Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Aukcje z limitem - ponowienie tematu.
Autor Wiadomość
Chaox 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Eiskalte
Level: 555
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Gru 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 25-01-2017, 16:07   

KiRaKu napisał/a:
Drogi graczu Eiskalte po tym co wypisujesz musze stwierdzic,ze albo jestes osoba trollujaca albo osoba niespelna rozumu,wypisujac takie rzeczy


No ładne odpowiedzi pod moim wpisem się pojawiły (nie będę cytował wszystkich). Na wstęp dodam, że moja wypowiedź miała charakter sarkastyczny i współczuję wszystkim, którzy wzięli to dosłownie. Po prostu propozycja na siłę i mam prawo wyrazić swoją opinie zwłaszcza kiedy mam argumenty. Po prostu nie podoba mi się zmiana fizyki i dynamiki gry. I jakby przejrzeć wcześniejsze propozycje to faktycznie poza ułatwieniami nie ma nic.


Sorandor napisał/a:
Ciekawe czy miałbyś taki zapał do gry jakbyś dostał bana za cokolwiek chociażby głupią aukcje przelewania złota... Ale o czym my tu gadamy Ty bana nie dostaniesz bo jesteś w Teamie z MiTem to raz...



Pokaż mi kiedy chociaż raz złamałem regulamin to chętnie podyskutuje na ten temat. Ale tak na marginesie spójrz na to co napisałeś - zero obiektywizmu. Żyjesz swoimi przekonaniami a najwidoczniej się po prostu boisz, że wyjdzie na jaw, że kupiłeś golda od Cannibala. I naprawdę nie mam zamiaru się rozpisywać, bo jeszcze bym niechcący pogrążył kilka osób. Więc Sorandor jeśli masz do mnie jakiś problem to zapraszam na pw.
A jeśli faktycznie złamie regulamin to natychmiastowo zgłoszę samego siebie.

Moja wypowiedź nie była w sumie już potrzebna żeby nie powiększać spamu ale chciałem jedynie tą kwestie wyjaśnić.
 
 
Sorandor 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Sorandor
Level: 373
Świat: 6
Dołączył: 01 Kwi 2008
Skąd: Wrocław
Wysłany: 25-01-2017, 18:45   

Chaox napisał/a:
No ładne odpowiedzi pod moim wpisem się pojawiły (nie będę cytował wszystkich). Na wstęp dodam, że moja wypowiedź miała charakter sarkastyczny i współczuję wszystkim, którzy wzięli to dosłownie. Po prostu propozycja na siłę i mam prawo wyrazić swoją opinie zwłaszcza kiedy mam argumenty. Po prostu nie podoba mi się zmiana fizyki i dynamiki gry. I jakby przejrzeć wcześniejsze propozycje to faktycznie poza ułatwieniami nie ma nic.


Ładne? skoro mówi to nie jedna osoba, a kilka to chyba coś w tym jest...


Chaox napisał/a:
Pokaż mi kiedy chociaż raz złamałem regulamin to chętnie podyskutuje na ten temat. Ale tak na marginesie spójrz na to co napisałeś - zero obiektywizmu. Żyjesz swoimi przekonaniami a najwidoczniej się po prostu boisz, że wyjdzie na jaw, że kupiłeś golda od Cannibala. I naprawdę nie mam zamiaru się rozpisywać, bo jeszcze bym niechcący pogrążył kilka osób. Więc Sorandor jeśli masz do mnie jakiś problem to zapraszam na pw.
A jeśli faktycznie złamie regulamin to natychmiastowo zgłoszę samego siebie.

Moja wypowiedź nie była w sumie już potrzebna żeby nie powiększać spamu ale chciałem jedynie tą kwestie wyjaśnić.


Nie będę nic wyjaśniał na PW boli Cię ten gold że masz go mniej niż ja, zakładałeś że będziesz w top1. Cóż to tylko cyferki, dla mnie nic nie znaczą... Grałem to mam, od nikogo nic w tej grze nie kupiłem i kupować nie muszę. Tym bardziej, że na s6 to żaden wyczyn wbijać exp i złoto... A pogrążasz to się tylko i wyłącznie Ty póki co i w moich oczach jak i oczach innych osób które też się wypowiadały w tym temacie. Z mojej strony to tyle, bo robi się nie potrzebny szum.
_________________
* Nie moc silnika, a technika robi z Ciebie zawodnika...
 
 
 
Rencar 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Rencar/Deleted/Jabba
Level: 76
Świat: 6
Wiek: 32
Dołączył: 29 Gru 2006
Wysłany: 26-01-2017, 02:37   

Chaox napisał/a:
Na wstęp dodam, że moja wypowiedź miała charakter sarkastyczny i współczuję wszystkim, którzy wzięli to dosłownie.


Sarkazm nie jest Twoją mocną stroną.


Wyraziłeś swoje zdanie, więc wróćmy do tematu. Koniec offtopu.
 
 
Miragee 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Roten/Blotter/Divi
Level: 147
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 19 Lip 2016
Skąd: Łódź
Wysłany: 26-01-2017, 17:04   

Skoro Mit wypowiedział się pozytywnie na temat tej zmiany to pozostaje nam tylko czekać na ewentualną reakcję Tomiego.
Patrzmy na to wszystko z nadzieją. :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom