Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: MiT
29-05-2016, 15:31
Targ s6
Autor Wiadomość
Demonstration 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Yashi
Level: 999
Dołączył: 26 Lut 2010
Wysłany: 23-05-2016, 17:51   

Jak dla mnie to jest parodia co się teraz dzieje na targu. Jak chcesz przelać sobie złoto to śmiało za jakiś gem typu ziemia możesz sobie rzucić 50mln, ale jak już chcesz kupić eq na swój level to masz ograniczenie do 300k i 90% przedmiotów jest wykupiona w 5 minut. Gdzie tu logika administracjo? :roll: Łatwiej przelać złoto niż kupić eq, super.
 
 
 
Valky 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Vexal
Level: 44
Świat: 6
Dołączył: 26 Lip 2015
Wysłany: 23-05-2016, 18:16   

Dokładnie :v W ogóle jestem za wprowadzeniem gemów szybkości, szczęścia i HP plusów do aukcji Mistrza Gry, ponieważ jest ogromne zapotrzebowanie na te gemy. Przeglądając czat co chwilę ktoś piszę o tychże gemach albo w prezentacji zamieszczana jest informacja o chęci kupna ich.
 
 
 
Shayne 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Shayne
Level: 120
Świat: 6
Wiek: 26
Dołączył: 11 Maj 2016
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 25-05-2016, 19:34   

Nie przesadzajcie już z tymi aukcjami Mistrza. Jeszcze tylko tego brakowało żeby na serwerze coraz więcej tych gemów było ...
_________________
Shayne.
 
 
 
Death_leny 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: LENIAK
Level: 94
Wiek: 29
Dołączył: 03 Gru 2007
Wysłany: 25-05-2016, 20:04   

Jest klimacik z gemami :mrgreen:
 
 
 
DawidKo
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: DawidKo
Level: 29
Świat: 3
Dołączył: 27 Lis 2015
Wysłany: 26-05-2016, 12:45   

Panowie z tym targiem to jakiś żart. Kupno gemów graniczy z cudem, tak samo z ekwipunkiem. Lepiej było już bez tych limitów. Jestem teraz w scythe i chcę kupić sobie eq na swój lvl ale wystarczy wejść na targ, sprawdzić co na nim jest i akurat to co potrzebne to ma cenę maksymalną osiągniętą. Przez paru debili którzy wykupują wszystko, nie ważne, że cena jest jeszcze początkowa, ale zobaczy taki jeden i jest to mu bardzo potrzebne, to od razu da maksimum i już nic nie zrobisz.
A skoro tak ma być, to zróbcie, że że jak już aukcja osiągnie cenę maksymalną to niech się od razu kończy. Bo jaki sens jest jak po 5 minutach od wystawienia ktoś już da maksimum - rzecz jasna i tak go nikt nie przebije, to musi czekać jeszcze do końca aukcji cały dzień?
 
 
cibob7 
Użytkownik


Level: 55
Dołączył: 27 Kwi 2016
Wysłany: 26-05-2016, 15:49   

DawidKo napisał/a:
Panowie z tym targiem to jakiś żart. Kupno gemów graniczy z cudem, tak samo z ekwipunkiem. Lepiej było już bez tych limitów. Jestem teraz w scythe i chcę kupić sobie eq na swój lvl ale wystarczy wejść na targ, sprawdzić co na nim jest i akurat to co potrzebne to ma cenę maksymalną osiągniętą. Przez paru debili którzy wykupują wszystko, nie ważne, że cena jest jeszcze początkowa, ale zobaczy taki jeden i jest to mu bardzo potrzebne, to od razu da maksimum i już nic nie zrobisz.
A skoro tak ma być, to zróbcie, że że jak już aukcja osiągnie cenę maksymalną to niech się od razu kończy. Bo jaki sens jest jak po 5 minutach od wystawienia ktoś już da maksimum - rzecz jasna i tak go nikt nie przebije, to musi czekać jeszcze do końca aukcji cały dzień?


Hehe z tym kończeniem od razu aukcji to byś ze mnie bilionera zrrobił chyba we 2 dni. Popieram, bardzo dobry pomysł :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Mixerslayer 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Gomora NGC
Level: 230
Świat: 6
Wiek: 31
Dołączył: 16 Gru 2009
Wysłany: 26-05-2016, 17:41   

Administracja w ogóle popełniła błąd, że nie miała pomysłu na sensowne zasady targu itd. Teraz są wprowadzane zmiany, które nie cofną błędów popełnionych w tył.
To samo mogę powiedzieć o głupich kawałkach kaktusa. Nie idzie ich kupić, bo wszędzie widzę cenę maksymalną. Wszędzie...

Zastanawia mnie:

1) dlaczego niektóre rzeczy mają ceny maksymalne, a niektóre nie - czym kierowali się drodzy GMi/admini
2) skąd oni te ceny wytrzasnęli... Miksy lvl5 są po tyle, że ja zaraz wbijam 100 lvl i nadal jadę na 4-kach, bo na 5-ki mnie nie stać... Są też inne przedmioty do kupna...

Admini muszą coś zrobić, bo ludzie mają dość przekrętów na targu.
Te przelewy złota są już chore... Weź graj uczciwie, jak ludzie mają złota jak lodu nieuczciwie zdobytego, a inni muszą się głowić jak tu zarobić... Albo gramy uczciwie, albo się nie kompromitujmy i zamykajmy s6... Serio.
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 26-05-2016, 18:00   

Póki co BOT musi zebrać informację odnośnie cen aby automatycznie ustawiać limity, niektóre ograniczenia jednak wymagają manualnej interwencji bo ceny są zawyżone, a więc jeśli macie jakieś zastrzeżenia proszę o wypisanie przykładów - dokładnie tak jak to było ze skórami dzika.
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Mixerslayer 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Gomora NGC
Level: 230
Świat: 6
Wiek: 31
Dołączył: 16 Gru 2009
Wysłany: 26-05-2016, 18:06   

No to masz pierwszy przykład - przesadnie zawyżony limit mikstur życia lvl 5.. Pięć razy więcej niż wartość o.O.
 
 
cibob7 
Użytkownik


Level: 55
Dołączył: 27 Kwi 2016
Wysłany: 26-05-2016, 18:41   

Jak Cię nie stać na miksy na s6 to znaczy, że coś robisz źle. Przecież na s6 jest tyle kasy, że ceny takie muszą być.

A co do przelewów, no to po raz setny powtarzam, że po uprzednim stworzeniu ankiety, administracja zastosowała się do jej wyniku i częściowo otwarła targ pozwalając na przelewy złota. Nie jest to aktualnie karalne, więc trzeba było myśleć wcześniej. A aktualnie bot na targu działa właśnie w tą stronę, aby wyeliminować przelewy(wprowadzając limity na każdy przedmiot). Więc jak się skończy płacz o targ(limity itp) to w końcu skończą się przelewy.

PS1
Co do mikstur życia lv5 to Mixerslayer się mylisz. Jak widzę, to na s1~ w folhord miksy lv5 mają dokładnie taki sam limit jak w folhord na s6, a różnica zarabianego złota jest masakryczna. Więc chyba jednak limit jest zbyt niski jeżeli tutaj 100 mln to tyle co 10 mln na s1~.
A co do innych miast(oasis, kurthus) to po prostu importowanie mikstur kosztuje. Aby wystawić tam mikstury tracę koszty ruchu, więc jakby limit miał tam być mniejszy, to po prostu bym tego nie robił i nie miałbyś wcale mikstur przed dojściem do folhord, gdzie notabene i tak ciężko jest kupić mikstury właśnie ze względu na limit.
Więc twój argument jest słaby i nie ma się nijak do rzeczywistości.
Ostatnio zmieniony przez cibob7 26-05-2016, 19:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 26-05-2016, 19:36   

Przypominam o panujących zasadach forum, aby nie było później zdziwienia skąd się biorą ostrzeżenia ;)
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Demonstration 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Yashi
Level: 999
Dołączył: 26 Lut 2010
Wysłany: 26-05-2016, 22:34   

MiT napisał/a:
Póki co BOT musi zebrać informację odnośnie cen aby automatycznie ustawiać limity, niektóre ograniczenia jednak wymagają manualnej interwencji bo ceny są zawyżone, a więc jeśli macie jakieś zastrzeżenia proszę o wypisanie przykładów - dokładnie tak jak to było ze skórami dzika.


To ciekawe, że tych manualnych interwencji nikt nie praktykuje. Ten targ to jakiś żart, mówię poważnie. Łatwiej przelać 100kk niż kupić eq za 20k. Polecam jednemu i drugiemu szanownemu GMowi raz na jakiś czas wejść do gry i zobaczyć jak to wygląda, to naprawdę nie boli. I niech ludzie się nie dziwią po raz n-ty, że "nie ma z kim walczyć"... bo kto ma zamiar grać na takich zasadach na "moderowanym" świecie?
 
 
 
krylek 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Krylek
Level: 70
Dołączył: 10 Maj 2012
Wysłany: 29-05-2016, 09:44   

Jak już był targ uwolniony to niech tak zostanie a nie że teraz po 2 miesiącach dajecie limity. Idzie zrobić multi a teraz nie można przelać złota gdzie p[przelewy były legalne. Mam zbroje na 42lvl ale co z tego jak nie będę miał golda na gemy i eq, to niech GM mi wytłumaczy jak mam zarobić na s6 40lvlem żeby dorobić się 30mln na gemy, eq itp żeby to nie trwało rok czasu? I tak jest coraz mniej ludzi a teraz to już całkowicie zabije gre na niskich lvl bo jednak jak były przelewy możliwe to większość sobie robiła multi i grała na niższych a teraz nikt tego nie będzie robił. Albo coś jest od początku albo nie ma wcale. Niektórzy mają po 1mld golda na postaciach a ja bym potrzebował sobie z mojego drugiego konta pomoc goldem i nie jestem wstanie bo na targu już nie idzie zarobić. Na moim 61lvl szło nawet zarobić 9mln dziennie na targu a teraz z dnia na dzień coraz mniej i nie raz 2mln nie zarobie a mam dojście do Oasis a co dopiero 40lvl jak mam tylko dojście max do Nordii. I na co mi się zda ta zbroja??
 
 
dII 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Skuzz
Level: 600
Świat: 6
Wiek: 30
Dołączył: 10 Lip 2013
Wysłany: 29-05-2016, 13:51   

matko a ten znowu o tej zbroi
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 29-05-2016, 15:31   

Zgodnie z obietnicą.
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom