Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: ADIHC1
07-12-2007, 14:45
Wasze własne questy
Autor Wiadomość
Winix 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: FantasM
Level: 142
Wiek: 28
Dołączył: 16 Kwi 2007
Skąd: Wieleń
Wysłany: 03-12-2007, 20:32   

thaur napisał/a:
sry mysialoem i oiiny potworze sory amz racje 300 orony tego i tego xD ja mysilem nad Questem zeby zdobyc banana na wysipe tam gdzie pterodaktyl i potem quest z Królem Małp





Heh... Ale ty masz wyobraźnię. Na banana, a do czego by on służył!? I jak chcesz(jak masz taką wyobraźnię) to zapodaj nam te 2 Questy.

______________________________________________________________________________

Quest z Czarną Zmorą

W karczmie w nowym mieście będzie człowiek, który opowie Ci legendę o Czarnej Zmorze. Będzie gadał coś tam, że mieszka na Cmentarzu(w nowym mieście albo obok był by Cmentarz). Pójdziesz na Cmentarz, będziesz szedł prosto i z zaskoczenia wyskoczy Tobie na drogę Czarna Zmora. Zacznie mówić:

Czarna Zmora- Nie pozwolę Ci przejść do Perystokles'a, brata mego Pana, Mefistoteles'a!

Nasza postać- Heh... Co mi zrobisz!?

Czarna Zmora- I tak nie masz klucza do jego Krypty! Musiałbyś stanąć ze mną do walki, a mnie nikt jeszcze nie pokonał!

Nasza postać- W końcu musi być ten pierwszy raz...

Gdy ją pokonasz(Czarną Zmorę) wyleci klucz do Krypty Perystokles'a i jakiś Ekwipunek. Wejdzie się do tej Krypty i pojawi się Perystokles i zacznie swoją gadkę typu:

Perystokles-Jak śmiesz bezcześcić mój grób!
Nasza postać-Żeby Cię sprzątnąć szatański pomiocie!
Perystokles-Pożałujesz swych słów!
Nasza postać-Może...

I zaczyna się walka, gdy go pokonamy wypada jakiś Ekwipunek(jaki to już zostawiam Admin'om). Idziemy naprzód, widzimy jakąś dźwignię, przesuwamy ją i otwiera się portal do Piekielnej Pieczary. Znajdują się tu 3 skrzynki(ponieważ to jest dosyć duża mapka), ale także w dalszej części przejście do Grobowca Yhnion'a(ojca samego Diabła i Perystoklesa). W zachodniej części tego małego pomieszczenia znajduje się 1 skrzynka(z 2xEliksir
i 80000 G), ale także dźwignia. Gdy przełączymy dźwignię pojawi się Yhnion ze swoim jedynym istniejącym już synem. Syn(Diabeł-Mefistoteles) zaczyna mówić:

Mefistoteles- Mój brat, zabiłeś go ty ścierwo...

Nasza postać-Fajnie było słuchać jego jęki.

Yhnion-Zginiesz z naszych rąk!

Nasza postać-Stańcie do walki. Haahahhaha...


I zaczyna się walka z dwoma przeciwnikami. Gdy już ją skończymy, pojawia się Ikra Leviathana(być może będzie potrzebna w jakimś Queście, tak sobie wymyśliłem). I po tym wszystkim możemy wracać do karczmy(tego miasta co będzie w tym Update'cie). Wszyscy będą nam wdzięczni za pokonanie[Perystokles'a, Yhnion'a i Mefistoteles'a(Diabła)], dostaniemy wtedy przepustkę do nowego miasta od Burmistrza, który dowiadując się o naszym wyczynie jest bardzo szczęśliwy, bo przez te 3 potwory co chwilę w mieście były jakieś plagi. Dochodzimy do nowego miasta...

KONIEC


Aaa... I zapomniałem powiedzieć, że te Boss'y występujące w moim Quest'cie są na 110+ LvL.



"Czarna Zmora- Nie pozwolę Ci przejść do Perystokles'a, brata mego Pana, Mefistoteles'a!"- jak ktoś nie zrozumiał tego zdania, to chodziło oto, że Czarna Zmora jest koniem(oczywiście mrocznym, nie takim zwykłym) Mefistoteles'a(prawdziwego Diabła), a Perystokles jest jego bratem(Mefistoteles'a). Czarna Zmora pilnuje wejścia do Krypty Perystokles'a.


Jak ktoś jeszcze nie zrozumiał jakiegoś zdania to niech mi powie na PW.
Ostatnio zmieniony przez Winix 04-12-2007, 19:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
thaur 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: thaur
Level: 18
Wiek: 37
Dołączyła: 14 Sty 2007
Wysłany: 04-12-2007, 18:23   

not o Tak Wykonując tamtego Questa w Skrzynce obok znajdujesz banana

Zastanawiasz si do czego to służy idąc dalej zauważasz ze jest tam małe wejście do Jungli
Tam Spotykasz Małpy okazuje się ze jest to wejście do pradawnego miasta które zostało zniszczone przez małpy. (twoja postać) idąc dalej zauważa ze jest to "Kraina Małp" z ciekawość wchodzi do środka po czym traci pewność i zabłąkany w labiryncie. Gdy znajduje wreszcie wyjście Okazuje sie ze na drodze do wyjścia stoi Król Małp (da sie go ominąć bo to by było bez sensu ugrzęść w jednym miejscu np na 90 lvl ze słabymi statami)

Król Małp (boss)

HP: 5000
MP :5000
Obrona : Dość Mocna
Obrona Magiczna : Mocna
szybkość : ok.100
Szczęście : ok 70

wygrywając walkę dostajemy Małpi Ząb xD , Szlachetny Kamień, Płaszcz z Małpiego futra

PS: Questa można by wykonywacie od 25 lvl (bez względu na staty)

[ Dodano: 04-12-2007, 18:29 ]
Kiedy wypada Ikra Leviathana Nasza postać wraca do karczmy. Spotykam tam znowu "Obłąkanego Maga" który obiecuje zrobić nam miksturę z Ikry Leviathana i Małpiego zębu xD

Mikstura ta będzie posiadać niezwykłe moce jak :

wygenerować raz całe HP o MP
dodać +10 na 4 dni do wszystkich atrybutów
Odnowić 20 ruchów

(mikstury nie można będzie sprzedać)
_________________
Potęga nie wywodzi sie z siły.
Musisz sam w siebie uwieżyć
 
 
 
Winix 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: FantasM
Level: 142
Wiek: 28
Dołączył: 16 Kwi 2007
Skąd: Wieleń
Wysłany: 04-12-2007, 19:50   

thaur napisał/a:
not o Tak Wykonując tamtego Questa w Skrzynce obok znajdujesz banana

Zastanawiasz si do czego to służy idąc dalej zauważasz ze jest tam małe wejście do Jungli
Tam Spotykasz Małpy okazuje się ze jest to wejście do pradawnego miasta które zostało zniszczone przez małpy. (twoja postać) idąc dalej zauważa ze jest to "Kraina Małp" z ciekawość wchodzi do środka po czym traci pewność i zabłąkany w labiryncie. Gdy znajduje wreszcie wyjście Okazuje sie ze na drodze do wyjścia stoi Król Małp (da sie go ominąć bo to by było bez sensu ugrzęść w jednym miejscu np na 90 lvl ze słabymi statami)

Król Małp (boss)

HP: 5000
MP :5000
Obrona : Dość Mocna
Obrona Magiczna : Mocna
szybkość : ok.100
Szczęście : ok 70

wygrywając walkę dostajemy Małpi Ząb xD , Szlachetny Kamień, Płaszcz z Małpiego futra

PS: Questa można by wykonywacie od 25 lvl (bez względu na staty)

[ Dodano: 04-12-2007, 18:29 ]
Kiedy wypada Ikra Leviathana Nasza postać wraca do karczmy. Spotykam tam znowu "Obłąkanego Maga" który obiecuje zrobić nam miksturę z Ikry Leviathana i Małpiego zębu xD

Mikstura ta będzie posiadać niezwykłe moce jak :

wygenerować raz całe HP o MP
dodać +10 na 4 dni do wszystkich atrybutów
Odnowić 20 ruchów

(mikstury nie można będzie sprzedać)




Bezsens... Te moje bossy są na 110+ lvl, a ty mi coś tutaj "odwalasz" z Królem Małp na 25 lvl!? To by się nie trzymało fabuły. A i w tej skrzynce nie miał być jakiś Banan tylko jakiś ekwipunek. A co do tej Ikry Leviathana, z tym magiem to nawet, nawet dobry pomysł, lecz ta Mikstura jest jakaś dziwna, a więc ta Miksturka odpada.
___________________________________________________________________________
 
 
mariossjex
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Fallen Mario
Level: 52
Wiek: 30
Dołączył: 30 Cze 2005
Wysłany: 04-12-2007, 19:56   

"Ty weź się nie spinaaj" ;f
Co ci się tu nie trzyma fabuły ? Wpleciony quest po za fabułą
Zresztą szukanie po cmentarzach czarnych zmor dużo mądrzejsze nie jest...
No sry ale niech każdy robi questy jakie chce i na jaki lvl chce ;|
 
 
 
Winix 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: FantasM
Level: 142
Wiek: 28
Dołączył: 16 Kwi 2007
Skąd: Wieleń
Wysłany: 04-12-2007, 20:01   

mariossjex napisał/a:
"Ty weź się nie spinaaj" ;f
Co ci się tu nie trzyma fabuły ? Wpleciony quest po za fabułą
Zresztą szukanie po cmentarzach czarnych zmor dużo mądrzejsze nie jest...
No sry ale niech każdy robi questy jakie chce i na jaki lvl chce ;|




A dlaczego nie jest dużo mądrzejsze!? A ty w ogóle co mówisz!? On dołożył tego Króla Małp do mojego Quest'a!? To jest dokładnie to samo jakby po Demonie Zagłady miałaby być Hydra. Dobrze, zgadzam się, że każdy ma prawo do swojego Quest'a, ale to się by nie trzymało "kupy". Zastanów się jeszcze troszkę... ;)

@Edit-DOWN

Co racja to racja... Skończmy tę małą kłótnię. Koniec Offtopu. :twisted:
Ostatnio zmieniony przez Winix 04-12-2007, 20:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mariossjex
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Fallen Mario
Level: 52
Wiek: 30
Dołączył: 30 Cze 2005
Wysłany: 04-12-2007, 20:08   

Uch
By nie robić kłótni
On dołożył quest nie połączony fabułą dla słabych lvli w jakiejś nowej lokacji
Niech oni mają coś więcej ;p
To taki Lech King,nie potrzebny do skończenia fabuły i na zasadzie-chcesz to rób,więc nie ma co mówić o psuciu "głównej" fabuły skoro to nie ma z tym nic do rzeczy[bo latanie za bratem po całym świecie też nie jest mądre]

Choć sry,ale nie zauważyłem jego dopisku
Cytat:
not o Tak Wykonując tamtego Questa w Skrzynce obok znajdujesz banana

no to skoro to kontynuacja Twojego to faktycznie coś nie tego ;|
Właściwie to obydwaj siebie nie zrozumieliśmy ;p
zresztą koniec offtopu
 
 
 
thaur 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: thaur
Level: 18
Wiek: 37
Dołączyła: 14 Sty 2007
Wysłany: 04-12-2007, 21:34   

JA was znowu nie rozumie czemu K**** tylko 100+ lvl maja mieć coś nowego ?? załóż se nowe konto to zobaczymy jak się poczujesz nie mając nic nowego ?

[ Dodano: 04-12-2007, 21:38 ]
a z bananem chodzi i to zeby dac ludzi miksturke xD
_________________
Potęga nie wywodzi sie z siły.
Musisz sam w siebie uwieżyć
 
 
 
Winix 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: FantasM
Level: 142
Wiek: 28
Dołączył: 16 Kwi 2007
Skąd: Wieleń
Wysłany: 04-12-2007, 22:38   

thaur napisał/a:
JA was znowu nie rozumie czemu K**** tylko 100+ lvl maja mieć coś nowego ?? załóż se nowe konto to zobaczymy jak się poczujesz nie mając nic nowego ?

[ Dodano: 04-12-2007, 21:38 ]
a z bananem chodzi i to zeby dac ludzi miksturke xD



Nie chodzi oto, że tylko 110+ lvl ma mieć coś nowego, ale oto, że zrobiłeś tak, że doczepiłeś do mojego Quest'a(w którym były Bossy na 110+ LvL) swoim Quest'em(w którym jest Boss na 25 LvL). A to jest dokładnie tak jakby był Hades, a zaraz po nim następny Boss na 25 lvl(a z tego co wiem to Hades jest na 65-73 LvL czy jakoś tak). Więc chyba każdy widzi, że to się nie trzyma "kupy". Rozumiem, że chcecie mieć coś dla siebie. OK, miejcie, mi to nie przeszkadza. Tu chodzi tylko i wyłącznie oto, że to jest nie "teges" jak po Boss'ie na 65-73 LvL jest Boss na 25 LvL. Zrozum to...


I jedno jeszcze pytanko- Czy ty masz naprawdę 21 lat!? Bo coś na to nie wygląda, piszesz niezrozumiale(czasami, ale częściej), w ogóle piszesz językiem "wiochmeńskim". Dziwnie napisane zdania np.: "a z bananem chodzi i to zeby dac ludzi miksturke xD " - Da się zrozumieć, lecz pisz staranniej, bo chyba powinna być jakaś miła atmosfera. Nie jesteśmy w burdelu, śmietniku itd. Jakoś znam dużo 21-latków, ale jakoś na forach itp. nikt tak nie pisze jak ty. No chyba, że napisałeś swój nieprawdziwy wiek dla "jaj". Ja mam 12 lat i piszę staranniej od Ciebie.


Estetyka...
 
 
thaur 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: thaur
Level: 18
Wiek: 37
Dołączyła: 14 Sty 2007
Wysłany: 05-12-2007, 14:05   

jak byś miał kaca to też byś tak pisał xD

a co do questa

Jak zabijesz na 25 lvl tamtego bossa no to potem możesz zabić tych twoich braci i maż Miksa
_________________
Potęga nie wywodzi sie z siły.
Musisz sam w siebie uwieżyć
 
 
 
Winix 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: FantasM
Level: 142
Wiek: 28
Dołączył: 16 Kwi 2007
Skąd: Wieleń
Wysłany: 05-12-2007, 20:14   

thaur napisał/a:
jak byś miał kaca to też byś tak pisał xD

a co do questa

Jak zabijesz na 25 lvl tamtego bossa no to potem możesz zabić tych twoich braci i maż Miksa




O dziwne... Codziennie masz kaca!? Ty pijaczku...

Wiesz co jak tak bardzo chcesz tego Króla Małp to on nie może być po moich Boss'ach, bo jest za słaby. Niech sobie będzie, ale po Hydrze. Zrozum to... Coś mi nie wyglądasz na 21-latka.


__________________________________________________________________________

Dalszy Ciąg

Jak już pisałem w moim poprzednim Quest'cie, wróciliśmy do karczmy(miasta co będzie teraz). Koło piecyka stoi Nieznajomy(znamy go już). Mówi coś tam, że za pokonanie Zła, które nękało to miasto dostaniemy od niego Amulet Niebios(ten amulet pozwala na wejście do Królestwa Zeusa). Idziemy do Bramy do Królestwa Zeusa. Gdy dochodzimy do tej Bramy, dzięki Amuletowi Niebios otwiera się ona. Idziemy dalej, dochodzimy do Świątyni Zeusa i wchodzimy do środka. Spotykamy tam Zeusa i on nam mówi, że Ikra Leviathan'a została skradziona przez Mefistoteles'a(pokonaliśmy już go i posiadamy Ikrę Leviathan'a). Idziemy do Oasis i do tego miejsca, gdzie był Leviathan(nie pamiętam jak to się nazywa; Leviathan nadal tam jest). Idziemy znów tam na ten słup i Leviathan zaczyna mówić:

Leviathan- Ty, to ty mi ukradłeś Ikrę!

Nasza Postać- Nie, wcale nie...

Leviathan- Nie wierzę ci, zginiesz!

Nasza Postać- Nieeee...

I zaczyna się walka(z Leviathan'em#2), gdy go pokonamy wypada Seledynowe EQ. I znowu zaczyna się rozmowa:

Leviathan- Jesteś silny, dokładnie tak jak taki jeden co już mnie pokonał. Zaraz czy to nie ty!?

Nasza Postać- Tak, to ja. Przyszedłem Ci oddać Twoją Ikrę, a nie z Tobą walczyć.

Leviathan- Przepraszam, dziękuję(nasza postać oddaje Ikrę).

Nasza Postać- Żegnaj...


Oddaliśmy Ikrę, więc wracamy do Zeusa. On do nas mówi:

Zeus- Jesteś dzielny dlatego mogę Cię poddać próbie.

Nasza Postać- A więc zaczynajmy...

Zaczyna się walka, gdy pokonujemy Zeusa on mówi coś tam, że jesteśmy gotowi na przejście do nowego miasta. Dostajemy Greckie EQ(albo inne coś nie mogłem wymyślić :) ) Przechodzimy do nowego miasta i koniec mojego Quest'a(jak na razie).
 
 
thaur 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: thaur
Level: 18
Wiek: 37
Dołączyła: 14 Sty 2007
Wysłany: 06-12-2007, 14:25   

no zrozum (codziennie nie pije xD ) co do króla małp to on jest Przed ! a potem jest twoja łuska ale może i być tak po hydrze
_________________
Potęga nie wywodzi sie z siły.
Musisz sam w siebie uwieżyć
 
 
 
Winix 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: FantasM
Level: 142
Wiek: 28
Dołączył: 16 Kwi 2007
Skąd: Wieleń
Wysłany: 06-12-2007, 18:34   

thaur napisał/a:
no zrozum (codziennie nie pije xD ) co do króla małp to on jest Przed ! a potem jest twoja łuska ale może i być tak po hydrze



A tak!? Coś dziwnego się stało w tym momencie, bo jakoś pisałeś, że po moich Boss'ach w skrzynce znajdujemy Banan i jakiś portal się otwiera(czy jakoś tak) i przechodzimy nim do Dżungli, w której będzie Król Małp na 25 LvL(moje Boss'y są na 110+ LvL). I tu do fabuły by to nie pasowało. Rozumiesz teraz!?
 
 
thaur 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: thaur
Level: 18
Wiek: 37
Dołączyła: 14 Sty 2007
Wysłany: 06-12-2007, 19:57   

dokładnie napisałem TAK :
[ Dodano: 03-12-2007, 13:06 ]
Quest na gnijąca laskę xD

po zabiciu orka powinno sie muc iść dalej gdzie będzie skrzynia z Gnijąca Laską której strzeże Patyczak xP

Miejsce ; wejscie do jaskini z po zabiciu orka

HP: 6000
MP: 2000

Ataki :
Fizyczny : topór
Magiczny: Wiatr 2*
Szybkość: 100
Obrona: tak około 100
Obrona Magiczna:Tak samo 1 00
Szczęście: 70

Po zakończeniu questa pojawia sie portal bez którego nie można zdobyć Laski.

Tam obok laski jest skrzynia z bananem albo to ty nie zrobumiałes
_________________
_________________
Potęga nie wywodzi sie z siły.
Musisz sam w siebie uwieżyć
 
 
 
Winix 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: FantasM
Level: 142
Wiek: 28
Dołączył: 16 Kwi 2007
Skąd: Wieleń
Wysłany: 06-12-2007, 20:48   

thaur napisał/a:
not o Tak Wykonując tamtego Questa w Skrzynce obok znajdujesz banana

Zastanawiasz si do czego to służy idąc dalej zauważasz ze jest tam małe wejście do Jungli
Tam Spotykasz Małpy okazuje się ze jest to wejście do pradawnego miasta które zostało zniszczone przez małpy. (twoja postać) idąc dalej zauważa ze jest to "Kraina Małp" z ciekawość wchodzi do środka po czym traci pewność i zabłąkany w labiryncie. Gdy znajduje wreszcie wyjście Okazuje sie ze na drodze do wyjścia stoi Król Małp (da sie go ominąć bo to by było bez sensu ugrzęść w jednym miejscu np na 90 lvl ze słabymi statami)

Król Małp (boss)

HP: 5000
MP :5000
Obrona : Dość Mocna
Obrona Magiczna : Mocna
szybkość : ok.100
Szczęście : ok 70

wygrywając walkę dostajemy Małpi Ząb xD , Szlachetny Kamień, Płaszcz z Małpiego futra

PS: Questa można by wykonywacie od 25 lvl (bez względu na staty)

[ Dodano: 04-12-2007, 18:29 ]
Kiedy wypada Ikra Leviathana Nasza postać wraca do karczmy. Spotykam tam znowu "Obłąkanego Maga" który obiecuje zrobić nam miksturę z Ikry Leviathana i Małpiego zębu xD

Mikstura ta będzie posiadać niezwykłe moce jak :

wygenerować raz całe HP o MP
dodać +10 na 4 dni do wszystkich atrybutów
Odnowić 20 ruchów

(mikstury nie można będzie sprzedać)



Jak widzisz to jest podpisane pod moim Quest'em. Chyba, że chodziło Ci oto, że w twoim Quest'cie jest skrzynka z Bananem. Rozumiesz czy nie? Ty tak to napisałeś, że to wygląda tak, że po moich Boss'ach(jak je pokonasz) znajduje się w Skrzynce Banan, który otwiera portal, którym przechodzi się do Dżungli, w której jest Boss-Król Małp. To tak wyglądało jakby po Boss'ach na Salamandrii(jak ktoś nie wie-nowy kontynent, a moje Boss'y są na 110+ LvL) miałby być jakiś Boss na 25 LvL. Rozumiesz teraz? Źle napisałeś. Mogłeś powiedzieć np.: że Ci chodziło o dalszą część swojego Quest'a, a nie... Jak już mówię 3 raz(chyba) to by nie pasowało to dalszej części fabuły. A kurcze... Nie zauważyłem Twojego dopisku "Tam obok laski jest skrzynia z bananem albo to ty nie zrobumiałes". Trzeba było wcześniej napisać, że to dalszy ciąg Twojego Quest'a ;) Nie napisałeś i razem się nie zrozumieliśmy i wyszła taka kłótnia. Heh...


Martwię się o Ciebie. Ehh... Ta Twoja ortografia. A jak będziesz pisał coś do Urzędu lub do czegoś innego? Wiesz, raczej mogą się z Ciebie śmiać jak zapodasz im takie jakieś tam pisemko z błędami ortograficznymi. Będą sobie myśleć jak 21-latek może robić takie błędy. Poducz się trochę ortografii. Chyba, że znowu masz "kaca"? To nie jest obraza, tylko moja dobra rada.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom