Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: BaGGy
04-04-2016, 16:48
Odbanowanie mnie (bendziego)
Autor Wiadomość
Bendzi123 
Użytkownik



Nick: Bendzi
Level: 230
Wiek: 26
Dołączył: 15 Mar 2015
Skąd: Pomorskie
Wysłany: 04-04-2016, 15:19   Odbanowanie mnie (bendziego)

Iż, admini mi już tu nie chca odpisać i sprawa wątpliwa jest by mnie odbanować jak napisał Mit, ja widze w niej dalej jakis sens.
Panowie (gm) każdy popełnia błedy, lecz do trzech razy sztuka prawda?
Spójrzcie jak dawno były moje ostatnie bany.. Gdyby byłoby wymazywanie banów, nie miałbym tam juz nic..
lata gry "nienaganne" a tu od razu taki wielki ban.. dajcie mi tego bana na 30 dni, na poł roku czy rok, ale nie wiecznego...
Każdy popełnia błedy, ale nalezy dawac szanse na naprawe ich.

Miałem / mam wielkie zaangażowanie, jak sam Baggy wie chciałem pomoc z konkursami dot. v2.
Zgłaszałem błedy. Współpracowałem z Tomim oraz Rencarem.

Jihad napisał.. "Szkoda Cie, szkoda tracić rywala na takim poziomie z którym można było coś powalczyć. Od dzisiaj walki w turniejach są bezsensowane iż tylko ja się do nich przygotowuje."

Pomogłem wielu osobom, zwłaszcza małym lv.. bezinteresowna pomoc w dzisiejszych czasach nawet w grze jest totalnie niska.

"Szukajcie a znajdziecie"

Czekam na jakąs odpowiedź..

Baggy. tak wiem. Lecz chce to naprawić.
 
 
 
Frezus 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Fatality
Level: 230
Wiek: 30
Dołączył: 10 Gru 2008
Skąd: lbn
Wysłany: 04-04-2016, 15:48   

zbanujcie psych0 i odblokujcie bendzi w zawiasach ^^

popatrzcie z perspektywy tego, ze konto ma juz 10 lat ;)
Ostatnio zmieniony przez Frezus 04-04-2016, 15:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Dark s2 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 600
Świat: 1+2+4
Dołączył: 13 Lis 2011
Wysłany: 04-04-2016, 15:50   

Najbardziej kuriozalne są kryteria naboru na stanowisko "mistrza gry". Patrząc na niektórych z supportu, to zastanawiam się czy admin w pełni zna pojęcie "gamemaster". Chodzi mi głównie o gm mit i jak to się stało, że oszustowi takiego kalibru udostępniono pełnienie owej funkcji. Tutaj właśnie zachodzi niesprawiedliwość, bo gracz, który trochę czasu poświęcił (Bendzi), pomagał bezinteresownie i których już jest co raz mniej, na wymarciu zostaje potraktowany w taki właśnie sposób i to właśnie przez kogo.. Mit'a.
Na miejscu Tomiego przemyślałbym wybory, kryteria wyboru na poszczególne stanowiska gdyż w 90% są to nieodpowiednie osoby.

PS. Należałby się unban bądź tzw. "do trzech razy sztuka"
 
 
Yawin xD 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: hvshvshins
Level: 10
Wiek: 27
Dołączył: 25 Sty 2010
Wysłany: 04-04-2016, 15:55   

Jestem za złagodzeniem kary, szkoda tracić takiego gracza.
Zresztą Mit z tego co pamiętam też kiedyś kupił postać chyba w 2012, więc nie jest święty i mógłby zrozumieć te ''Przejęcie konta PsYcH0''. A dodatkowa postać powinna zostać wprowadzona, światy są połączone i na jednej postaci nudy.
_________________
ZRÓBTA COŚ Z TĄ GRĄ
 
 
lukasz55 
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: destroj
Level: 222
Wiek: 31
Dołączył: 10 Sty 2010
Skąd: łódź
Wysłany: 04-04-2016, 16:13   

Jestem za tym by od banować bendziego bądź złagodzić nie co karę gdyż takich graczy jest mało może i ja loguje się od czasu do czasu pomagając graczom lecz bendzi robi to prawie każdego dnia. Z mojej strony szkoda stracić takiego gracza, rywala czy też przyjaciela. :-)
 
 
Sativaa 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Incognito
Level: 88
Dołączył: 21 Lut 2016
Wysłany: 04-04-2016, 16:16   

Bendzi pomógł mi nie raz :) z fabułą ;) nigdy mi nie odmówił pomocy, z czego bardzo się cieszę.Czego nie można powiedzieć o GM Mit.Nieraz pisałem na gg do niego i odpowiedzi nie dostałem :evil: .Stracić takiego gracza to grzech :(
PS:Dajcie mu drugą szansę :)
_________________
Sativaa Wasz Mentor
 
 
 
BaGGy 
Junior Admin
GM Roku 2012




Profesja: Wojownik
Nick: [GM] BaGGy
Level: 1
Dołączył: 24 Sty 2010
Skąd: Gdynia
Wysłany: 04-04-2016, 16:36   

No więc tak. Proste pytanie, czy po popełnieniu karygodnego przestępstwa i zwykłych przeprosinach zostajemy uniewinnieni w prawdziwym życiu? Nie! Czasem być może kara zostaje złagodzona ze względu na skruchę. W tym przypadku jednak gracz szedł w zaparte - najpierw kłamał, ze gra z bratem przez kilkanaście wiadomości, później przeszedł do ofensywy i próbował wmówić, że to wina GM'ów, a następnie, gdy nic nie działało zaczął przepraszać.

W dodatku nie daje za wygraną, ciągle pisze/spamuje nie daje nam spokoju, zamiast przyjąć karę na klatę. GM MiT pytał kilka razy, informował zanim nałożona została kara. Gracz jednak sądził, że może grać na dwóch kontach i dopiero, gdy kara została nałożona oprzytomniał. Zamiast się jednak od razu przyznać, próbował wszystkiego i dopiero, gdy już nic nie działało, to zmienił swoje podejście.

Ja nie widzę możliwości unbana, ani złagodzenia, gdyż ta skrucha w mojej ocenie jest udawana ze względu na sytuację, która zaistniała - nic innego nie działało. To perfidne zachowanie, którego nie pochwalam i nie ma możliwości zmniejszenia kary.
Za rok, gdy gracz w końcu zrozumie swoją winę i konto dalej będzie istniało, być może wezmę pod uwagę anulowanie, jednak jeśli tak dalej pójdzie, to zablokuję jeszcze dostęp do tego forum i wszystkich pozostałych kanałów, gdyż staje się to już męczące.
 
 
Daraz96 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: 123dariusz321
Level: 220
Wiek: 27
Dołączył: 28 Sty 2016
Wysłany: 04-04-2016, 16:42   

Banowanie aktywnych graczy, co pomagaja i sie udzielaja w grze czy na forum to jak strzelanie sobie samemu w kolano. Bendzi dobra mordeczka pomaga ludziom jak moze, i w tym również mi tez. Co do Mit'a nie cieszy sie on zbyt duzym szacunkiem wśród graczy a w dodatku sam jeszcze kiedys zrobil cos takiego za co Bendzi dostał bana.

Uważam ze Bendzi powinien dostac ostatnia szanse.(Anulowanie lub skrócenie kary) Konto psycho zablokowac na stale i usunąć a Mita zdjac z funkcji GM
_________________
Kupie Legendarny Pierścień
Sprzedam Legendarny Helm
 
 
BaGGy 
Junior Admin
GM Roku 2012




Profesja: Wojownik
Nick: [GM] BaGGy
Level: 1
Dołączył: 24 Sty 2010
Skąd: Gdynia
Wysłany: 04-04-2016, 16:48   

Regulamin jest ten sam wobec wszystkich! Przykro mi bardzo. Na przyszłość radzę go przestrzegać, a jeśli już popełnimy jakiś błąd, to go zgłosić, a nie iść w zaparte i KŁAMAĆ. Tyle w temacie, kolejne pw/temat wywoła falę banów. Nie będę wałkował w kółko tego samego.

Btw. GM nie musi być lubiany. Każdy GM, który należał do tych ostrzejszych, nie cieszył się zbyt dobrymi opiniami. Przypomnijcie sobie jednak czasy Walkman'a,mnietuniema.... Aktualni GM'owie są nadzwyczaj łagodni.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom