Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
21-02-2015, 00:16
Punkty
Autor Wiadomość
kiwipogromca
[Usunięty]

Wysłany: 05-02-2014, 11:35   Punkty

Czy tylko mi to aż tak dziwnie wygląda ? Nie mogę się do tego coś przekonać. Aż tyle osób było co gra na telefonach i musiało w danej chwili sprawdzić swój rank nie mogąc poczekać do czasu aż wejdą na komputer ? ...
 
 
chadrian 
Użytkownik


Nick: chadrian, Son Gohan,
Level: 260
Wiek: 32
Dołączył: 08 Mar 2011
Skąd: Działdowo/Gdańsk
Wysłany: 05-02-2014, 12:45   

mnie to nie przeszkadza
 
 
Alanov 
Użytkownik


Nick: Alanov
Level: 145
Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2012
Wysłany: 05-02-2014, 13:27   

Ja szczerze mówiąc nawet nie zwracam uwagi na te punkty. Mam już taki odruch, że sprawdzam najeżdżając myszką i pewnie jeszcze długo się nie odzwyczaję. Także nie widzę przeszkód aby coś takiego sobie tam widniało ; ]
 
 
HeienekeN 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Takamisakara
Level: 1
Dołączył: 19 Wrz 2009
Skąd: Honselersdijk
Wysłany: 05-02-2014, 14:15   

kiwipogromca napisał/a:
Czy tylko mi to aż tak dziwnie wygląda ? Nie mogę się do tego coś przekonać. Aż tyle osób było co gra na telefonach i musiało w danej chwili sprawdzić swój rank nie mogąc poczekać do czasu aż wejdą na komputer ? ...


Ta ale jest to tak srednio wygladajace , lepiej , zeby bylo tak jak na old mfo , poprostu "-" i najezdzasz kursorem i sprawdzasz , niepotrzebne to jest i nie bardzo wyglada moim zdaniem.
_________________
______________________________________________________
 
 
PoneXis 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: PoneXis
Level: 23
Wiek: 30
Dołączył: 13 Lut 2009
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 05-02-2014, 14:18   

HeienekeN napisał/a:
Ta ale jest to tak srednio wygladajace , lepiej , zeby bylo tak jak na old mfo , poprostu "-" i najezdzasz kursorem i sprawdzasz , niepotrzebne to jest i nie bardzo wyglada moim zdaniem.


Trzeba iść z duchem czasu, wygląda jak wygląda, ale ułatwia grę. W niczym ci nie przeszkadza, przyzwyczaisz się.
_________________
- Naród umiera, a wy palicie zioło. -
 
 
 
HeienekeN 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Takamisakara
Level: 1
Dołączył: 19 Wrz 2009
Skąd: Honselersdijk
Wysłany: 05-02-2014, 14:19   

Mam jedno pytanie ;D Jak nie jestes w rankingu , to pkt do teamu normalnie leca ? ;d
_________________
______________________________________________________
 
 
Alanov 
Użytkownik


Nick: Alanov
Level: 145
Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2012
Wysłany: 05-02-2014, 14:31   

Cytat:
Mam jedno pytanie ;D Jak nie jestes w rankingu , to pkt do teamu normalnie leca ? ;d

Na 99% tak. W teamach (chyba) liczą się punkty, które gracz posiada, a pozycja w rankingu nie gra tutaj żadnej roli. Jako, że gracz ma cały czas punkty, to są one raczej wliczane do puli. Najlepiej poczekać do jutra i zobaczyć czy np. w teamie [[s2] Genso] (109171671) ilość punktów się zwiększy ; P
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 05-02-2014, 15:19   

Problemy to mają zawsze sknery z czasem nie powinno się brać ich pod uwagę dosłownie, fajne są nowe zmiany i przydatne, bo sam się loguję na smarcie żeby obczaić targ czy też rank i ułatwia mi to teraz przeglądanie konta, dzięki :)
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Tomi
Prawie Admin


Profesja: Mag
Level: 1
Świat: 1+2+4
Dołączył: 18 Cze 2005
Wysłany: 05-02-2014, 15:21   

była poprawiana też mapa i powinna działać na większości telefonów, nawet tych słabszych.
 
 
HeienekeN 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Takamisakara
Level: 1
Dołączył: 19 Wrz 2009
Skąd: Honselersdijk
Wysłany: 05-02-2014, 16:03   

MiT napisał/a:
Problemy to mają zawsze sknery z czasem nie powinno się brać ich pod uwagę dosłownie, fajne są nowe zmiany i przydatne, bo sam się loguję na smarcie żeby obczaić targ czy też rank i ułatwia mi to teraz przeglądanie konta, dzięki



Weź Tomi strzel mu warna w końcu , bo to już nawet śmieszne nie są te jego zajebiście dużo wnoszące posty ...
_________________
______________________________________________________
 
 
Spicer 
Użytkownik



Nick: Jumbo
Level: 244
Dołączył: 29 Sty 2010
Wysłany: 05-02-2014, 17:36   

Zgadzam się z Heinekenem... no i co do tematu to troche rzeczywiście to denerwujące :> jak wchodzę w profil to mnie to oślepia xd ale inne zmiany są bardzo dobre :}




Nieee NIEEEEE zabierzcie TO ! jak to kur wygląda...co najmniej nie symetrycznie... źle po prostu wygląda ten profil gracza... to w ogóle jest zbędne i brzydko wygląda.
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 05-02-2014, 18:09   

Przyzwyczaicie się ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom