Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
wybór części do komputera
Autor Wiadomość
Ziomusiq 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 120
Wiek: 29
Dołączył: 29 Gru 2006
Wysłany: 18-07-2010, 00:31   

ADIHC1 napisał/a:
ZQ, gdybyś mnie się słuchał, to nie przepłaciłbyś za procesor, którego i tak nie wykorzystujesz ; P


Adi lamo, gdybyś nie miał sklerozy to byś pamiętał, że w zestawie który miałem brać był Phenom II, ale X3 i o niższym taktowaniu, ten 955 BE brałem tylko dlatego, że wytargowałem większe fundusze, ale nie na tyle, żeby cały zestaw podrasować w zauważalnym stopniu. ( brakowało podzespołów z wyróżniającą się jakością względem ceny) ;>

Fret: Jaki konkretnie masz model płyty głównej? ASRocki nie są złe, wystarczy wiedzieć, którego wziąć.
_________________
 
 
 
~Fret~ 
Użytkownik



Wiek: 30
Dołączył: 16 Kwi 2007
Skąd: Ustroń
Wysłany: 18-07-2010, 09:27   

Bodajże M2N68-AM SE
_________________
 
 
 
Ziomusiq 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 120
Wiek: 29
Dołączył: 29 Gru 2006
Wysłany: 18-07-2010, 13:14   

Hmm nie wykluczone, że czegoś nie ogarniam, ale google twierdzi, że to model Asusa...
_________________
 
 
 
~Fret~ 
Użytkownik



Wiek: 30
Dołączył: 16 Kwi 2007
Skąd: Ustroń
Wysłany: 18-07-2010, 14:03   

Sam to właśnie zauważyłem...
Coś jest nie tak z ta płytą 0_o Pudełko z Asrocka, za to na płycie nic nie pisze jaka to firma.
_________________
 
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 18-07-2010, 18:37   

Ziomusiq napisał/a:
Adi lamo, gdybyś nie miał sklerozy to byś pamiętał, że w zestawie który miałem brać był Phenom II, ale X3

Ja Ci X3 proponowałem? Zupełnie do mnie niepodobne, prędzej X2 modowanego na X4 ; P

Mój ASRock padał parokrotnie, ale co dziwne po czasie przechodziło mu i wracał do życia... no poza zintegrowaną dźwiękówką - ta nie ma 9 żyć jak kot.
_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. S. Lem
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom