Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
21-02-2015, 00:38
Propozycja odnośnie turniejów

Czy chciałbyś aby poniższa zmiana została wprowadzona?
Tak
60%
 60%  [ 6 ]
Nie
30%
 30%  [ 3 ]
Wszystko mi jedno
10%
 10%  [ 1 ]
Głosowań: 10
Wszystkich Głosów: 10

Autor Wiadomość
Alanov 
Użytkownik


Nick: Alanov
Level: 145
Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2012
Wysłany: 25-12-2013, 01:15   Propozycja odnośnie turniejów

Co prawda mnie to nie dotyczy jak również większości graczy, jednak odkąd pojawiły się dodatkowe warunki rozpoczęcia turnieju (minimum czterej gracze), wyższe przedziały poziomowe zaczęły znikać niczym statki w obszarze Trójkąta Bermudzkiego.

Zdaję sobie sprawę z tego, że turniej, w którym udział biorą dwaj gracze to żaden turniej, jednakże obecnie ciężko uzyskać wymaganą ilość czterech graczy w wysokich przedziałach poziomowych.



Tak więc proponuję, aby turniej odbywał się, kiedy w danym przedziale poziomowym udział bierze przynajmniej dwóch graczy.

Nagrody przyznawane będą w następujący sposób:
- Kiedy liczba uczestników wynosi 2 lub 3, nagrodę dostaje tylko i wyłącznie zwycięzca całego 'turnieju'. Może to być symboliczna ilość gotówki, dobrana odpowiednio do przedziału poziomowego. W wypadku odbycia się takiego 'turnieju' nie byłoby nagród w postaci punktów MF, no chyba, że jakaś mała ilość, przypuśćmy 10MF.
- Reszta pozostaje bez zmian.

Kolejną sprawą są logi gracza, do których wpisywane są miejsca zajęte w danych turniejach. Jak już wcześniej zaznaczyłem, turniej, w którym bierze udział dwóch czy trzech graczy to nie turniej, dlatego też uważam, że nie powinien być on traktowany normalnie (jak w przypadku turnieju, gdzie udział bierze blisko 100 osób) i miejsca zajęte przez graczy w takim 'turnieju' nie byłyby zapisywane do logów.

Głównym założeniem tej propozycji jest to, aby w wyższych przedziałach poziomowych, odbywały się jakiekolwiek walki, bo wiem, że bez turnieju ciężko kogoś zwerbować na pojedynek. Dla gracza który ma 250lv nawet te 2-3 walki w miesiącu to już zawsze odrobina rozrywki, a przy okazji może coś wygrać. W obecnej konfiguracji turnieje w przedziałach 231 - 260 czy 261 - 300 mogą się już nigdy nie odbyć.



Głosujcie w ankiecie i piszcie co o tym myślicie. Interesują mnie jedynie konkretne opinie.
Ostatnio zmieniony przez Alanov 25-12-2013, 02:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kiwipogromca
[Usunięty]

Wysłany: 25-12-2013, 01:48   

Albo po prostu, gdy grupa będzie poniżej 4 osób, to rozegrać turniej bez nagród.
 
 
paladyn32 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: paladyn32
Level: 316
Wiek: 27
Dołączył: 24 Sie 2007
Skąd: szprotawa
Wysłany: 25-12-2013, 11:45   

kiwipogromca napisał/a:
Albo po prostu, gdy grupa będzie poniżej 4 osób, to rozegrać turniej bez nagród.


człowieku mam 291 i nikt nie wejdzie do takiego turnieju tego nie ruszajcie bo sam 1 tylko przystępują bo reszta gada ze mf się nie wracają za resa tematu powinno nie być jeśli pomysłodawca ma jakieś pojęcie
 
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 27-12-2013, 14:54   

Bijąc doświadczenie miałeś na uwadze że turnieje daleko nie sięgają.
Z drugiej strony turki by mogły być ale nagrody nie powinny być szałowe zbytnio.
2 osoby minimum to przesada, standardowo cztery. Bo niesprawiedliwe by jakby jeden z kilku wyższych lvli nie narobiłby się przy statach a wygrywał w porównaniu do przedziałów 20 - 55, gdzie gracze wyliczają sobie punkty co do jednego przy wyliczaniu też inteligencji to by było żałosne wręcz przykre, oczywiście z całym szacunkiem dla tych co wytrwali i mają te wysokie lvl'e. STARAJMY SIĘ BYĆ OBIEKTYWNI
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom