Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: MiT
21-07-2016, 16:58
Odblokowanie konta TOJALEGENDA
Autor Wiadomość
TOJALEGENDA 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: TOJALEGENDA
Level: 19
Świat: 6
Wiek: 29
Dołączył: 21 Lip 2016
Skąd: Szczytno
Wysłany: 21-07-2016, 12:50   Odblokowanie konta TOJALEGENDA

Witam serdecznie, jak codziennie o tej samej porze zaparzyłem sobie kawę, spaliłem papierosa i zasiadłem do MFO, dzisiejszego dnia szczególnie, ponieważ miałem już ruszać na Leech Kinga, a zaraz potem na minotaura, ale.. no właśnie. Moje konto zostało zablokowane przez GM MiT'a, który chyba tylko pod wpływem poszlak podjął taką, a nie inną decyzję. Posiadam tylko jedne konto na świecie 6 i raczej nie po drodze mi by było łamać regulamin, skoro chciałem w przyszłości (a może nawet niedalekiej) rozszerzyć grono GM-ów :) . Reklama dźwignią handlu w końcu, ale to nie jest temat o tym. Nie wiem jak mam ustosunkować się do kary, nie wiem co (i po co) mam udowodnić, ponieważ z doświadczenia wiem, że niewinność najtrudniej udowodnić :< . Chciałbym to przedyskutować z MiTem, poznać jego argumenty, jego punkt widzenia. Liczę na dość szybkie rozwiązanie sprawy.

Pozdrowienia z słonecznych mazur :)
 
 
 
Miragee 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Roten/Blotter/Divi
Level: 147
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 19 Lip 2016
Skąd: Łódź
Wysłany: 21-07-2016, 14:40   

Generalnie do rozmowy na temat banów lub innych spraw związanych z karami w grze jest zażalenie, do którego masz dostęp w logach przy nadanej karze. Tam powinny odbywać się pierwsze dyskusje, nie tutaj. Chyba, że zgłaszanie zażaleń zostało zablokowane przez GM to wtedy masz możliwość tutaj, aczkolwiek nie sądzę, żeby po jednym dniu zablokował Ci taką opcję.
Polecam przenieść się najpierw na grę, a potem roztrząsać sprawę na forum.

Pozdrawiam.
 
 
TOJALEGENDA 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: TOJALEGENDA
Level: 19
Świat: 6
Wiek: 29
Dołączył: 21 Lip 2016
Skąd: Szczytno
Wysłany: 21-07-2016, 15:30   

W żadnym wypadku nie traktuję tego jako roztrząsanie sprawy, po prostu chęć wyjaśnienia otrzymanej kary jest duża, gdyż zależy mi na regularnej grze; aktywnym udziale w e-społeczności MFO. Oczywiście, tam również napisałem GM-owi co leży mi na sercu, poruszając przy tym niesłuszność tej kary, ale jednak chyba lepiej, jeżeli osoby postronne mogą dojść do głosu, wymienić się spostrzeżeniami oraz radami. Od tego mamy to forum, które bądź co bądź jeszcze jakoś żyje :) .

Pozdrawiam :)
 
 
 
Miragee 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Roten/Blotter/Divi
Level: 147
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 19 Lip 2016
Skąd: Łódź
Wysłany: 21-07-2016, 15:41   

TOJALEGENDA napisał/a:
W żadnym wypadku nie traktuję tego jako roztrząsanie sprawy, po prostu chęć wyjaśnienia otrzymanej kary jest duża, gdyż zależy mi na regularnej grze; aktywnym udziale w e-społeczności MFO. Oczywiście, tam również napisałem GM-owi co leży mi na sercu, poruszając przy tym niesłuszność tej kary, ale jednak chyba lepiej, jeżeli osoby postronne mogą dojść do głosu, wymienić się spostrzeżeniami oraz radami. Od tego mamy to forum, które bądź co bądź jeszcze jakoś żyje :) .

Pozdrawiam :)


Osoby trzecie zwykle bardziej szkodzą, niżeli pomagają sprawie. Najpierw wyjaśnia się takie rzeczy bezpośrednio z GM, potem ewentualnie wchodzi się na forum, a nie jednocześnie w dwóch miejscach. Dziwne podejście, ale widziałem, że karę dostałeś za multi-konto. W czym chcesz tutaj uzyskać pomoc? Musisz udowodnić, że to nie jest Twoja dodatkowa postać i tyle. Powodzenia.
 
 
TOJALEGENDA 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: TOJALEGENDA
Level: 19
Świat: 6
Wiek: 29
Dołączył: 21 Lip 2016
Skąd: Szczytno
Wysłany: 21-07-2016, 16:11   

No właśnie, tylko jak mam to udowodnić? :D Tak jak wcześniej mówiłem, z doświadczenia wiem, że najtrudniej jest udowodnić swoją niewinność, jest to dość problematyczne, gdyż nie mam pojęcia jak ;p. Tak czy owak dalej czekam na wyjaśnienie sprawy i pomyślny werdykt ;p
 
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 21-07-2016, 16:58   

Zażalenie jest wciąż otwarte,
Zamykam
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom