Pomysł mi się podoba by ta grę trochę rozmąciły te gemy.Jestem na TAK
Chciałbym zobaczyć taka walkę:
kolorek zaatakował gracza marcel płomykiem i zabrał mu 1452 HP
Wtedy by było fajnie
Profesja: Wojownik
Level: 992
Świat: 3
Dołączył: 08 Mar 2009
Wysłany: 15-03-2009, 11:54
Pomysł mi się podoba, ale co do "nowych" typów dodał bym też coś co mogło by "wyssać" z przeciwnika nie zbyt dużą ilość HP ale dodać ją do HP atakującego Jeśli coś takiego było to wybaczcie, nie czytałem całego tematu.
Fajny pomysl , mozna by tez zrobic gemy co daja dodatkowe wlasciwosci jak gem wytrzymalosci , sily itp tylko ze zucane w czasie walki za iles tam MP i dzialajace na pewna ilosc tur np: 5 tur
Profesja: Wojownik
Nick: kupeq
Level: 85
Świat: 3
Wiek: 25 Dołączył: 26 Mar 2009 Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki :D
Wysłany: 27-03-2009, 18:10
Moim zdaniem gemy to głupia nazwa i jest ich za mało.
Jak myślicie dlaczego ziemia nazywa się niebieska planeta??
Bo jest na niej woda a w my-fantasy jej nie ma.
Gemy nie powinny się tak nazywać.
Lepiej byłoby np. czar ognia, kula ognia, podmuch ognia, ogniowy wiatr, ogniowy język, atak ognia, ogniowy deszcz a nawet żar tylko nie gemy.
To troche noobskie.
_________________ Ty wiesz że ja wiem że ty wiesz że my wiemy że on wie że on wie że my wiemy o tym co on wie ale nie wie że my o tym nie wiemy ale my wiemy że on tak myśli.
MORAŁ: Wiem że wiesz co z tego wyjdzie .
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach