Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Serwerownia Unturned
Autor Wiadomość
Bicek 
Game Master



Nick: [GM] Bicek
Level: 1
Wiek: 30
Dołączył: 28 Lut 2009
Wysłany: 12-06-2016, 10:51   Serwerownia Unturned

Cześć witajcie! Nadszedł ten moment, żeby napisać pierwsze słowa od nas, jak co ma wyglądać i co dostaniecie na start!

Zacznijmy od samej rozgrywki, chcemy stworzyć dla was kilka serwerów różnej kategorii, zdajemy sobie z tego sprawę, iż nie wszyscy jesteście najlepsi jeżeli chodzi o rozgrywkę, dlatego też powstaną serwery z trybem gry EASY, gdzie nowi gracze będą mogli uzyskać pomoc od moderatorów czy to bezpośrednio w grze czy na forum. Nie ma głupich pytań są głupie odpowiedzi, więc dostaniecie odpowiedź nawet na te błahe pytania.

Drugim typem serwerów będzie tryb serwerów NORMAL, gdzie większość z was Graczy, grało. Jest to domyślny tryb wyszukiwarki Unturned, więc i was na tym trybiem było najwięcej. Tutaj głównie skupimy się na tym, żebyście mieli cały czas świeżość, serwery będą odświeżane dosyć szybko, a wszystkie budowle, będą usuwane maksymalnie po kilku dniach. Nie chcemy syfu na serwerze, ze względu na to, że ceny w sklepiku będą tak dostosowane, abyście mogli zając się bardziej budowaniem i przetrwaniem niż bieganiem i zabijaniem się nawzajem, chociaż pewnie tego nie unikniemy Smile.

Ostatnim typem serwerów będą te z tryb HARD i tutaj wszyscy doświadczeni gracze poczują się tak jak będą chcieli się poczuć. Prawdziwa walka o przetrwanie, wyłączony sklepik, zero pomocy ze strony pluginów serwera, każdy walczy o przetrwanie czy to z ekipą lub samotnie. Kilku z was prosiło nas o tego typu serwer ze względu na to, iż nie mają gdzie zagrać na tego typu serwerze gdzie bedzie "zdrowe" community.


Zdrowe community? Co mamy na myśli przez "Zdrowe community". Głównym założeniem naszego projektu będzie to, żeby wszyscy gracze, którzy będą u nas grali nie czuli się urażani przez innych graczy, wszystkie próby wyzywania, bycia toksycznym czy niszczenie (dosłownie) rozgrywki innym graczom będzie surowo karane. Ale jak to niszczenie bedzie karane? Nie bede mógł rajdować komuś bazy? Każda próba psucia wizerunku innemu graczowi utrudnianie mu gry będzie ostro karane, zdajemy sobie sprawę, że serwery beda PvP i nie będziemy tak mocno ingerować w środowisko graczy, bo serwer to wasze miejsce, my jesteśmy tylko po to żeby wszystkich toskycznych graczy stamtąd usuwać.

Jak mamy rozumieć to, że sklepik serwerowy będzie przystosowany tylko do budowy i przetrwania? Ja chce walczyć!
Chcielibyśmy, żeby walka była u nas koniecznością, a nie przyjemnością i satysfakcją z zabicia golasa, który nas błagał o to abyśmy go nie zabili. Nelson (twórca gry), wprowadził klasy postaci różnego rodzaju, więc darmowe kity będą dopasowane pod niektóre klasy tych postaci. Konto premium będzie posiadać dodatkowe klasy z lekkimi ułatwieniami. Oczywiście nie chcemy pod żadnym pozorem robić serwera Pay2Win, jak to się w Unturned ostatnio odbywa. Gra miała z założenia opierać się na survivalu i współpracy ze swoimi kumplami. Tak też zostanie.


Co więcej? Na ten moment nasi programiście zajmują sie dodatkami na forum w postaci "ticket boxu", gdzie będziecie mogli w błyskawiczny sposób zareportować cheatera na serwerze lub zgłosić innego rodzaju problem. Takie rozwiązanie daje nam natychmiastowe powiadomienie od was i mamy czas na szybką reakcję, niż pisanie na Teamspeaku czy forum, że cheater na serwerze. Chcemy walczyć z tym i z wami nam sie to uda!

Cały czas trwają pracę nad poprawą optymalizacji forum, upiększaniem wszystkiego i eliminowaniem bugów na serwerze Teamspeak, gry oraz na forum.

WWW.UNT4U.EU
TS.UNT4U.EU

Oczekujcie kolejnego newsu, a ten już nie długo!
 
 
Daraz96 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: 123dariusz321
Level: 220
Wiek: 27
Dołączył: 28 Sty 2016
Wysłany: 12-06-2016, 18:19   

o co z tym chodzi ?
 
 
Valky 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Vexal
Level: 44
Świat: 6
Dołączył: 26 Lip 2015
Wysłany: 12-06-2016, 19:47   

Reklama serwerowni gry Unturned.
Unturned - gra survival zombie z otwartym światem. Grafikę można porównać do Minecraft'a ;)
 
 
 
olderu
Użytkownik


Level: 52
Dołączył: 17 Cze 2016
Skąd: Poznań
Wysłany: 17-06-2016, 11:26   

Tzn. że mi się nie spodoba. Minecraft to raczej gra dla koneserów kwadratowego świata.
 
 
Daraz96 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: 123dariusz321
Level: 220
Wiek: 27
Dołączył: 28 Sty 2016
Wysłany: 17-06-2016, 23:25   

Jak bym mial mocniejszego kompa moze bym sie skusil.na chwile obecna bardzo fascynuje mnie RPG Gothic II na dodatku Returning, cos pięknego.
Wracajac do klocków to zagral bym sobie chetnie w Cube World... ale tam tez potrzeba lepszy sprzet
 
 
odarios
Użytkownik


Level: 5
Dołączył: 20 Lis 2016
Wysłany: 20-11-2016, 10:49   

no niestety żeby zagrac w najlepsze gry trzeba wyłożyc okolo 3 tysiacie złotych na kompa :(
_________________
www.medfaq.pl
 
 
Kamyck 
Użytkownik


Profesja: Mag
Level: 1
Wiek: 35
Dołączył: 28 Kwi 2006
Wysłany: 23-11-2016, 01:49   

3 tysiące to kosztuje samo gt1080. Sad story.
 
 
 
AllAh AkbAr 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: allah akbar
Level: 55
Świat: 6
Wiek: 62
Dołączył: 12 Lis 2016
Wysłany: 29-11-2016, 00:27   

juz nie macie co wymyslec zacznijcie promowac mfo a nie tworzyc znowu cos w stylu " hajs musi sie zgadzac " pomyslcie o nowym graczach bo ja nie mam zamiaru podawac pałeczke synowi:DDDDD


wystarczy ze ja stracilem ponad 9 lat i co mam z tego konta pousuwane bo sie nie logowalem .
a nikt z was tam wyzej nie pomyslal ile to mnie kosztowalo i nie mam tu namysli real kasy ////

dziwicie sie ze taki cap czy broken nie gra bo po co ?
 
 
 
poures 
Użytkownik


Level: 2
Świat: 5
Dołączył: 30 Gru 2016
Skąd: Lublin
Wysłany: 30-12-2016, 12:55   

ale po co wydawac tyle kasy na sprzet skoro mozna grac na konsoli ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom