Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
23-02-2015, 12:26
GM
Autor Wiadomość
azkero
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: azkero
Level: 53
Wiek: 35
Dołączył: 16 Cze 2007
Wysłany: 20-02-2015, 22:46   

Zrezygnowali prawdopodobnie wszyscy z tego samego powodu czyli brak czasu, ale teraz może mają więcej, sam przykład Kiraku, aktywny cały czas, chyba, że nie chce wracać na stanowiska to inna kwestia.


A co do kandydata to chyba jasna sprawa, że tutaj zaufanie ma najmniejsze znaczenie tylko bycie aktywnym i bycie obiektywnym jest potrzebne, zaufanie zdobywa się w miarę czasu tylko trzeba dać ten tak przysłowiowy kredyt zaufania kandydatowi.

Jak osoba jest słaba to się ja usuwa ze stanowiska z tym problemu akurat powinno nie być, wątpię aby jakakolwiek osoba która jest GM'em próbowała by używać GM'a do praktyk niezgodnych z regulaminem, więc owe uzasadnienie akurat do mnie nie przemawia, sorki. Zaufania nie da się okazać przez internet, tak samo jak w życiu realnym. To tyle ode mnie.
_________________
świat 1 azkero



AC MILAN :****
 
 
BaGGy 
Junior Admin
GM Roku 2012




Profesja: Wojownik
Nick: [GM] BaGGy
Level: 1
Dołączył: 24 Sty 2010
Skąd: Gdynia
Wysłany: 20-02-2015, 22:59   

Otóż tutaj się mylisz. Większość osob, ktore byly gmami zdobyly zaufanie administracji (nie liczax osob z naboru, ktore przeszly dluga droge). Pierw bylo obserwowanie na forum, gdy jeszcze byl ruch, potem uprawnienia moderatora (na przyklad moderatora), a dopiero potem propozycja GMa, gdy juz wiadomo bylo jak gracz reaguje w stresujacych sytuacjach i gdy wyrobiono sobie o nim zdanie.
Dawanie kredytu zaufania, aby potem zabrac GMa i zostawic gracza z wiedza jak wszystko funkcjonuje nie jest mozliwe. Nawet nie znam gma, ktory zostalby zdegradowany ze stanowiska przez jakies zle praktyki(?). Zatem takie podejscie jest jak najbardziej trafne.
 
 
Provus 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Legenda ProVo
Level: 1
Świat: 5
Wiek: 31
Dołączył: 10 Maj 2013
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 21-02-2015, 01:54   

Musicie zrozumieć jedno - gdybym ja, bądź inny gm czerpał profity z tego, że monitoruje serwer, z pewnością wszystko funkcjonowałoby lepiej. Nie ma już takiego zainteresowania, a ludność online wacha się w granicach 3-50 osób (osoboście sam jestem w szoku, że administracja nadal chce ciągnąc mfo2 i chwała im za to). Na głowie mam prace i inne sprawy prywatne, które dla mnie są priorytetem, bo bez tego nikt nie pociągnie. Samo to, że sam zaprzestałem grać w mfo, poniewać w tej chwili ciężko mi wiązać koniec z końcem pod kątem czasu. Tak jak napisałem w poprzednim poście, staram się ogaranić, jeśli mi tylko czas na to pozwala.

A co do pomocy, to myśle, że niebawem będzie jakiś news.
 
 
azkero
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: azkero
Level: 53
Wiek: 35
Dołączył: 16 Cze 2007
Wysłany: 21-02-2015, 02:01   

Nie mylę się, tylko masz inne zdanie na ten temat Baggy.

Nigdzie nie napisałem, że Game Masterzy którzy już nimi byli czy nadal są, otrzymali kredyt zaufania, jaki był proces rekrutacji to mnie najmniej interesuje mówiąc szczerze, ja mówię tylko jak łatwo i bez większego wysiłku można mieć więcej osób które by pilnowały porządku w grze, no chyba, że wam odpowiada stan gry na daną chwilę plus jedna osoba na teoretycznie 3 światy, plus taka która loguje się co kilka dni.


Właśnie też przeczytałem wpis Provo i mówiąc szczerze nikt nie oczekuje żadnego profitu z tego, że się jest GM'em bo komu to i po co? Więc co konkretnie mamy zrozumieć, bo przepraszam Ciebie bardzo, ale nikt nawet nie wspomniał o czerpaniu korzyści z bycia GM'mem.
Niektórzy po prostu chcą grać fair na św5 plus oczekują troszkę aktywniejszego planu co do rynku/targu na świecie 1/2/4 bo system aktualny jest na prawdę żałosny i mówię to tylko i wyłącznie w swoim imieniu na daną chwilę.

Bardzo dobrze, że się starasz wszystko ogarniać, tylko czasem jest na to za późno, gra na św5 jest specyficzna, podam ci tutaj przykład. Jeśli dana osoba przeleje sobie pkt PVP ze znajomymi to po prostu później bardzo mało takiego rankingu traci po porażce gdyż odleci od reszty stawki i tylko czerpie z tego korzyści do czasu aż ktoś na niego zwróci uwagę, o ile oczywiście zostanie zwrócona uwaga bo w ostatniej rundzie nikt sobie nie robił z tego, że jedna osoba przelewała pkt i to bardzo widocznie to robiła.
_________________
świat 1 azkero



AC MILAN :****
 
 
BaGGy 
Junior Admin
GM Roku 2012




Profesja: Wojownik
Nick: [GM] BaGGy
Level: 1
Dołączył: 24 Sty 2010
Skąd: Gdynia
Wysłany: 21-02-2015, 02:12   

Przeczytaj raz jeszcze moj post.
Temat zamykam, sprawa jest w toku, aby dograc dodatkowa pomoc na s5. Bedziecie informowani.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom