Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
21-02-2015, 00:38
Turnieje
Autor Wiadomość
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 04-02-2015, 12:07   Turnieje

Tutaj bardziej zależy mi na odpowiedzi [GM] od razu dodam na wstępie. Czy jak zrobię turniej na świecie 1+2+4, który będzie miał walki o rank, złoto, ekwipunek i expa to będzie on uznawany jako przelew ? Skoro istnieje opcja robienia takich turniejów to znaczy że można, ale czy będzie musiał być spełniony "jakiś" warunek typu że musi być przykładowo kilku przeciwników w naszym przedziale aby nie podpadało to pod ewidentny przelew ?
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
ElfenLied 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Elfen Lied
Level: 180
Wiek: 29
Dołączył: 07 Lut 2012
Wysłany: 04-02-2015, 12:42   

Teoretycznie nie powinno byc to uznawane jako przelew, tylko znajdz gracza ktory ma przykladowo 20k rankingu na 30lvlu co zapisze sie do turnieju w ktorym walczyl bedzie z 100lvl, w dodatku ma marnowac MF'y na zapisy do takiego turnieju gdzie nie ma szans na wygrana ? No chyba ze 100lvl bedzie padal z tym 30lvl wtedy to juz inna sprawa i GM sie tym odpowiednio powinien zajac, bo jak wiadomo taka roznica levelowa robi swoje i 30lvl nie ma szans na wygrana z graczem ktory jest poza jego przedzialem ataku, takze byloby to jak nabjardziej celowym podkladaniem sie pod walki co jak wszyscy wiemy jest karane.

Jesli masz zamair takie turnieje zakladac to proponuje trzymac sie swojego przedzialu ataku, choc i tak pewnie bedzie mozna liczyc na palcach tych ktorzy sie zapisza, mysle ze malo kto bedzie chcial placic MF za zapisy, jesli nagrody nie beda tego warte.

Pozdrawiam, Elfen.
_________________

RIP 2007-09 [*]
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 04-02-2015, 16:12   

Wszystko to co napisałeś jest rzeczą oczywistą dlatego ją omijałem opisując wszystko i zależy mi na określeniu sprawy jasno przez [GM], czy mają jakiś pułap i swoje warunki wobec tego, żeby się potem nie babrać w zażalenia i tracenie czasu.
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
ElfenLied 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Elfen Lied
Level: 180
Wiek: 29
Dołączył: 07 Lut 2012
Wysłany: 04-02-2015, 17:56   

Chcesz warunki to masz cala liste wykazu kar gdzie ci pisze wyraznie ze przelewanie pkt, zlota etc jest zabronione nie wazne w jaki sposob to zrrobisz.

To ze o tak oczywista rzecz sie pytasz znaczy tylko tyle ze chcesz to wykorzystac i obejsc kary ktore naturalnie dostalbys nie robiac takiego "turnieju".

Co ma ci niby gm napisac ? "Tak drogi panie mozesz tworzyc takie turnieje wygrywac 10lvlem vs 100lv i przelewac rank i zloto"? Sie takiej odpowidzi nie doczekasz, rusz glowa. Nagrody w turnueju sa po to aby na nie zasluzyC w uczciwych walkach a nie po to aby sobie je z konta na konto przekladac.
_________________

RIP 2007-09 [*]
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 05-02-2015, 13:10   

ElfenLied napisał/a:
Chcesz warunki to masz cala liste wykazu kar gdzie ci pisze wyraznie ze przelewanie pkt, zlota etc jest zabronione nie wazne w jaki sposob to zrrobisz.

To ze o tak oczywista rzecz sie pytasz znaczy tylko tyle ze chcesz to wykorzystac i obejsc kary ktore naturalnie dostalbys nie robiac takiego "turnieju".

Co ma ci niby gm napisac ? "Tak drogi panie mozesz tworzyc takie turnieje wygrywac 10lvlem vs 100lv i przelewac rank i zloto"? Sie takiej odpowidzi nie doczekasz, rusz glowa. Nagrody w turnueju sa po to aby na nie zasluzyC w uczciwych walkach a nie po to aby sobie je z konta na konto przekladac.


Nie bulwersuj się, pytam bo GM różnie traktują regulamin - każdy na swój sposób go interpretuje i ma inne podejście do sprawy.
Jak bym chciał zlewać to bym to dawno zrobił nie patyczkując się i bym nie musiał pytać GM o pozwolenie ;) Trzeba byłoby być idiotą wbijając sobie samemu nóż w plecy, zakładając temat po czym zlewać EGIR... no gdzie Ty masz tu logikę ?
Tu chodzi o tworzeniu turniejów o EGIR odnosząc się do przedziału turniejów publicznych. Chciałbym z czasem robić turnieje w przedziale 141 - 160, ponieważ w turniejach nie ma wielu przeciwników z którymi można by powalczyć, przeważnie max 12 jest, a walczyć w turku o nic się nie opłaca ze względu na straty mikstur/eliksirów.

Myślę że mnie teraz dobrze zrozumiałeś, a nie jesteś w przekonaniu moich diabelskich planów. Czekam na odpowiedź GM
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
ElfenLied 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Elfen Lied
Level: 180
Wiek: 29
Dołączył: 07 Lut 2012
Wysłany: 05-02-2015, 13:58   

Nikt sie tutaj nie bulwersuje, no chyba ze ty. Nie wiem w czym problem widzisz i za co kary mialbys w takim razie dostawac, chyba ze walki same w sobie beda przelewami. Twojego pytania inaczej rozumiec nie mozna bylo kiedy w taki sposob go formulujesz.

Chcesz odpowiedzi GM'a to pisz do niego na PM, tam dostaniesz odpowiedz znacznie szybciej. :wink:
_________________

RIP 2007-09 [*]
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 05-02-2015, 15:18   

ElfenLied napisał/a:
Nikt sie tutaj nie bulwersuje, no chyba ze ty. Nie wiem w czym problem widzisz i za co kary mialbys w takim razie dostawac, chyba ze walki same w sobie beda przelewami. Twojego pytania inaczej rozumiec nie mozna bylo kiedy w taki sposob go formulujesz.

Chcesz odpowiedzi GM'a to pisz do niego na PM, tam dostaniesz odpowiedz znacznie szybciej. :wink:


Nie można czy Ty nie umiesz ? Nie chcę odpowiedzi GM na PW, tylko w temacie. Jak chcesz dalej rozmawiać napisz do mnie na pw, bo offtop jest zbędny, tym bardziej poruszający rzeczy, które raczej są oczywiste.. bynajmniej dla mnie.
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
ElfenLied 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Elfen Lied
Level: 180
Wiek: 29
Dołączył: 07 Lut 2012
Wysłany: 05-02-2015, 16:18   

Fascynujace jak wszystko jest dla ciebie oczywiste procz tego ze nie wiesz ze turniej sobie mozesz zrobic tym bardziej ze chcesz go miec w przedziale grup turniejow publicznych bo sie boisz o to ze zostaniesz za to ukarany. Spadam bo tutaj sie powoli kabaret zacznie robic jesli dalej bede Ci odpowiadal na "oczywiste" dla mnie tematy :lol:

Pozdrawiam, Elfen.
_________________

RIP 2007-09 [*]
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 05-02-2015, 16:32   

To po co się odzywałeś jak Cię temat przerasta ? Bajo :-)
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
BaGGy 
Junior Admin
GM Roku 2012




Profesja: Wojownik
Nick: [GM] BaGGy
Level: 1
Dołączył: 24 Sty 2010
Skąd: Gdynia
Wysłany: 06-02-2015, 17:20   

Tak, jak mowil kolega - jesli w turnieju beda brac udzial osoby z poza grupy lvlowej (duzo mniejsze) i beda wygrywaly to bedzie to traktowane jako przelew (gdyz jest to niemozliwe, aby 200lvl przegral z 50).
Reasumujac - nie jest to furtka do przelewow. Gra nie warta swieczki.

Jesli chodzi o turnieje w grupie lvlowej to sa dozwolone, ale jesli walki beda "podkladane" to juz osobna sprawa i na to jest paragraf, a jesli dzieki takim "podkladanym" walkom gracz wygra turniej i nagrody z niego to juz na karze za przelewanie ranku etc sie nie skonczy, ale raczej na odebraniu korzysci.

Jesli w turnieju nie bedzie zadnych przekretow, walki beda normalne, to mozna robic turniej, tylko czy fundowanie nagrod na s1 nie jest zablokowane, tak mi sie kiedys wydawalo?
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 07-02-2015, 11:31   

No nie można dawać nagród, oczywiście turki nie byłyby na przykładzie turniejów gracza "zeref", który pod 55 lvl się podkładał, bo to samobójstwo. Mi chodzi o same turki 141 - 160 o egir. Bo wiadomo że zdjęcie eq i podłożenie się to przelew, ale żeby nie było problemu w walkach powiedzmy 145 lv vs 160, który na hita zejść może albo za 3-4 turą (to mi najbardziej po myśli chodzi). GM może uwzględnić dużą różnicę pkt bazowych, ale w ramach bezpieczeństwa zgłaszać takie walki przed ich miejscem ?
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
BaGGy 
Junior Admin
GM Roku 2012




Profesja: Wojownik
Nick: [GM] BaGGy
Level: 1
Dołączył: 24 Sty 2010
Skąd: Gdynia
Wysłany: 07-02-2015, 17:17   

Zawsze lepiej zglaszac wątpliwe walki. Jesli cos bedzie nie tak to nie bedzie takich konsekwencji, jak bez ich zglaszania, a jesli bedzie okej to dostaniesz odpowiedz, ze wszystko jest w porzadku.
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 07-02-2015, 19:42   

Okej, dzięki wielkie :-)
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Lothlorien 
Użytkownik


Level: -2
Dołączył: 05 Maj 2012
Wysłany: 07-02-2015, 21:38   

Tak przy okazji zapytam, czy przelanie EGIR z jednej postaci na drugą (albo trójkącik, wszak 4 serwer też dołączono) podlega karze? Czy wymagane do tego używanie co najmniej dwóch różnych IP sprawia, że GM traktuje te postacie jako nienależące do jednej osoby lub przekazanie konta? A gdyby tak udowodnić, udokumentować, że dane postacie należą do jednej osoby, następnie odczekać odpowiedni czas, zmienić dla jednej ip i zrobić przelew?
 
 
BaGGy 
Junior Admin
GM Roku 2012




Profesja: Wojownik
Nick: [GM] BaGGy
Level: 1
Dołączył: 24 Sty 2010
Skąd: Gdynia
Wysłany: 08-02-2015, 02:30   

Slucham? Celowe przekazywanie czegokolwiek jest na s1 ZABRONIONE.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom