Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Targ świat 6
Autor Wiadomość
Spicer 
Użytkownik



Nick: Jumbo
Level: 244
Dołączył: 29 Sty 2010
Wysłany: 12-04-2016, 17:26   Targ świat 6

Nie uwalniajcie targu na s6 ! zrobi się z tego namiastka świata 3, same przelewy i sponsorowanie. Piszę to bo widzę że ankieta zmierza w złym kierunku ale jak to powiedział kiedyś słynny myśliciel Zeref :D , zawsze większość jest głupsza i co oczywiste tylko niewielka ilość osób myśli rozsądnie. Cokolwiek by nie wyszło w ankiecie, uwolnienie targu tylko rozwali ten świat, który fajnie się zapowiada, szkoda by było.
 
 
Marcin 
Użytkownik


Profesja: Mag
Level: 1
Wiek: 35
Dołączył: 30 Cze 2009
Wysłany: 12-04-2016, 17:56   

Cytat:
, zawsze większość jest głupsza i co oczywiste tylko niewielka ilość osób myśli rozsądnie


Pomyślała większość. Zasrany płatek śniegu, alfa i omega się znalazł.

Żeby nie było, też nie jestem za uwolnieniem.
 
 
xyzzy 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 666
Wiek: 31
Dołączył: 02 Lut 2007
Skąd: PIEKŁO
Wysłany: 12-04-2016, 18:07   

Moderacja targu nie powstrzymuje i nie powstrzyma przelewów, nie zmniejszy nawet ich skali. Pisałem o tym wczoraj w innym temacie:
Cytat:
Kiedyś też byłem za ograniczeniami na targu, jednak przekonałem się, że nie blokują one przelewów, a wręcz służą do nich. Natomiast uderzają one w normalnie handlujących graczy. Podam Wam dwa przykłady:

1. Gracz A (wysoki poziom) wystawia w Eliar 2 000 kawałków kaktusa za limit wynoszący 2 000/szt, czyli za kwotę 4 000 000. Kupuje je gracz B (niski poziom). Następnego dnia, gracz B wystawia w Urkaden 2 000 kawałków kaktusa za limit wynoszący 3 000/szt. i "przypadkiem" kupuje je gracz A za 6 000 000. Gracz B zarabia na transakcji 2 000 000.

2. Gracz C sprowadza ekwipunek. Przedmiot o średniej cenie sprzedaży na targu wynoszącej 180 000, kupił gracz D za kwotę 300 000. Graczowi C zostaje odjęta nadwyżka wynosząca 120 000.

Byłbym za zniesieniem limitów nie tylko na nowym świecie, ale również na innych.
_________________
xyzzy
 
 
 
Daraz96 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: 123dariusz321
Level: 220
Wiek: 27
Dołączył: 28 Sty 2016
Wysłany: 12-04-2016, 20:20   

Celowe transakcjie na targu, nawet jak mieszcza sie w limicie to przelew i moze zostac nałożona nagroda za takie cos
_________________
Kupie Legendarny Pierścień
Sprzedam Legendarny Helm
 
 
prolamusek 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Pro Lamusek
Level: 30
Wiek: 33
Dołączył: 02 Wrz 2011
Wysłany: 12-04-2016, 20:38   

Jestem przeciwnikiem uwolnienia targu.
Powinien ktoś kontrolować targ, to nie było by przelewów i kolesiostwa.
 
 
 
Mixerslayer 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Gomora NGC
Level: 230
Świat: 6
Wiek: 31
Dołączył: 16 Gru 2009
Wysłany: 12-04-2016, 20:40   

Także jestem przeciwny uwolnieniu. Jakoś na 1+2+4 da się w ten sposób grać.
 
 
DrutexSnack 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Vayneq
Level: 1
Świat: 6
Wiek: 26
Dołączył: 26 Mar 2016
Skąd: Nasielsk
Wysłany: 12-04-2016, 21:27   

... Jak można robić przelewy na 6 świecie... Kasa leci jak uj nawet w depozycie się nie mieści..
 
 
 
xyzzy 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 666
Wiek: 31
Dołączył: 02 Lut 2007
Skąd: PIEKŁO
Wysłany: 13-04-2016, 00:12   

Daraz96 napisał/a:
Celowe transakcjie na targu, nawet jak mieszcza sie w limicie to przelew i moze zostac nałożona nagroda za takie cos
Mylisz się. W Wykazie kar jest napisane, że:
Cytat:
Transakcje mieszczące się w limicie ceny nie będą uznawane za przelew.


prolamusek napisał/a:
Powinien ktoś kontrolować targ, to nie było by przelewów i kolesiostwa.
Kolesiostwo i przelewy będą i na moderowanym, i na niemoderowanym targu.

Z limitami targowymi jest taki problem, że nie mogą być ani za wysokie, ani za niskie. Oba przypadki można spotkać w grze.
Za wysokie limity mają np. gemy magii, MP plusy i gemy wytrzymałości *. Gracze mający sponsorów kupują te gemy od innych graczy za standardową cenę na targu, wynoszącą ok. 50-60% limitu, następnie sponsor kupuje te gemy za limit. Takim sponsorem był np. gracz Malibu, możecie sobie zobaczyć jego logi, jeśli nie wiecie, o co chodzi.
Za niskie limity może nie wiążą się tak z przelewami, ale znacząco utrudniają zakup danego ekwipunku. Można to najlepiej zauważyć na przykładzie gemów szybkości, inteligencji, szczęścia *. Z reguły po niedługim czasie od wystawienia, ktoś płaci limit za ten gem i jest on niedostępny do licytacji. A przecież ideą licytacji jest to, że wygrywa ją ten, kto da najwięcej pieniędzy, a nie ten, który pierwszy zalicytuje.
Dlatego jestem za "uwolnieniem" targu, nie tylko na s6, ale i na innych światach.
_________________
xyzzy
 
 
 
420 blaze it 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Inarius
Level: 315
Dołączył: 27 Mar 2016
Wysłany: 13-04-2016, 05:16   

a jak niski poziom będzie chciał kupić gem szybkości, szczęścia to nie kupi, ponieważ braknie mu najprawdopodobniej funduszy bo high poziom zapewne da 5x więcej hajsu niż ten niski przy sobie ma, jestem przeciw uwolnieniu targu. a jeśli Ci zależy na kupnie gemu, zawsze można po pytać na pw.
 
 
 
Provus 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Legenda ProVo
Level: 1
Świat: 5
Wiek: 31
Dołączył: 10 Maj 2013
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 13-04-2016, 13:43   

Cytat:
... Jak można robić przelewy na 6 świecie... Kasa leci jak uj nawet w depozycie się nie mieści..


A jednak można, skoro ludzie tutaj za banickie rękawiczki dają po 2kk :D Rozumiem, że nie tanio one chodzą, ale 2kk to chyba przegięcie.
 
 
ElfenLied 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Elfen Lied
Level: 180
Wiek: 29
Dołączył: 07 Lut 2012
Wysłany: 13-04-2016, 14:14   

Banickie rekawice maja taki limit z tego co wiem, nie wiem czemu nawet skoro dodane dropy w quescie zostaly. Nie jest to juz item warty takiej sumy. Mnie ciekawi jaki % szans na dostanie kaptura/rekawic jest. 2 razy quest przeszedlem i nie dostalem a na targu widac 2 pary banickich rekawic a kaptura tym bardziej nie spotkalem

Za uwolnieniem jest 50/50 takze watpie aby targ uwolniony zostal,polowa graczy tego nie chce ;)
_________________

RIP 2007-09 [*]
 
 
prolamusek 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Pro Lamusek
Level: 30
Wiek: 33
Dołączył: 02 Wrz 2011
Wysłany: 13-04-2016, 16:36   

Skoro już nawiązane jest do questu nowego z banitami to moim zdaniem powinni także dodać rzeczy mikołajowe 15-20 do nagród.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom