Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Bicek
24-01-2019, 01:30
zmiany
Autor Wiadomość
Spicer 
Użytkownik



Nick: Jumbo
Level: 244
Dołączył: 29 Sty 2010
Wysłany: 07-07-2017, 12:38   zmiany

Troche ostatnio nie ogarniałem, a były jakieś rozmowy na temat między innymi odblokowania walk na salamandrii i raczej większość była ZA oraz zwiększeniu ilości tur na wyższych levelach. Czy coś z tym będzie robione czy nie ? wie ktoś coś ktoś ? coś
 
 
AllAh AkbAr 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: allah akbar
Level: 55
Świat: 6
Wiek: 62
Dołączył: 12 Lis 2016
Wysłany: 08-07-2017, 22:42   

jesli chodzi o mnie to NIC NIE WIEM i coraz bardziej mnie to irytuje . gram na 12 1 3 lvlelu i pod wzgledem walk jakie mam uwazam ze nie przybywa graczy a jest wrecz przeciwniej . wiec cala ta zabawa coraz bardziej mnie wkurza . odechciewa mi sie grac taka jest prawda, nuda na maksa
 
 
 
KiRaKu 
Game Master



Profesja: Wojownik
Nick: KiRaKu
Level: 451
Wiek: 30
Dołączył: 26 Lis 2009
Skąd: Łęczna
Wysłany: 12-07-2017, 16:03   

AllAh AkbAr napisał/a:
esli chodzi o mnie to NIC NIE WIEM i coraz bardziej mnie to irytuje . gram na 12 1 3 lvlelu i pod wzgledem walk jakie mam uwazam ze nie przybywa graczy a jest wrecz przeciwniej . wiec cala ta zabawa coraz bardziej mnie wkurza . odechciewa mi sie grac taka jest prawda, nuda na maksa

Nikt tu cie nie trzyma na sile wiec przestan grac,zamiast pisac takie posty.A to,ze nic nie wiesz to ma odpowiednie nazewnictwo i nazywa sie głupota.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom