Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Rozwój MFO2, inicjatywy, chęci, propozycje
Autor Wiadomość
Regul
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Regul
Level: 134
Dołączył: 22 Sty 2007
Wysłany: 03-10-2022, 22:06   Rozwój MFO2, inicjatywy, chęci, propozycje

Siemano,

dawno mnie tu nie było ale z uwagi na obecną działalność i trochę wolnego czasu przypadkiem wróciłem do gry w której pierwsze kroki stawiałem w 2006 roku :) . Na S6 chyba w 2017r. w końcu udało mi się na szybko przejrzeć całą fabułę i doszedłem do wniosku wracając do kont na poszczególnych serwerach, że jednak może coś da sie pokombinować. Osobiście jestem w stanie zaoferować czas w planowanie fabuły, dyskusje odnośnie map/questów/rozwiązań/statystyk itd. Dodam też, że nie sprawdzałem czy takie propozycje już były czy nie. Z mojego punktu widzenia widzę, że gra już chyba w przypadku MFO2 jest martwa i podejrzewam, że MFO3 jest dziś grą wiodącą. Niemniej jednak chciałbym w przypadku dodatkowego wsparcia społeczności, wręcz już pewnie w wiekszości weteranów, starego i legendarnego MFO2 wskrzesić tą grę nawet jeśli miałbym za to dopłacić ;) . Gdyby chodziło o sprawy finansowe(moge wnieść jakiś kapitał typowo jako wolontariat) i publicznie miałyby zostać ukryte to prosiłbym o wiadomość na priv na forum, bądź na s1 Regul, s3 Regul93, s6 Regula .

Pozdrawiam

Maciej R.
_________________

®egul
 
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 04-10-2022, 17:28   

nie
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Regul
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Regul
Level: 134
Dołączył: 22 Sty 2007
Wysłany: 04-10-2022, 18:33   

Ok MiT. Gdyby coś się zmieniło i byłyby widoki w kierunku przyszłości (albo inaczej mówiąć rozwoju przeszłości) to ewentualnie daj znac na priv i zostawie namiary na siebie. W takim rozwoju sytuacji do zamknięcia. Essa!

[ Dodano: 04-10-2022, 18:40 ]
Wracając do postu otwierającego temat. Sprostować chciałem, że wolontariat w moim przypadku to bardziej poświęcenie czasu wolnego i jednocześnie dofinansowanie lub sfinansowanie projektu jeśli takowy miałby w ogóle możliwość powstać. Apke na tel zintegrowaną z grą też jestem w stanie na swój koszt ogarnąć. Sorry za kolejny post. Pozdro gracze, administracja i dzięki MiT za odpowiedź. Zdrówka Panowie/Panie!
_________________

®egul
 
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 04-10-2022, 18:47   

Napotykasz po drodze 3 problemy:
- Tomiego, który nie ma czasu, a Jacka tylko okazjonalnie złapiesz o ile to nie tomi na jego koncie
- Kasa się nie zwróci, przez 2 miesiące będzie +15 online
- Apka bez przebudowy interfejsu gry nie pójdzie, silnik to stary grat (bez urazy), musiałbyś też mieć licencje na rynek zagraniczny + tłumaczenie.
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
FlamerKid 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Soczystyyy
Level: 999
Świat: 6
Wiek: 30
Dołączył: 27 Gru 2009
Wysłany: 05-10-2022, 12:57   

MiT napisał/a:
Napotykasz po drodze 3 problemy:
- Tomiego, który nie ma czasu, a Jacka tylko okazjonalnie złapiesz o ile to nie tomi na jego koncie
- Kasa się nie zwróci, przez 2 miesiące będzie +15 online
- Apka bez przebudowy interfejsu gry nie pójdzie, silnik to stary grat (bez urazy), musiałbyś też mieć licencje na rynek zagraniczny + tłumaczenie.


Jezeli chodzi o kase, to ludzie ciagle cos laduja, sam osobiscie juz wydalem spora sumke a gram dopiero 2-3 miesiace, ludzie laduja po 10-50mf tak zeby sie tylko pobic itd... wiec moim zdaniem na pewno by sie cos dzialo jezeli by bylo jakies rozszerzenie lub dodatek, nawet jakby stworzyc jakis serwer np z resetami, wbijasz 100 i robisz cos w stylu rebornu, tez dobra sprawka, duzo jest sposobow, rowniez dodac jakies oferty do sklepu itd... jakies paczki premium... ludzie by sie zalapali na to.

Widze MiT ze masz bardzo negatywne nastawienie, community jest male ale to by zawsze mozna bylo zmienic, sami mamy discorda dla ludzi z gierki nie jest nas duzo ale troche tych osob jest.
 
 
Regul
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Regul
Level: 134
Dołączył: 22 Sty 2007
Wysłany: 05-10-2022, 16:27   

Sądze Flamer, że MiT ma dużą racje. Raz dlatego, że pamiętam gdy zaczynałem w 2006 to był SiR_MiT`em , dwa, że zjadł zęby na tej grze, trzy, że swoje jako GM widział, a cztery, że pewnie już to nie raz administracji proponował. Tu już MiT do Ciebie: po Twojej argumentacji i nawiązaniu do starego silnika gry pełna zgoda. Z mojej strony jedynie dodam, że kasa na wkład, którą chciałbym zainwestować traktuję po prostu jako bezzwrotną. Zwykła słabość do gry i chęć poklikania tych ruchów po mapce. Profity z tytułów MF'ów wciąż byłyby zyskiem Jacka itd. No ale coż. Fajnie to podsumowałeś. Wiem wszystko co chciałem i dzięki MiT za argumenty, które dla mnie są jak najbardziej zrozumiałe. Temat do zamknięcia uważam, chyba, że szukamy jeszcze przyszłości i ewentualnych inwestorów. Pozdro Panowie.
_________________

®egul
 
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 05-10-2022, 18:44   

FlamerKid napisał/a:
MiT napisał/a:
Napotykasz po drodze 3 problemy:
- Tomiego, który nie ma czasu, a Jacka tylko okazjonalnie złapiesz o ile to nie tomi na jego koncie
- Kasa się nie zwróci, przez 2 miesiące będzie +15 online
- Apka bez przebudowy interfejsu gry nie pójdzie, silnik to stary grat (bez urazy), musiałbyś też mieć licencje na rynek zagraniczny + tłumaczenie.


Jezeli chodzi o kase, to ludzie ciagle cos laduja, sam osobiscie juz wydalem spora sumke a gram dopiero 2-3 miesiace, ludzie laduja po 10-50mf tak zeby sie tylko pobic itd... wiec moim zdaniem na pewno by sie cos dzialo jezeli by bylo jakies rozszerzenie lub dodatek, nawet jakby stworzyc jakis serwer np z resetami, wbijasz 100 i robisz cos w stylu rebornu, tez dobra sprawka, duzo jest sposobow, rowniez dodac jakies oferty do sklepu itd... jakies paczki premium... ludzie by sie zalapali na to.

Widze MiT ze masz bardzo negatywne nastawienie, community jest male ale to by zawsze mozna bylo zmienic, sami mamy discorda dla ludzi z gierki nie jest nas duzo ale troche tych osob jest.


Lubię czytać argumenty "tego typu" zarówno jak i te po łebku wysnute wnioski. No ok, pewnie masz rację. "Co ja wiem" : )

@Regul,
cytując klasyk "Nie chcieliśmy zbyt wiele, ale nie dostaliśmy i tego."
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
RamboMK
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 15
Dołączył: 26 Paź 2022
Wysłany: 26-10-2022, 02:58   

MiT napisał/a:
FlamerKid napisał/a:
MiT napisał/a:
Napotykasz po drodze 3 problemy:
- Tomiego, który nie ma czasu, a Jacka tylko okazjonalnie złapiesz o ile to nie tomi na jego koncie
- Kasa się nie zwróci, przez 2 miesiące będzie +15 online
- Apka bez przebudowy interfejsu gry nie pójdzie, silnik to stary grat (bez urazy), musiałbyś też mieć licencje na rynek zagraniczny + tłumaczenie.


Jezeli chodzi o kase, to ludzie ciagle cos laduja, sam osobiscie juz wydalem spora sumke a gram dopiero 2-3 miesiace, ludzie laduja po 10-50mf tak zeby sie tylko pobic itd... wiec moim zdaniem na pewno by sie cos dzialo jezeli by bylo jakies rozszerzenie lub dodatek, nawet jakby stworzyc jakis serwer np z resetami, wbijasz 100 i robisz cos w stylu rebornu, tez dobra sprawka, duzo jest sposobow, rowniez dodac jakies oferty do sklepu itd... jakies paczki premium... ludzie by sie zalapali na to.

Widze MiT ze masz bardzo negatywne nastawienie, community jest male ale to by zawsze mozna bylo zmienic, sami mamy discorda dla ludzi z gierki nie jest nas duzo ale troche tych osob jest.


Lubię czytać argumenty "tego typu" zarówno jak i te po łebku wysnute wnioski. No ok, pewnie masz rację. "Co ja wiem" : )

@Regul,
cytując klasyk "Nie chcieliśmy zbyt wiele, ale nie dostaliśmy i tego."


Powiem tak, jesli problemem jest kasa to kase sie znajdzie, patronaite czy inne portale moga pomoc okreslic kwote i pal.

[ Dodano: 26-10-2022, 02:58 ]
gra ma potencjal po tylu latach
 
 
vif
Użytkownik


Level: 1
Dołączył: 15 Gru 2022
Wysłany: 15-12-2022, 08:49   

Gdyby twórcy wzięli się za MFO2, to ta gra przeżywałaby drugą młodość. Ktoś z was gra w taką grę jak Fallen Sword? Jest to angielska wersja MFO, jest mega rozbudowana 1,068 Quests.
6,952 Creatures
15,689 Items
295 Master Realms.
6,051 Realms
522 Shops
518 Relics
Setki zadań, tysiące broni, od zwykłych po legendarnych i epickich, normalnie w tej grze jest co robić, a nie tylko w 5 min zjechać wszystkie punkty jak w MFO2 czy 3. Polecam sprawdzić sobie na YT lub zagrać sobie przez chwilę. Online jest ciągle na poziomie 150-300 osób.
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 17-12-2022, 10:29   

MFO2 nie będzie rozwijane w dużym stopniu, bo jest MFO3 - to chyba logiczne.
Aby MFO2 żyło "dawnym życiem" - nie wystarczy reklama czy patronite.
To należałoby postawić nowe serwery, zatrudnić ludzi którzy by napisali fabułę od nowa oraz testerów, dodatkowo trzeba rozbudować istniejący system walk tak aby wyeliminować bugi oraz poświęcić dużą ilość czasu - choć i tak nie powiedziane że to wypali ;)
Z takich must have: platforma pod mobile, wielojęzyczna wersja gry i aktualny regulamin.
Co fajnie byłoby dodatkowo ujrzeć/poprawić w grze? Tool'e do przeliczania statystyk i parsery walk.
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom