Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Projekt motywu dla MFO
Autor Wiadomość
Pitazboras 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 220
Wiek: 25
Dołączył: 05 Sty 2007
Skąd: Kraków
Wysłany: 29-11-2007, 20:44   

Tak... Myślałem o tym. Niestety wątpię, żeby kod MFO był przygotowany na taką rewolucję.

Tak naprawdę wystarczyłby semantyczny kod i dostęp do indywidualnej edycji stylu CSS na przykład na podobnej zasadzie jak teraz są prezentacje... Niestety z tego co zobaczyłem w kodzie, gdy robiłem ten styl, to nie jest on stworzony do takich celów, po prostu przydałaby się jego gruntowna modernizacja... Patrząc po pracach nad MFO niestety nawet nie ma sensu prosić o to admina...
 
 
Tomi
Prawie Admin


Profesja: Mag
Level: 1
Świat: 1+2+4
Dołączył: 18 Cze 2005
Wysłany: 29-11-2007, 21:27   

Tommy The Thunderer napisał/a:
no dobra, to teraz moje 3 grosze - robiłem kiedyś style do swoich stron ale niestety to jest mało optymalne. nie wiem, czy MF jest zrobione w modelu MVC czy po prostu wszystko jest <?php echo... i dalej. ale jeżeli jest to może można poprosić admina o udostępnienie szablonu, nawet jeżeli nie wszystkim to chociaż odpowiednim uprawnionym osobom i można przygotować przykładowe szablony strony. niektórym może sie to wydać dziwne, ale to jest naprawdę tak dobre rozwiązanie - a po drugie można wiele nieciekawych rzeczy ukryć. komuś nie pasuje że newsy zasłaniają logo? ok - wywalamy. ktoś chce mieć mf nie w kolumnie ale w 100x100% stronie - ne ma problemu - niech sobie okoduje szablon. admin powinien jedynie dodać możliwość zmiany katalogu parsowania szablonów przez gracza i voila!


Kod jest praktycznie w całości oddzielony od szablonów, więc byłoby to z grubsza możliwe. Wystarczyłoby dorobić mechanizm podmieniający skórkę podobnie jak w przypadku forum phpbb. Tyle teorii, a teraz życzę wytrwałości w urabianiu admina...
 
 
Pitazboras 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 220
Wiek: 25
Dołączył: 05 Sty 2007
Skąd: Kraków
Wysłany: 30-11-2007, 16:37   

A jak się urabia admina? Kto się na tym zna najlepiej i ma w tym doświadczenie? <znaczące spojrzenie na Tomiego> g:>
 
 
Kactuzz 
Tester



Profesja: Wojownik
Wiek: 33
Dołączył: 23 Cze 2006
Wysłany: 30-11-2007, 17:44   

Trzeba drążyć dziurę w brzuchu aż zmięknie :P
_________________
Najnowszy MF3 trailer!
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 30-11-2007, 17:47   

kactuzz napisał/a:
Trzeba drążyć dziurę w brzuchu aż zmięknie :P

W jaki sposob, skoro Jacek prawie tu nie zaglada?
Przycisnac moze go tylko ktos, kto ma z nim kontakt
inny niz tylko PW na Forum ; >
_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. S. Lem
 
 
mnietuniema
Użytkownik


Level: 1
Dołączył: 22 Paź 2006
Skąd: Warszawa
Wysłany: 01-12-2007, 10:50   

Pitazboras napisał/a:
A jak się urabia admina? Kto się na tym zna najlepiej i ma w tym doświadczenie? <znaczące spojrzenie na Tomiego> g:>

no... jak ktoś już znacząco patrzy na Tomiego to niech to zrobi i drugi raz, bo niektóre tematy już gruba warstwa kurzu pokrywa... :cry:
 
 
JYN 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: JYN
Level: 250
Wiek: 36
Dołączył: 21 Maj 2007
Skąd: Krosno
Wysłany: 15-12-2007, 16:45   

Używając tej skórki zobaczyłem kilka rzeczy które pasowało by poprawić. Chodź nie wiem czy to takie proste nie mając szablonu css'a z gry (czy jak tam się on dokładnie nazywa)

Podczas rozmów po kliknięciu na jakąś opcje (odpowiedź) pojawia się szare tło.


Podczas zapisu zmian w turniejach prywatnych (albo podczas otwierania zapisów - nie pamiętam już dokładnie) pojawia się taki komunikat:


I jeszcze jedna drobnostka. Jeśli sie ma kogoś w przyjaciołach (w dolnym lewym rogu) to nie widać kto jest on-line ponieważ wszyscy maja taki sam kolor.
__________________
Bawiąc się chwile z skórką Pitazboras'a i zrobiłem skórkę czarno-szara. Jak ktoś chce może zobaczyć ;] . Nie jest ona tak dobrze zrobiona jak ta Pita ale nie jest najgorzej ;)
 
 
Krzysiek 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: TakamatsuYamamoto
Level: 136
Wiek: 32
Dołączył: 01 Paź 2005
Skąd: Kraków
Wysłany: 28-12-2007, 21:32   

Mała uwaga:

W Logach Gracza jak wchodzę na 'targ' to można by ramki zrobić co oddzielają każdą aukcje.Czytelniej by było.

jak wejdzie sie na taki adres dokładnie:
Kod:

s1.my-fantasy.net/forum


to motyw zaczyna działać dla forum :-D (ważne żeby wkleić to bez www) tylko SB nie działa...


nie wiem czy to efekt zmęczenia :shock: ale czas ochrony na tym niebieskim tle sie zlewa z czerwonym napisem (troche jaśniejszy czerwień by był lepszy)
_________________
 
 
 
Zeho 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 1
Wiek: 29
Dołączył: 22 Mar 2008
Wysłany: 23-03-2008, 17:59   

fajne są te nowe
_________________
 
 
INSEKT 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 1
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Wysłany: 26-03-2008, 09:15   

CHętnie bym wypróbował, ale nie działa ten link. Nie da rady tego pobrać.

Tak to sie przedstawia
 
 
Pitazboras 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 220
Wiek: 25
Dołączył: 05 Sty 2007
Skąd: Kraków
Wysłany: 26-03-2008, 09:21   

Przed chwilą sprawdziłem i u mnie wszystko się normalnie instaluje... Spróbuj zainstalować jeszcze raz.
 
 
JYN 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: JYN
Level: 250
Wiek: 36
Dołączył: 21 Maj 2007
Skąd: Krosno
Wysłany: 26-03-2008, 10:25   

Pitazboras, Twój styl teraz nie działa, bo w kodzie masz s1, s2, s3, s4, a powinno być w1, w2, w3, w4.
I po instalacji skryptu MFO nie wczytuje go bo ma inny adres.
 
 
Zeho 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 1
Wiek: 29
Dołączył: 22 Mar 2008
Wysłany: 27-03-2008, 18:58   

Fajne a mam pytanie to ten post jest do nowego uptade??
_________________
 
 
Avenhil 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 145
Dołączył: 29 Gru 2007
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: 27-03-2008, 21:02   

http://userstyles.org/styles/6015

Powinno działać.
 
 
Kowicek 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 1
Dołączył: 27 Mar 2008
Wysłany: 27-03-2008, 23:19   

Witam. Cos mnie skłoniło by zrobić logo i wydaje mi się, że nie najgorsze mi wyszło. Jesli są jakieś zastrzeżenia bądź jakieś propozycje co do mojego projektu proszę o kontakt na gg 1734390. Oto link:

http://img155.imageshack....86/logo1sp2.jpg
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom