Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
targ- oferty
Autor Wiadomość
pawel_tiger 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Pawel_123/tiger_fish
Level: 290
Świat: 1+2+4
Wiek: 28
Dołączył: 27 Lis 2008
Skąd: Żurawica
Wysłany: 16-01-2023, 17:30   

Cytat:
w tej chwili na s6 jest do licytacji skrzydlaty pierścień od mistrza gry, gracz z 600lvl specjalnie obniżył swój poziom tylko żeby kupić ten artefakt.


Kupowanie niepotrzebnego eq przez high lvle to czysta złośliwość, nie mam pojęcia po co to robią, i tak jest mało graczy to jeszcze celowo utrudniają innym życie. Ale chyba nie ma na to rozwiązania, tak jak mówisz jak ktoś jest zdeterminowany to zawsze znajdzie sposób, zwłaszcza na świecie na którym wszystko jest dozwolone.
Cytat:


Dlatego uwazam ze przeniesienie postaci z s3 na s1 powinno odbyc sie po uprzednim wyzerowaniu rankingu i zlota. Pozostaje kwestia expa ale tego juz w ten sposob nie daloby sie zrobic...

No właśnie, a myślę że jednak exp jest znacznie istotniejszy niż ranking czy złoto, które można dość szybko nadrobić (a nawet kupić jak ktoś się uprze). Dlatego moim zdaniem to nierealny pomysł, jakiekolwiek łączenie światów w tej chwili jest mało realne ze względu na zbyt duże różnice pomiędzy światami
_________________
Moje postacie:
Pawel_123: 301lv, trzykrotne ukończenie fabuły bez wykorzystania nawet jednego punktu MF :)
tiger_fish: 122lv, próbuję swoich sił magiem ;)
 
 
my-adventure



Level: 1
Dołączył: 22 Sie 2007
Wysłany: 16-01-2023, 22:54   

już kiedyś pisałem, jeśli tylko by gracze chcieli to by wytkneli palcem co im dokładnie nie pasuje i co ich zadowoli, ale po prostu nie chcą widocznie, więc zostawmy już ten temat w spokoju. nie ma łączenia światów i kropka. niech sobie będzie co jest, niech każdy sobie siedzi na swoim świecie i narzeka że mało graczy itp :mrgreen: ważne że kasa się adminowi zgadza, s1 i s3 grajcie offline, a s6 i s5 wojujcie sobie z graczami. bywajcie ;)

mfo2 nie zamkną z przychodem czy bez, bo utrzymanie właściwie za darmo a i jeszcze przypływ złotówek jest zadowalający. Zero wysiłku a kasa się sypie, na miejscu administracji też byście się cieszyli :> mfo3 jest obecnie tylko rozwijany (w ślimaczym tempie, ale jest. więc nie dziwota że w 2jce nic już nowego niezawita. brak czasu i chęci)

cieszcie się tym co macie
Soczystyyy planuje zwołać graczy, zareklamować grę swojej widowni, więc może na chwile coś gra odżyje. trzymajta kciuki, ale na rozwój gry nie liczcie, poza nowymi odpłatnymi usługami ;)
 
 
GalaxyPL 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 56
Świat: 3
Dołączył: 17 Gru 2022
Wysłany: 20-01-2023, 16:44   

Zróbcie coś na moderowanych, jakiś bot o nicku Champion na grubo ponad 200 lvlu wykupuje wszystko co się da, włącznie z itemami dla low lvli. Nie można sobie głupiej broni wylicytować, bo bot wszystko skupuje, chociaż nie wiem po co mu to... Powinien być LIMIT, że taki 200+ lvl może kupować itemy max. 150+ lvl...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom