Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Statystyki dla woja
Autor Wiadomość
FlamerKid 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Soczystyyy
Level: 999
Świat: 6
Wiek: 30
Dołączył: 27 Gru 2009
Wysłany: 23-07-2022, 20:09   Statystyki dla woja

Siemanko, wrocilem do MFO po ponad 10 latach, i chcialem sie podpytac jak rozdawac co lvl statystyki dla postaci wojownik, widze ze jest duzo tematow pod statystki pvp/pvboss, ale mi chodzi z lvl'a na lvl jak rozdawac ogolnie pod pve.

Pozdrawiam i zycze milego dnia :cool:
 
 
pawel_tiger 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Pawel_123/tiger_fish
Level: 290
Świat: 1+2+4
Wiek: 28
Dołączył: 27 Lis 2008
Skąd: Żurawica
Wysłany: 24-07-2022, 19:01   

Zaczynasz od nowa czy masz postać na którymś lvlu?No i generalnie zobacz właśnie te tematy ze statystykami tutaj na forum, są pomocne. Jak chcesz grać pod pvp to masz sporo stat tam podanych, jak na fabułę to tez mniej więcej.
A takie ogólne zasady dla woja to moim zdaniem najważniejsza jest szybkość, życia nie za dużo, tyle żeby leczyć miksami i trochę w zapasie, siła też nie jest najważniejsza, obrony trzeba trochę podbijac, na tyle żeby nie padać z potworami, szczęścia jest fajnie mieć sporo. Wiem że to nie konkretne porady, ale jak chwilę pograsz to szybko wyłapiesz czego Ci brakuje, zwłaszcza jak grasz od początku. Bardziej problematyczne może być kupienie wartościowego eq,bo na targu pustki, ale to inny temat
_________________
Moje postacie:
Pawel_123: 301lv, trzykrotne ukończenie fabuły bez wykorzystania nawet jednego punktu MF :)
tiger_fish: 122lv, próbuję swoich sił magiem ;)
 
 
FlamerKid 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Soczystyyy
Level: 999
Świat: 6
Wiek: 30
Dołączył: 27 Gru 2009
Wysłany: 25-07-2022, 10:28   

Tak, zaczynam od poczatku, poki co dotarlem do 34 poziomu, wlasnie zauwazylem ze wbija sie statystyki tak jak idzie sie z lvlem (w sensie widac co potrzeba pod ktorego bossa), no i masz racje z tym szczesciem, wlasnie go jest potrzeba calkiem sporo, a co do targu to nic ciekawego tam nigdy nie ma haha, ale wiadomo gra stara a graczy malo wiec nie ma co sie dziwic, na s6 szybko lvl zapierdziela to chociaz jakos to idzie w sumie i mozna cos zdzialac kazdego dnia.

Dzieki za porade, jezeli bedzie cos potrzeba to sie bede odzywal na pewno :wink:
 
 
pawel_tiger 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Pawel_123/tiger_fish
Level: 290
Świat: 1+2+4
Wiek: 28
Dołączył: 27 Lis 2008
Skąd: Żurawica
Wysłany: 25-07-2022, 18:53   

Ok, spoko, miałem zaproponować pomoc w sprowadzaniu rzeczy, ale ja gram na s1, a Ty jak rozumiem na s6. W razie czego pisz tutaj. Mogę też podać Ci moje staty, co prawda 268lvl, ale można porównać procentowo czego ile dawać
_________________
Moje postacie:
Pawel_123: 301lv, trzykrotne ukończenie fabuły bez wykorzystania nawet jednego punktu MF :)
tiger_fish: 122lv, próbuję swoich sił magiem ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom