Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Ekwipunek
Autor Wiadomość
Spicer 
Użytkownik



Nick: Jumbo
Level: 244
Dołączył: 29 Sty 2010
Wysłany: 18-05-2015, 18:25   Ekwipunek

Propozycja to...jarmark, jest dosyć poważny niedobór eq, że tak powiem, ponieważ gra mało ludzi. Codziennie pojawia się losowy przedmiot wystawiany przez Mistrza Gry na targu ale to za mało bo wszystkich przedmiotów jest kilkaset i na ten swój upatrzony można czekać lata. Chodzi o wystawienie w 3 wybrane dni 100 najbardziej zapotrzebowanych rzeczy tzw. unikatów ciężkich do zdobycia i rzeczy turniejowych bez zbędnego badziewka na np. 57 lv. Same najlepsze eq na dane przedziały turniejowe.
Zapewni to rozrywkę wśród gawiedzi i lekkie ożywienie gry. Prosiłbym o jakieś rozpatrzenie tego przez kogoś od kogo jest to zależne i o odpowiedź z ewentualnym wyjaśnieniem dlaczego nie !
(lub tak, mam nadzieję :) )
 
 
chadrian 
Użytkownik


Nick: chadrian, Son Gohan,
Level: 260
Wiek: 31
Dołączył: 08 Mar 2011
Skąd: Działdowo/Gdańsk
Wysłany: 19-05-2015, 10:52   

za dużo ułatwień i tak już dostaliśmy, to nic nie wniesie do gry. Jest to zbędne ułatwienie. Aukcje Mistrza gry wystarczą. Chcesz coś kupić to pisz do ludzi może coś ci się trafi
 
 
Chaox 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Eiskalte
Level: 555
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Gru 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 19-05-2015, 18:10   

Chyba, że szukasz legendarnego pierścienia latami i napisałeś do wszystkich możliwych graczy jacy istnieją i żaden nie posiada albo nie chce sprzedać a przez to, że przeszedłeś fabułę kilka razy jest o wiele trudniej biorąc pod uwagę, że przy następnym podejściu nadal jest mała szansa na trafienie potrzebnego przedmiotu. I na dodatek mało kto już dzisiaj przechodzi fabułę. Ta gra po prostu ma sens jedynie wtedy kiedy jest bardzo dużo graczy czyli do 2010 roku, teraz już nie^^
 
 
Spicer 
Użytkownik



Nick: Jumbo
Level: 244
Dołączył: 29 Sty 2010
Wysłany: 19-05-2015, 21:38   

No właśnie o to mi chodzi, handel kuleje bo nie ma graczy, a tak chociaż Ci co grają niech mają dostęp do eq. Wystawić najrzadsze przedmioty na wszystkie przedziały levelowe x2 np. i byłby to najlepszy bonus.

A tobie Chadrian łatwo mówić ale nie wiem czy zauważyłeś ale jest 20 osób online i nie ma do kogo pisać. Po prostu ludzie którzy chcą sb pograć na turki nie mogą skompletować sb eq do gry, a to chyba nie problem coś z tym zrobić.
Może temat powinien być inny, zamiast jednorazowego wystawienia tych rzeczy to ułatwienie w jakiś sposób dostępu do nich. Podkreślam głównie do eq turniejowego, bo to które najczęściej jest wystawiane przez Mistrza Gry jest tzw. śmieciowym eq i jest nikomu niepotrzebne.
 
 
Chaox 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Eiskalte
Level: 555
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Gru 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 20-05-2015, 12:20   

I nawet jeśli wystawiamy ten unikat np. legendarny pierścień, ustalając licytacje od 1kkk czy ileś to nie byłoby takim ułatwieniem. Kupilbym go i tak za tyle gdyby gra nie cierpiała na niedobór graczy. Ożywiło by to grę dla tych, którzy jeszcze tutaj grają. Co nie zmienia faktu że raczej nie ma rzeczy, która by przyciągnęła innych. Btw proponowałem to już wiele razy i zawsze był jakiś problem.
 
 
Jason Statham 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Jason Statham
Level: 368
Wiek: 29
Dołączył: 13 Lis 2013
Wysłany: 23-05-2015, 11:44   

Ja już kiedyś wypowiadałem się, że jeśli przyśpieszyć graczom 1-99 czas oczekiwania ruchów z 3 na 1 min., a 100-199 z 3 na 2, to spokojnie znalazłby się ktoś, kto przeszedłby fabułę przed 200 lvl i zwiększa tym samym możliwość kupienia od niego czegoś. Ale nie wiem czy GM lub Admin czytają moje słuszne uwagi.
 
 
Rencar 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Rencar/Deleted/Jabba
Level: 76
Świat: 6
Wiek: 32
Dołączył: 29 Gru 2006
Wysłany: 23-05-2015, 12:02   

Jason Statham napisał/a:
Ja już kiedyś wypowiadałem się, że jeśli przyśpieszyć graczom 1-99 czas oczekiwania ruchów z 3 na 1 min., a 100-199 z 3 na 2, to spokojnie znalazłby się ktoś, kto przeszedłby fabułę przed 200 lvl i zwiększa tym samym możliwość kupienia od niego czegoś. Ale nie wiem czy GM lub Admin czytają moje słuszne uwagi.


Gdyby Twoje uwagi faktycznie były słuszne, może Administracja by wzięła to pod uwagę (GM nie ma nic do tego). Skracanie czasu odnowienia ruchu to desperacki płacz o szybsze wbijanie lv. I nie jestem oponentem tego pomysłu, bo "tak". Mi też przydałoby się szybsze odnowienie ruchów, ale ułatwienia nie przyciągają graczy.

Większa ilość aukcji Mistrza gry i problem jest rozwiązany (powiedzmy). Do tego wyeliminować z aukcji mistrza gry eq sklepowe.
 
 
chadrian 
Użytkownik


Nick: chadrian, Son Gohan,
Level: 260
Wiek: 31
Dołączył: 08 Mar 2011
Skąd: Działdowo/Gdańsk
Wysłany: 23-05-2015, 13:52   

Jinx napisał/a:
Do tego wyeliminować z aukcji mistrza gry eq sklepowe.


z tym jak najbardziej się zgodzę, to powinno być zmienione i miało by to sens, pozostałe argumenty do mnie nie trafiają
 
 
Rencar 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Rencar/Deleted/Jabba
Level: 76
Świat: 6
Wiek: 32
Dołączył: 29 Gru 2006
Wysłany: 23-05-2015, 14:33   

chadrian napisał/a:
Jinx napisał/a:
Do tego wyeliminować z aukcji mistrza gry eq sklepowe.


z tym jak najbardziej się zgodzę, to powinno być zmienione i miało by to sens, pozostałe argumenty do mnie nie trafiają


Domyślam się, bo wielu na wyższych lv chciałoby szybciej wbijać expa, ale trzeba zrozumieć, że czym wyższy lv, tym ciężej się expi - to logiczne. Teraz wyobraźcie sobie zmianę z 3 minut na minutę zaczynając grę. Pierwszego dnia można byłoby wklepać 20lv bez najmniejszych problemów.
 
 
Jason Statham 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Jason Statham
Level: 368
Wiek: 29
Dołączył: 13 Lis 2013
Wysłany: 23-05-2015, 15:10   

I tak do jednego zmierzamy - poszerzenia ilości aukcji na targu. Obecnie najwięcej osób online jest w przedziale 1-50, a gdzie reszta? Zadaj sobie to pytanie. ;) Powyżej 200 lvl zostaje tak, jak jest.
 
 
Rencar 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Rencar/Deleted/Jabba
Level: 76
Świat: 6
Wiek: 32
Dołączył: 29 Gru 2006
Wysłany: 23-05-2015, 15:21   

Bo dla wielu atrakcyjniejsze jest PVP niż fabuła. Jednak, żeby było więcej aukcji nie trzeba ułatwiać wbijania lv, tak jak napisałem - wystarczy zwiększyć ilość aukcji mistrza gry i usunąć z nich eq sklepowe. I tak, do jednego zmierzamy, ale nie jest to szybsze wbijanie lv, a bardziej dostępne eq.
 
 
Jason Statham 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Jason Statham
Level: 368
Wiek: 29
Dołączył: 13 Lis 2013
Wysłany: 23-05-2015, 15:32   

Dla wielu? Hah, to dlaczego pełno osób ma w prezentacjach napisane "Solo - ignoruję"? Obecnie to już tylko zwolennicy pve, gdyż nawet turniej podupadł z racji zmiany reguł w nim. Im więcej osób nabiłoby wyższy lvl w szybszym czasie, tym nie tylko targ zostałby ożywiony, ale i pvp. Kompletowanie eq z targu jest aktem rozpaczy. ;)
 
 
Rencar 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Rencar/Deleted/Jabba
Level: 76
Świat: 6
Wiek: 32
Dołączył: 29 Gru 2006
Wysłany: 23-05-2015, 16:12   

Jason Statham napisał/a:
Dla wielu? Hah, to dlaczego pełno osób ma w prezentacjach napisane "Solo - ignoruję"? Obecnie to już tylko zwolennicy pve, gdyż nawet turniej podupadł z racji zmiany reguł w nim. Im więcej osób nabiłoby wyższy lvl w szybszym czasie, tym nie tylko targ zostałby ożywiony, ale i pvp. Kompletowanie eq z targu jest aktem rozpaczy. ;)


Co to za przykład... pełno osób ma też w prezentacji "walczę" i temu pochodne. Kompletowanie eq z targu jest aktem rozpaczy? To skąd je nabywać? Nie można kilka razy bossa pokonać, czy zdobyć tej samej skrzynki, eq poza sklepowe kupuje się na targu. Gdyby więcej osób biło lv to pvp by upadło, a nie ożywiło się, bo nie wyrabialiby ze zmianą eq na kolejnych lv. Wszystko co piszesz jest sprzeczne z rzeczywistością i przede wszystkim ustawione tak by Tobie było dobrze. Trzeba myśleć o ogóle, a nie rzucać propozycjami, które ułatwiłyby paru płaczkom wbijanie lv. Dalsza rozmowa z Tobą nie ma sensu, bo nie masz pojęcia o czym piszesz.

No i najważniejsze - i tak czas oczekiwania na ruch nie zostanie zmieniony :lol:
 
 
Jason Statham 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Jason Statham
Level: 368
Wiek: 29
Dołączył: 13 Lis 2013
Wysłany: 23-05-2015, 16:31   

Człowieku, zastanów się, co piszesz..
Ja nie mówię o pokonywaniu bossa kilka razy przed 200 lvl, bo to dla większości niemożliwe. Tu jest myśl, że im więcej osób nabije określony poziom, tym zarówno pvp jak i pve ruszy, a co za tym idzie wymiana eq na targu, gdyż nie każdy gracz potrzebuje tego, co mu wypadnie, bo mamy 2 główne specjalizacje, maga i woja. Poza tym nie tylko nabijesz exp ale i gold, co logiczne, więc o czym tu mowa. I na koniec pytanie: ustawione tak, by mi było dobrze? :D Ja już osiągnąłem swoje i tylko mogę dopracowywać powoli. Wyraźnie napisałem, że propozycje są tylko dla graczy 1-200, gdyż nic więcej się nie zmieni, by i na tym skorzystali powyżej 200 lvl. Są już pogodzeni, ja również (parę miesięcy temu była mowa o fabule).
 
 
chadrian 
Użytkownik


Nick: chadrian, Son Gohan,
Level: 260
Wiek: 31
Dołączył: 08 Mar 2011
Skąd: Działdowo/Gdańsk
Wysłany: 23-05-2015, 20:05   

ale zauważ że właśnie większość ma zablokowany lv, aby pozostać w turnieju. Po to zostało to wprowadzone bo zdecydowana większość tego chciała. Więc wprowadzenie szybszego wbijania lv nic nie da bo tylko nieliczni tego oczekują. Moim zdaniem jedynym rozwiązaniem jest to co już padło nie raz -> wprowadzenie listy ogłoszeń + zmiana aukcji mistrza gry.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom