Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
21-02-2015, 00:14
Odzyskanie Konta
Autor Wiadomość
Cin-Cin 
Użytkownik


Level: 1
Dołączył: 30 Lip 2011
Wysłany: 28-12-2013, 16:35   Odzyskanie Konta

Mam takie pytanko, czy jest możliwość odzyskania konta?
Podejrzewam, że konto mi zostało skradzione, a że długo nie logowałem to był czas na zmianę emaila i hasła. Znam poprzedni email, hasło do konta, datę +/- kiedy skończyłem grać. Konto na pewno istnieje bo sprawdzałem, nie jest to raczej nowe konto bo nikt w rok czasu nie wbija 300+ lvl'a.
Mogę też podać z jakiego internetu się logowałem.

Nie jest to byle jakie konto, więc trochę mi szkoda, a z tego co widzę to ten ktoś też nie loguję.

Jest możliwość sprawdzenia po podaniu takich danych jak poprzednie hasło, email, internet czy konto należy do mnie i czy mogę je odzyskać?

@edit
Wiem też, że konto jest puste, bynajmniej było, ale wątpię, że teraz jest zaopatrzone, nie było na koncie eq na swój lvl, ponieważ wszystko co tam było mam na swojej drugiej postaci, ranq też zlewałem, więc też go mam. Wtedy jeszcze dostałem karę od Tomiego którą mam w logach więc raczej można sprawdzić, że logowałem tą i drugą postacią z tego samego IP.
Wiem tez, że wygrana z graczami numer 27600 jest wygraną z postacią bodajże o nicku Ice Axe2 lub Ice Axe3.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom