Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
24-02-2015, 23:37
2 Propozycje dot. drużyn
Autor Wiadomość
Cyrkiel 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Rees
Level: 63
Wiek: 31
Dołączył: 08 Cze 2007
Skąd: Poznań
Wysłany: 01-11-2007, 22:00   

Wesz mnie nie obrażaj ja ci wutłumaczyłem czemu a ty mi piszesz jakies gupoty jak ktos kogos nie lubi w timie to odchodzi a nie wiesz sie wogule zastanów a z wieku nie buj sie jestem duzo starszy
 
 
 
Lag 
Użytkownik



Level: 1
Dołączył: 13 Lut 2007
Wysłany: 01-11-2007, 22:03   

Nie obrażam Cię, tylko mówie że z twoich postów wynika ze masz najwyżej 7 lat...

Dużo starszy ?? 1 rok to dużo starszy :?: :?: Polecam przestudiować słownik ortograficzny i słownik poprawnej polszczyzny o ile wiesz co to
_________________
 
 
Cyrkiel 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Rees
Level: 63
Wiek: 31
Dołączył: 08 Cze 2007
Skąd: Poznań
Wysłany: 01-11-2007, 22:06   

Koleś twoje zachowanie jest nie zamiłe no byś sie zdziwił ile mam lat koesi zastanów sie wogule co to za pomysł dałeś!!! Suchar i tyle bez komentaża !!!
 
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 01-11-2007, 22:07   

Jak sie nie uspokoicie, to obaj dostaniecie po prezecie. Chciecie sie spinac --> PW
_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. S. Lem
 
 
Lag 
Użytkownik



Level: 1
Dołączył: 13 Lut 2007
Wysłany: 01-11-2007, 22:07   

@up OK ADI

Twoje również :) Skoro się mam zdziwić to pochwal się ile masz lat skoro nie 14 :| A ty zastanów się co za posty piszesz i suchar bez komentarza
_________________
 
 
Cyrkiel 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Rees
Level: 63
Wiek: 31
Dołączył: 08 Cze 2007
Skąd: Poznań
Wysłany: 01-11-2007, 22:08   

Sorka Moderator ale on zaczoł obraził mnie ze mam 7lat?? Lol no powiedziałem mu ze jego pomys to bez sens a on mi zaczyna jechac no dziwny tim jeszcze raz Moderator sorka
 
 
 
dedzio23
Użytkownik



Dołączył: 26 Paź 2006
Wysłany: 03-11-2007, 23:20   

1.Naprawde mi sie nie podoba

2.No szybszy efekt good
 
 
GraveYard 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: GraveYard
Level: 106
Wiek: 33
Dołączył: 17 Maj 2007
Skąd: Wodzisław Śląski
Wysłany: 04-11-2007, 10:11   

1. Jestem absolutnie na nie! ponieważ przyklad np. ze swiata 3: Jeden gracz zrobil sobie 4 multi i zrobil sobie z nimi team wygalda ten team tak: Gracz1,Gracz2,Gracz3,Gracz4, zalozmy ze gracz1 jest leaderem i chce opuscic ten team i dojsc do innego wiec wysyla sobie graczem2
pojedynek akceptuje sciaga cale eq i specjalnie przegrywa w tym momencie gracz2 jest leaderem a gracz1 jest czlonkiem gildi wiec wchodzi ponownie na gracza2 wyrzuca z teamu gracza1 i w tym momencie sytuacja wyglada tak: Gracz1 byl leaderem gildi i odszedl od gildi bez blokady na 3 dni za opuszczenie druzyny.

2. Jestem jak najbardziej na tak
_________________

 
 
 
Mysia 
Użytkownik



Level: 130
Wiek: 28
Dołączyła: 26 Sty 2007
Wysłany: 04-11-2007, 10:38   

1.Jak najbardziej na NIE .Jestem założycielem drużyny i mam w niej 109 lv.ja mam98 i co?On mi wyśle walkę i :
-JA przyjmę przegram
-Nie przyjmę obrazi się odejdszie z drużyny.
Po co mi to?

2.bardzo dobry pomysł.Ostatnio mam kłopoty z kolesiami o długich nickach.Na TAK
_________________
Myszorka Hayashida, 0G

 
 
 
Shark 
Użytkownik



Nick: Mickey
Dołączył: 22 Cze 2007
Wysłany: 04-11-2007, 10:58   

1.Ehhh nie bardzo.Po co to komu?Dobrze jest tak ja jest teraz.Lepiej by już było jakby były same pojedynki LIDERÓW róznych teamów i oni walczyliby o ten drugi team i brali sobie od niego pkt.Wiecie-nie walka teamowa tylko LIDER na LIDER'a i oni walczą o team.
2.Zdecydowanie na tak.Chociaż było to proponowane to jest bardzo dobra propozycja.Zawsze muszę kopiować nick i później wklejać do zakładki ZAPROŚ,a teraz wystarczy nacisnąć jeden przycisk w profilu gracza i już :wink:
 
 
Yondaime 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Yon
Level: 155
Świat: 3
Wiek: 35
Dołączył: 21 Lis 2006
Skąd: Kraków
Wysłany: 04-11-2007, 11:34   

dedzio23 napisał/a:
1.Naprawde mi sie nie podoba

2.No szybszy efekt good


Kocham takie argumentacje :>

Co do mojej oceny:
1. Walka o stołek mogłaby urozmaicić trochę sytuacje w drużynie... Z drugiej strony jednak, mam wrażenie że byłaby przyczyną wielu konfliktów wewnątrz... Najbardziej podoba mi się rozwiązanie takie, że założyciel teamu w razie swojego odejścia wyznacza swojego następce poprzez walki pozostałych członków między sobą... Wtedy wydaje mi sie to sensowne... A obalenie szefa mi się nie podoba... W końcu to on ma władzę absolutną :>
2. Bardzo dobry pomysł, aczkolwiek jestem niemal pewien, że już się z nim kiedyś spotkałem... Sam będąc szefem teamu nie jeden raz miałem problemy z "wyłowieniem" danej osoby, ze względu na jej/jego trudny nick :)
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom