Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
klawisze sie zacinają
Autor Wiadomość
xPIMPx 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: xPIMPx
Level: 154
Dołączył: 05 Gru 2007
Skąd: Wrocek
Wysłany: 28-10-2009, 19:30   klawisze sie zacinają

mam klawiaturę bez przewodową microsoft usb dual receiver wireless keyboard(tak pisze w systemie) no i jak gram w Metin2 lub Urban Terror v4.1 to jak biegnę używając do tego literki W to mi nie sie zacina czyli dalej nie idzie(nie jest to wina laga bo gra dziala płynnie tylko postać po prostu się zatrzymuje). nie tylko jak gram ale jak też coś kopiuje skrótem ctrl + c to nie zawsze się kopiuje a kompa mam szybkiego. Praktycznie to tak mam z WSAD i E oraz alt (kucniecie).Baterie wymieniałem wiele razy taki sam efekt. Sprawdzałem w ustawieniach systemowych KLAWIATURA i tam szybkość powtarzania i takie inne mam to na maksa oprocz kursora(więcej jak średnie). .Nic nie było na nią wylane. Mam ją chyba pól roku i się nie denerwowałem gdy grałem. Gdy piszę W mi wchodzi normalnie więc nie wiem co jest grane. Może gracze w CS-a mi doradzą co robić i mi powiedzą jaką mają ustawienia klawiatury w panelu sterowania. Proszę mi pomóc.
_________________
 
 
Areen 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 10
Dołączył: 03 Kwi 2006
Wysłany: 28-10-2009, 19:51   

Kup taką za 20 zł i nie marnuj kasy na takie klawy, które się naturalnie psują. Problem pewnie leży w połączeniu, sprawdź czy coś nie stoi na przeszkodzie by urządzenie USB i klawiatura się komunikowały swobodnie. Pzt sprawdź czy złączka usb jest dobrze podpięta pod usb (docisnij).
 
 
xPIMPx 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: xPIMPx
Level: 154
Dołączył: 05 Gru 2007
Skąd: Wrocek
Wysłany: 28-10-2009, 20:02   

dociskałem i w ogóle chyba że jest jakiś problem ze wtyką USB z tyłu kompa, no cóż zaraz sprawdzę ale dajcie kolejne posty.
_________________
 
 
michol11
Użytkownik


Profesja: Mag
Level: 111
Dołączył: 18 Sie 2008
Wysłany: 28-10-2009, 21:54   

Jakie masz łącze?

Czy jak sie poruszasz w inne strony też Ci tak tnie?
_________________
Pewnego dnia spotka cie coś przez co bedziesz cierpieć do końca życia.
 
 
Pitazboras 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 220
Wiek: 25
Dołączył: 05 Sty 2007
Skąd: Kraków
Wysłany: 28-10-2009, 22:07   

Tak to już bywa z bezprzewodowymi klawami, czasami się przytną ;D zwłaszcza te Microsoftu (nie żebym miał jakieś uprzedzenia do tej firmy, po prostu moi rodzice mieli taką klawę i też często narzekali). Stawiam, że to wina sprzętowa.
 
 
xPIMPx 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: xPIMPx
Level: 154
Dołączył: 05 Gru 2007
Skąd: Wrocek
Wysłany: 28-10-2009, 22:12   

łącze raczej słąbe bo według speed test net to mam ping 34, down load 500 kbs a up load 110 kbs(z vectry mam neta ). Ale wcześniej tak nie było jak była funkiel nowa nie śmigana, nawet na serwach z pingiem 200 działała poprawnie.a teraz nawet serwer ping 18 taki stały to przerywa w inne storny też. Może musze ją odkurzyć?? Lub ją wyjechałem w metina i urt ale w to wątpie bo miałem klawierki za 20 dychy i śmiagły przy dziennym 3 godzinnym ciśnięciu W przez rok. Lub ustawienia klawiatura w panelu sterowania są złe no cóż muszę sie podomyślać. A ci co im w takich grach działa normalnie klawiatura proszę niech wejdą w panel sterowania i tam w klawiatura i podadzą mi parametry jakie tam mają.

to co napisałeś pitazboras to raczej nie czasem lecz z pewną częstotliwością się dzieje co pare sekund zależy. Klawiatura i myszka są koło siebie i od stacji dzieli je jakieś maks. 50cm a minimalnie 20 cm ( nie wiem gdzie jest nadajniK) a pisze że do 1,2m
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom