Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
24-02-2015, 23:36
Blokada po zatwierdzeniu pojedynku
Autor Wiadomość
Cedos 
Użytkownik



Level: 55
Dołączył: 29 Cze 2007
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 01-07-2007, 00:45   Blokada po zatwierdzeniu pojedynku

Nie wiem czy było, ale nie moge odszukać.

Proponuję, aby po zatwierdzeniu pojedynku pojawiała się blokada resa, oraz blokada awansu powyżej lev przeciwnika ( coś jak było w turniejach ) po pojedynku jeżeli postać w międzyczasie zdobyła expa lev by automatycznie rósł.
Po ostatnim czerwcowym turnieju powstała taka paranoja że szkoda słów. powiem przykład z życia wzięty. Mając 55 lev wysyłam pojedynek do gościa, który też ma 55 lev jest godz 19, a na 20 walka. Po godz 20 loguje sie żeby zobaczyć walke a tu co widze? Widze moją walke z gościem, który ma 64 lev, to chyba lekka przesada.
Dopiero po tym fakcie pojawiła się informacja o blokadzie wzostu leveli, ale ponad 1,7 k ranku w plecy :evil:

pozdrawiam

[ Dodano: 01-07-2007, 00:57 ]
c.d
w uzupełnieniu napisze, że jezeli postać po zatwierdzeniu pojedynku awansuje to oczywiście niech ten lev bedzie widoczny, ale żeby nie mogła rozłożyć statów i tu przydała by się jakaś informacja czy oznaczenie że postać na zablokowane rozłozenie statów

pozdrawiam
 
 
 
fnatic 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Shinro
Level: 666
Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2007
Skąd: Gdynia
Wysłany: 01-07-2007, 01:40   

Cedos napisał/a:
c.d
w uzupełnieniu napisze, że jezeli postać po zatwierdzeniu pojedynku awansuje to oczywiście niech ten lev bedzie widoczny, ale żeby nie mogła rozłożyć statów i tu przydała by się jakaś informacja czy oznaczenie że postać na zablokowane rozłozenie statów

pozdrawiam
statow i eQ powyzej lvl a z resami to jak najbardziej za g:) juz mialem tak 2 razy 3,5 k ranq w plecy g:\
_________________
 
 
 
xSonnyx
[Usunięty]

Wysłany: 01-07-2007, 02:21   

Jak najbardziej ZA ;) Też tak miałem, wysłałem poja do 5lvl'a około 17-18 a o 20 koleś miał 9 lvl i mnie zatuśtał z Tasaka :|

żal...
 
 
Sir_Fatum
[Usunięty]

Wysłany: 01-07-2007, 06:29   

Za , wiele razy na s1 mialem ttakie sytuacje ze wysylam poja gosc go przyjmuje robi resa i wygrywa , albo jak mialem 87 lvl wyslal mi poja 86 i jak doszlo do poja to on sobie na ruchach nabil 90 no i wtopilem

wiec jak najbardziej za
 
 
Arisek 
Użytkownik



Level: 997
Wiek: 29
Dołączył: 28 Cze 2007
Skąd: Słupca
Wysłany: 01-07-2007, 10:09   

Też jestem na tak

Robi to się tak muwisz gostkowi żeby ci wysłał poja przyjmujesz go jak jest o 20 to 19 55
_________________

 
 
Cedos 
Użytkownik



Level: 55
Dołączył: 29 Cze 2007
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 01-07-2007, 14:34   

Widzę że propozycja niektórym sie spdobała, może trzeba ją dopracwać ale pomysł jest.

Wypowiadajcie się na ten temat

pozdrawiam
 
 
 
MapY
[Usunięty]

Wysłany: 01-07-2007, 14:41   

No, to będzie dobre.
Nowe 2 opcje przy wysyłaniu pojedunku:
- Odkładanie EXP, czyli na takim Lv jakim przyjmnie pojedynek na takim się walczy
- Blokada reseta statów
 
 
Lag 
Użytkownik



Level: 1
Dołączył: 13 Lut 2007
Wysłany: 01-07-2007, 17:04   

jak najbardziej ZA, mi sie osobiście nie zdarzyło by ktoś przebił mnie w lvl np. o 3 poziomy i walka była nie równa bo nie gram na poje ;) )) ale sądze że ludzią sie to przyda i dlatego jestem na tak :D
_________________
 
 
DzikI 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: ReCy
Level: 126
Wiek: 32
Dołączył: 24 Lis 2006
Skąd: ZaKoPiEc CiTy ;)
Wysłany: 02-07-2007, 08:18   

Na TAK, heh nie raz tesh tak miałem, że ktoś wysyła poja, a później okazuje się, że ma kilka lvl wyżej ;)
 
 
 
RaMzEs 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Dołączył: 02 Lip 2007
Wysłany: 03-07-2007, 20:06   

Ok, bardzo trafna propozycja, jestem jak najbardziej na tak :): ):)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom