Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
21-02-2015, 00:04
Gorzkie żale - Czyli co Wam się nie podoba w MFO
Autor Wiadomość
Antybristler 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Antybristler
Level: 30
Wiek: 31
Dołączył: 22 Lis 2010
Wysłany: 25-12-2011, 13:35   Gorzkie żale - Czyli co Wam się nie podoba w MFO

To jest temat w którym możecie narzekać sobie do woli, zamiast spamować w innych tematach ;)
Obowiązuje jedna zasada: żadnych przekleństw i nagonek na konkretnych GM'ów oraz Administrację.
Moderatorzy mogą wydzielać tu pasujące offtopy z innych tematów.
Miłego marudzenia :6:57:
_________________

Świat bez Żółwi byłby dużo mniej żółwiowy...

 
 
 
HiPeReK 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: HiPeR
Level: 17
Świat: 3
Wiek: 25
Dołączył: 20 Lis 2011
Wysłany: 25-12-2011, 17:16   

Tury moim zdaniem powinny mieć podział, np.
5level-7level-30tur
8level-14level-50tur
ITD. :-D


Pierwszy
_________________
 
 
 
Antybristler 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Antybristler
Level: 30
Wiek: 31
Dołączył: 22 Lis 2010
Wysłany: 25-12-2011, 18:05   

Mi się nie podoba:
-Długie expienie na wysokich poziomach
-Żebracy (oni chyba myślą, że nie da się do niczego dojść w grze bez żebrania o złoto)
-Dzieci spod lange (zwykle się trafia co najmniej jeden żebrzący, jeden oszukany spamujący nickiem oszusta, jeden naciągacz i dwóch ostro na siebie wkurzonych obrażających się wzajemnie)
-Ruchów jest wiecznie za dużo dopóki nie trzeba gdzieś pójść :D
-Propozycje nie do odrzucenia w stylu "chcesz grać ze mną na tym koncie?", "wymienisz się tym kontem na mój 15lv, bo pewnie Ci się nudzi i chcesz odświeżyć fabułę", "ON: oddasz kilka walk? Ja: Nie. On: Żal, jesteś żyd jak każdy wysoki lv" (mimo, że w prezce zamieściłem odpowiedzi na te pytania ;) )
-Brak chętnych do walki
-Coraz trudniej dostępne eq z targu
No i to chyba wszystko, jakby mi się coś przypomniało to edytuję :P
_________________

Świat bez Żółwi byłby dużo mniej żółwiowy...

 
 
 
KisS 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: KisS
Level: 180
Dołączył: 30 Paź 2010
Wysłany: 25-12-2011, 22:26   

HiPeReK napisał/a:
5level-7level-30tur
8level-14level-50tur


ta a na 200 lvlu mze 1000 tur ?? 30 tur to było git ale powyzej 100 lva to juz róznicy nierobi bo elki itd

Anty tobie pokoleji odpowiem
Antybristler napisał/a:
Długie expienie na wysokich poziomach
to co moze niech na 5 lvlu expi sie 10 miesiecy a na 200 1 mob ? dobrze jest walczyc np w turkach mozna :P w ciągu 2 miesiecy z 160 na 180 lv wbilem i to na lajcie

Antybristler napisał/a:
Żebracy (oni chyba myślą, że nie da się do niczego dojść w grze bez żebrania o złoto)


To sie takich .... albo sie ich ignoruje ja tak zaczołem robic :D

Antybristler napisał/a:
Dzieci spod lange (zwykle się trafia co najmniej jeden żebrzący, jeden oszukany spamujący nickiem oszusta, jeden naciągacz i dwóch ostro na siebie wkurzonych obrażających się wzajemnie)


Sorry za wyrażenie ale jeżeli siedzisz pod Lange to jestes idiota

Antybristler napisał/a:
Ruchów jest wiecznie za dużo dopóki nie trzeba gdzieś pójść


Własnie to jest Fajne :P nie ma tak jak np w tibi ze pusczasz bota na 48h i z 8 lva wbijasz nawet na tych szczurach 20 lv :P *(pewnie przesadzilem)

Antybristler napisał/a:
Propozycje nie do odrzucenia w stylu "chcesz grać ze mną na tym koncie?", "wymienisz się tym kontem na mój 15lv, bo pewnie Ci się nudzi i chcesz odświeżyć fabułę", "ON: oddasz kilka walk? Ja: Nie. On: Żal, jesteś żyd jak każdy wysoki lv" (mimo, że w prezce zamieściłem odpowiedzi na te pytania )


to ignoruj ich :P wiesz ile ja mialem np propozycjii ze on mi da konto na s1 120 lv za mój 20 lv z 4k ranka na s2 ??

Antybristler napisał/a:
Brak chętnych do walki


Na to nic nieporadze chociaż wsumie fabułe mozna robic i na turkach siedziec tak jak ja :D i mapie łapac moj pierwszy medal w 24h rank to był na 180 lvu :P 900 i 1.4k :P 2 rekordy chyba :D

Antybristler napisał/a:
Coraz trudniej dostępne eq z targu


:p ja pisze do tych co fabule przechodzą :D i zawsze znajde :P zresztą od 180 lva do 210 około maasz praktycznie jedno eq :D może nieliczne zmiany


Odemnie uważam tak

zamało ludzi do gry ale w turkach np jest coraz wiecej :D

W mikołajkowym
678 ludzi
w Świątecznym juz prawie 700 :D

tak szczerze tylko mnie niektórzy GM denerwują ostatnio bana na s2 dostałem za brak multi :D ale okej niewtrącam sie:P mam nadzieje ze na s1 niezłapie bo teraz w czasie tura sie u mnie kumpel Bagienny Potwur bedzie logał
_________________
 
 
Antybristler 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Antybristler
Level: 30
Wiek: 31
Dołączył: 22 Lis 2010
Wysłany: 25-12-2011, 22:56   

Cytat:
Sorry za wyrażenie ale jeżeli siedzisz pod Lange to jestes idiota

Pod lange wracam tylko w ważnych sprawach np. Mikołaj :D
I taką sytuację wiecznie widzę, co opisałem :P
Ignorów nie rozdaję, bo od jednej osoby tak dużo wiadomości nie dostaje, chodzi o ogół.
Jeśli chodzi o ruchy to naszego kochanego mfo z tibią nawet nie porównuj :D Ale już w mfo3 system energii jest dużo bardziej przyjazny ;)
_________________

Świat bez Żółwi byłby dużo mniej żółwiowy...

 
 
 
minek123 
Moderator



Profesja: Mag
Nick: Jack Sparrow
Level: 260
Wiek: 34
Dołączył: 08 Kwi 2007
Wysłany: 26-12-2011, 09:34   

Ale to już było...
https://forum.mfo2.pl/viewtopic.php?p=237712#237712
 
 
roy94 
Użytkownik


Nick: SaKe
Level: 180
Dołączył: 12 Sie 2011
Wysłany: 26-12-2011, 10:54   

-Potworki za mało dają na wyższych lv'ach
-Za mało mf'ów w turkach.. 160 a 260 sa b.podobne nagrody a różnica expa b.duża
- św 3 multikonta..
- Małe zarobki..
- Brak Eq na targu
- mało/stare wyglądy postaci na mapie... chodzi mi o dodanie nowych lub te co wycofali
- Mało skrzynek z prezentami
- Tury
- Upade !!!
- Mało konkursów/loterii powinna byc jedna w miesiącu a jest jedna na rok.
- hm.. ponownie chodzi mi tu o exp.. duzo brakuje do następnego lv.. a potworki majo dają przez to ludzie odchodzą znam takich 4 ale by znalazło wiecej :) AnniHilatioN, eRnesy ,Real madryt xd, Cerventez.. :D
- Brak czaszek.
No chyba tyle.. jak coś mi się jeszcze przypomni to dopisze..
 
 
 
kacctuz 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 20
Dołączył: 29 Lip 2011
Wysłany: 26-12-2011, 11:38   

KisS napisał/a:
to ignoruj ich :P wiesz ile ja mialem np propozycjii ze on mi da konto na s1 120 lv za mój 20 lv z 4k ranka na s2 ??


Mojego konta nikt kupić nie chce ani nawet się wymienić :cry:

Jak dla mnie jeden duży problem - mało ludzi. Piszesz do kogoś to jakieś 80% nie odpisuje. Złapiesz kogoś na mapie to zaraz wyzywają od .. pominę to :)
 
 
Quba 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Sir_Andree
Level: 666
Dołączył: 16 Cze 2008
Skąd: Łódź
Wysłany: 26-12-2011, 11:59   

denerwują mnie wysokie levele, które wystawiają wszystkie gemy ***** oprócz speeda za 500k. taki 260 lvl szybciej wbija gemy a jak ja próbuję nabić i sprzedać to już się to przestaje opłacać


to co wyżej czyli jestem skazany kilka razy na walkę z tę samą osobą a ci co są online to jakieś boty, które nie walczą tylko trzeba je łapać na mapie a później płaczą


dalej jak mam pvp na mapie to bardzo irytuje mnie sytuacja, że jak zaatakuję gracza to wyświetla mi się od razu "Wygrałeś z coś tam coś tam." a dopiero później pokazuje się raport, a jak przegram to moja postać wraca sobie sama do miasta i dopiero później jest raport. :D
_________________
Kiedyś miałem (teraz gram od nowa) konto na s2 o nicku Quba. Zostałem zbanowany na zawsze a moje konto było usunięte po roku. Za co? Za zalicytowanie 100 mikstur życia lv2 za 100kk G. Tak jakby nie można było wysłuchać mojej prośby i odjąć nadwyżki, tylko od razu ban. Mam nadzieję, że mfo v3 upadnie tak samo szybko jak powstało.
 
 
 
Antybristler 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Antybristler
Level: 30
Wiek: 31
Dołączył: 22 Lis 2010
Wysłany: 26-12-2011, 12:53   

Cytat:
- św 3 multikonta..

A s1 i s2 nie wystarczą? Ja właśnie wolę grać na s3, żeby nie mieć jakichkolwiek problemów.
Cytat:
-Za mało mf'ów w turkach..

Wg mnie stanowczo za dużo. Jaki problem wygrać turniej w którym uczestniczy 5 osób? Dla turniejów na niższych levelach powinny być nieco większe nagrody, bo tam wygrywają naprawdę dobrzy gracze, a nie ci co wiecznie siedzą na wysokich przedziałach i chwalą się tysiącami mf, których i tak nie spożytkują...
Cytat:
- Tury

Eee?
Cytat:
- Upade !!!

Gra już skończona, jeżeli chcesz więcej to zapraszam do mfo3 :D

Minek, przepraszam :(
_________________

Świat bez Żółwi byłby dużo mniej żółwiowy...

 
 
 
Seboos
Użytkownik



Level: 180
Dołączył: 02 Gru 2011
Wysłany: 26-12-2011, 18:33   

KisS napisał/a:
zamało ludzi do gry ale w turkach np jest coraz wiecej :D


Za mało jest dlatego że GM'owie dają coraz więcej banów na całko za drobne ''przestępstwa'', a pomijam już to że dają bany na całko na nic.
_________________
 
 
kacctuz 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 20
Dołączył: 29 Lip 2011
Wysłany: 26-12-2011, 19:05   

Nie tak dawno prawie wcale nie było GMów i też było mało. Nie gadajcie głupot. A to, że w turkach coraz więcej to dobrze :)
 
 
KisS 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: KisS
Level: 180
Dołączył: 30 Paź 2010
Wysłany: 26-12-2011, 19:17   

Przesadzacie boże ja tam na 180 lvlu też moge narzekac ale i tak osattnio walczyłem np z Wit mag Kacctuzem czy np Sky lehman itd :P

fajnie ze ludzie wracają chociaz do tych turów

ja nie nabijam gemów jak już to dla kumpli i wystawiam za 1 G :P

wiec niemacie co narzekac
_________________
 
 
Seboos
Użytkownik



Level: 180
Dołączył: 02 Gru 2011
Wysłany: 26-12-2011, 19:23   

Kiss ale gdyby nie było banów tylko kay w postaci 30 dni itd to więcej graczy by było.
_________________
 
 
KisS 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: KisS
Level: 180
Dołączył: 30 Paź 2010
Wysłany: 26-12-2011, 19:25   

:P tak to prawda :P ze zadużo banów ja ostatnio na s2 od Benerita dostałem za multi z kimś kogo nieznam ja konto skasowalem i nowe zalozylem on tez skasowal ale chyba niezalozyl

Ale multi jest zabronione wiec tego raczej niezmienią ale inne mogły by byc mniejsze :P zresztą ja tam sam nie wiem
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom