Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
21-02-2015, 00:04
Czyżby bunt przeciwko v2?
Autor Wiadomość
roy94 
Użytkownik


Nick: SaKe
Level: 180
Dołączył: 12 Sie 2011
Wysłany: 24-03-2012, 14:49   Czyżby bunt przeciwko v2?

siema mam o to pytanie do administracji ..
Z góry proszę o nie wypowiadanie głupich komentarzy "bo jest lepsze,nowsze czy w v3 gra wiecej ludzi"

Mam do Was takie pytania.
1.- Dlaczego traktujecie v2 gorzej niz v3 ? (dowody : W v2 jednorazowy reset statystyk za darmo a w v3 do oporu .. )
2.- Dlaczego nie rozwiniecie dalszej fabuły ? ( co z tego, że jest już zakończona .. )
3.- Czemu tylko raz na Ruski rok jest konkurs ?
4.- Dlaczego daliście odejść lepszemu [Gm] (Chodzi mi o Cryptona.) Teraz to już tylko Baggy zajmuje się tym.
5.- Dlaczego uważacie, ze v2 nie ma już dobrych lat .. (w przenośni)
6. Dlaczego MFO V2 nie jest ukończone w 100% ?
7. Dlaczego karacie nie winnych graczy ? (np. Horrorek, N3xT)
8. Dlaczego nie ma portalu dla v2 ? (Ktoś pomyślał i się tym zajął : http://mfoportal.pl/index.php)
9. Czemu zostały usunięte wyglądy postaći. ? (na mapie, można by dodać nowe)
10. Własne turnieje kiedyś było tak, że wystarczyło się dołączyć i już blokował się exp a teraz trzeba go rozpocząć. Rozumiem, że leci z tego kasa ale dodajcie opcje, która będzie kosztować 100 mf a było by tak dawniej.
11. Dodajcie lepszą dostępność do ekwipunku !! Szukam juz 4 msc dwóch rzeczy i nie ma nikt tego .


Proszę o odpowiedź w punktach.!
Proszę o odpowiedź'i Administracji i tych co grają w to przynajmniej 5 lat !
 
 
 
vaa 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: świat 4
Level: 300
Wiek: 26
Dołączył: 20 Sie 2011
Skąd: Salamandria
Wysłany: 24-03-2012, 14:53   

Zgadzam się. ;)
_________________
NyAN
 
 
 
musaraj 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: benerit
Level: 164
Dołączył: 02 Lis 2009
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 24-03-2012, 15:06   Re: Czyżby bunt przeciwko v2?

roy94 napisał/a:
siema mam o to pytanie do administracji ..
Z góry proszę o nie wypowiadanie głupich komentarzy "bo jest lepsze,nowsze czy w v3 gra wiecej ludzi"

Mam do Was takie pytania.
1.- Dlaczego traktujecie v2 gorzej niz v3 ? (dowody : W v2 jednorazowy reset statystyk za darmo a w v3 do oporu .. ) true, mi misło przy HP i mam pecha na rok :[
2.- Dlaczego nie rozwiniecie dalszej fabuły ? ( co z tego, że jest już zakończona .. ) Bo jest zakończona ofc.
3.- Czemu tylko raz na Ruski rok jest konkurs ? w MF3 nie ma konkursów ;D
4.- Dlaczego daliście odejść lepszemu [Gm] (Chodzi mi o Cryptona.) Teraz to już tylko Baggy zajmuje się tym. Mieli go na smyczy uwiązać? ;o
5.- Dlaczego uważacie, ze v2 nie ma już dobrych lat .. (w przenośni)
6. Dlaczego MFO V2 nie jest ukończone w 100% ? Nie?
7. Dlaczego karacie nie winnych graczy ? (np. Horrorek, N3xT)Administracja ich kara?
8. Dlaczego nie ma portalu dla v2 ? (Ktoś pomyślał i się tym zajął : http://mfoportal.pl/index.php) Był, ale się zmył
9. Czemu zostały usunięte wyglądy postaći. ? (na mapie, można by dodać nowe) Kiedy? ;o
10. Własne turnieje kiedyś było tak, że wystarczyło się dołączyć i już blokował się exp a teraz trzeba go rozpocząć. Rozumiem, że leci z tego kasa ale dodajcie opcje, która będzie kosztować 100 mf a było by tak dawniej.
11. Dodajcie lepszą dostępność do ekwipunku !! Szukam juz 4 msc dwóch rzeczy i nie ma nikt tego . Masz pecha


Proszę o odpowiedź w punktach.!
Proszę o odpowiedź'i Administracji i tych co grają w to przynajmniej 5 lat !
 
 
Antybristler 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Antybristler
Level: 30
Wiek: 31
Dołączył: 22 Lis 2010
Wysłany: 24-03-2012, 15:12   

Gram w mfo2 4 lata, ale pozwolę sobie coś napisać.

1. Nie wiem, ale chyba w v3 łatwiej jest zmniejszyć koszt usługi niż tworzyć nową. Ponadto przy wielu resetach administracja dostaje dobry zestaw danych do analizowania, by poprawić balans pvp.
2. No chyba jednak dlatego, że jest już skończona :D
3. Nie wiem.
4. Jak ktoś chce odejść to i tak go nie można zatrzymywać na siłę. Mogłoby to przynieść więcej szkód niż pożytku.
5. Bo odeszło 90% graczy. (kiedyś grało pół miliona ludzi)
6. Co uważasz za niedokończone? Kod gry nie pozwala na wprowadzenie innowacji, dlatego wszystkie nowości są realizowane w v3.
7. Nie wiem za co akurat oni podpadli. Propozycja uwolnienia targu (żeby nie było niesprawiedliwych banów) spotkała się z ostrą krytyką.
8. Istnienie portalu nie ma nic wspólnego z działalnością administracji.
9. Nie wiem. Wg mnie nie jest to bardzo istotne, ale parę nowych można wgrać...
10. Nie wiem.
11. Jak wyobrażasz sobie tą lepszą dostępność?
_________________

Świat bez Żółwi byłby dużo mniej żółwiowy...

 
 
 
roy94 
Użytkownik


Nick: SaKe
Level: 180
Dołączył: 12 Sie 2011
Wysłany: 24-03-2012, 15:16   

musaraj ty sie nie udzielaj bo nie wiesz o co mi chodzi
a co do Ciebie anty ogarnij sie.. piszesz to jak bys chciał dla tej gry jak najgorzej
 
 
 
Antybristler 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Antybristler
Level: 30
Wiek: 31
Dołączył: 22 Lis 2010
Wysłany: 24-03-2012, 15:21   

Cytat:
piszesz to jak bys chciał dla tej gry jak najgorzej

Gdzie ja tak napisałem? ;o
_________________

Świat bez Żółwi byłby dużo mniej żółwiowy...

 
 
 
roy94 
Użytkownik


Nick: SaKe
Level: 180
Dołączył: 12 Sie 2011
Wysłany: 24-03-2012, 15:23   

No ja to tak rozumiem.
Więc proszę Cie o nie udzielanie się w tym temacie.
 
 
 
Bicek 
Game Master



Nick: [GM] Bicek
Level: 1
Wiek: 31
Dołączył: 28 Lut 2009
Wysłany: 24-03-2012, 16:31   

roy94 napisał/a:
1.- Dlaczego traktujecie v2 gorzej niz v3 ? (dowody : W v2 jednorazowy reset statystyk za darmo a w v3 do oporu .. )

Administracja Skupia się na MFO3 bardziej , bo to jest Projekt który musi zostać ukończony .

roy94 napisał/a:
2.- Dlaczego nie rozwiniecie dalszej fabuły ? ( co z tego, że jest już zakończona .. )

Ale po co ? fabuła się kończy i na nowo zaczyna więc po co dalsze robienie miast czy innych lokacji .

roy94 napisał/a:
3.- Czemu tylko raz na Ruski rok jest konkurs ?

Wiadome , że nie będzie raz na tydzień czy miesiąc , administracja sama decyduje o konkursach i jeżeli ma wenę na konkurs:]

roy94 napisał/a:
4.- Dlaczego daliście odejść lepszemu [Gm] (Chodzi mi o Cryptona.) Teraz to już tylko Baggy zajmuje się tym.

W dzień odejścia rozmawiałem z Cryptonem , powiedział , że ma za duzo prywantych spraw typu szkoda , rodzina itd.. , to była jego ostateczna decyzja . Admini nikogo nie trzymają na przymus .

roy94 napisał/a:
5.- Dlaczego uważacie, ze v2 nie ma już dobrych lat .. (w przenośni)

Zobacz jak było 2-3 lata temu i porównaj z obecnym statusem online graczy .

roy94 napisał/a:
7. Dlaczego karacie nie winnych graczy ? (np. Horrorek, N3xT)

Kary raczej zostały uzasadnione ...

roy94 napisał/a:
8. Dlaczego nie ma portalu dla v2 ? (Ktoś pomyślał i się tym zajął : http://mfoportal.pl/index.php)


Portal zawsze był tworzony dla graczy , pierw prowadził go Phantom ( ale usunął wszystko ) . Postanowiliśmy zrobić portal dla Graczy mfo 2 jak i mfo3 .

roy94 napisał/a:
9. Czemu zostały usunięte wyglądy postaći. ? (na mapie, można by dodać nowe)


Można było dodawać jak okres świąteczny był :)

roy94 napisał/a:
11. Dodajcie lepszą dostępność do ekwipunku !! Szukam juz 4 msc dwóch rzeczy i nie ma nikt tego .

Zbędne :)
_________________
https://www.youtube.com/w...d&v=mckyFIuM6ls
 
 
musaraj 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: benerit
Level: 164
Dołączył: 02 Lis 2009
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 24-03-2012, 19:45   

roy94 napisał/a:
musaraj ty sie nie udzielaj bo nie wiesz o co mi chodzi



Wyjaśniaj ekspercie. :neutral:
 
 
Coni
Użytkownik


Level: 1
Dołączył: 17 Cze 2009
Wysłany: 24-03-2012, 22:09   

Czekaj, odpowiem Ci:
Cytat:
bo jest lepsze,nowsze czy w v3 gra wiecej ludzi
 
 
BaGGy 
Junior Admin
GM Roku 2012




Profesja: Wojownik
Nick: [GM] BaGGy
Level: 1
Dołączył: 24 Sty 2010
Skąd: Gdynia
Wysłany: 24-03-2012, 23:46   

Ja dodam swoje dwa grosze.
Pomijając już te wszystkie resety,fabułę,karanie niewinnych graczy(?). (pamiętajcie o tym, że reset na mfo3 jest dostępny jeden dzień, a na mfo2 wykorzystać go można w ciągu tygodnia).

Dostępność ekwipunku w dużej mierze zależy od tego jak dużo graczy gra i wprowadza je w obieg - targ. MFO2 jest już ukończone (?) także nie było co tam wprowadzać, a na potrzeby rynku i pogoni za aktualnymi trendami stworzono całkiem nowy silnik.

Odejście [GM] Cryptona nie było zależne od administracji. Przecież nie zmuszą kogoś, aby został na stanowisku.

Jeśli chodzi o portal mfo. Stworzyliśmy go głównie na potrzeby MFO3 - artykuły dotyczyć będą tej wersji gry, ale ze względu na duży odzew graczy MFO2 dodaliśmy działy na forum, w którym znaleźć można pomoc do tejże wersji. Ku mojemu zdziwieniu nadal jest duże zainteresowanie statystykami, taktykami itp.

Odnośnie konkursów. Niedługo mam zamiar na zorganizowanie kolejnego.W razie jakichś propozycji konkursów - czekam.
 
 
benerit
[Usunięty]

Wysłany: 25-03-2012, 06:34   Re: Czyżby bunt przeciwko v2?

roy94 napisał/a:
1.- Dlaczego traktujecie v2 gorzej niz v3 ? (dowody : W v2 jednorazowy reset statystyk za darmo a w v3 do oporu .. )


Pewnie dlatego że zostałoby to wykorzystane na ubijanie najsilniejszych bossów przy n-tym przejściu fabuły. (komplet energii i wszystkie zdążysz obskoczyć)

Cytat:
2.- Dlaczego nie rozwiniecie dalszej fabuły ? ( co z tego, że jest już zakończona .. )


Ponieważ ten czas jest zagospodarowany na rozwijanie dalszej fabuły w MFO3. Jeśli pamiętasz upki były przygotowane miesiącami. Jakoś nie wyobrażam sobie aby admin porzucił MFO3 na rzecz dorobienia czegoś na MFO2

Cytat:
3.- Czemu tylko raz na Ruski rok jest konkurs ?


Ponieważ gracze ich nie organizują. Może nie zauważyłeś ale zdecydowana większość konkursów na MFO3 jest organizowane przez graczy - administracja tylko wspomaga je nagrodami. Jeśli ktoś ma ciekawy pomysł na konkurs dla wszystkich to niech się zgłasza.

Cytat:
4.- Dlaczego daliście odejść lepszemu [Gm] (Chodzi mi o Cryptona.) Teraz to już tylko Baggy zajmuje się tym.


Jak sobie wyobrażasz 'niepozwalanie mu odejść'?

Cytat:
5.- Dlaczego uważacie, ze v2 nie ma już dobrych lat .. (w przenośni)


Ze względu na spadek liczby graczy. I związany z tym drastyczny wzrost odsetku graczy łamiących regulamin.

Cytat:
6. Dlaczego MFO V2 nie jest ukończone w 100% ?


Jeśli chodzi o fabułę to jest ukończone, jeśli chodzi o błędy i niedociągnięcia to idąc tokiem Twojego rozumowania to nie ma żadnej ukończonej gry MMO.
 
 
roy94 
Użytkownik


Nick: SaKe
Level: 180
Dołączył: 12 Sie 2011
Wysłany: 25-03-2012, 16:52   

Boże to dodajcie jakaś osobe która zna się na rzeczy i niech dokończy v2 (nie mówie ze ja bo ja sie na tym nie znam)
Mogli byście połączyć dwa swiaty w jeden 1 i 2 było by milej więcej graczy itd..
Ile to jest roboty ?
nie wiem nie znam się na tym
palne tutaj ze nie cały tydzień..
Zróbcie to jako ostatnią prośbe dla graczy v2 !

Oczekuje tylko odpowiedzi ADMINISTRATORÓW !
 
 
 
musaraj 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: benerit
Level: 164
Dołączył: 02 Lis 2009
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 25-03-2012, 17:56   

roy94 napisał/a:
Boże to dodajcie jakaś osobe która zna się na rzeczy i niech dokończy v2 (nie mówie ze ja bo ja sie na tym nie znam) To nie jest ukończona :roll: ?
Mogli byście połączyć dwa swiaty w jeden 1 i 2 było by milej więcej graczy itd.. Nope
Ile to jest roboty ? Dużo
nie wiem nie znam się na tym To po co się wypowiadasz?
palne tutaj ze nie cały tydzień.. nie
Zróbcie to jako ostatnią prośbe dla graczy v2 ! nie

Oczekuje tylko odpowiedzi ADMINISTRATORÓW ! MIałem kiedyś panel admina ;]
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 25-03-2012, 17:56   

Cytat:
Boże to dodajcie jakaś osobe która zna się na rzeczy i niech dokończy v2 (nie mówie ze ja bo ja sie na tym nie znam)

Przez siedem lat Jacek nikogo nie zatrudnił do pomocy, nie zrobi tego również teraz. A za darmo nikt pracować nie będzie.

Cytat:
Ile to jest roboty ?

Całe mnóstwo ;)

BTW Nie wiedziałem nawet, że portal v3 poszedł śladem "portalu" Phantoma (tj. forum).
_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. S. Lem
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom