Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
24-02-2015, 23:37
Hasło i filtr
Autor Wiadomość
playcz 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: woseba11
Level: 999
Wiek: 31
Dołączył: 03 Wrz 2007
Skąd: Lębork
Wysłany: 25-11-2007, 11:51   

Pitazboras napisał/a:
Zyga napisał/a:
Cytat:
To akurat chyba jest blokowane ;)


nie wiem, nie sprawdzałem ;p

Ja też nie, ale kiedyś mi na czacie zablokowało słowo "kurwiki" (te od konia i owsa), więc z ciekawości zaglądnąłem jak działa filtr i odkryłem, że blokuje wszystkie słowa zaczynające się na "kurw".

Myślę, że pomysł MapYego, to coś nad czym wypadałoby się zastanowić. Jak zobaczyłem ten temat też pomyślałem o wyrażeniach regularnych, tylko zastanawiam się, czy gracze nie znaleźliby nowego sposobu na przemycenie wulgaryzmu szybciej niż zajmuje napisanie tego filtru :d


Mi zablokowało słowo "czachuje" - chodziło mi o to, że ktoś zdobywa czachy, na początku się nie skumałem, napisałem 2rd raz i mam bana na 360 dni na czat, a były to tylko 2 razy :crY:
_________________



Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
 
 
 
mariossjex
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Fallen Mario
Level: 52
Wiek: 30
Dołączył: 30 Cze 2005
Wysłany: 25-11-2007, 17:34   

Cytat:
kiedyś mi na czacie zablokowało słowo "kurwiki" (te od konia i owsa), więc z ciekawości zaglądnąłem jak działa filtr i odkryłem, że blokuje wszystkie słowa zaczynające się na "kurw".

no to zostaje "kkurwa" itd.
Takie coś też blokowało ? ;p
 
 
 
Pitazboras 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 220
Wiek: 25
Dołączył: 05 Sty 2007
Skąd: Kraków
Wysłany: 25-11-2007, 17:41   

Raczej tak. Blokuje nie tyle zaczynające się danym ciągiem (w tym wypadku "kurw"), co zawierające go gdzieś w słowie, czyli w środku też. Co do "czachuje", to nie trudno zauważyć, jakie słowo powstaje po odjęciu trzech pierwszych liter, dlatego pewnie zostało to zablokowane przez filtr...
 
 
playcz 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: woseba11
Level: 999
Wiek: 31
Dołączył: 03 Wrz 2007
Skąd: Lębork
Wysłany: 25-11-2007, 17:52   

Pitazboras napisał/a:
Raczej tak. Blokuje nie tyle zaczynające się danym ciągiem (w tym wypadku "kurw"), co zawierające go gdzieś w słowie, czyli w środku też. Co do "czachuje", to nie trudno zauważyć, jakie słowo powstaje po odjęciu trzech pierwszych liter, dlatego pewnie zostało to zablokowane przez filtr...


Też do mnie dotarło, ale po fakcie, i przez to ban na czat na rok :cry:
_________________



Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
 
 
 
Medkubo 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 138
Wiek: 38
Dołączył: 18 Lip 2007
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: 25-11-2007, 23:03   

HeJ :-P

Dawno w MF nie gralem bo w inne rpg gralem ,
Nawet spoko pomysl ale mam pewne zastrzezenie ;]

Newbie?! <- - NooBeK nawet niewie co to jest ( Noob- cienki gracz początkujący często)

Proponuje cos takiego Kur** --> Jestem cieniasem! Kocham was ! ;*

To mocniejsze :mrgreen: Zgasi sie jak napisze wulgaryczne slowo

Pozdro ;]

By Diego
_________________
[img]C:\Documents and Settings\Szef\Moje dokumenty\Moje obrazy\Zdjęcia\553[/img]
[img]C:\Documents and Settings\Szef\Moje dokumenty\Moje obrazy\Zdjęcia\19856[\img]
[img]C:\Documents and Settings\Szef\Moje dokumenty\Moje obrazy\Zdjęcia\20265[\img]
[img]C:\Documents and Settings\Szef\Moje dokumenty\Moje obrazy\Zdjęcia\Ganja[\img]
[img]C:\Documents and Settings\Szef\Moje dokumenty\Moje obrazy\Zdjęcia\phalanx0pz9[\img]
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom