Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Ożywienie świata 5 [PvP]
Autor Wiadomość
Julius
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 20
Dołączył: 26 Gru 2019
Wysłany: 07-01-2020, 18:12   Ożywienie świata 5 [PvP]

Świat 5 [PvP] , będacy jedynym światem gdzie można powalczyć wielokrotnie wiecej z graczami niż to możliwe nawet na takim świecie szóstym, jest niestety nie tym samym co na przykład w 2014-2016 roku.

Stan świata
Wiele uczestników traci zainteresowanie po około 7 dniach lub po ukończeniu pierwszego turnieju co sprawia ze druga połowa rundy jest bardzo pusta i nudna gdzie ci co wbili dojść punktów pvp w pierwszej połowie mogą stać w mieście do końca rundy.

Propozycje
Po rozmowach z graczami którzy grają co runde mam propozycje które ożywią troche ten świat i może sprowadzą więcej graczy z innych swiatów, bo zdrowej rywalizacji nigdy za mało :)

Czas trwania rundy
Myśle że skrócenie czasu trwania rundy o połowe pozwoli utrzymać graczy do końca rundy, można to zrobić na zasadzie: 1 turniej w połowie rundy z dwoma limitami poziomu zamiast trzech lub nadal 2 turnieje ale ze wcześniejszym zapisem , szybszym startem jak i końcem.

Nagrody za wygranie rundy i turniej
Jeśli czas trwania rundy będzie skrócony do 7 dni wypada też zmniejszyć o połowe ilość punktów MF za wygranie. Jeśli runda miałaby tylko 1 turniej, to jego nagrody mogą zostać takie same a jeśli dwa turnieje to wystarczy zmniejszyć nagrody o np: 30%.

Propozycja bonusowa
Jeśli jest to nawet możliwe, dodanie nagród które przechodzą na świat 6 pomogłoby zachęcić nowych graczy do zagrania ale zrozumiem jeśli jest to za duża propozycja. Wyglądałoby to tak że pierwsze trzy miejsca otrzymują na przykład 20 / 10 / 5 punktów mf.

Na koniec dodam jeszcze że aktywny GM pomógłby z graczami którzy przelewają sobie pvp.
Więcej graczy znaczy też więcej zakupów złota, ruchów i resetu statystyk.
Ostatnio zmieniony przez Julius 07-01-2020, 18:57, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Provus 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Legenda ProVo
Level: 1
Świat: 5
Wiek: 31
Dołączył: 10 Maj 2013
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 07-01-2020, 18:48   

Popieram... Pomysł z nagrodami dla serwera nr. 6 troszkę mniej, ale reszta jak najbardziej okej.

Rozmawiałem już z Tomim i była zielona, a raczej pomarańczowa lampka na NIEWIELKIE zmiany, więc to może być za dużo. :D
 
 
Star Boy v1 
Użytkownik



Nick: Eros
Level: 180
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Kwi 2016
Wysłany: 08-01-2020, 05:54   

Co do PROPOZYCJI BONUSOWEJ. Mega pomysł, z tym że chyba najlepiej by było zmniejszyć do minimum wygrane MF w turniejach jak i za samą rundę aż o 70%. Niezbyt byłoby to na rękę administracji, aczkolwiek wielu graczy którzy niekoniecznie szargają portfelem miałby motywację do gry i soedzaloby w niej dużo więcej czasu i uwagi.Zaufajcie mi, masa ludzi zaczęła by grać na świecie PVP żeby farmic MF na np. Swait 6 czy 1, a 10 MF za wygrany turniej czy 50 za wygraną rundę to pokusa dla każdego (O ile taka zmiana zajdzie). Jezlei chodzi o portfel administracji, bo My też musimy brać to pod uwagę- Z doświadczenia pwike tak, dajcie coś ludziom. Takie minimum, a wróci to z 10x większe. My chcemy grać w tą grę, są także miłośnicy którzy nie wiedzą że taka gra istnieje. Mimo słabej grafiki, to skrypty inteligencji, walki, statystyk i tp. przyciągaja. Problem tkwi w tym, że nie ma żadnych "patchów" nawet małych kurde zmian. Wystarczy dodać jakąś nowość raz w miesiącu, chociażby nowy przedmiot, uzbrojenie, skrypt walk, trening cokolwiek i ludzie to będą widzieć. Zostali sami wyjadacze, nawet fabulowcy są już znudzeni po prostu tym samym. Gra umarła na papierze, ale nie w naszych sercach. Ma swoje fundamenty i wiemy, że to dużo pracy ale Tomi kurde te 5-7h Cię nie zbawi raz w miesiącu dać coś nowego to ludzie zostaną, nie będą odchodzić. Pls Tomi zrób małe patche raz w miesiącu, nic więcej a zawsze tam kilka stówek będzie wpadać więcej. Właśnie sobie uświadomiłem, że Tomi ma max średnio 300 złotych miesięcznie z mfo. To jest nic ludzie, serio ale jak zrobisz Tomi nowości raz w miesiącu, nawet małe to gwarantuje Ci drugie tyle miesięcznie za kilka h roboty.
_________________
Wszyscy budujemy tą grę .
 
 
PiQu3 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: PiQu3
Level: 70
Wiek: 24
Dołączył: 26 Mar 2016
Wysłany: 08-01-2020, 07:19   

Jak najbardziej jestem za.. nawet za nagrodami na św. 6, myślę że to też by przyciągnęło kilku graczy :-)
 
 
Prain 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 42
Dołączył: 12 Kwi 2016
Wysłany: 08-01-2020, 20:06   

Odrodzenie świata ok, ale z tym przeniesieniem punktów MF na s6 to jakiś żart, co ma piernik do wiatraka, no i jak ktoś chce 'tyrać' na s5 kilka h za 10mf na s6 to pozdro lepiej iść do roboty na 1h i za 17zł kupić z ~70MF :o
 
 
Julius
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 20
Dołączył: 26 Gru 2019
Wysłany: 08-01-2020, 22:01   

Prain napisał/a:
Odrodzenie świata ok, ale z tym przeniesieniem punktów MF na s6 to jakiś żart, co ma piernik do wiatraka, no i jak ktoś chce 'tyrać' na s5 kilka h za 10mf na s6 to pozdro lepiej iść do roboty na 1h i za 17zł kupić z ~70MF :o


Ta nagroda 10mf to ma być tylko taki mały bonusik, ale jak mówiłem wystarczy pierw pozmieniać zasady świata i może nie będą potrzebne nagrody na inne światy i tak.

Ktoś jeszcze wspomniał o zwiększenie tur na wyższych poziomach.
 
 
Mortred 
Użytkownik


Nick: Anime
Level: 1
Świat: 1+2+4
Wiek: 29
Dołączył: 25 Lip 2019
Wysłany: 08-01-2020, 23:25   .

Julius napisał/a:
Ta nagroda 10mf to ma być tylko taki mały bonusik, ale jak mówiłem wystarczy pierw pozmieniać zasady świata i może nie będą potrzebne nagrody na inne światy i tak.

Ktoś jeszcze wspomniał o zwiększenie tur na wyższych poziomach.


Tak jest, jestem zdecydowanie za wprowadzeniem 100 tur minimum lub całkowitemu ich wyłączeniu na 100lv i wyżej.
Woj bez dmg nie jest w stanie pograć na polu, gdzie 90% na tych przedziałach to magowie ze speedem i defem, większość z nich rezygnuje już po pierwszym turnieju.
 
 
Provus 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Legenda ProVo
Level: 1
Świat: 5
Wiek: 31
Dołączył: 10 Maj 2013
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 09-01-2020, 12:41   

100 tur okej.
Ja jeszcze usunalbym pierwszy trafiający hit 😄

Jak za dawnych lat
 
 
lodek20 
Użytkownik


Nick: Lodek20
Level: 151
Świat: 5
Wiek: 34
Dołączył: 08 Mar 2014
Skąd: Złoty Tarnobrzeg
Wysłany: 09-01-2020, 13:20   

Moim zdaniem bardzo na plus, nawet te mfy 10 niby nie dużo ale ludzie beda chcieli to farmić na inne światy.
 
 
LotDD 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 742
Świat: 6
Dołączył: 13 Lis 2019
Wysłany: 24-03-2020, 00:49   

Macie szczęście że za marzenia nie karają jak tomi ruszy dupe i coś zrobi to ja jestem Bill Gates. Chłop ma gre w duuu... gdyby tak nie było to mielibyśmy więcej niż 2 eventy w roku + wprowadzili by zmiany z Ankiety po co pytać graczy? Ja bym wprowadził zmiany i tyle komu by nie pasowało to wypad dają propozycje to każdy na jest na NIE a potem narzekanie że nic nie ma.
 
 
Aquagen 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Aquagen
Level: 71
Świat: 6
Wiek: 28
Dołączył: 07 Sie 2009
Wysłany: 31-03-2020, 15:01   

LotDD napisał/a:
Macie szczęście że za marzenia nie karają jak tomi ruszy dupe i coś zrobi to ja jestem Bill Gates. Chłop ma gre w duuu... gdyby tak nie było to mielibyśmy więcej niż 2 eventy w roku + wprowadzili by zmiany z Ankiety po co pytać graczy? Ja bym wprowadził zmiany i tyle komu by nie pasowało to wypad dają propozycje to każdy na jest na NIE a potem narzekanie że nic nie ma.


Gdyby Tomi ją faktycznie miał w duuu... to nie robiłby nic. Ostatnio z rok/dwa lata temu miałem okazję z nim pisać - bez problemu odpisał mi w ciągu 24h.
MFO2 jest w finalnym stadium - nie spodziewaj się "turbo modyfikacji", nowych eventów, nowych przedmiotów, nowych światów.

Gra zatrzymała się na swoim ostatnim peronie i niestety, dalej nie ma już torów. Możesz wysiąść albo zostać w tym wagonie.

@edit
Co do samego pomysłu - nie sądzę aby wymagał wielu modyfikacji, więc są szanse że takie coś przejdzie. Osobiście jestem za, dawno nie grałem, postanowiłem się pobawić na świecie PvP. Czy zagram jedną czy 10 rund, to się okaże... ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom