Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Połączenie światów
Autor Wiadomość
louisie 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Louisie
Level: 311
Świat: 1+2+4
Wiek: 30
Dołączył: 15 Paź 2008
Skąd: Polska - Małopolska
Wysłany: 17-02-2019, 16:58   

Danio19 napisał/a:
To ty nie widziwiaj gościu bo 30 osób to trochę słabo jak na tą grę i w tym momencie to ty jesteś śmieszny.


Łączenie światów jest gorszym pomysłem niż zrobienie 3-5 multi.
na to samo ci wyjdzie.
 
 
Dark s2 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 600
Świat: 1+2+4
Dołączył: 13 Lis 2011
Wysłany: 17-02-2019, 20:50   

louisie napisał/a:
Danio19 napisał/a:
To ty nie widziwiaj gościu bo 30 osób to trochę słabo jak na tą grę i w tym momencie to ty jesteś śmieszny.


Łączenie światów jest gorszym pomysłem niż zrobienie 3-5 multi.
na to samo ci wyjdzie.


Połączenie światów jest najbardziej opłacalnym rozwiązaniem przy obecnej sytuacji mf v2. Scalenie na pewno nie przyniesie strat, zmniejszonej aktywności, wręcz przeciwnie. A czy 10 graczy będzie zalogowanych jednocześnie na dwóch czy trzech postaciach, to już inna kwestia. Więcej postaci=więcej walk. Kto będzie chciał walczyć, to będzie walczył. Więc na pewno system walk na tym nie ucierpi. Grasz PvP [1-200]? -Będziesz miał więcej postaci w różnorodnych przedziałach, więcej fragów w przedziale. Grasz na lv? -Twoje doświadczenie zostanie pomnożone. Każda strona zadowolona?
 
 
Squadron 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Squadron
Level: 304
Wiek: 31
Dołączył: 28 Cze 2008
Wysłany: 17-02-2019, 20:54   

ta gra i tak już nie żyje więc co za problem połączyć te światy, na s1 gra 10 osób i tak już nic nie osiągną, ja chętnie chciałbym szybciej lvle wbijać mam 305 lv, na chwile obecną nie mam szans na ponowne ukonczenie gry, elo
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom