My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Forum - Niesłuszne ostrzeżenia

Kola - 25-08-2007, 12:13

Nie bądź taki skromny, wcale nie =] Maksymalnie miałem chyba 3...
Trzym się Ald i nie daj się :613:

matbar07 - 07-09-2007, 21:42

Ja dostałem jakieś głupie ostrzeżenie o wartości 2 .Bo ten co je dał jest jakiś nie pełno sprytny.
Tłumaczę sie w temacie że nie mam multi a ni mój brat i kolega a on mi daje ostrzeżenie.
Za to że mówię prawdę o [GM] dislike.
Ostatnio napisała mojemu bratu o tym że nie mamy w prezentacji napisane że gram z bratem i kolega na jednym komputerze.A to właśnie mamy wielkimi literami napisane.
Nie moja wina że ona nie umie czytac.Dała mojemu bratu kare za podwójne konto a mi i koledze całkiem zablokowała konto.Piszemy do niej że jesteśmy nie winni a ona dała nas do ignorowanych i zablokowała chamsko i bezczelnie możliwośc składania dalszych zażaleń.
Mówiła że mój kolega logował sie tylko u mnie i mojego brata.A on sie logował u wielu osób.
Bo on nie ma neta.Krótko mówiąc ,,Mówic do słupa a słup jak dupa''
To tyle.Za kogo sie ona uważa.

Jak chce żeby ją ktoś dobrze traktował to niech innych też szanuje.
Ona też musi se na coś zasłużyc.No i co że jest dziewczynom.

[ Dodano: 07-09-2007, 21:49 ]
Jakiś tam [GM] Shell zamknął mój bardzo waży temat.To jest chamstwo.Oni sie boją że ich przekręty sie wydadzą.

dislike - 07-09-2007, 23:52

matbar07 napisał/a:
Ostatnio napisała mojemu bratu o tym że nie mamy w prezentacji napisane że gram z bratem i kolega na jednym komputerze.A to właśnie mamy wielkimi literami napisane.

Kłamca. Ani do Matak ani do Fire ani do Argon na s 1 nie wysłałam wiad. o treści "brak informacji o rodzinie" w prezentacji etc. Odpisałam tylko na zażalenia oraz, że nie mieć za spamowanej skrzynki na zwykłej postaci w grze.
matbar07 napisał/a:
Dała mojemu bratu kare za podwójne konto a mi i koledze całkiem zablokowała konto.Piszemy do niej że jesteśmy nie winni a ona dała nas do ignorowanych i zablokowała chamsko i bezczelnie możliwośc składania dalszych zażaleń.

powtórzę się 100% multikonta. Napisałam w zażaleniach dlaczego, nikogo nie ubliżając ani nie atakując ... tylko tłumacząc. Dlatego Twoja reakcja jest całkowicie nie na miejscu.

Ps. GM Zyga np. popiera moje zdanie o 100% multikontach.
O braku neta, ciągłych logowaniach tej postaci (np. całe wakacje) z tego samego miejsca co Matak i Argon nie było mowy... istniała i istnieje tylko mała wzmianka pt. "czasem u kolegów" a to wobec nieprzerywanego jednostajnego logowania jest duża różnica, po prostu czymś całkowicie innym. w 99% przypadków jest to próba ukrycia multikonta. A więc skoro Fire jest 100% multikontem to i "rzekomy" brat zostaję zaliczony do "multikonta".
Koniec rozmowy.

Zahir - 19-09-2007, 09:03

Ja tylko chcialem napisac w kwestii przypomnienia. To, ze napiszecie sobie w prezentacji o tym, ze gracie z siostra, bratem, tesciem, babcia, wujkiem, trzema kuzynami i dwoma kuzynkami, sasiadem, ogrodnikiem i.... nie wiem kim jeszcze - jest dla GM tylko swego rodzaju informacja. Nie uzasadnia to zakladania dla jednej osoby dodatkowych kont. GM ma narzedzia, by zweryfikowac, czy konta sa multikontami. Ponadto, jesli juz piszecie o rodzenstwie, napiszcie nicki swojego rodzenstwa.
Dodatkowo jeszcze powiem, ze to, ze piszecie, ze macie siec osiedlowa (kopiujac tekst z tabeli kar) i robicie sobie kolejne multikonta, to nie dziwcie sie, ze beda one likwidowane przez GM.

Son Gohan - 19-09-2007, 17:36

mam takie pytanie ile trwa ban na IP ??
BARTOSh - 19-09-2007, 17:37

dożywotnio.
do końca świata i 1 dzień dłużej! ;)

Son Gohan - 19-09-2007, 17:44

nie no dobra na serio pytam ile ?
BARTOSh - 19-09-2007, 17:46

a ja serio odpowiadam... na zawsze. for ever. na (200-twojeIQ)^20 lat . . .
Etolo - 19-09-2007, 17:51

Chyba że ktoś go zdejmie ;)
Bronkz - 19-09-2007, 18:10

Son Gohan napisał/a:
mam takie pytanie ile trwa ban na IP ??


Polecam Hyde Ip g;)

Lag - 01-11-2007, 22:29

https://forum.mfo2.pl/viewtopic.php?p=238717#238717 <- Dostałem ostrzeżenie bo sie kłuciłem z innym userem. ADIHC upomniał mnie i sie uspokoiłem, jednak on mimo to wstawił mi ostra :evil: Tak samo jak w realu - jak rozmawiasz w sql to najpierw dostajesz ostrzeżenie od nauczyciela a dopiero potem jedynke/uwagę jeśli nadal gada. Ja sie uspokoiłem i napisałem, że rozumiem więc nie wiem o co mu (z całym szacunkiem chodizło)

Ci moderatorzy robią sie coraz bardziej przewrażliwieni

ADIHC1 - 01-11-2007, 22:33

Dobrze wiesz, ze zasluzyles na tego ostra nawet bez ostrzegania ; >
Lag - 01-11-2007, 22:35

Niby tak, ale jak sie widzi takie posty to aż sie prosi by zbesztać ...
Pitazboras - 01-11-2007, 22:51

Jak widzę takie posty jak wasze, to mam ochotę was obu zbesztać. Wyzywanie się od 7-latków jest na poziomie przedszkola, na forum wymagamy co najmniej poziomu podstawówki ;) Na dodatek ta "rozmowa" ciągnęła się przez kilka postów. Masz rację, ADI nie powinien upominać tylko od razu wstawić po ostrzeżeniu, ale tak czy inaczej kara według mnie zasłużona.
Shark - 03-11-2007, 22:50

Ja dostałem posta za SPAM,ale uważam,że to niesłusznie.
1.Napisałem post o właściwej treści i dopisałem jeszcze PS. i tam była wiadomość to pewnego gracza,który się udzielał.Myślę,że przez to dostałem ostra-wydaję mi się,że nieuczciwie :neutral: .Chociaż mogłem dostać ostra za jakiś inny temat,ale chciałbym się dowiedzieć na jaki :sad:

Za ten post nie dawajcie mi ostra-please.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group