Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Update? - Czy istnieje taka mozliwosc
Autor Wiadomość
darkyy 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Darkyy
Level: 324
Świat: 1+2+4
Dołączył: 19 Sie 2007
Skąd: Warszawa
Wysłany: 13-05-2017, 16:45   

Powróciłem do gry po 3-4 letniej przerwie i jakbym zobaczył aktualizacje jakąś to bym skakał z radości. Z chęcią bym pomógł przy realizacji, jak jest tylko jakaś szansa na to aby ponownie ożywić tą grę.
 
 
wisla12h 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: wisla12h
Level: 283
Dołączył: 09 Mar 2008
Wysłany: 13-05-2017, 22:19   

MiT...dałeś nadzieję tą wypowiedzią...

Nawet nie wiesz jak na ciebie liczę!
 
 
Daraz96 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: 123dariusz321
Level: 220
Wiek: 27
Dołączył: 28 Sty 2016
Wysłany: 13-05-2017, 22:34   

wszyscy licza, a ja ten temat zalozylem w tym celu zeby poruszyc ten temat, skoro administracja nie chce to czemu nie oddac tej mozliwosci graczom pod kierownictwem mita

Rencar i jak mozesz nie chwytaj ludzi za slowka
_________________
Kupie Legendarny Pierścień
Sprzedam Legendarny Helm
 
 
Rencar 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Rencar/Deleted/Jabba
Level: 76
Świat: 6
Wiek: 32
Dołączył: 29 Gru 2006
Wysłany: 13-05-2017, 23:59   

Nie łapię za słówka, tłumaczę Ci, że mylisz pojęcia. Zresztą teraz znowu to zrobiłeś. Nieistotne.
 
 
Daraz96 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: 123dariusz321
Level: 220
Wiek: 27
Dołączył: 28 Sty 2016
Wysłany: 15-05-2017, 10:43   

Wytykaj bledy sobie i jak mozesz to nie zawalaj tego tematu nie potrzebnym spamem. Jak nie masz niczego zwiazanego z tematem do powiedzenia to sie nie udzielaj. Swoje komentarze wsadz sobie w d... szafe

Koncze te "dyskusje" bo nie mam zamiaru denerwowac sie jakims.. dalsze pisanie nie zwiazane z tematem nie ma sensu
_________________
Kupie Legendarny Pierścień
Sprzedam Legendarny Helm
 
 
Rencar 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Rencar/Deleted/Jabba
Level: 76
Świat: 6
Wiek: 32
Dołączył: 29 Gru 2006
Wysłany: 15-05-2017, 11:06   

Daraz96 napisał/a:
Wytykaj bledy sobie i jak mozesz to nie zawalaj tego tematu nie potrzebnym spamem. Jak nie masz niczego zwiazanego z tematem do powiedzenia to sie nie udzielaj. Swoje komentarze wsadz sobie w d... szafe

Koncze te "dyskusje" bo nie mam zamiaru denerwowac sie jakims.. dalsze pisanie nie zwiazane z tematem nie ma sensu


Pisząc "nieistotne", myślałem że zrozumiesz, że nie mam zamiaru kontynuować offtopu, który powstaje tylko dlatego, że czegoś nie rozumiesz. Napisałem jedynie, że Twój pomysł jest niemożliwy do realizacji, więc odniosłem się do tematu. Nie możesz się z tym pogodzić i to Ty robisz spam. Cofnij się do poprzednich postów i zobacz, że tylko udzielałem odpowiedzi. Ostatni raz napiszę, może tym razem zarejestrujesz - Nie możesz skopiować całej gry i ją na swój sposób rozwijać, to jest plagiat. Gracze również nie dostaną panelu, liczę że Mit go dostanie do małych upków/eventów. Nie przeszkadzają Ci moje odpowiedzi, przeszkadza Ci tylko to, że nie grają z Twoją wizją. Takich samych udzieliłby Ci adm/gm.
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 15-05-2017, 12:40   

Cytat:
jednak potem mialem kilka wazniejszych spraw po czym projekt zostalem zmuszony porzucic.


Administracja na 99% nie udostępni panelu graczom od tak sobie, bo to jednak duża odpowiedzialność.

Tomi oczywiście że nie będzie się angażował w kwestie fabularne, bo fabuła jest skończona. Raczej questy poboczne mają szanse, tak jak ten z banitami.

Cytat:
wziasc skopiowac dokladnie w 100% cale mfo i dodac tam wlasne pomysly itp. Jesli oficialnie nie da sie to chociaz "na wlasnym podworku" bede bawil sie gra


Prawnie biednie to wygląda :???:
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Daraz96 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: 123dariusz321
Level: 220
Wiek: 27
Dołączył: 28 Sty 2016
Wysłany: 16-05-2017, 10:57   

Dla Tomiego gra jest skonczona ale przeciez mozna wprowadzic kilka rzeczy jakies cykliczne eventy lub serie questow pobocznych.

Tomi nie chce sie angazowac w dalszy rozwoj gry,ale spolecznosc jest chetna do pomocy, co z tego jak i tak nic nie moze zrobic

[ Dodano: 29-05-2017, 23:50 ]
To jak temat juz umarłczy da sie cos tu jeszcze zrobic ?
_________________
Kupie Legendarny Pierścień
Sprzedam Legendarny Helm
 
 
bartoloni 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: BartoMFO_lev
Level: 329
Świat: 3
Wiek: 29
Dołączył: 01 Mar 2009
Skąd: Kraków
Wysłany: 09-06-2017, 15:12   

Temat Umarł , Gra Umarła i tyle w temacie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom