Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Ophar
Autor Wiadomość
Mexavonius 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Mazyy
Level: 96
Wiek: 29
Dołączył: 16 Sie 2012
Wysłany: 17-08-2012, 07:58   Ophar

mam problem z odnalezieniem Orphan .. oddałem wszystko magowi ,, rozmawialem z kazdym z Rollandem z Czarownica , Leeana .. i dalej nic jade koleja do tego miasta gdzie powinien sie znajdowac Orphan i nie ma go nigdzie w karczmie .. pomocy !! Nie wiem to jest jakis blad w grze czy cos zle zrobilem ?? oddalem wszystkie rzeczy magowi .. tylko posiadam jeszcze w plecaku w rzeczach specjalnych .. rosline o rozlozystych lisciach i niewiem co mam z tym zrobic czy mialem takie dwie rosliny czy cos zle zrobilem .. bo teraz ogolnie posiadam 10 lusek 56 pazorow behemota oraz ta rozlinke .. a Mag mi mowi Podróże są takie męczące... Leeana mowi Ciekawe gdzie udał się Orphan? Do którego z południowych miast.... natomiast Rolland wspomina o My ludzie z Kurthus jesteśmy bardzo nieufni wobec obcych. ...... Prosze o szybka pomoc nie wiem co mam robic .. ;/ :571:
 
 
 
Sun Stone 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Derect_Going
Level: 149
Świat: 3
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2012
Skąd: Gdynia
Wysłany: 17-08-2012, 09:41   

Langeburg Karczma.
_________________
Derect_Going z s3
 
 
Mexavonius 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Mazyy
Level: 96
Wiek: 29
Dołączył: 16 Sie 2012
Wysłany: 17-08-2012, 11:34   

Byłem tam w tej karczmie i go nie ma tam .. w prawym rogu kolo babci reginy powinien byc .. nawet na starej stacji sprawdzalem i pusto ; / a tak apropo to pierw musze pokonac krola kaktosow zeby do niego dotrzec czy moge pierw isc do orphana ??
:-(
 
 
 
Antybristler 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Antybristler
Level: 30
Wiek: 30
Dołączył: 22 Lis 2010
Wysłany: 17-08-2012, 12:49   

No to rób to co kazali w poprzednim temacie:
1. Dajesz rzeczy magowi
2. Gadasz z Rollandem
3. Rozmawiasz z tą facetką, która mówi "ciekawe dokąd udał się Orphan"
4. Idziesz do karczmy w lange i rozmawiasz z nim.
_________________

Świat bez Żółwi byłby dużo mniej żółwiowy...

 
 
 
Mexavonius 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Mazyy
Level: 96
Wiek: 29
Dołączył: 16 Sie 2012
Wysłany: 17-08-2012, 12:55   

ehh to nie wiem czy czegos nie spierdzielilem .. rzeczy oodalem magowi jakies pol orku temu jak gralem .. tylko ze jak teraz patrzalem to w plecaku w przedmiotach specjalnych mam rosline o rozlarzystych lisciach poszedlem uzbierac 10 lusek i nie moge oddac to maga mam juz zrobionego .. rolland mowi o zaufaniu .. a jak ide do Leeana to mowi ze ophar wyruszyl do ktorego z poludniowych miast cisne karawanem do lange i go nie ma .. a jak czytalem w innych tematach to powinien byc obok babci reginy .. Zrobiłem cos nie tak ..? :roll:
 
 
 
Antybristler 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Antybristler
Level: 30
Wiek: 30
Dołączył: 22 Lis 2010
Wysłany: 17-08-2012, 13:04   

Mexavonius napisał/a:
ehh to nie wiem czy czegos nie spierdzielilem .. rzeczy oodalem magowi jakies pol orku temu jak gralem .. tylko ze jak teraz patrzalem to w plecaku w przedmiotach specjalnych mam rosline o rozlarzystych lisciach poszedlem uzbierac 10 lusek i nie moge oddac to maga mam juz zrobionego .. rolland mowi o zaufaniu .. a jak ide do Leeana to mowi ze ophar wyruszyl do ktorego z poludniowych miast cisne karawanem do lange i go nie ma .. a jak czytalem w innych tematach to powinien byc obok babci reginy .. Zrobiłem cos nie tak ..? :roll:

A nie masz już czasem dostępu do Oasis, lub Orphan nie siedzi na stacji kolejowej? ;>
_________________

Świat bez Żółwi byłby dużo mniej żółwiowy...

 
 
 
Mexavonius 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Mazyy
Level: 96
Wiek: 29
Dołączył: 16 Sie 2012
Wysłany: 17-08-2012, 13:08   

Własnie nie ma go tam .. on powinien byc na poczatku z prawej strony jak na mapke sie patrzy .. widziałem jakis post i pisało ze jak sie idzie od skrzynki na stacji w prawo to powinno go sie spotkac a go nie ma .. to nie mam pojecia czy musze pierw pokonac raps#3 albo jakies inne bossy przed tym jak tam dotre
 
 
 
Antybristler 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Antybristler
Level: 30
Wiek: 30
Dołączył: 22 Lis 2010
Wysłany: 17-08-2012, 13:30   

Nie wiem czy zauważyłeś, ale jesteś już w Oasis :D
_________________

Świat bez Żółwi byłby dużo mniej żółwiowy...

 
 
 
Sun Stone 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Derect_Going
Level: 149
Świat: 3
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2012
Skąd: Gdynia
Wysłany: 19-08-2012, 19:34   

Rób co możesz, a dotrzesz do celu. Nie wiem jak ci doradzić ale spróbuj. Jeśli ci sie nie powiedzie to pokonuj inne bossy.
_________________
Derect_Going z s3
 
 
Antybristler 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Antybristler
Level: 30
Wiek: 30
Dołączył: 22 Lis 2010
Wysłany: 19-08-2012, 19:57   

Ale ten koleś już od dawna jest w oasis...
_________________

Świat bez Żółwi byłby dużo mniej żółwiowy...

 
 
 
Mexavonius 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Mazyy
Level: 96
Wiek: 29
Dołączył: 16 Sie 2012
Wysłany: 19-08-2012, 21:07   

ehh 30/40 stopni i zimna wodka robi swoje .. masakra .. sorcia .. hahaha
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom