Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
24-02-2015, 23:33
Ponowne walki z bossami

Jak podoba ci się pomysł ponownych walk z bossami?
Fajny, chętnie skorzystam
71%
 71%  [ 27 ]
Może być, ale nie skorzystam
7%
 7%  [ 3 ]
Lipa, po co to komu?
21%
 21%  [ 8 ]
Głosowań: 38
Wszystkich Głosów: 38

Autor Wiadomość
Ku_Zi 
Tester



Level: 194
Wiek: 33
Dołączył: 18 Maj 2007
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 17-07-2007, 07:30   Ponowne walki z bossami

Mam pewną propozycję. Z tego co wiem to takiego tematu jeszcze nie było (albo nie umiem używać szukajki). Ale do rzeczy. Chodzi mi o możliwość ponownej walki z bossem już po zabiciu go. Odbywałoby się to na zasadzie walk na arenie, czyli żadnych zysków w postaci doświadczenia, przedmiotów itd. Wariant 1 wygląda mniej więcej tak:



Wariant 2: Mogłaby być jakaś zakładka i tam byłaby rozwijana lista bossów i tam można by walczyć. Nowy boss w tej liście mógłby się pojawiać po zabiciu go. Albo mogliby być wszyscy bossowie i jeżeli ktoś by wybrał takiego bossa, z którym jeszcze nie wygrał, wyskakiwałby komunikat typu "Jeszcze nie walczyłeś z tym bossem".

Umożliwiłoby to graczom z wyższych poziomów "znęcanie się" nad bossami :mrgreen: Np. jeśli ktoś nie mógł sobie poradzić jakimś bossem mógłby zabić go potem z aktualnymi statystykami i ekwipunkiem i na wyższym lvlu. Piszcie, co sądzicie na ten temat.
_________________
Offtopy SĄ fajne.
 
 
sikorgandalf 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: MFO
Level: 53
Dołączył: 09 Lut 2007
Skąd: Wrocław
Wysłany: 17-07-2007, 07:36   

Nie jest to takie potrzebne a powinno się zająć innymi, poważniejszymi rzeczami. Jestem na NIE
_________________
Ostatnio zmieniony przez sikorgandalf 17-07-2007, 09:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
master 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Ghost Rider
Level: 124
Dołączył: 06 Mar 2007
Wysłany: 17-07-2007, 07:47   

Jestem na NIE. Komu się chce walczycć drugi raz z bossami na arenie ... bez sensu dlatego jestem na Nie
 
 
Shakal
[Usunięty]

Wysłany: 17-07-2007, 08:59   

master napisał/a:
Jestem na NIE. Komu się chce walczycć drugi raz z bossami na arenie ... bez sensu dlatego jestem na Nie


tak samo jak mowca wyzej na NIE
 
 
Sintui 
Tester



Profesja: Wojownik
Level: 151
Wiek: 31
Dołączył: 31 Gru 2006
Wysłany: 17-07-2007, 09:10   

Mista Ku_Zi napisał/a:
Z tego co wiem to takiego tematu jeszcze nie było


Z tego co ja pamiętam to był, ale dosyć dawno. :wink:

Sam pomysł nie jest zły... ale są ważniejsze rzeczy do zrobienia, a to
nie jest zbytnio nikomu potrzebne.
Mamy wystarczająco dużo potworków na arenie :) .
Poza tym to jest urok bossów - że można walczyć z nimi tylko raz w całej grze. g:P
_________________
 
 
Kaszka 
Użytkownik Roku 2008!


Level: 181
Dołączyła: 16 Lip 2007
Wysłany: 17-07-2007, 09:15   

Bez sensu :neutral: po co pokonywać drugiego bossa jeszze raz przcciesz np. Rpasa to na 4 lvl było ci trudno a tugo na hita wezmiesz. Bez sensu... Ja bym była za tym jak by narenie były bossy ale jak jepokonasz to dsostajesz eq expa golda ap i prezencik :mrgreen: To Było by cacy :-P ale w sumie kady by tylko na tym expa czerpał caly czas. BYłby np llimit MAX 1 boss na dzien :grin:
 
 
Bluski 
Użytkownik



Level: 122
Wiek: 33
Dołączył: 23 Sty 2007
Wysłany: 17-07-2007, 10:00   

Ja jestem na TAK, z checia powalczym bym z rapsem rozdzka :P , albo w ogole bez ekwipunku. BYlo by co robic jak nie ma sie punktow ruchu a pod miastem nikt nie stoi (kto ma wysoki lvl ten zrozumie ;| )
_________________
Moderatorzy to kanibale...
 
 
koshiba 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: bater
Level: 114
Wiek: 29
Dołączył: 13 Lut 2007
Skąd: Lębork
Wysłany: 17-07-2007, 10:10   

Sintui napisał/a:
można walczyć z nimi tylko raz w całej grze


A z rapsem i serafinem 3 razy da się walczyć g:P

Bluski napisał/a:
BYlo by co robic jak nie ma sie punktow ruchu a pod miastem nikt nie stoi (kto ma wysoki lvl ten zrozumie ;| )


Ja mam wysoki i cię bardzo dobrze rozumiem.

Pomysł jest bardzo dobry. Oczywiście trzeba było by się liczyć z obciążeniem serva (chociaż może się myle g:P ). Nie widzę tu minusów. Poza tym mooglibyśmy zobaczyć (2 wariant), czy wygramy z danym bossem nie tracąc kasy za przegraną. Na tak.
 
 
 
Marvelous 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 145
Wiek: 32
Dołączył: 27 Kwi 2007
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 17-07-2007, 10:16   

Pomysł ciekawy. Przydało by się takie coś np. gdy czekasz na jakąś aukcje, to można powalczyć z bossami. Myślę, że to nie jest trudne do wprowadzenia, więc czemu nie??
 
 
 
tomik 
Użytkownik


Dołączył: 21 Maj 2007
Wysłany: 17-07-2007, 11:55   

oczywiście na NIE po co walczyć z bossem o tak arena ci nie wystarczy?
 
 
Ku_Zi 
Tester



Level: 194
Wiek: 33
Dołączył: 18 Maj 2007
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 17-07-2007, 12:01   

tomik napisał/a:
oczywiście na NIE po co walczyć z bossem o tak arena ci nie wystarczy?


Tu chodzi o zabijanie czasu i wyżywanie się na bossach. Pytasz po co walczyć z bossem? Zeby dostać cukierka! Przecież wiadomo, że dlatego, żeby go pokonać i coś za niego dostać. Na wyższych levelach można sobie postać na mapie lub w mieście i powalczyć z bossami np. jak napisał kolega wyżej bez ekwipunku dla zabawy. A jeżeli miałeś np. problemy bo Shiva miała Cię na hita to na 100 lvlu chciałbyś jej za to odpłacić :-P chociaż sam nie mam 100 lvla to i tak chętnie bym zrobił Shivie kuku :D

<- Edit ->

I jeszcze co do obciążenia serwera - można to tak rozegrać, jakby ktoś dochodził do np. Rapsa#2 na 70 lvlu (przecież IGL, Zahir i cała reszta zabijali bossów na wysokich levelach, bo jeszcze nie było update), czyli przenosiłoby nas od razu do walki tak jakbyśmy zagadali, bez żadnego zapisywania walk na serwerze, ot tak po prostu dla zabawy.
_________________
Offtopy SĄ fajne.
Ostatnio zmieniony przez Ku_Zi 31-07-2007, 08:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Koshima
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 92
Dołączył: 21 Gru 2006
Wysłany: 17-07-2007, 12:22   

Hmm.. Kiedyś To Już Proponowałem ale chodziło mi o to aby Arena Była w Ostatnim Mieście w sumie mogłoby byc cos takiego tak dla zabawy :P
 
 
Lag 
Użytkownik



Level: 1
Dołączył: 13 Lut 2007
Wysłany: 17-07-2007, 14:48   

Mi sie podoba. :D Chętnie na 100 lvl popatrzyłbym jak taka Shiva albo Raps#3 pada na Strzała :d Fajnie by było pójść na bossów z gemem na lvl 1 :P
NA tak
_________________
 
 
Etahiel 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 133
Dołączył: 09 Lip 2007
Skąd: Kraków
Wysłany: 17-07-2007, 17:09   

Ja też za taki raps 1 na hita idzie :573: Do tego na wysokich lvl nie ma co robić a tak sobie powalczyć z bossami powtórnie to zawsze jakies urozmaicenie.
_________________
Aerandir=Etahiel
 
 
 
Mr iks
[Usunięty]

Wysłany: 17-07-2007, 17:10   

Etahiel napisał/a:
Do tego na wysokich lvl nie ma co robić a tak sobie powalczyć z bossami powtórnie to zawsze jakies urozmaicenie.

I dodatkowa robota dla admina.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom