Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Temat zwiazany z swiatem 6 :P
Autor Wiadomość
Giwa
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 94
Dołączył: 19 Maj 2016
Wysłany: 19-05-2016, 21:47   Temat zwiazany z swiatem 6 :P

Chciałbym zaproponować, a również i zapytać dlaczego mistrz gry nie mógłby wystawiać itemków na targu jak w przypadku świata 1 itp. Było by to spoko rozwiązanie zwłaszcza że nie ma nic wystawione w miastach Balis (chyba) Obozie lancelot i Ozaroth... nie jestem pewnien czy nie ma przedmiotów bo jeszcze nie doszedłem do tego momentu gry. Ale fajnie by było, gdyby itemki były wystawiane nwet wczesniejszych miastach ^^ to takie kilka zdan ode mnie co wy na to ?
 
 
Yawin xD 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: hvshvshins
Level: 10
Wiek: 27
Dołączył: 25 Sty 2010
Wysłany: 19-05-2016, 22:13   

jestem za i niech wystawia gemy speeda!!!
_________________
ZRÓBTA COŚ Z TĄ GRĄ
 
 
Giwa
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 94
Dołączył: 19 Maj 2016
Wysłany: 19-05-2016, 22:14   

nie no gemy speeda mogly by byc Np rzadkie w chu chu :D ale zeby sie zdarzalo żeby wystawiał bo jak widziałem strasznie mało jest aukcji w khurtus np oasis folhord, Sorka że tak odpowiadam w swoim poscie ale zapomniałem tego dodać :P i jak to jest wiekszy z problemów to nie musi wystawiac w kazdym miescie ale tak od nordi/ albo scythe
 
 
cibob7 
Użytkownik


Level: 55
Dołączył: 27 Kwi 2016
Wysłany: 20-05-2016, 02:23   

Giwa napisał/a:
nie no gemy speeda mogly by byc Np rzadkie w chu chu :D ale zeby sie zdarzalo żeby wystawiał bo jak widziałem strasznie mało jest aukcji w khurtus np oasis folhord, Sorka że tak odpowiadam w swoim poscie ale zapomniałem tego dodać :P i jak to jest wiekszy z problemów to nie musi wystawiac w kazdym miescie ale tak od nordi/ albo scythe


Ja nie wiem, ale akurat Oasis i Folhord to aukcji jest sporo. W kurthus malutko, ale to taka specyfikacja miasta. Zawsze tak było i będzie. A w ballis są ze dwie strony aukcji. A w reszcie miast raczej normalnie, więc po co miały być Mistrz Gry w Nordii? Skoro tam aukcje odbywają się normalnie?
 
 
DrutexSnack 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Vayneq
Level: 1
Świat: 6
Wiek: 26
Dołączył: 26 Mar 2016
Skąd: Nasielsk
Wysłany: 20-05-2016, 08:44   

Tak czy siak przyda się mistrz gry.
_________________
NIEMA
 
 
 
cibob7 
Użytkownik


Level: 55
Dołączył: 27 Kwi 2016
Wysłany: 20-05-2016, 11:15   

DrutexSnack napisał/a:
Tak czy siak przyda się mistrz gry.

Ale po czym wnioskujecie, że przydałby się mistrz, skoro s6 jest serwerem na którym w końcu da się grać, ze względu na dużą, jak na ostatnie czasy, liczbę osób online. A co za tym idzie? No oczywiście w miarę rozwinięty targ, możliwość handlowania i dostępność przedmiotów.
Jedyny problem z przedmiotami mogą mieć osoby z poziomem 180+, a jest ich jakoś 20 sztuk. Ale wtedy trzeba sobie radzić na własną rękę i samemu zdobywać uzbrojenie. Nie można wszystkiego dostawać pod nos.

"Tak czy siak" MiT się lada moment zajmie tym tematem ponieważ ta dyskusja nie ma sensu. Baggy się już wypowiadał na ten temat i mówił, w dodatku słusznie, że aktualnie nie ma takiej potrzeby, aby Mistrz Gry wkroczył do akcji.
 
 
DrutexSnack 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Vayneq
Level: 1
Świat: 6
Wiek: 26
Dołączył: 26 Mar 2016
Skąd: Nasielsk
Wysłany: 20-05-2016, 12:46   

Podpinam że wciąż brakuje wielu uzbrojenia na dany lvl a jest ciężko go zdobyć.
Pozatym zbliżają się wakacje więc nie wielu ludzi zostanie na mfo (tak myślę przynajmniej na jakiś czas)
I co wtedy?? Skąd brać artefakty? :D
_________________
NIEMA
 
 
 
Tomi
Prawie Admin


Profesja: Mag
Level: 1
Świat: 1+2+4
Dołączył: 18 Cze 2005
Wysłany: 26-05-2016, 20:17   

Aukcje mistrza na s6 będą wkrótce uruchomione.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom