Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
24-02-2015, 23:36
Walki turniejowe
Autor Wiadomość
Kulfon i Monika 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 105
Wiek: 32
Dołączyła: 02 Lip 2007
Wysłany: 05-07-2007, 16:41   Walki turniejowe

mam tutaj taką propozycje co do walk turniejowych...

walki turniejowe powinny byc przydzielane lvlowo -/+ 3 lvle, grupa jest np od 85-100 lvla, ja mialam 90 lvl i przydzielili mi walke ze 100lvlem i w ten sposob zakonczylam turniej, kazdy powinien miec szanse zawalczyc z rownym sobie

tutaj jest jedna niesprawiedliwa walka http://s1.my-fantasy.net/...p?r_id=13081408
chociaz sie meczyl to wygral, gdyby przydzielali lvlowo, bym zaszla dalej niz do drugiej rundy

tutaj jest druga walka niesprawiedliwa
http://s1.my-fantasy.net/...p?r_id=13520215
chociaz to ja tym razem mialam wyzszy, on szans nie mial, szkoda mi takich, nie mial okazji sie wykazac z rownymi sobie

w turniejach sie placi 5 MF i niektorzy chca sprobowac szczescia i wysylaja smsy bo chca wystartowac w turnieju, a tu pierwsza walka z kilka lvli wiekszym kolesiem i nie ma szansy zadnej na wygrana i daremne pieniadze na pkty MF
 
 
Hellraiser 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 156
Wiek: 32
Dołączył: 20 Sty 2007
Skąd: Terespol
Wysłany: 05-07-2007, 16:47   

Turniej nie jest obowiązkowy: nie musisz w nim uczestniczyć!
Widziałem wieeeele walk turniejowych w której różnica nawet 8 lvli nic nie dawała ( w ten sposób pokonałem swojego czasu gracza ''fero'') więc...
Wy już naprawdę nie macie co robić z pieniędzmi od rodziców, którzy płacą wam za telefony, wysyłacie ciągle te smsy byleby nabić większy rank, lvl, itp -.- Leczycie kompleksy? Przyznam się że na tą grę wydałem 23 zł ( 2 resety, 1 es na ruchy) i uważam te pieniądze za stracone. Bo mogłem wydać je na rozmowy z przyjaciółmi, rodziną, itp. A wy na zabój je wysyłacie... Ludzieee... Znam ludzi którzy nie wydali ani grosza na gry online, a są w nich rewelacyjni.
_________________
 
 
 
TheMooNN
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 116
Dołączył: 10 Cze 2007
Wysłany: 05-07-2007, 16:51   Re: Walki turniejowe

hmmm Kulfon :D Z jednej strony masz racje . Ale z drugiej utworzy sie drzewo np.

Grupa 30-40 ----> grupa 30-33 ----> a jak na końcu spotkają sie 33 Lv z 40 ??

Ulepszył bym twoją propozycje o tyle żeby powstały grupy Co 5 LV albo co 10 % lv to by było bardziej trafne
_________________
Statystyki Postacią w drugim Świecie
Największy Rank : 9828
Największy Rank W Walce : 944
Największe Miejsce : 11

Statystyki Postacią w Pierwszym Świecie :
Największy Rank : 14,846
Największy Rank W Walce : 757
Największe Miejsce : 20
 
 
Kulfon i Monika 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 105
Wiek: 32
Dołączyła: 02 Lip 2007
Wysłany: 05-07-2007, 16:51   

niektorzy maja duzo pieniedzy, ja mam heyah, doladowalam za 20 zlotych + 10% gratis doladowania, ja te 10% wydalam na mf wiec nie widze straty, ale i tak nadal uwazam ze lvlowo powinny byc przydzielane

[ Dodano: 05-07-2007, 16:54 ]
grupy moga zostac jakie sa, ale w turnieju zawsze sie znajdzie kilka niskich tych samych lvli, i powinni ci niskie lvle walczyc z niskimi, np

najnizszy z najnizszym, najwyzszy a najwyzszym, wtedy nikie lvle i wysokie sie wyeliminuja i zostanie dwoch prawie tych samych z roznica 3 lvli, tak wynikaloby z jakichkolwiek obliczen
 
 
Hellraiser 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 156
Wiek: 32
Dołączył: 20 Sty 2007
Skąd: Terespol
Wysłany: 05-07-2007, 17:18   

Jeżeli w turnieju w danej grupie jest nieparzysta ilość uczestników to częśc przechodzi automatycznie do następnej rundy (zazwyczaj najsłabsi). Więc nie widzę problemu. Poza tym jeżeli nie czujesz sie pewna w grupie, załóżmy 90-100 mając lvl 90, to czemu nie poczekać miesiąc i spróbować swoich sił na lvl 99? ^^

PS: 10% z 20zł to 2zł: jak je wydałas na MF, nie wnikam (komórka doładowuje tylko esy, nie pay pala ;p)
_________________
 
 
 
Invin 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 123
Dołączył: 25 Cze 2007
Wysłany: 05-07-2007, 18:45   

Kulfon i Monika napisał/a:
niektorzy maja duzo pieniedzy, ja mam heyah, doladowalam za 20 zlotych + 10% gratis doladowania, ja te 10% wydalam na mf wiec nie widze straty, ale i tak nadal uwazam ze lvlowo powinny byc przydzielane

[ Dodano: 05-07-2007, 16:54 ]
grupy moga zostac jakie sa, ale w turnieju zawsze sie znajdzie kilka niskich tych samych lvli, i powinni ci niskie lvle walczyc z niskimi, np

najnizszy z najnizszym, najwyzszy a najwyzszym, wtedy nikie lvle i wysokie sie wyeliminuja i zostanie dwoch prawie tych samych z roznica 3 lvli, tak wynikaloby z jakichkolwiek obliczen


A ja uważam, że powinno być właśnie odwrotnie, najpierw najsłabsi z najsilniejszymi, żeby tylko najsilniejsi zostali do finału / półfinałów.
- Jak się ma za niski lvl na turniej to przecież można zrezygnować.
- Turniej jest zapowiedziany wcześniej, na niskich poziomach można spokojnie w czasie przygotowań do turnieju nabić lvl do górnej granicy turniejowej, a na wysokich poziomach lvl nie robi tak dużej różnicy, często się spotyka walki gdzie np. 110 wygrał ze 119 (i to niekoniecznie noobstat).
_________________
Lepiej milczeć i wyglądać jak idiota, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
 
 
 
Kulfon i Monika 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 105
Wiek: 32
Dołączyła: 02 Lip 2007
Wysłany: 05-07-2007, 19:13   

ale jak jest turniej prywatny bez grup o wszytko i nagroda jakas tam jest, to powiedz mi dlaczego 37 lvl walczy z 95lvlem??? to dlaczego najlepszy lvl ma walczyc z najmniejszym ?? dlatego by go wyeliminowac?? jakby tak bylo to by nie bylo takich grup lvlowych
 
 
Hellraiser 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 156
Wiek: 32
Dołączył: 20 Sty 2007
Skąd: Terespol
Wysłany: 05-07-2007, 21:34   

Turnieje prywatne są CHORE, idealne do przekazywania itemów\kasy, i żadne ograniczenie ''sponsoringu'' nic nie daje. Nie wiem po kiego to wprowadzili... ale jak lubią puszkować za przekręty to będą mieli roboty ^^
_________________
 
 
 
rozrabiaka 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 10
Dołączył: 05 Lip 2007
Wysłany: 05-07-2007, 22:40   

ZGADZAM się . To jest nowy sposób na przekręty i tyle .
 
 
Kulfon i Monika 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 105
Wiek: 32
Dołączyła: 02 Lip 2007
Wysłany: 06-07-2007, 00:09   

to propozycja o przydzielaniu walk w turnieju lvlowo, a nie przyjemnosci ze wsadzaniu za przekrety :) jak bedzie duzo ludzi robic przekrety to GM'owie beda mieli co robic xD i bedzie szybciej serwer chodzil :)

[ Dodano: 06-07-2007, 19:58 ]
dlaczego nikt nic nie odpowiada na te propozycje?? jakie jest wasze zdanie, chce wiedziec, te walki naprawde powinny byc przydzielane lvlowo, w turnieju walczylam o wiele mniejszym lvlem, a w nastepnej rundzie walcze z o wiele wiekszym lvlem, to nie normalne... powinny byc przydzielane lvlowo, i to jest najlepsze wyjscie, wtedy kazdy bedzie mial szanse zajsc daleko w turnieju, kazdy
 
 
HarGrove 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: The HarGrove
Level: 4
Wiek: 34
Dołączył: 09 Lip 2007
Skąd: Dz-wo
Wysłany: 13-07-2007, 01:00   

Jestem za
_________________


 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom