Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
21-02-2015, 00:17
Mfo2 Powróci?
Autor Wiadomość
PairO
Użytkownik


Level: 13
Dołączył: 05 Wrz 2014
Wysłany: 05-09-2014, 22:04   Mfo2 Powróci?

Siemka. Mam Pytanie do Administracji My-Fantasy. Do rzeczy. Czy wy macie w tym roku jakieś plany żeby zrobić jakiś update My Fantasy 2 tak żeby ludzi było tak dużo online jak pare lat temu? Czy wy teraz zajmujecie sie MFO3? Bo jak narazie nie widzę żadnych postępów co do MFO2. Zwróccie na forum, każdy pisze o update. Każdy chce coś nowego. Stańcie z naszej strony i pomyślcie co my możemy chcieć. A my tylko chcemy to: więcej update żeby chociaż się coś zmieniło żebyśmy mogli reklamować Grę i pisali że mfo2 jest teraz odnowione. Że dodali to i to. My nie chcemy od was niewiadomo czego. Zróbcie chciaż połowe tego co chcemy od Waszej strony. Gra jest zarypiasta, ale brakuje tego czegoś. Proszę o wypowiedzi innych graczy oraz czekam na odpowiedź ze strony Administracji. Pozdrawiam :cry:
 
 
MapY
[Usunięty]

Wysłany: 05-09-2014, 22:33   

Update MFO2 będzie po UPDATE w MFO3. Taki jest według mnie scenariusz, jeśli jakikolwiek istnieje.
 
 
PairO
Użytkownik


Level: 13
Dołączył: 05 Wrz 2014
Wysłany: 05-09-2014, 22:52   

To w takim razie na pewno update nie będzie w tym roku. :-)
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 06-09-2014, 09:44   

MapY napisał/a:
Update MFO2 będzie po UPDATE w MFO3. Taki jest według mnie scenariusz, jeśli jakikolwiek istnieje.


Patrz mam te same informacje :D

***

DO RZECZY :

Okej fajnie masz inicjatywę itp itd, ale admin napisał że jak ktoś chce update to może sam zacząć robić tak jak to jest w przypadku gracza ziomekff. Dla mfo2 jak ma już być update to tylko ziomkaff wg mnie, bo po co inny skoro to i tak nie przyciągnie graczy ze względu na inne czynniki (przestarzała grafika min.) ?

Admin wypowiada się w tematach tylko teraz nie ma czasu bo jest zajęty trzecią wersją mfa, dlatego dalsze tematy nie mają sensu żadnego jak nie przedstawiają konkretnych propozycji i argumentów popierających je, więc sorry ale spam totalny jak dla mnie zrobiłeś, bo obecny jest temat o kontach, o którym Tomi wie i czekamy aż zakończy upka do v3, by móc ze swojej perspektywy powiedzieć co myśli na ten temat.



Upek w mfo2 będzie, tylko trochę cierpliwości co ? .. też chciałbym aby było jak dawniej ale nie będzie już tak .. dlatego trochę zrozumienia :-)
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
ImaGe
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Just Imagine,ImaGe
Level: 130
Świat: 5
Dołączył: 27 Sie 2014
Wysłany: 06-09-2014, 22:00   

Za 2 lata bedzie upek ;)

Poprostu czekac trzeba i tyle. Koniec ;)
 
 
v_v 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: v_v
Level: 4
Świat: 3
Wiek: 25
Dołączył: 08 Sie 2012
Skąd: hajnówka
Wysłany: 07-09-2014, 10:13   

Pomoze ktos? Po ubiciu dementora ide do tytanowych jaskin wpisuje Quid sit futurum cras, fuge quaerere do posagu to co mowila anabella i pisze ze zrobilem cos zle ;d
 
 
 
PairO
Użytkownik


Level: 13
Dołączył: 05 Wrz 2014
Wysłany: 07-09-2014, 13:03   

v_v napisał/a:
Pomoze ktos? Po ubiciu dementora ide do tytanowych jaskin wpisuje Quid sit futurum cras, fuge quaerere do posagu to co mowila anabella i pisze ze zrobilem cos zle ;d


@v_v

Napisz twój problem w innym temacie. Ten temat nie jest odpowiedni do mojego tematu. :-) Pozdrawiam.
 
 
Alanov 
Użytkownik


Nick: Alanov
Level: 145
Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2012
Wysłany: 07-09-2014, 16:11   

Cytat:
Ten temat nie jest odpowiedni do mojego tematu.

Wuuut?

Administracja powinna zablokować możliwość tworzenia tematów w tym dziale, bo to już się nudne robi. To by był najlepszy update w historii.
 
 
PairO
Użytkownik


Level: 13
Dołączył: 05 Wrz 2014
Wysłany: 07-09-2014, 18:24   

Alanov, wyżej kolega napisał swój problem ktory nie jest wogóle odpowiedni do mojego tematu. :-) A po drugie dlaczego Twoim zdaniem powinnien ten Dział być Zamkniety? Bo jest dla Ciebie nudne? Zastanów się za nim coś napiszesz. :-)
 
 
ManiakMFo 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Ice Axe
Level: 500
Świat: 3
Wiek: 33
Dołączył: 07 Mar 2009
Skąd: Darłowo
Wysłany: 07-09-2014, 19:20   

[*]MFO2 R.I.P 2014r[*]
_________________
Brak
 
 
 
PairO
Użytkownik


Level: 13
Dołączył: 05 Wrz 2014
Wysłany: 07-09-2014, 19:43   

I po co ta zbędna odpowiedź? Takim sposobem wbijasz Sobie ilość postów. Zastanów się czy wogóle warto było to pisać
 
 
ImaGe
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Just Imagine,ImaGe
Level: 130
Świat: 5
Dołączył: 27 Sie 2014
Wysłany: 07-09-2014, 20:06   

Maniakmfo moze pisac co chce ;) osiagnal wiec3j co ty . Zobaczymy co bedzie z mfo
 
 
kiwipogromca
[Usunięty]

Wysłany: 07-09-2014, 20:54   

s3 rulez.
 
 
PairO
Użytkownik


Level: 13
Dołączył: 05 Wrz 2014
Wysłany: 07-09-2014, 22:28   

Proszę o zamknięcie tematu. Sprawa została wyjaśniona. :-) . Pozdrawiam.
 
 
ManiakMFo 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Ice Axe
Level: 500
Świat: 3
Wiek: 33
Dołączył: 07 Mar 2009
Skąd: Darłowo
Wysłany: 08-09-2014, 21:25   

Cytat:
Wysłany: Wczoraj 19:43     
I po co ta zbędna odpowiedź? Takim sposobem wbijasz Sobie ilość postów. Zastanów się czy wogóle warto było to pisać


Nie nabijam sobie postów, bo po co ? ;>
Jedyne co to NABIJAM sie z NAIWNIAKÓW na ciśnieniu :)
_________________
Brak
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom