Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Conny
04-03-2020, 18:48
Pytanie do Connego :P
Autor Wiadomość
LotDD 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 742
Świat: 6
Dołączył: 13 Lis 2019
Wysłany: 02-03-2020, 02:05   Pytanie do Connego :P

Conny pytanie dlaczego innych banujesz za błachasotki w szybkim tempie ale jak ktoś wysyła zgłoszenia na neosia że wyzywa od lamusów czy jedzie komuś po matce co ostatnio miało miejsce i ktoś zgłosił typa to dlaczego nigdy neoś nie dostaje kary rozumiem że to twój ziomek z gry a może chłopak chociaż wątpię on się zakochał w graczu Anime ta gra serio aż tak upadła? Na koncie GM powinieneś traktować każdego gracza jednakowo nie ważne czy to brat czy kto a zgłoszenia na niego zawsze olewasz już tyle razy było sytuacji gdzie powinien dostać bana i to nie jednego zgłoszenia były a kary brak ale żeby innych banować to oczywiście jest okej.
 
 
Uatdefakk 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: MfOwIeC
Level: 100
Dołączył: 19 Lis 2019
Skąd: Tuchola
Wysłany: 02-03-2020, 17:57   

Ja dostałem bana za zgłoszone walki:) to jest jakaś kpina😂😂😂 siedzę w więzieniu na 14 dni xd oczywiście gm ma 7 dni żeby odpowiedzieć na moje zażalenie czyli napewno odsiedze z 7dni za nic A może I 14 dni xd
 
 
 
LotDD 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 742
Świat: 6
Dołączył: 13 Lis 2019
Wysłany: 03-03-2020, 00:00   

Bo s6 to taki świat gdzie nawet na polu postać nie można.

[ Dodano: 03-03-2020, 00:04 ]
Chociaż ci powiem że to była raczej prowokacja z strony mita abyś tylko banał dostał już ostatnio pisał do Anime że mu może bana załatwić że to tylko jedna wiadomość także wcale bym się nie zdziwił.
 
 
Mortred 
Użytkownik


Nick: Anime
Level: 1
Świat: 1+2+4
Wiek: 29
Dołączył: 25 Lip 2019
Wysłany: 03-03-2020, 17:39   

LotDD napisał/a:
Conny pytanie dlaczego innych banujesz za błachasotki w szybkim tempie ale jak ktoś wysyła zgłoszenia na neosia że wyzywa od lamusów czy jedzie komuś po matce co ostatnio miało miejsce i ktoś zgłosił typa to dlaczego nigdy neoś nie dostaje kary rozumiem że to twój ziomek z gry a może chłopak chociaż wątpię on się zakochał w graczu Anime ta gra serio aż tak upadła? Na koncie GM powinieneś traktować każdego gracza jednakowo nie ważne czy to brat czy kto a zgłoszenia na niego zawsze olewasz już tyle razy było sytuacji gdzie powinien dostać bana i to nie jednego zgłoszenia były a kary brak ale żeby innych banować to oczywiście jest okej.


Od kiedy pamiętam sytuacja jest wałkowana ; )

Dużo się nie zmieni, chłopy opłacają grę żeby dalej funkcjonowała bo jedyne co mają w życiu to te śmieszne pkt, bawią się w internetowy gang, wystarczy ze jesteś przeciwko im i jesteś od razu masz pod górkę ; )
Zatracenie na punkcie tej gierki tych przygłupów jest przerażające x D
 
 
Aquagen 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Aquagen
Level: 71
Świat: 6
Wiek: 28
Dołączył: 07 Sie 2009
Wysłany: 03-03-2020, 18:44   

Mortred napisał/a:

LotDD napisał/a:
Conny pytanie dlaczego innych banujesz za błachasotki w szybkim tempie ale jak ktoś wysyła zgłoszenia na neosia że wyzywa od lamusów czy jedzie komuś po matce co ostatnio miało miejsce i ktoś zgłosił typa to dlaczego nigdy neoś nie dostaje kary rozumiem że to twój ziomek z gry a może chłopak chociaż wątpię on się zakochał w graczu Anime ta gra serio aż tak upadła? Na koncie GM powinieneś traktować każdego gracza jednakowo nie ważne czy to brat czy kto a zgłoszenia na niego zawsze olewasz już tyle razy było sytuacji gdzie powinien dostać bana i to nie jednego zgłoszenia były a kary brak ale żeby innych banować to oczywiście jest okej.


Od kiedy pamiętam sytuacja jest wałkowana ; )

Dużo się nie zmieni, chłopy opłacają grę żeby dalej funkcjonowała bo jedyne co mają w życiu to te śmieszne pkt, bawią się w internetowy gang, wystarczy ze jesteś przeciwko im i jesteś od razu masz pod górkę ; )
Zatracenie na punkcie tej gierki tych przygłupów jest przerażające x D


To dlaczego ja nie mam bana? Są równi i równiejsi? Nie chce mi się screenów wrzucać na jakiś hosting, dlatego przesyłam linki. Z Connym się znam, przyznaję, ale za czasów jak grałem był MiT i jakoś nie przypominam sobie żeby mnie ktoś głaskał po głowie. Podeślij mi screena z zakładki "pojedynki". Dziwne że ja przy takiej ilości stoczonych walk NIGDY nie dostałem bana, jeszcze dziwniejsze że są ludzie co mają więcej i też "są czyści w logach".

http://w6.mfo2.pl/profile...151350&simple=1
https://w6.mfo2.pl/logs.php?p=gm&pid=151350
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 03-03-2020, 19:31   

Mortred napisał/a:
LotDD napisał/a:
Conny pytanie dlaczego innych banujesz za błachasotki w szybkim tempie ale jak ktoś wysyła zgłoszenia na neosia że wyzywa od lamusów czy jedzie komuś po matce co ostatnio miało miejsce i ktoś zgłosił typa to dlaczego nigdy neoś nie dostaje kary rozumiem że to twój ziomek z gry a może chłopak chociaż wątpię on się zakochał w graczu Anime ta gra serio aż tak upadła? Na koncie GM powinieneś traktować każdego gracza jednakowo nie ważne czy to brat czy kto a zgłoszenia na niego zawsze olewasz już tyle razy było sytuacji gdzie powinien dostać bana i to nie jednego zgłoszenia były a kary brak ale żeby innych banować to oczywiście jest okej.


Od kiedy pamiętam sytuacja jest wałkowana ; )

Dużo się nie zmieni, chłopy opłacają grę żeby dalej funkcjonowała bo jedyne co mają w życiu to te śmieszne pkt, bawią się w internetowy gang, wystarczy ze jesteś przeciwko im i jesteś od razu masz pod górkę ; )
Zatracenie na punkcie tej gierki tych przygłupów jest przerażające x D



Wnoszę o ukaranie Mortred :wink:
2.1. Zabronione jest obrażanie, prowokowanie oraz wyzywanie innych użytkowników forum.*
* Złamanie pkt z czerwoną gwiazdką może zaowocować surową karą = 2 ostrzeżeń.

Twoje wypowiedzi nie mają sensu, są absurdalne i nie zrozumiałe.

Cytat:
wystarczy ze jesteś przeciwko im i jesteś od razu masz pod górkę
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Mortred 
Użytkownik


Nick: Anime
Level: 1
Świat: 1+2+4
Wiek: 29
Dołączył: 25 Lip 2019
Wysłany: 03-03-2020, 21:19   

MiT napisał/a:
Wnoszę o ukaranie Mortred
2.1. Zabronione jest obrażanie, prowokowanie oraz wyzywanie innych użytkowników forum.*
* Złamanie pkt z czerwoną gwiazdką może zaowocować surową karą = 2 ostrzeżeń.

Twoje wypowiedzi nie mają sensu, są absurdalne i nie zrozumiałe.

Cytat:
wystarczy ze jesteś przeciwko im i jesteś od razu masz pod górkę
_________________
"Et si tu n'existais pas..."


Wnosić to możesz sobie w sądzie kurwi synu.
Gangsterek tomeczek dalej myśli, że internet to życie.
 
 
HyyB
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: ???
Level: -88
Świat: 6
Dołączył: 02 Lip 2013
Wysłany: 04-03-2020, 00:16   

Mortred napisał/a:

Wnosić to możesz sobie w sądzie kurwi synu.
Gangsterek tomeczek dalej myśli, że internet to życie.


Internet to obecnie część życia każdego z nas czy się nam to podoba czy nie.
I jak każda część życia podlega pewnym ogólnie przyjętym zasadom.
 
 
 
Mortred 
Użytkownik


Nick: Anime
Level: 1
Świat: 1+2+4
Wiek: 29
Dołączył: 25 Lip 2019
Wysłany: 04-03-2020, 00:41   

HyyB napisał/a:
Internet to obecnie część życia każdego z nas czy się nam to podoba czy nie.
I jak każda część życia podlega pewnym ogólnie przyjętym zasadom.


Takie śmieci jak Wy nie mają prawa pisać o jakichkolwiek zasadach skoro łamią je na każdym kroku.
 
 
KiedyśGrałem 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: KiedysGralem
Level: 65
Świat: 5
Wiek: 30
Dołączył: 22 Lut 2020
Wysłany: 04-03-2020, 02:26   

Weźcie już ogarnijcie te internetowe przepychanki bo to nie jest 2010 i nie macie po 10 lat. Sam nie lubię niektórych graczy i także kilku z A00D ale to nie zmienia faktu, że nie widzę faworyzowania u Connego.

Znam Connego lat parę i myślę, że gdyby nawet ktoś z ("jego grupy" jak to ktoś napisał) zrobił coś godnego bana, to normalnie by ban poleciał, nie widzę też celu wciskania GM'ą winy za coś co robią gracze którzy są ich znajomymi, a jeśli was już tak to boli, zawsze można powołać kolejnego GM'a na danym świecie, który będzie zaakceptowany przez obecnych Gm'ów jak i Tomiego, bądź Jacka. Ktoś obiektywny i taki który nie jest po żadnej stronie.

Wtedy nie będziecie mogli już, zrzucać winy na jedno czy drugie i nie szukać dziury w całym :roll:
Bo w całej tej przepychance i obrzucaniu się mięsem, jedno nie jest wcale o wiele lepsze od drugiego :grin:
 
 
Conny 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Conny
Level: 65
Świat: 6
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2008
Wysłany: 04-03-2020, 02:54   

LotDD napisał/a:
Conny pytanie dlaczego innych banujesz za błachasotki w szybkim tempie ale jak ktoś wysyła zgłoszenia na neosia że wyzywa od lamusów czy jedzie komuś po matce co ostatnio miało miejsce i ktoś zgłosił typa to dlaczego nigdy neoś nie dostaje kary rozumiem że to twój ziomek z gry a może chłopak chociaż wątpię on się zakochał w graczu Anime ta gra serio aż tak upadła? Na koncie GM powinieneś traktować każdego gracza jednakowo nie ważne czy to brat czy kto a zgłoszenia na niego zawsze olewasz już tyle razy było sytuacji gdzie powinien dostać bana i to nie jednego zgłoszenia były a kary brak ale żeby innych banować to oczywiście jest okej.


Każdego traktuje tak samo, a to już od was zależy jak reagujecie na karę i co piszecie w zażaleniach, zawsze staram się ludzko podchodzić do tego tematu i ściągam kary za czat za przysłowiowe "Przepraszam" gdzie większość z was nie posiada tego słowa w swoim słowniku, a najczęściej znajdują się tam obelgi kierowane w moją stronę albo "walka" o to że niesłusznie dostaliście bana argumentując to że ktoś też przeklinał/wyzywał i nie ma bana, żeby było śmieszniej, zazwyczaj to te osoby z którymi się wyzywacie was zgłaszają, a ja jako [GM] mam wgląd tylko i wyłącznie w odłamek całej waszej rozmowy i w większości takich przypadków na tych screenach są tylko wasze wypowiedzi, moja rada? Jeżeli ktoś wam ubliża też zgłaszajcie (przycisk GM nie boli), a "Neoś" dostał karę za swoje ostatnie zachowanie dlatego nie wiem w czym problem. (logi Phace z tego konta były ostatnio zgłoszenia z czatu gry).

Ostatnio mam też mało czasu na "aktywną" grę, loguje się głównie aby wypalić ruchy albo kogoś na szybko odprowadzić do miasta, na konto [GM] staram się logować i ogarniać sprawy chociaż 2x w tygodniu ponieważ konto [GM] jest rzeczą dodatkową a najważniejsze jednak dla mnie jest prowadzenie swoich prywatnych postaci.

Dodatkowo dodam że nie tylko ja tutaj GM'uje i co nie które zgłoszenia są odrzucane przez Bicka chodź większość przechodzi i tak przez "moje ręce", nigdy nie odrzuciłem zgłoszenia za które należy się kara, wątpliwości? Możecie napisać do Tomiego, gdzie i tak nauczył mnie aby z lekkim dystansem podchodzić do co nie których zgłoszeń z czatu.

Uatdefakk napisał/a:
Ja dostałem bana za zgłoszone walki:) to jest jakaś kpina😂😂😂 siedzę w więzieniu na 14 dni xd oczywiście gm ma 7 dni żeby odpowiedzieć na moje zażalenie czyli napewno odsiedze z 7dni za nic A może I 14 dni xd


Walki zgłosiłeś do [GM] Bicka, który tak naprawdę nic z tym nie zrobił, a powinien. Twoją sprawę z racji tego że miałem dzisiaj trochę czasu już załatwiłem, a ponaglanie mnie na kontach prywatnych to nie jest rozwiązanie.

MiT napisał/a:


Wnoszę o ukaranie Mortred :wink:
2.1. Zabronione jest obrażanie, prowokowanie oraz wyzywanie innych użytkowników forum.*
* Złamanie pkt z czerwoną gwiazdką może zaowocować surową karą = 2 ostrzeżeń.

Twoje wypowiedzi nie mają sensu, są absurdalne i nie zrozumiałe.


Nie mam zamiaru nawet komentować wypowiedzi Mortreda, konsekwencję wyciągnę.

Z racji tego że w temacie zaczął robić się "syf" zamykam go, jeżeli LotDD będziesz miał jeszcze jakieś pytania w tej sprawie zapraszam na PW.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom