Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
21-02-2015, 00:38
Niepoważny GM
Autor Wiadomość
Szrequ 
Użytkownik


Level: 48
Dołączył: 10 Wrz 2013
Wysłany: 11-01-2014, 19:30   Niepoważny GM

Witam chciałbym zgłosić swój problem co do GM cryptona i żeby jego odwołanie było natychmiastowe kolejny raz uprzykrza mi grę chociaż nic nie zrobiłem a swoich pupili trzyma blisko pozdrowienia dla herkulesa.


11.01.2014, 19:18:51 [GM] Crypton Kara Zablokowanie czatu na 360 dni 0 godz. Przewinienie: Inne przewinienie
Załącznik: brak
Komentarz: Knebel do odwołania, aż gracz dojrzeje do użytkowania czatu pod zamkiem

Dał mi bana bo mu się tak podoba? 2 graczy wrzucało mi na rodziców powiedziałem żeby zareagował a on wraz z nimi się zemnie naśmiewał jeszcze moment a myślałem że z nimi będzie mi obrażał rodzinę.

A ponieważ przy zgłoszeniu jest brak załącznika to jest to złamanie punktów regulaminu :

2. W opisie kary widnieje zazwyczaj załącznik dokumentujący złamanie regulaminu (np. zapis czatu). W przypadku braku załącznika w opisie kary znajduje się dokładny opis przewinienia. W takich przypadkach GM wymierza karę na podstawie informacji zdobytych za pomocą panelu GM. (np. raporty z walk, dane logowań itp).


3. Kara pt. "Inne przewinienie" obejmuje nie zdefiniowane dokładnie w Regulaminie przewinienia. Wysokość kary w tym przypadku zależy od uznania danego GM, przy czym kara powinna być zbliżona do najbardziej podobnego przewinienia określonego w Wykazie Kar

4. 4. GM nie przyznaje kar na życzenie Gracza.





Po nałożeniu kary natychmiastowo wrócił do swoich pupili i razem z nimi się świetnie bawił

Proszę o wypowiedzi tylko osób wysokiej rangi
 
 
Crypton 
Game Master



Level: 230
Dołączył: 14 Gru 2006
Skąd: Opole
Wysłany: 11-01-2014, 19:33   

Naśmiewał? Pupili? O czym Ty do mnie w ogóle mówisz.
Niech najpierw gracze s5 zabiorą głos w Twojej sprawie
którzy mają do czynienia z Tobą na co dzień, dopiero
wtedy ja się wypowiem
 
 
Szrequ 
Użytkownik


Level: 48
Dołączył: 10 Wrz 2013
Wysłany: 11-01-2014, 19:35   

nie masz prawa wypowiadania się w tym temacie nie rozumiesz tego? chodzi mi o Tomiego ty złamałes kilka punktów regulaminy po raz kolejny zawsze znalazłem kilka twoich wykroczeń


1. GM odnosi się do Graczy w sposób kulturalny (nawet w przypadku, gdy jest prowokowany). GM nie prowokuje kłótni oraz nie uczestniczy w przepychankach słownych z Graczami


3. GM jest osobą bezstronną, obiektywną, niefaworyzującą żadnych Graczy. Ponadto podczas nadawania kar nie uwzględnia swojej znajomości z danymi Graczami, traktując wszystkich równo wobec obowiązującego Regulaminu i Wykazu Kar.

kolejne kolejne i kolejne to co teraz napisałeś zniżyło twoje szanse na dalsze pozostanie GM do niemal zera
 
 
Borat 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 183
Dołączył: 26 Kwi 2007
Wysłany: 11-01-2014, 19:39   

Ja jestem ważny i stwierdzam - dobrze Ci tak
 
 
Szrequ 
Użytkownik


Level: 48
Dołączył: 10 Wrz 2013
Wysłany: 11-01-2014, 19:42   

Crytpon zaczyna nasyłać pupili na mnie :0

po 1 co do twoich ludzi najpierw się czyta potem pisze

po 2 nie pisz na chat kiedy ja jestem w zamku i wszystko widze aby pisali przeciwko mnie na forum

po 3 czekam dalej co masz mi do powiedzenia
 
 
dunio
Użytkownik



Nick: herkules20/LireaQ
Level: 200
Dołączył: 03 Mar 2007
Wysłany: 11-01-2014, 19:44   Re: Niepoważny GM

Na wstępie dzieki za pozdrowienia ;) Ja Ciebie nie pozdrawiam :P

Przechodzac do tematu "obrazanie rodzicow" ? :D w jaki sposob ? ktos napisal szrequ masz takich i takich rodzicow ? Wyjasnij pokaz screeny bo wogole tak nie bylo :P

Dostales bana slusznego bo za kazdym razem jak jestes to z kazdym sie klocisz i wychodzi jeden wielki spam. Masz bana = spokoj na czacie.


Dzieki Tobie moglem sie troche posmiac czytajac ten temat ;) dzieki:* widziales reklamie na screenie ktory zrobiles ? wypij sobie to :P moze pomoze :d


Szrequ napisał/a:
Crytpon zaczyna nasyłać pupili na mnie :0

...

po 2 nie pisz na chat kiedy ja jestem w zamku i wszystko widze aby pisali przeciwko mnie na forum

...



napisal ze prosi osoby ktore widzialy sytuacje na czacie o wypowiedzenie sie na forum, dlaczego klamiesz ? tak samo zachowujesz sie an czacie prowokujesz kazdego bajkopisarzu.
 
 
Maly Cros 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Maly Cros
Level: 160
Wiek: 32
Dołączył: 26 Maj 2013
Wysłany: 11-01-2014, 19:50   

I doigrałeś się za dużo ludziom tej gry napsułeś krwi i nerwów dla tego daj sobie spokój człowieku opóźniony w rozwoju ale to nie twoja wina :)
I ja nikogo nie jestem pupilkiem zacznijmy od tego też dostałem bana za multi konta a esemesy też słałem i nie mam do nikogo pretensji bo słuszna kara była :)
A te multi były specjalnie dla ciebie żeby cię cisnąć na chacie :P
 
 
Szrequ 
Użytkownik


Level: 48
Dołączył: 10 Wrz 2013
Wysłany: 11-01-2014, 19:54   

tobie już dawno powinni dać bana jak nie przeczytałes co pisałem na początku doznasz ból czym są 4 warny piesku.

Wszystko zaczęło sie kiedyś kiedy Crytpon dał mi więzienie a kilka dni po tym wyciągnął provo z więzienia kilka dni przed wygraną żeby otrzymał on swoją nagrodę. Byłem zdziwiony że mi kary nie skrócił bo jak jednemu łamie regulamin to lepiej zatrzeć ślady. Po tym jak już zrobiłem temat na forum i Crypton zaczął się regularnie kłócić i mieć do mnie jakieś problemy od tamtego czasu nakłada mi kary najsurowiej jak tylko się da. Do dnia dzisiejszego jak od tej rundy usunięto GM Kiraku a powrócił GM Crypton jest ciągły zamęt przed miastem absolutny brak reakcji co do wulgaryzmów a nawet wrzucania na inną osobę tak jak 5 dni temu jak stałem przed miastem Herkules się ze mnie śmiał zbierając ludzi przeciwko mnie wiedząc że nie moge mu odpisać napisałem żeby Crypton zwrócił mu uwagę (Na pw) a on nadal zgrywał odważnego.


11.01.2014, 19:18:51 [GM] Crypton Kara Zablokowanie czatu na 360 dni 0 godz. Przewinienie: Inne przewinienie
Załącznik: brak
Komentarz: Knebel do odwołania, aż gracz dojrzeje do użytkowania czatu pod zamkiem

07.01.2014, 16:43:54 [GM] Crypton Kara Uwięzienie na 1 dni 0 godz.
Zablokowanie czatu na 2 dni 0 godz. Przewinienie: Inne przewinienie
Załącznik: brak
Komentarz: mimo upomnienia skierowanego na PW, gracz dalej nadużywał przycisku 'GM' - może jak odsiedzisz 24h, weźmiesz na wstrzymanie


29.12.2013, 13:02:08 [GM] Crypton Kara Zablokowanie czatu na 7 dni 0 godz. Przewinienie: Używanie niecenzuralnych słów i/lub obrażanie innych użytkowników na czacie w jakiejkolwiek formie (dosłownej lub domyślnej).
Załącznik: [pokaż]
Komentarz: brak


Na początku powinien zapoznać się od nowa z wykazer Kar przeciwko Graczom:

Ban na chat 7, 14 ,30 dni
Więzienie 0, 7 , 14 dni

A ban na chat na rok na świecie pvp nie istnieje co też oznacza że Crypton nawet nie jest pełnoletni ponieważ jest on osobą o niskich nerwach a chciał się pobawić GM co też było złym pomysłem przyznaniem mu tego tytułu przez administację
Ostatnio zmieniony przez Szrequ 11-01-2014, 19:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Rencar Old 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 85
Wiek: 33
Dołączył: 20 Kwi 2008
Wysłany: 11-01-2014, 19:58   

Szrequ napisał/a:
nie masz prawa wypowiadania się w tym temacie nie rozumiesz tego?


Hahahahahahahahahahahaha :lol:
 
 
Maly Cros 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Maly Cros
Level: 160
Wiek: 32
Dołączył: 26 Maj 2013
Wysłany: 11-01-2014, 19:58   

ja jestem uczciwym graczem gram fer na każdym serwie tylko tu sobie bidy na klepałem przez ciebie :)
Ale warto było :P
 
 
Szrequ 
Użytkownik


Level: 48
Dołączył: 10 Wrz 2013
Wysłany: 11-01-2014, 19:59   

Mam nadzieję że Tomi nagrodzi wszystkich graczy Warnami piszących w temacie w którym pisałem o prośbe nie pisania w tym temacie . Tylko najwyższych rang


-Administrator
-GM
 
 
Rencar Old 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 85
Wiek: 33
Dołączył: 20 Kwi 2008
Wysłany: 11-01-2014, 20:02   

Szrequ napisał/a:
Mam nadzieję że Tomi nagrodzi wszystkich graczy Warnami piszących w temacie w którym pisałem o prośbe nie pisania w tym temacie . Tylko najwyższych rang


-Administrator
-GM


Sypiesz cytatami odnośnie kar, a prosisz o karę dla userów piszących w temacie? :lol:
Jaja sobie robisz co? :lol: Bo nie uwierzę, że to na poważnie :D
 
 
Szrequ 
Użytkownik


Level: 48
Dołączył: 10 Wrz 2013
Wysłany: 11-01-2014, 20:02   

Rencar, Nikt cię nie prosił o pisanie w tym temacie dlatego wyjdź z tego forum i już nie wspieraj Cryptona ja już widziałem co on wam kazał pisać bo byłem w mieście a wy myslieliście że jestem offline
Ostatnio zmieniony przez Szrequ 11-01-2014, 20:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Borat 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 183
Dołączył: 26 Kwi 2007
Wysłany: 11-01-2014, 20:03   

ty jednak nie rozumiesz o co wszystkim ludziom chodzi. ja nie dałem rady obrazic tylu ludzi przez 7 lat na MFO co ty w jeden dzień
 
 
dunio
Użytkownik



Nick: herkules20/LireaQ
Level: 200
Dołączył: 03 Mar 2007
Wysłany: 11-01-2014, 20:03   

Crypton nie pełnoletni :D hahahahahahahahha przepraszam ponioslo :D

Ty naprawde nie rozumiesz ze klopot z Toba polega na kłótni na czacie ? wolisz dostac na chat i pojsc do wiezienia ?

Potrafisz czytac regulamin ale gosc :D gratulacje bajkopisarzu ;)

Szrequ nie jest pełnoletni ponieważ jest on osobą o niskich nerwach i nie potrafi prowadzic konwersacji nie obrazajac innych uzytkownikow forum :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom