Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Limit
Autor Wiadomość
Frezus 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Fatality
Level: 230
Wiek: 31
Dołączył: 10 Gru 2008
Skąd: lbn
Wysłany: 25-08-2016, 16:46   Limit

Chciałbym kupić pierścień z piaskowca i używać go na 85 poziomie, ale jednak limit mi zabrania.
Dlaczego przydatne przedmioty są blokowane dla wyższych poziomów? Szczególnie, że to tak naprawdę lepszy pierścień, niż pierek many :570:

Tak naprawdę tyczy się to wielu rzeczy, pewnie ktoś kto odwiedzi temat opisze inne przedmioty, ponadto skoro już robię temat, to pozwolę sobie na małą dygresję, otóż ostatnio miałem sytuację multialarmu z kilkoma graczami, po czym zniknęły, dosyć dziwna sytuacja, kiedy po taniości nie mogę kupić miksturek, czy tam jakiegoś eq.

Dodam jeszcze pomijając pytania, nie to nie moje multi, ani nie logowaliśmy się w jednym miejscu "prawdopodobnie"
 
 
 
Neni 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: phoon
Level: 432
Świat: 6
Wiek: 28
Dołączył: 10 Maj 2007
Wysłany: 25-08-2016, 17:54   

To samo jest z Cisowym Pierścieniem i Pierścieniem Witalności, kiedy zachce się nam je kupować na levelu 30+ (cisowy), albo wyższym (witalności). Dziwna sprawa, wydaje mi się, że ktoś powinien chociaż nanieść tego typu poprawki po zgłoszeniach od graczy, szczególnie że to już chyba trzeci post poruszający ten temat...


Co do dziwnych i przypadkowych multikont, również miałem problem z tym w dwóch sytuacjach, za pierwszym razem nie mogłem zalicytować aukcji na targu, a w drugiej nie mogłem zaatakować gracza. Do tego doszło jeszcze w jednej sytuacji ostrzeżenie "antyfloodingowe", aczkolwiek nie wiem skąd to drugie się wzięło...
 
 
 
Frezus 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Fatality
Level: 230
Wiek: 31
Dołączył: 10 Gru 2008
Skąd: lbn
Wysłany: 25-08-2016, 18:25   

Dokładnie, wydaje mi się, że trzeba nanieść małe popraweczki. Dodam jeszcze, że najdziwniejszy w tym wszystkim jest fakt, że w sumie jak się okazuje multialarm mam na jednym ze slotów, a na drugim nie :572:
 
 
 
Tomi
Prawie Admin


Profesja: Mag
Level: 1
Świat: 1+2+4
Dołączył: 18 Cze 2005
Wysłany: 31-08-2016, 22:32   

Rozszerzyłem minimalny przedział dla pierścieni o 30 poziomów wstecz.
 
 
Frezus 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Fatality
Level: 230
Wiek: 31
Dołączył: 10 Gru 2008
Skąd: lbn
Wysłany: 01-09-2016, 16:21   

Tomi jesteś nieoceniony :)
 
 
 
dofosi
Użytkownik


Level: 2
Dołączył: 09 Wrz 2016
Wysłany: 09-09-2016, 17:43   

ja tam zadnych poprawek nie wymagam :)
_________________
http://awrlogistic.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom