Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Karma - Czyli jak zdobyć 10 mln złota.
Autor Wiadomość
cibob7 
Użytkownik


Level: 55
Dołączył: 27 Kwi 2016
Wysłany: 16-05-2016, 15:20   Karma - Czyli jak zdobyć 10 mln złota.

Witajcie, korzystając z okazji, że na targu dozwolone jest jeszcze przelewanie złota to postanowiłem zrobić mały konkursik pod sprytną nazwą "Karma". Konkurencję będą dwie, a w każdej do wygrania 10 mln złota na świecie 6. Mianowicie:

1. Konkurencja pierwsza to po prostu "Liczba niesprawiedliwych śmierci przez 30 dni". Można powiedzieć, że konkurs już trwa, ponieważ zwycięzce wyłonię za tydzień lub dwa, a będę to robił za pomocą rankingu.
Jest tylko kilka punktów, które trzeba spełnić:

Cytat:
a) Nie można mieć na koncie niesprawiedliwego zabójstwa. Gracz musi mieć czyste sumienie.
b) Aby uniknąć celowego podkładania się to będę nieprzychylnie patrzał na dużą ilość śmierci od tego samego gracza i w godzinnych odstępach czasu. Jest to jednak nie uregulowane, to, czy uznam jakieś śmierci za celowe zależy tylko i wyłącznie ode mnie. Każdego gracza będę rozpatrzał indywidualnie.
c) Pełna kultura, czyli zachowanie przyzwoitego poziomu na swoim profilu(prezentacja;avatar;drużyna;nick). Osoba, która należy do grupy - autentyk - "bić k**** i złodziei" nie będzie mogła otrzymać złota.
d) brak bana na czat za PRZEKLEŃSTWO i OBRAZĘ. To również zostanie rozstrzygnięte indywidualnie, ze względu na to, że GM bywa czasami nadgorliwy i niektóre bany są po prostu naciągane. Jednakże jak ktoś posługiwał się niepoprawnym językiem lub obrażał drugiego gracza to z automatu nie może zwyciężyć.
e) Maksymalny poziom, który może wziąć udział to 100. Ze względów oczywiście finansowych, osoba powyżej nie potrzebuję już złota.
f) Trzeba być aktywnym graczem. Czyli w momencie podejmowania decyzji gracz ostatnie logowanie musi mieć maksymalnie dzień wcześniej.

Nie trzeba nic robić, nic pisać. Trzeba grać i się zachowywać. A i uwierzcie mi, jeżeli ktoś myśli, że ten konkurs jest już rozstrzygnięty ponieważ nie uda się już komuś zginąć tyle i tyle razy to aktualnie na zwyciężyłaby osoba mająca jakieś 10 lub mniej śmierci.


2. No i kategoria druga to "Liczba zabitych czaszek". Tutaj również do zdobycia 10 mln złota. Zwycięzcę również wyłonię za tydzień, maksymalnie do dwóch. Zadanie jest proste, niech karma spotka tych, którzy na to zasługują!

No i tak jak wcześniej, regulamin jest tak samo surowy:

Cytat:
a) Nie można mieć na koncie niesprawiedliwego zabójstwa. Gracz musi mieć czyste sumienie.
b) Pełna kultura, czyli zachowanie przyzwoitego poziomu na swoim profilu(prezentacja;avatar;drużyna;nick). Osoba, która należy do grupy - autentyk - "bić k**** i złodziei" nie będzie mogła otrzymać złota.
c) brak bana na czat za PRZEKLEŃSTWO i OBRAZĘ. To również zostanie rozstrzygnięte indywidualnie, ze względu na to, że GM bywa czasami nadgorliwy i niektóre bany są po prostu naciągane. Jednakże jak ktoś posługiwał się niepoprawnym językiem lub obrażał drugiego gracza to z automatu nie może zwyciężyć.
d) Maksymalny poziom, który może wziąć udział to 100. Ze względów oczywiście finansowych, osoba powyżej nie potrzebuję już złota.
e) Trzeba być aktywnym graczem. Czyli w momencie podejmowania decyzji gracz ostatnie logowanie musi mieć maksymalnie dzień wcześniej.


A więc zwycięzców będzie dwóch, do obu napiszę wiadomość prywatną w grze jak również umieszczę jego nick tutaj. Razem 20 mln złota. Czas start. Polujcie lub zostańcie upolowani.

Dodano: 16-05-2016, 23:39
@EDIT
Uwaga! Na czas trwania konkursu będę rozdawał po 1 mln złota co jakiś czas(nie jestem w stanie określić, czy dam radę codziennie) dla obu konkurencji. Wyboru graczy będę dokonywał jadąc od góry na dół w rankingach: "Liczba niesprawiedliwych śmierci 30 dni" i "Liczba zabitych czaszek". Jeżeli któryś z graczy nie zechce miliona złota lub nie odpowie na moją wiadomość i nie wystawi w trakcie 24h aukcji w wyznaczonym mieście to zostaje pominięty a jego nagroda przechodzi na gracza niżej w rankingu.
Oczywiście tutaj również obowiązują zasady i restrykcję, które wymieniłem powyżej.

Pozdrawiam!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom