu, by wprowadzić nową usługę za np. 10MF, polegającą na wyzerowaniu wszystkich dotychczasowych walk z graczami, mnie akurat raczej by się to nie przydało, aczkolwiek jak widzę niektórych zdesperowanych graczy rozpaczających nad ich stanem walk z innymi graczami, to byłaby to usługa przynosząca jakieś dodatkowe zyski, patrząc z drugiej strony, ktoś przez kilkadziesiąt/kilkaset lv gra na przysłowiowe bosy, jest tam łapany jak każdy grający na fabułę, i chciałby od tej chwili zacząć grać pvp, a co za tym idzie wyzerować swoje statystyki i zacząć "od zera". Chodzi tylko i wyłącznie o walki z graczami, nie pojedynki ani nie o potwory, pozdrawiam ;)
 
 
Edzio_4k
Użytkownik



Level: 777
Świat: 5
Dołączył: 03 Gru 2013
Wysłany: 14-12-2013, 15:34   

Pojedynki też trza kasować [cenzura] i liczbę tur zmniejszyć do 40!!!!!!!!!!!
Ostatnio zmieniony przez ADIHC1 16-12-2013, 00:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
PN00b
[Usunięty]

Wysłany: 14-12-2013, 21:40   

Edzio_4k napisał/a:
Pojedynki też trza kasować [cenzura] i liczbę tur zmniejszyć do 40!!!!!!!!!!!


Pojedynki są zazwyczaj nie wymuszone i każdy kto go akceptuje powinien być gotowy do walki, odwrotnie jest w przypadku walk z graczami (tzn. na polu). Ta usługa to dodatkowe zyski do opłacenia serwera itd. :wink:
Ostatnio zmieniony przez ADIHC1 16-12-2013, 00:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Amochina 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 209
Wiek: 30
Dołączył: 12 Gru 2013
Skąd: Gdynia
Wysłany: 15-12-2013, 18:46   

Moim zdanie słaby pomysł. To moja subiektywna ocena.
Jak ktoś chce przerzucić się z bossowego konta pvp to po prostu robi reset.
A jak komuś przeszkadza to że ma jakieś przegrane czy wygrane z graczami to robi sobie nowe konto i tyle.
Jak ktoś się dał złapać na polu to ma problem ( sam bossową postać).
Jestem na nie.
_________________
Pozdrawiam =]
 
 
 
PN00b
[Usunięty]

Wysłany: 15-12-2013, 21:51   

Amochina napisał/a:

A jak komuś przeszkadza to że ma jakieś przegrane czy wygrane z graczami to robi sobie nowe konto i tyle.


Tak, tak, już widzę jak ktoś usuwa sobie postać i zakłada nową mając obojętnie jaki lv ze względu na statystki walk z graczami, tak jakby Tobie teraz zachciało sie usuwać postać ze względu na te kilka cyferek, usuwanie postaci czy zakładanie nowej, nie jest warte 10-35MF, tyle co może kosztować ta usługa, ogólnie rzecz biorąc, nie wiem na ile to jest możliwe, ale można byłoby pomyśleć nad nowymi usługami do wykupienia za punkty MF.
 
 
Alanov 
Użytkownik


Nick: Alanov
Level: 145
Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2012
Wysłany: 16-12-2013, 07:27   

Na co to komu? Jeśli komuś tak przeszkadzają statystyki to po prostu robi konto od nowa, jego problem.
3 razy NIE.
 
 
PN00b
[Usunięty]

Wysłany: 16-12-2013, 08:31   

Alanov napisał/a:
Na co to komu? Jeśli komuś tak przeszkadzają statystyki to po prostu robi konto od nowa, jego problem.
3 razy NIE.


Ale po co sobie nabijasz posty, gdybyś potrafił przeczytać dwa zdania to byś nie pisał takich idiotycznych postów. :-(
 
 
kiwipogromca
[Usunięty]

Wysłany: 16-12-2013, 10:54   

Jak wprowadzą taką usługę, to tylko będzie Tomi na tym zarabiać, więc raczej będzie takie coś wchodziło ;)
 
 
PN00b
[Usunięty]

Wysłany: 16-12-2013, 11:28   

kiwipogromca napisał/a:
Jak wprowadzą taką usługę, to tylko będzie Tomi na tym zarabiać, więc raczej będzie takie coś wchodziło ;)


Ja,Ty im za złe tego nie mamy, chyba o to chodzi każdemu w jego biznesie żeby zarabiać, uważam że ta usługa może mieć szanse powodzenia, a że Tomi nie zamknął projektu v2, to czemu takie coś miałoby nie zostać wprowadzone. :???:


Każdy kto choć trochę rozumie co się dzieje to wie, że mfo2 upada, istnieje kilkanaście stałych graczy którym można 'pójść na rękę' zrobić kilka udogodnień, coś ułatwić, pomóc, a przy tym zarobić, jeszcze te kilka osób chce grać i warto w to zainwestować. Można dorobić kilka usług ułatwiających grę, pobawić się mnożnikiem exp/ap/gold zwiększyć liczbę ruchów o np. 50%. Wiadomo łatwo gadać, a ktoś to musi wykonać, aczkolwiek są to zmiany kosmetyczne i przy odrobiny chęci można na nich jeszcze coś zyskać.
 
 
Antybristler 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Antybristler
Level: 30
Wiek: 30
Dołączył: 22 Lis 2010
Wysłany: 16-12-2013, 11:53   

Statystyki są po to, żeby coś odzwierciedlać.

Zamiast oszukańczej usługi lepiej by było zrobić tak, aby statystyki dotyczyły np danych z ostatnich 30 dni.

A poza tym dajcie Tomiemu Devos zrobić.
_________________

Świat bez Żółwi byłby dużo mniej żółwiowy...

 
 
 
PN00b
[Usunięty]

Wysłany: 16-12-2013, 12:13   

Antybristler napisał/a:
Statystyki są po to, żeby coś odzwierciedlać.
Statystyki są dla szpanu 100/0 200/0, a nie żeby komuś pokazać jaki jestem dobry:)


Antybristler napisał/a:

Zamiast oszukańczej usługi lepiej by było zrobić tak, aby statystyki dotyczyły np danych z ostatnich 30 dni.
To zupełnie odpada, ktoś kto sobie wypracował fajne statystyki latami i jest na co patrzeć teraz co 30 dni będzie miał 0/0/0, bezsens, usługa jest dobrowolna i każdy kto ma taką potrzebę, używa jej, nic innego.


Antybristler napisał/a:
A poza tym dajcie Tomiemu Devos zrobić.
Nie mam odpowiedzi. :571:
 
 
Alanov 
Użytkownik


Nick: Alanov
Level: 145
Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2012
Wysłany: 16-12-2013, 17:00   

PN00b napisał/a:
Ale po co sobie nabijasz posty, gdybyś potrafił przeczytać dwa zdania to byś nie pisał takich idiotycznych postów. :-(

Idiotyczny to jest twój argument w pierwszym poście: "wprowadźcie zerowanie statystyk, bo jak ktoś kogoś złapie..." to ma problem i tyle.

Jak powiedział Antybristler:
Antybristler napisał/a:
Statystyki są po to, żeby coś odzwierciedlać.


PN00b napisał/a:
Statystyki są dla szpanu 100/0 200/0, a nie żeby komuś pokazać jaki jestem dobry:)

W dupie byłeś, gówno widziałeś. Statystyki właśnie pokazują kto jest dobry, a kto nie. Gdyby weszła ta idiotyczna usługa, to te "fajne statystyki wypracowane przez lata" straciłyby sens.

Podsumowując ten pomysł jest do bani i modlę się, żeby nie ujrzeć go w grze.
Według mnie wszystko co widnieje w zakładce PROFIL jest nie do ruszenia.
 
 
PN00b
[Usunięty]

Wysłany: 16-12-2013, 17:25   

Alanov napisał/a:
PN00b napisał/a:
Ale po co sobie nabijasz posty, gdybyś potrafił przeczytać dwa zdania to byś nie pisał takich idiotycznych postów. :-(

Idiotyczny to jest twój argument w pierwszym poście: "wprowadźcie zerowanie statystyk, bo jak ktoś kogoś złapie..." to ma problem i tyle.

Jak powiedział Antybristler:
Antybristler napisał/a:
Statystyki są po to, żeby coś odzwierciedlać.


PN00b napisał/a:
Statystyki są dla szpanu 100/0 200/0, a nie żeby komuś pokazać jaki jestem dobry:)

W dupie byłeś, gówno widziałeś. Statystyki właśnie pokazują kto jest dobry, a kto nie. Gdyby weszła ta idiotyczna usługa, to te "fajne statystyki wypracowane przez lata" straciłyby sens.

Podsumowując ten pomysł jest do bani i modlę się, żeby nie ujrzeć go w grze.
Według mnie wszystko co widnieje w zakładce PROFIL jest nie do ruszenia.


Pomijając to wszystko, w czym ci przeszkadza ta usługa, dlaczego ma nie zostać wprowadzona, bo co, jesteś internetowym trollem i jak tobie się coś nie podoba/nie przyda to już nikt nie może skorzystać? :twisted: GTFO
 
 
Alanov 
Użytkownik


Nick: Alanov
Level: 145
Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2012
Wysłany: 16-12-2013, 18:02   

To tylko moja opinia, nie każę nikomu się z nią zgadzać, więc co Ci do tego? Zdaje mi się, że to ty jesteś tym "zdesperowanym graczem rozpaczającym nad stanem walk z innymi graczami".

PN00b napisał/a:
Pomijając to wszystko, w czym ci przeszkadza ta usługa, dlaczego ma nie zostać wprowadzona

Twój pomysł, twój temat i to ty powinieneś porządnie uzasadnić, dlaczego ta zmiana miałaby zostać wprowadzona. Ja na przykład nie widzę takiego sensu, więc może byś mnie przekonał?

PN00b napisał/a:
internetowym trollem
PN00b napisał/a:
GTFO

n/c
 
 
PN00b
[Usunięty]

Wysłany: 16-12-2013, 18:15   

Zaczyna się robić niepotrzebny spam, także kończe z tobą dyskusje w tym momencie, ja swoje stanowisko 'porządnie' uzasadniam od pierwszego postu. Nie widzisz w tym sensu? Jak sobie uważasz, tylko takie wnioski zachowaj dla siebie bo dla ogółu one nic nie wnoszą, no chyba że tylko spam. Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom