:569: ARENA WALK BY SIĘ PRZYDAŁA !! ZE 7 RAZY BYŁEM NA LECHU KINGU I CIĄGLE MNIE BRAŁ NA 2X HITY TAM SĄ JUŻ SŁABE POTWORKI NA MÓJ LEVEL BO EXPIE POD URKADEN I MUSZĘ TRACIĆ RUCHY CO LV MUSZĘ BIEGAĆ DO NIEGO I SPRAWDZAĆ CZY GO POKONAM !!! TAK SAMO JAK Z DZIKUSEM !! PRAWIE CAŁE SIĘ RUCHY TRACI JUŻ DOSZLIŚMY DO DZIKUSA I ATAKUJEMY GO I LECIMY NA HITA !!!! I MUSIMY WRACAĆ I ZNOWU EXPIĆ !!!
Sluchaj, przestan to wszystko tak "wykrzykiwac" jezeli normalnie napiszesz to tez to przeczytamy:).
Nie udalo wam sie za pierwszym razem przemyslcie na spokojnie, w co dac:) jakie eq zalozyc i dopiero na niego idzcie:) To nie jest tak ze wszystko od razu:)
_________________ Pewnego dnia spotka cie coś przez co bedziesz cierpieć do końca życia.
Nie wiem jakiego masz problema ale Nie podoba mi się twój pomysł pisania..
Klimatyczne .. I jak by ci ktoś popsuł fabułę to co ? byś się cieszył ? czy płakał ?
Jak dla ciebie może psuje fabułę ale dla mnie nie..
Byś chciał leciec do bagiennego potwora stracąc 1 milion , i jeszcze na dodatek zobaczyc ile wali ? A nie wspomnę o potworach , które Tam grasują .. i Jak widac dla zwykłego gracza jest to potrzebne ..
Byś musiał stracic z 4000Ruchów(przeliczyłem na oko ) na rozwalenie bagiennego potwora ..
Więc nie ma sensu tak ciągle drążyc tematu.
_________________ OCHRONA NA SALAMANDRII POWINNA BYC !
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach