Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Bug czy feature?
Autor Wiadomość
CzerwonaTuba
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: CzerwonaTuba
Level: 186
Świat: 6
Dołączył: 14 Gru 2018
Wysłany: 19-01-2019, 03:47   Bug czy feature?

Nie wiem czy tu adminostwo wchodzi, ale nic, może ktoś zobaczy kiedyś :D

Sprawa wygląda tak: ponowne przejście fabuły, jestem w Obozie Lanceros, pokonany więc także już Czerwony Smok.
Wróciłem się do Arkadii trochę rzeczy powystawiać na targu i przy okazji pokonać parę zaległych bossów.
Czy to jest jakiś bug czy feature, że da się przejść po lawie do Leech Kinga bezpośrednio pomijając Kamienne Nietoperze?
A druga sprawa, skoro tak przeszedłem i pokonałem Króla Liczów, teoretycznie powinienem móc pokonać te nietoperki, żeby mi się przejście wysunęło, ale najeżdżam na posągi i nic się nie dzieje.
Czyżbym oszukał grę wykonując coś nieprzewidzianego w kodzie? Czy to było tak zaprogramowane? Jeśli to pierwsze, to...

Czy na MFO jest bug bounty? :mrgreen:

EDIT. Załączam dowody rzeczowe:
http://w6.mfo2.pl/logs.php?p=boss&pid=177645
 
 
wisla12h 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: wisla12h
Level: 283
Dołączył: 09 Mar 2008
Wysłany: 19-01-2019, 10:24   

Moim zdaniem to nie jest błąd...przecież nabyłeś umiejętność chodzenia po lawie i wróciłeś się do Leech Kinga..
 
 
Aquagen 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Aquagen
Level: 71
Świat: 6
Wiek: 28
Dołączył: 07 Sie 2009
Wysłany: 20-01-2019, 08:43   

W pierwszej wersji mfo2 ostatnim miastem było Urkaden, potem były dodawane kolejne. Kiedy pojawiła się Salamandria, nikt nie zawracał sobie głowy Leech Kingiem.

Myślę że możesz po prostu przymknąć oko i wierzyć że po pokonaniu Leech Kinga niektóre mechanizmy w jaskini uległy zniszczeniu :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom