Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Kilka zmian i propozycji (część I)
Autor Wiadomość
random 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: floral shoppe
Level: 15
Świat: 6
Wiek: 54
Dołączył: 18 Paź 2016
Wysłany: 18-10-2016, 13:29   Re: Kilka zmian i propozycji (część I)

Rayoko napisał/a:
Zacznijmy od tych mniej wymagających:

1. Kosmetyczna zmiana - skoro s1+s2+s4 nazywa się Classic, s3 nazywa się Multi, a s5 PVP, to s6 powinien nazywać się Fast. Zachowajmy jednojęzyczność.

2. Była juz kiedyś o tym mowa, mianowicie chodzi o graczy znikających z listy rankingowej po upływie 30 dni od ostatniej walki. Powinno to zostać zniesione, zostało "wymuszone" przez płaczki, które chciały być wyżej w rankingu kosztem nieaktywnych graczy. Każdy z tych graczy zasłużył sobie na bycie w tym rankingu i nieudolność innych graczy nie powinna mieć tu znaczenia. Ewentualnie rozdzielenie rankingu na - Ranking i Ranking aktywnych graczy.

3. Ostatnio został poruszony ten temat, chodzi o "Najwyższy poziom" na stronie głównej. Albo zmiana na "Najwięcej doświadczenia", albo niech faktycznie będą tam osoby z największym poziomem.

4. Usunięcie kategorii rankingowych - Liczba remisów z graczami, liczba przegranych z graczami, liczba remisów z potworami, liczba przegranych z potworami, liczba niesprawiedliwych ataków, liczba niesprawiedliwych śmierci. Medale powinniśmy otrzymywać za osiagnięcia, zasługi, a nie za bycie najlepszym w byciu porażką, albo najlepszym w byciu przeciętnym. 2 ostatnich kategorii nie uważam, żebym musiał argumentować. Pomijając już, że owe rankingi nie są przeswietlane pod kątem oszustwa. No bo powiedzmy sobie uczciwie, 20kilka tysięcy remisów z graczami na s6? I chce mi ktoś wcisnąć, że to poszło bez atakowania samego siebie? Z jakiej racji płotka co sobie nabija remisy ma mieć medal?

5. Opcja "Ignoruj" na czacie.

6. Uwolnienie targu od początku wydawało się być średnim pomysłem, jednak nie sądziłem, że będzie aż taką porażką. Po co było całe to uwolnienie, skoro teraz na wszystkie przedmioty są nałożone limity? W końcu miało chodzić o to, że "gracze powinni sami decydować co i za ile sprzedają". Obecnie wolny targ polega na tym, że mamy zawyżone limity za przedmioty, taka była tego idea? Moim zdaniem albo uwolnić targ, albo ustalić stałe limity (w różnych miastach mogą być różne, ale żeby się nie zmieniały z dnia na dzień w tym samym mieście).



Bardziej wymagające:

7. Questy 24h - w każdym mieście, w karczmie znajdowałaby się tablica ogłoszeń, na której znajdowałyby się zadania, które odnawiają się co 24h. W zależności od miasta zadania byłyby łatwiejsze/trudniejsze. Powiedzmy w takim Langeburgu zadanie typu zbierz 20 skór dzika, po uzbieraniu zadanie będziemy mogli wykonać dopiero po upływie 24h. I powiedzmy po 3 takie zadania na miasto. Oczywiście to luźne i elastyczne propozycje, zadań mogłoby być więcej ;)

8. Liga MFO - to jakby połączyć turniej mfo z ligą piłkarską. Powiedzmy takie same przedziały jak w turnieju, zapisuje się dowolna ilość graczy i każdy walczy z każdym w swoim przedziale zbierając punkty, nawet na takiej samej zasadzie - 3 za wygraną, 1 za remis (opcja remisów w lidze nadałaby ciekawszych obrotów), 0 za porażkę. Myślę, że na tyle ciekawa rozrywka, że anty przeszłoby do historii.

9. Aukcje "Kup teraz" (ustawione z ceną minimalną/maksymalną). W mfo3 jest, a nam nie dacie? ;>

10. Jak już questy 24h i zapożyczamy coś z mfo3, to bossy 24h też byłyby ciekawym urozmaiceniem.


PS. Wywaliłby w choljere wszystkie światy i zostawił s6 :fuckyou2:

To tyle na chwilę obecną, czekajcie z niecierpliwością na część II ;)


1. Na tak. Tu nie ma co tłumaczyć.
2. Moim zdaniem dać dwa rodzaje rankingów, wtedy nikt nie będzie pokrzywdzony.
3. Kosmetyka. Na tak.
4. A co ci to przeszkadza? Jak dla mnie to boli cie anus, ale nie wiem dlaczego. Zmiana na zasadzie "Usuncie to bo mi sie niepodoba!!!!!!"
5. Tak, tak, tak. To jest najpotrzebniejsza zmiana z wymienionych tutaj.
6. Moim zdaniem nie powinno być limitów wcale, aczkolwiek na gemy możnaby poustawiać, bo skończy sie tak że przeciętny gracz nie będzie w stanie nic sobie kupić.

Apropo pkt. 9, zapomnialem napisać. Gdyby to zastosować, to narobiłaby się masa antyków pod konkretnych graczy, a milionów możnaby sie dorobić w 1-2h.
 
 
Aquagen 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Aquagen
Level: 71
Świat: 6
Wiek: 28
Dołączył: 07 Sie 2009
Wysłany: 18-10-2016, 19:51   

random napisał/a:
4. A co ci to przeszkadza? Jak dla mnie to boli cie anus, ale nie wiem dlaczego. Zmiana na zasadzie "Usuncie to bo mi sie niepodoba!!!!!!"


Rayoko napisał/a:
Medale powinniśmy otrzymywać za osiagnięcia, zasługi, a nie za bycie najlepszym w byciu porażką, albo najlepszym w byciu przeciętnym. 2 ostatnich kategorii nie uważam, żebym musiał argumentować.


Przecież Ci wyjaśnił dlaczego te kategorie są zbędne. ;)
 
 
random 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: floral shoppe
Level: 15
Świat: 6
Wiek: 54
Dołączył: 18 Paź 2016
Wysłany: 18-10-2016, 22:06   

Aquagen napisał/a:
random napisał/a:
4. A co ci to przeszkadza? Jak dla mnie to boli cie anus, ale nie wiem dlaczego. Zmiana na zasadzie "Usuncie to bo mi sie niepodoba!!!!!!"


Rayoko napisał/a:
Medale powinniśmy otrzymywać za osiagnięcia, zasługi, a nie za bycie najlepszym w byciu porażką, albo najlepszym w byciu przeciętnym. 2 ostatnich kategorii nie uważam, żebym musiał argumentować.


Przecież Ci wyjaśnił dlaczego te kategorie są zbędne. ;)


Jak dla mnie wbicie kilkaset tysięcy remisów to jest osiągniecie. Rencar jak widzi zawody jakiejś podrzędnej ligi sportowej to też sie drze, że to bez sensu, bo i tak nie walczą o puchar światowy?
Rozumiem jakby to jakoś wpływało na jego rozgrywke, no ale nie wpływa, jest sobie o - dla zainteresowanych. A on chce to im zabrać, bo tak mu sie uwidziało.
 
 
Raid
Użytkownik


Level: 1
Dołączył: 13 Paź 2016
Wysłany: 18-10-2016, 22:17   

rayoko
s3 to świat dla nieudaczników, którzy wszystko sobie kupują, bo normalnie nic nigdy by nie ugrali. Mama z tatą dadzą na top10, nie?
NIE BO TAK SAMO MOZNA NAPISAC CO DO SWIATA 6 12 4 .
A NA 6 NIE MOZNA WSZYSTKO KUPIC TAK SAMO MOZNA .PRZELEWAC GOLD
WIEC NIE PISZ GLUPOT . A CO DO REMISOW TO WEDLUG MNIE POWINNY BYC , NIE RUZMIEM O CO CI CHODZI BO KTOS MA MEDAL ZA REMISY AZ TAK CI ZAL DUPE SCISKA :) TO TEZ ZROB TAKIEGO REMISERA I BEDZIE SPOKOJ :-D :-D :-D :-D
 
 
Aquagen 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Aquagen
Level: 71
Świat: 6
Wiek: 28
Dołączył: 07 Sie 2009
Wysłany: 18-10-2016, 23:51   

random napisał/a:
Jak dla mnie wbicie kilkaset tysięcy remisów to jest osiągniecie. Rencar jak widzi zawody jakiejś podrzędnej ligi sportowej to też sie drze, że to bez sensu, bo i tak nie walczą o puchar światowy?
Rozumiem jakby to jakoś wpływało na jego rozgrywke, no ale nie wpływa, jest sobie o - dla zainteresowanych. A on chce to im zabrać, bo tak mu sie uwidziało.


Przeczytaj co było dalej napisane.

Rayoko napisał/a:
Pomijając już, że owe rankingi nie są przeswietlane pod kątem oszustwa. No bo powiedzmy sobie uczciwie, 20kilka tysięcy remisów z graczami na s6? I chce mi ktoś wcisnąć, że to poszło bez atakowania samego siebie? Z jakiej racji płotka co sobie nabija remisy ma mieć medal?


Jesteś za przyznawaniem medali za oszustwo? Osobiście jestem pewien że każdy z tych "remiserów" ma coś za uszami.

Raid napisał/a:
rayoko
s3 to świat dla nieudaczników, którzy wszystko sobie kupują, bo normalnie nic nigdy by nie ugrali. Mama z tatą dadzą na top10, nie?
NIE BO TAK SAMO MOZNA NAPISAC CO DO SWIATA 6 12 4 .
A NA 6 NIE MOZNA WSZYSTKO KUPIC TAK SAMO MOZNA .PRZELEWAC GOLD
WIEC NIE PISZ GLUPOT . A CO DO REMISOW TO WEDLUG MNIE POWINNY BYC , NIE RUZMIEM O CO CI CHODZI BO KTOS MA MEDAL ZA REMISY AZ TAK CI ZAL DUPE SCISKA :) TO TEZ ZROB TAKIEGO REMISERA I BEDZIE SPOKOJ :-D :-D :-D :-D


Na s6 kupowanie punktów rankingowych jest nielegalne, więc już masz pierwszą różnicę. Zapoznaj się z regulaminami i regułami obu światów a potem zabieraj głos.

Co to za argument: "To też zrób remisera"? Wychodzisz z genialnego mniemania,
JANUSZ: Ten kawałek jest beznadziejny, nie umiesz śpiewać, tańczyć, grać na gitarze, prasować, gotować i ogólnie 2/10 poćwicz.
"Artysta": MHM, TO ZRÓB LEPIEJ.
 
 
Raid
Użytkownik


Level: 1
Dołączył: 13 Paź 2016
Wysłany: 19-10-2016, 00:05   

:569: a na 3 kupowanie punk jest legalne????????????? to po 1
po 2 nie kazdy moze chce grac na rank , lecz moze woli remisy to czemu zabronic mu tego chce niech robi wazne aby sie przy tym dobrze bawil . :569: :569: :569:

[ Dodano: 19-10-2016, 00:07 ]
a jak mu zal o to sciska to napisalem kto mu czy tobie czy mi broni grac na remisy czy na przegrane

[ Dodano: 19-10-2016, 00:09 ]
maja za uszami a taki rayoko uwazasz ze wbil 74lvl zablokowal lvl i grzecznie zbieral gold na potworach aby uzbierac na eq ???? . powaga piszesz glupoty :smile: :smile: :smile: :smile:

[ Dodano: 19-10-2016, 00:36 ]
i pamietaj ze na 3 sw bylo powszechne zlewanie ranka na sejfy a to tez dlatego ze trzeba bylo zbijac exp . gdyby wtedy tak bylo jak teraz ze mozna zablokowac to by bylo zupelnie inaczej :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Rencar 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Rencar/Deleted/Jabba
Level: 76
Świat: 6
Wiek: 32
Dołączył: 29 Gru 2006
Wysłany: 19-10-2016, 01:14   

Ktoś tu ma straszny kompleks mojej osoby ^^

Tak czy siak odnośnie remisów itp. podałem powód jak już wspomniał Aqua. 5 razy pokaż palcem bo nie zrozumie. Nikt nikomu nie broni grać na remisy, ale grać uczciwe. Całe top3 wbiło je nieuczciwie. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Taki Rayoko zlał sobie golda legalnie, boli? :650:

I pisze 10 razy, ze mnie coś uciska, kiedy pierwszy raz zareagowałem na jego wypowiedzi. Hit. Nic mi nie jest, podałem swoje propozycje, podoba się to się podoba, nie to nie, a Ty doszukuj się czegoś czego nie ma.

Rozumiem, żeby mnie nie lubić, ale typie strasznie to z Ciebie wycieka ;]

Tak, s3 to świat dla nieudaczników.
Ostatnio zmieniony przez Rencar 19-10-2016, 01:21, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
KiRaKu 
Game Master



Profesja: Wojownik
Nick: KiRaKu
Level: 451
Wiek: 30
Dołączył: 26 Lis 2009
Skąd: Łęczna
Wysłany: 19-10-2016, 01:16   

Ewidetnie kupywanie rankingu na 3 swiecie jest nielegalne,dlatego ice axe posiada ponad 2 mln punktow rankingowych.Nawet smieszy mnie to co ten czlowiek pisze.Mam nadzieje,ze to co wypisujesz nie jest na powaznie i jestes tylko zwyklym trollem.
 
 
Raid
Użytkownik


Level: 1
Dołączył: 13 Paź 2016
Wysłany: 19-10-2016, 03:53   

ty jestes nieudacznikiem a nie sw 3 . kazdy gra tam gdzie lubi

a po 2 po co ja sie produkuje jak to nie ma znaczenia

[ Dodano: 19-10-2016, 03:57 ]
ta gra zeszla na dno juz dawno temu , i czy jakies zmiany beda czy nie to nic nie da . i mnie to cieszy ze te same mordy od tylu lat :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

[ Dodano: 19-10-2016, 03:58 ]
a wiesz co wlasnie zrobie wbije 5 lvl porobie na proxach konta i nabije sobie topke w remisach nielegalnie a ciebie niech nadal dupa boli :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
 
 
Rencar 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Rencar/Deleted/Jabba
Level: 76
Świat: 6
Wiek: 32
Dołączył: 29 Gru 2006
Wysłany: 19-10-2016, 10:24   

Raid napisał/a:
ty jestes nieudacznikiem a nie sw 3 . kazdy gra tam gdzie lubi

a po 2 po co ja sie produkuje jak to nie ma znaczenia

[ Dodano: 19-10-2016, 03:57 ]
ta gra zeszla na dno juz dawno temu , i czy jakies zmiany beda czy nie to nic nie da . i mnie to cieszy ze te same mordy od tylu lat :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

[ Dodano: 19-10-2016, 03:58 ]
a wiesz co wlasnie zrobie wbije 5 lvl porobie na proxach konta i nabije sobie topke w remisach nielegalnie a ciebie niech nadal dupa boli :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:


Raid napisał/a:
ty jestes nieudacznikiem a nie sw 3 . kazdy gra tam gdzie lubi

a po 2 po co ja sie produkuje jak to nie ma znaczenia

[ Dodano: 19-10-2016, 03:57 ]
ta gra zeszla na dno juz dawno temu , i czy jakies zmiany beda czy nie to nic nie da . i mnie to cieszy ze te same mordy od tylu lat :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

[ Dodano: 19-10-2016, 03:58 ]
a wiesz co wlasnie zrobie wbije 5 lvl porobie na proxach konta i nabije sobie topke w remisach nielegalnie a ciebie niech nadal dupa boli :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:


Dobra, jest jakiś mod? Czemu troll na wolności tyle czasu?

Powiem to jeszcze raz, bo widzę jak Cię to boli - świat 3 to świat dla nieudaczników ;] Rozumiem, że tak tego bronisz bo sam jesteś z s3 i wszystko musisz kupować za pieniądze rodziców. Smuteczek.

Czemu dalej piszesz, że mnie coś boli, skoro wprost napisałem, że nie. Przepraszam za pytanie, nie mam na celu Cię obrazić, ale jesteś niedorozwinięty, że 5 razy trzeba Ci jedną rzecz mówić, żebyś załapał?
 
 
random 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: floral shoppe
Level: 15
Świat: 6
Wiek: 54
Dołączył: 18 Paź 2016
Wysłany: 19-10-2016, 13:41   

Nawet jeżeli ci remiserzy atakowali samych siebie, to i tak nie jest to wystarczający powód by usunąć medale za remisy. Tutaj raczej wchodzi kwestia pilnowania graczy przez gma, i to tutaj należy się przypatrzeć.
A ty sie zdecyduj, czy ci nie pasuje medal za remisy, czy to że oszukują, bo to jest prosta sprawa:

Nie pasuje ci że oszukują = zgłaszać do GMa i pilnować
Nie pasują ci medale za remisy = no i niech nie pasują, mi tez wiele rzeczy nie pasuje, ale to nie powód żeby coś zmieniać bo tak mi się podoba
 
 
Aquagen 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Aquagen
Level: 71
Świat: 6
Wiek: 28
Dołączył: 07 Sie 2009
Wysłany: 19-10-2016, 13:54   

random napisał/a:
Nawet jeżeli ci remiserzy atakowali samych siebie, to i tak nie jest to wystarczający powód by usunąć medale za remisy. Tutaj raczej wchodzi kwestia pilnowania graczy przez gma, i to tutaj należy się przypatrzeć.
A ty sie zdecyduj, czy ci nie pasuje medal za remisy, czy to że oszukują, bo to jest prosta sprawa:

Nie pasuje ci że oszukują = zgłaszać do GMa i pilnować
Nie pasują ci medale za remisy = no i niech nie pasują, mi tez wiele rzeczy nie pasuje, ale to nie powód żeby coś zmieniać bo tak mi się podoba


W tym wypadku mamy dwa problemy.
Zgłaszając, zwiększamy zadania GameMastera.
Trzymając tę kategorię, dajemy graczom szanse na oszukiwanie.

Rozwiązanie? Usunięcie tej kategorii rozwiązuje oba powyższe problemy. Po co oszukiwać, skoro nie ma z tego nawet głupiego medalu?
 
 
Rencar 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Rencar/Deleted/Jabba
Level: 76
Świat: 6
Wiek: 32
Dołączył: 29 Gru 2006
Wysłany: 19-10-2016, 14:10   

random napisał/a:
Nawet jeżeli ci remiserzy atakowali samych siebie, to i tak nie jest to wystarczający powód by usunąć medale za remisy. Tutaj raczej wchodzi kwestia pilnowania graczy przez gma, i to tutaj należy się przypatrzeć.
A ty sie zdecyduj, czy ci nie pasuje medal za remisy, czy to że oszukują, bo to jest prosta sprawa:

Nie pasuje ci że oszukują = zgłaszać do GMa i pilnować
Nie pasują ci medale za remisy = no i niech nie pasują, mi tez wiele rzeczy nie pasuje, ale to nie powód żeby coś zmieniać bo tak mi się podoba


Podałem jeszcze drugi powód. I ze względu na oszustwa i ze względu na ten drugi powód. Zaczniecie czytać ze zrozumieniem, albo całość, to nie trzeba się będzie powtarzać.
 
 
KiRaKu 
Game Master



Profesja: Wojownik
Nick: KiRaKu
Level: 451
Wiek: 30
Dołączył: 26 Lis 2009
Skąd: Łęczna
Wysłany: 19-10-2016, 14:23   

I tak nic z wymienionych rzeczy nie wprowadza poniewaz administracja pluje na graczy niczym niebieska kobra. : )
 
 
Raid
Użytkownik


Level: 1
Dołączył: 13 Paź 2016
Wysłany: 19-10-2016, 14:28   

dokladnie dlatego o to mi chodzi na . sie produkowac jak nie warto . gdyby cos mialo wejsc albo chociaz bylo uwzglednione to by byly te kwestie poruszane a nic nie jest .
cos typu MA BYĆ ALE KIEDY TEGO NIKT NIE WIE



a rayoko mam pytanie 1 byles kiedyś w ZOO >? :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom