Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: ADIHC1
06-12-2007, 12:49
Pare pomysłów, c.d. ;)
Autor Wiadomość
Zyga 
Użytkownik Roku 2007!



Profesja: Wojownik
Nick: Andachiel
Level: 199
Wiek: 32
Dołączył: 23 Kwi 2006
Skąd: Gliwice
Wysłany: 17-03-2007, 14:27   Pare pomysłów, c.d. ;)

Oto kilka moich nowych(a czy zbednych to wy ocenicie) propozyji ;)

Nie komentujcie nic w stylu: "przeciazy sie server" i takie tam... kazda madyfikacja jest zwiazana z obciazaniem serva ^^"


1.Modyfikacja szukajki.

Jestem za wprowadzeniem w opcji szukaj : albo danego numeru gg albo adresu IP (wiem ze niektórzy maja zmienne...ale to na dana chwile)
Nie raz tak mam ,że ktoś do mnie pisze na gadu i nie ma pojecia z kim gadam :P
Zeby miec pewnosc kto to: dobrze by bylo w szukajcie sprawdzic kto to wpisujac numer gg(moze akurat bedzie wpisany) albo numer IP ktory wyswietla nam w GG :)

Zreszta w ten sposob byloby wiadomo ile osob gra na jednym IP w danej chwili :)
A jesli niematego zgloszonego no to...banned :P

2.Maly nakazik.

Nie irytuje was to ze na wyzszych lvlach 100+ juz totalnie nie ma z kim walczyc a jak sa osoby online to mowia: "nie i juz"
Po prostu inikaja walk jak sie da. TA GRA LEGA NA WALCZENIU A NIE CHOWANIU SIE :!: :evil:

A wiec mozna by bylo wprowadzic "nakaz" walczenia przynajmniej 1 raz na tydzien~dwa o Exp... !
W ten spoob przynajmniej w minimalny spoob walki by sie odgrywały.
Konsekwencjami tego ,że ktos niewalczy moze byc np... 2krotnie wolniejsze odnawianie pkt albo codzinnie zmiejszanie kasy o ... np 15%. nOnie wiem tu moze byc cokowielk.
Wazne zeby inni tez zaczeli chociaz troszke walczyc :)

Jezeli masz vll mniejszy od 90 to sie w tym punkcie niewypowiadaj ;)

3.Depozyt.

Wiem ,że juz było i to z Miiiiilon razy :P ale ja tro sprezyzuje.

Teraz po up-date naprawde baaardzo duzo itemkow doszlo i sam mialem przy sobie ich dobre 40+(nieuzywanych) depo+...
Depoyt powinin byc powiekszyny przynajmniej do tych 6 miejsc a nawet 7~8 bo czasami szkoda jakiegos very dobrego przedmiotu :)
Ja w dp nietrzyma,m rzeczy na sprzedaz tylko takie ktore zmieniam z walki na walke.
Uwazam ,że lepiej jakby usunieto ten bład(nie wiem czy on jest specjalny) ze jak konczy sie aukcja to trafia przediot do DP...
A wprowadzono wiecej miejsc. Byloby to duzo bardziej konwencjonalne :)

4.PW w tabelce "Gracze".

Teraz tabelka wyglada nastepujaco:



A nie lepiej gdyby wygladało to tak? :)



Wtedy mozna by bylo wysylac wiadomoc odrazu z mapy ;)

5.Przyjaciele/wrogowie.

Skoro jest lista przyjaciól to czemu niemoze byc lista wrogów? :)

6.Notatnik.

W zakladce profil moglby bys taki maly notatniczek w ktorym notowalibysmy sobie najwazniejsze rzeczy ;) (szybko i pod reka)

7.Nowa zakladka.

W zakladce wiadomosci powinna byc dodana taka mini zakladka (tak jak raporty, napisz itp...) "wysylane"

Czasami szczerze sie gubie co komu wysylam :P


Oceniajcie w podpuktach ;)

Pozadro, Andachiel


-------
edit: blad w podpunktach :P
_________________
Ostatnio zmieniony przez Zyga 17-03-2007, 15:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 17-03-2007, 14:45   Re: Pare pomysłów, c.d. ;)

1. Ja nie podaje gg w profilu, wiec mi to obojetne - za duzo
noobow gra, palec bolalby od klikana w 'Zablokuj' :-P

2. Do 100lvl jeszcze mi troche brakuje, ale pomysl mi sie nie
podoba - przed upem dalem w prezentacje, ze nie walcze do
odwolania - i walczyc nie bede, poki nie skompletuje takiego
eq jakiego chce i nikt mnie do tego nie zmusi - conajwyzej
niech mnie goni po mapie jak expie na potworach, ale zadnych
nakazow!

3. Mi to nie potrzebne - i tak wszystko nosze przy sobie, mam
tam tylko przedmioty, ktore ostatnio kupilem w promocjach -
wiekszosc jest niewiele warta, a reszte musze miec przy sobie,
bo jestem hybryda i musze miec ciuszki, zeby sie przebrac ;)

4. Tu tez jestem neutralny - zawsze moge sobie skopiowac nick
gracza i napisac mu pw..

5. Wystarczy zmienic nazwe z 'Przyjaciol' na 'Obserwowani' i
nie bedzie problemu - poza tym i tak pewnie tam trzymasz i
wrogow i przyjaciol ;)

6. Notatnik to ja mam na pulpicie, a nawet folder 'mfo' z
potrzebnymi mi rzeczami, wiec mi to obojetne ;)

7. Bylo chyba cos o tym niedawno - czasami nie pamietam co
komu wyslalem, wiec by sie przydalo..

btw. pierwszy :-P
 
 
SaPeRe AuDe 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 1
Wiek: 33
Dołączył: 31 Gru 2006
Skąd: St-ce
Wysłany: 17-03-2007, 14:53   

1. Pomysł niepotrzebny... gadasz z kimś na gg to możesz sie spytać jaki ma nick. nie chce Ci powiedzieć - zablokuj go. Po co z takim rozmawiać xD
2. N/C lvl<90
3. W depo ja bym nic nie zmieniał tak przynajmniej można wygrać więcej itemków przez walkę... powiększenie depozytu by ułatwiło grę... pomyśl sobie jaką masz radość jak wypadnie Ci z kogoś unikalny item :)
4. No może być choć to tak czy siak można kliknąć w profil i tam napisać PW ale to byłoby ułatwienie. Dodam też że przydałoby się aby był widoczny czas ochrony członków teamu ;)
5. Przydaliby się wrogowie xD dałbym tam graczy których wole unikac... :)
6. Oj takich tematów też już sporo było. Zawsze powtarzałem że to przydatna rzecz.
Można byłoby sobie zanotować jakieś zadania czy questy.
7. Wszystko jedno.
PS: masz dwa piąte punkty :-D
_________________

 
 
MapY
[Usunięty]

Wysłany: 17-03-2007, 14:54   

3. Dosyć dobre rozwiązanie.

4. Chyba tak będzie lepiej to wyglądać :)


5. Już kiedyś dawno to proponowałem, jak nie było, tak nie ma i chyba nie bedzie, a szkoda :(
 
 
skulio 
Użytkownik



Level: 1
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2006
Wysłany: 17-03-2007, 15:27   

1. 50/50- Wg. mnie niepotrzebny pierdół.
2. Nie- Mam mniejszy lvl (mój najwyższy to był około 80) ale irytuje mnie to... Nie możesz kogoś zmuszać do czegokolwiek! I ta gra wcale nie polega na walce czy chowaniu się tylko na przechodzeniu kolejnych etapów fabuły, a to w jaki sposób ktoś to robi to tylko jego sprawa.
3. Tak- 8 to trochę za dużo ale 6-7 mi pasuje.
4. Tak- Tak. Ten pomysł jest dobry. Nie obciąża serwera, a jest przydatny.
5. Nie- Pomysł do kitu... Wystarczy zmienić nazwę zakładki na np. "kontakty" i masz tam i przyjaciół i wrogów.
6. Nie- Niepotrzebne zawalanie bazy danych śmieciami. To już lepiej zrobić ogólną zakładkę "Zadania" z podanymi obecnie podjętymi zadaniami.
7. Tak- Ale pojemność tej zakładki powinna być znacznie mniejsza i wszystkie najstarsze wiadomości powinny być usuwane z niej automatycznie.(ze względu na zaśmiecanie bazy danych)
_________________
 
 
Singami 
Użytkownik



Level: 666
Wiek: 30
Dołączył: 24 Paź 2005
Skąd: K-ce
Wysłany: 17-03-2007, 15:32   

Zyga napisał/a:
1.Modyfikacja szukajki.

Jestem za wprowadzeniem w opcji szukaj : albo danego numeru gg albo adresu IP (wiem ze niektórzy maja zmienne...ale to na dana chwile)
Nie raz tak mam ,że ktoś do mnie pisze na gadu i nie ma pojecia z kim gadam
Zeby miec pewnosc kto to: dobrze by bylo w szukajcie sprawdzic kto to wpisujac numer gg(moze akurat bedzie wpisany) albo numer IP ktory wyswietla nam w GG

Zreszta w ten sposob byloby wiadomo ile osob gra na jednym IP w danej chwili
A jesli niematego zgloszonego no to...banned

Po co? A na GG nie możesz się gościa zapytać? Ja zawsze jak nie mówią kto to groże blockim. Zawsze działa :D Co do IP, to po co w profilu? Mnie i innym na pewno jest to niepotrzebne.
Zyga napisał/a:
2.Maly nakazik.

Nie irytuje was to ze na wyzszych lvlach 100+ juz totalnie nie ma z kim walczyc a jak sa osoby online to mowia: "nie i juz"
Po prostu inikaja walk jak sie da. TA GRA LEGA NA WALCZENIU A NIE CHOWANIU SIE

A wiec mozna by bylo wprowadzic "nakaz" walczenia przynajmniej 1 raz na tydzien~dwa o Exp... !
W ten spoob przynajmniej w minimalny spoob walki by sie odgrywały.
Konsekwencjami tego ,że ktos niewalczy moze byc np... 2krotnie wolniejsze odnawianie pkt albo codzinnie zmiejszanie kasy o ... np 15%. nOnie wiem tu moze byc cokowielk.
Wazne zeby inni tez zaczeli chociaz troszke walczyc

Jezeli masz vll mniejszy od 90 to sie w tym punkcie niewypowiadaj

Wypowiem się, bo wiem jak to jest na wyższych lvlach. Pod miastem stoją anty, i co? Musisz walczyć? A co z osobami których nie ma? Wchodzę na konto po miechu a tu 0g... Albo niepełne ruchy... Żal poprostu.
3.Nie wypowiadam się, niezgodne z regulaminem...
4.Łatwe i przydatne :D
Zyga napisał/a:
5.Przyjaciele/wrogowie.

Skoro jest lista przyjaciól to czemu niemoze byc lista wrogów?

Bo po co? Lepiej wprowadzić oznaczniki :mrgreen: i :evil: , wtedy będzie wiadomo kto jest kto. A właśnie... ty chyba nie zapomnisz że gościa nie lubisz, nie?
Zyga napisał/a:
6.Notatnik.

W zakladce profil moglby bys taki maly notatniczek w ktorym notowalibysmy sobie najwazniejsze rzeczy (szybko i pod reka)

Włącz se notatnik na windzie
Zyga napisał/a:
7.Nowa zakladka.

W zakladce wiadomosci powinna byc dodana taka mini zakladka (tak jak raporty, napisz itp...) "wysylane"

Czasami szczerze sie gubie co komu wysylam

Ale by były lagi... Te 1000000 wiadomości zostające na servie... Po co ci to?
_________________
 
 
Pitazboras 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 220
Wiek: 25
Dołączył: 05 Sty 2007
Skąd: Kraków
Wysłany: 17-03-2007, 16:27   

1.Modyfikacja szukajki.
Szukanie IP mi się nie podoba, niektórzy mogą sobie nie życzyć udostępniania go. A jak ktoś ujawnia numer gg, to już inna sprawa, więc czemu nie.
2.Maly nakazik.
Nie, nie i jeszcze raz nie. Kto ci powiedział, że gra polega na walce z innymi graczami? Ja na stronie głównej widzę:
Cytat:
Naszym celem jest uwolnienie brata z rąk złego Thanarga, a przy okazji (jak to w grach RPG bywa) uratowanie świata przed atakiem złych mocy.

Nie wolno nikogo zmuszać do walki. Już były propozycje przymusowych pojedynków, a teraz to?
Tak swoją drogą: Ja mam 91 level, ale czemu ci poniżej 90 mają się nie wypowiadać? Zmiany dotknęłyby też ich (chyba że chcesz inaczej). Może od razu napiszesz, żeby wypowiadali się tylko ci, którzy popierają twój pomysł?
3.Depozyt.
Ileż razy to już było wałkowane? Propozycja niezgodna z regulaminem - powinieneś dostać ostra.
4.PW w tabelce "Gracze".
Ja tam PW rzadko wysyłam, ale czemu nie. Niektórym pewnie to ułatwi życie.
5.Przyjaciele/wrogowie.
Przyjaciel czy wróg - w praktyce na jedno wychodzi - można by zmienić nazwę na "Obserwowani".
6.Notatnik.
Niepotrzebne:
1. Możesz skorzystać z kartki i ołówka.
2. Możesz skorzystać z systemowego notatnika.
3. Porządne przeglądarki oferują notatki wewnątrz programu - tak samo poręczne, a nie obciąża serwera.
7.Nowa zakladka.
W sumie by się przydało, chociaż faktycznie zapychałoby bazę danych.
 
 
Zyga 
Użytkownik Roku 2007!



Profesja: Wojownik
Nick: Andachiel
Level: 199
Wiek: 32
Dołączył: 23 Kwi 2006
Skąd: Gliwice
Wysłany: 17-03-2007, 17:17   

-Depozyt: mylisz sie... ;) ja powiedzialem ZE ZAMIAST TEGO "BLEDU" BEDZIE WIECEJ MIEJSC.
A to jest spora roznica :)

-Obserwowani-czemu nie ^^"

-oczywiscie ,że moge z innych żródeł korzystac, ale popatrz na to z innej stony.
Grasz z MF nagle chcesz cos zapisac przypomniec sobie cos, wbijsz do zakladki profil i masz.
Albo jestes w kafejce i co? masz to po prostu pod reka(w profilu)
A zajmuje to tyle a nawet z 20+* mniej od prezentacji. Tam mialbys pare slów/zdań.
A zobacz ile masz linijek z 'powitaniu' swojego profilu ^^"

CO do nowej zakladki to... po prostu musialyby sie co jakis czas same usuwac te wiadomosci wysylane...w koncu server by sie przepchal :P


Acha...faktycznie MapY, twoj pomysl z tą 'szybka' wiadomoscia jest lepszy :P przynajmniej fajniej wyglada ;) dzieki za sprostowanie :)

edit: CO przed to rozumimem? ;) ze taki notatnik zojmuje 20razy mniej liter/słow/miejsca na servie co prezentacja ;)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Zyga 17-03-2007, 17:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pitazboras 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 220
Wiek: 25
Dołączył: 05 Sty 2007
Skąd: Kraków
Wysłany: 17-03-2007, 17:35   

Cytat:
-Depozyt: mylisz sie... ;) ja powiedzialem ZE ZAMIAST TEGO "BLEDU" BEDZIE WIECEJ MIEJSC.
A to jest spora roznica :)

Błąd powinien zostać usunięty (jak to bywa z błędami), a 4 miejsca pozostawione. Twoja propozycja się zbytnio nie różni od reszty. Były już zarówno propozycje zwiększenia depozytu, jak i wyeliminowania błędu. Propozycja obu na raz też, o ile dobrze pamiętam.
Cytat:
Grasz z MF nagle chcesz cos zapisac przypomniec sobie cos, wbijsz do zakladki profil i masz.

W wewnątrzprzeglądarkowym notatniku jest to jeszcze prostsze.
Zyga napisał/a:
Albo jestes w kafejce i co? masz to po prostu pod reka(w profilu)

Do kafejki też możesz nosić kartkę i ołówek/dyktafon/komórkę. Albo możesz sobie umieścić wiadomość na koncie mailowym.
Zyga napisał/a:
A zajmuje to tyle a nawet z 20+* mniej od prezentacji. Tam mialbys pare slów/zdań.
A zobacz ile masz linijek z 'powitaniu' swojego profilu ^^"

Co przez to rozumiesz?
 
 
dislike 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 180
Wiek: 35
Dołączyła: 28 Lis 2006
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 17-03-2007, 23:30   Re: Pare pomysłów, c.d. ;)

1. Modyfikacja szukajki
Nie. - wg mnie niepotrzebne.. a zpaytanie "kim jestes?" nie boli...
a klamstwo chyba odrazu poznasz? ..
ubostwiam 12latkow twierdzacych iz maja 20stke :)

2. Maly nakazik
Nie... ; / calkowite nie..
mam teraz zpsuta postac^^", duzo propozycji od oosb ktores sie resnely .. i anty..
i chce miec to prawo napisania im NIE .... i posiadania swietego spokoju
A ta gra .. polega na dobrej zabawie ;) oraz kombinowaniu :)

3. Depozyt
Mi to zbedne .. najwazniejsze iz owy depozyt jest.
Ale nei obrazilabym sie = chetnie przyjme do wiaodmosci ;)..
jesli sie powiekszy ...
choc pomijajac wyjatki wiekszosc nowego eq ...
nie jest nadzwyczaj warta trzymania w depo.

4. PW w tabelce "Gracze".
Na Tak :) w wersji estetycnziejszej MapYego :)

5. Przyjaciele/wrogowie.
Gdzies tu na forum byla propozycja aby owa zakladka byla na gorze po prawej ...
i ja tego bym chciala :) .. bardziej niz zmiany nazwy zakladki ...
bo nazwa zakladki .. i jej zawartosc widoczna tylko dla mnie ..
to maly problem .. maly szczegol :)

6. Notatnik
Nie.. bo uwazam za zbedny... mimo swej sklerozy...

7.Nowa zakladka.
Tak! nie byloby pomowien iz... cos jest nie tak...
iz napisalam cos czego nie pisalam :)
 
 
Zyga 
Użytkownik Roku 2007!



Profesja: Wojownik
Nick: Andachiel
Level: 199
Wiek: 32
Dołączył: 23 Kwi 2006
Skąd: Gliwice
Wysłany: 18-03-2007, 09:22   

Hmm...czasami mnie sciemniaja ale to faktycznie blahostka :P

irytuje mnie czasamem jak jest 15osob on-line z ktorymi moge walczyc ale kazdy siediz w miescie i mowie ze nie teraz, bedzie robil resa itp... :?

No tak, ale jest eq ktore naprawde warto do dp showac, jak chodzby pare niewytrenowanych gemow kosciane oblicze czy lustrana zboje :)

Co do tego wygladu z szybą PW... myslalem jak tam wcinać te karteczke alu juz dalem tak obok nicku ^^"
Tylko na pomysł sam wpadlem i niemusialem z nikad zgapiac(to sie liczy :) )

Notatnik to pare literek... ;]
w prezentacji masz tego duzo wiecej :P wiec nie oPciaży servera ;)
Co innego jakby w tym notatnigu był "przypominacz" -cos takiego jak na fonie(to byu juz obciazyja nieziemko serv :P )

Dokladnie Dislike :) przynajmniej mozna by bylo udowodnic ze sie danej wiadomosci niewysylalo ^^"


Zapraszam do innego tematu moje propozycje czesc1 :)
_________________
 
 
Q.U. 
Użytkownik


Level: -1
Dołączył: 28 Gru 2006
Wysłany: 18-03-2007, 10:29   

No to jazda...
1
Mnie mało potrzebne myślę, że mogłoby to uderzać w co poniektórych. Nie każdy chce podawać swoje IP ani nr gg, tak czy inaczej mało ważny problem. Zawsze można spytać rozmówcę...

2
Na nie :wink: już wiadomo dlaczego, nie można zmuszać graczy do walki. A gra nie polega na walczeniu, tylko na przejściu fabuły, oraz na zabijaniu bossów i potworów (jako, że jest to konieczne do przejścia fabuły). Jasne, że fajnie jest sobie powalczyć, ale walki pvp są dodatkową opcją. Tym bardziej po update kiedy nikt nie ustatkował statów z eq, nie ma nabitych gemów lub tonie w złomie na sprzedaż.

3
Tak jak zawsze, depozyt powinien być większy a błąd zostać naprawiony. Obecnie i tak panuje samowolka, i każdy trzyma tam co chce i ile chce. Gdyby uniemożliwić trzymanie tam nadmiaru przedmiotów można by nawet go powiększyć. I tak się serwer odciąży, ludzie obecnie trzymają tam z 20+ rzeczy, więc przy 7 czy 8 max i bez buga i tak wyjdzie lepiej. PS może jakiś quest na powiększenie depo z 4 do tych 7 czy 8, np. w Eliar? Wtedy nie będzie trzeba przejmować się postaciami 1 lvl zawalającymi sobie depo...

4
Oczywiście na tak.

5
Jako tako zbędne, jestem raczej za pomysłem aby nazwać to "obserwowani" i dodać znaczki wskazujące na to czy to wróg czy swój... po co 2 rubryki na coś takiego??

6
Mam notatnik i długopis na biurku... więc mnie tam raczej bez różnicy.

7
Tak. Mogłyby się auto-kasować po np. 4 dniach, żeby serwera nie zawalić... + nie można ich usunąć samemu... + wgląd dla GM w tą zakładkę u każdego gracza, i byłby koniec z robieniem SSów wiadomości łamiących regulamin, po porostu dajemy GMowi namiary a on sprawdza jakie wiadomości ten ktoś wysłał...
Ostatnio zmieniony przez Q.U. 18-03-2007, 10:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
martin12345 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: martin123154
Level: 48
Dołączył: 22 Sty 2006
Skąd: Gdansk
Wysłany: 18-03-2007, 10:30   

1. No... taki sobie pomysł

2. Więc nic nie mówie :D

3. Jestem na tak bo to jest problem. Nie mam miejsca i musze to trzymac luźno ktoś zaatakuje dedne i czasami móze być po uzbrze

4. Mi to obojętnie bo to takie "duperele". Drobnostki.

5.a po co? co ten wróg da? Że np nie może do ciebie pisać? to ignorka daj

6. Nie, od tego jest World albo Exel ;)

7.skrzynka nadawcza? Taaak
_________________
ooo tak.. www.runescape.com - gra marzeń
www.gryzinternetu.blog.onet.pl - mój nowy blog zapraszam ;)
9dragons RULEZZZZ

newsy o koncie:

wrocilem do gry zrobilem nowe konto na swiecie 2..


 
 
Pitazboras 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 220
Wiek: 25
Dołączył: 05 Sty 2007
Skąd: Kraków
Wysłany: 18-03-2007, 11:31   

Zyga napisał/a:
irytuje mnie czasamem jak jest 15osob on-line z ktorymi moge walczyc ale kazdy siediz w miescie i mowie ze nie teraz, bedzie robil resa itp... :?

Mówi się trudno. Tak jak napisałem, w tej grze nikt nie ma obowiązku walczyć i mam nadzieję, że się to nie zmieni. Wymuszanie czegoś na graczach nie jest dobrym pomysłem. Równie dobrze możnaby wymagać, żeby gracze przechodzili fabułę albo expili (bo mnie irytuje jak na wyższym poziomie nie mam z kim walczyć). Bez sensu.
Zyga napisał/a:
No tak, ale jest eq ktore naprawde warto do dp showac, jak chodzby pare niewytrenowanych gemow kosciane oblicze czy lustrana zboje :)

Cały czas z depozytem jest taki problem, że teraz rzadko z graczy wypada coś wartościowego. Jeśli chcecie wprowadzić tak duży depozyt to może w ogóle wyeliminować depozyt i ustalić, że z graczy przedmioty nie wypadają? Wtedy mógłbym być za.
Q.U. napisał/a:
Nie każdy chce podawać swoje IP ani nr gg

Jak już wpisał gg w profilu, to chyba znaczy, że chce podawać. Ale IP faktycznie - nikt nie wpisuje w profilu, pisałem o tym wcześniej.
 
 
Zyga 
Użytkownik Roku 2007!



Profesja: Wojownik
Nick: Andachiel
Level: 199
Wiek: 32
Dołączył: 23 Kwi 2006
Skąd: Gliwice
Wysłany: 18-03-2007, 14:13   

Pitazboras: Widzę ,że kochasz krytykować :cool:

No tez fakt... zmuszać sie nie powinno ale musi być jakiś sposób aby niektórzy cześciej walczyli z graczami :)

Jak jesteś anty to nie musisz sie martić o to że cos ci wypadnie bo walczysz tylko z jedną profesją.
Co innego jak jesteś hybryda i na każdą walkę masz inne eq...
Ostatnio mi poleciała lodowa zbroja :?
Ja i tak co chwile cos wyciągam z dp i wsadzam wiec ten 'bug' nie jest mi nawet potrzebny.
Nie jestem takim "chomikiem" jek flowtation czy fanatyko :P


Cytat:
5.a po co? co ten wróg da? Że np nie może do ciebie pisać? to ignorka daj

Oj zastanów sie co to może dac ;) a po co moze byc lista wrogó co? ^^"

Cytat:
6. Nie, od tego jest World albo Exel ;)

Worda i Exela też nie masz calyc zas pod ręka :) - powiedzmy ,że niejestes na swoim kompie albo szybko chcesz soc zapisać :) (raz dwa i masz notatnik w profilu ^^")
obciazenie serva-prawie ,że brak-zdecydowanie mniej niż przy skryptach html(wkońcu tam litanii nie bedziesz pisał :P )
Przydatne?-jak najbardziej =)

Cytat:
7
Tak. Mogłyby się auto-kasować po np. 4 dniach, żeby serwera nie zawalić... + nie można ich usunąć samemu... + wgląd dla GM w tą zakładkę u każdego gracza, i byłby koniec z robieniem SSów wiadomości łamiących regulamin, po porostu dajemy GMowi namiary a on sprawdza jakie wiadomości ten ktoś wysłał...


Hmm...istnieje cos takiego jak prywatnosc osobista ;) - raczej by to słuzylo do udowodnienia niewinnosci albo sprawdzenia co sie komu wysyłało(ja czasami niepamietam ^^" )

Na razie chyba wszystko ^^"
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom